dowolna

Domy pomorskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

4 064 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 064 ogłoszenia

700 000 zł200 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący do gruntowego remontu - Chmielno. Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 200 m , położony na działce o powierzchni 600 m , w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł67,95 m² 8 226,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:547 m²

Poszukujesz klimatycznego domu na Kaszubach, który połączy funkcję komfortowego miejsca do wypoczynku z bezpieczną inwestycją w nieruchomość całoroczną? Ta wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł246,10 m² 3 856,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:607 m²

Rezerwacja - umowa przedwstępna Wyjątkowy dom - styl, komfort i przestrzeń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą niepowtarzalnego domu, urządzonego z dbałością o każdy detal,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł102,70 m² 21 422 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:341 m²

Wyjątkowy dom w sercu Helu, położony przy klimatycznej ulicy Wiejskiej - reprezentacyjnym deptaku miasta, zaledwie 60 metrów od morza. Nieruchomość utrzymana w stylu tradycyjnej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł136,35 m² 6 820,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną ofertę nowoczesnego p arter owego dom u wolnostojąc ego przy ul. Różanej w Głobinie Podstawowe informacje powierzchnia domu: 136,35 m powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł128,55 m² 6 604 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:535 m²

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Po wielu udanych inwestycjach czas na kolejną inwestycję: segment lewy - dostępny. Segment prawy - sprzedany. Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł69 m² 12 174 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 611 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Luksusowy dom premium w sercu Szwajcarii Kaszubskiej idealny jako.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 900 zł155,18 m² 6 379,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej. Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej, zaprojektowane z myślą o osobach poszukujących wyjątkowej nieruchomości, innej niż.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł830 m² 4 759,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Budynek mieszkalno-usługowy, w wysokim standardzie w miejscowości Szpon (województwo pomorskie). 830m powierzchni tworzącej funkcjonalny układ składający się z czterech kondygnacji,.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł180 m² 8 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:562 m²

Przestrzeń I potencjał - wyjątkowy wolnostojący dom przy ulicy diamentowej Spacerem do Mechelinek | 180 m powierzchni | Dwie garderoby | Bliskie sąsiedztwo lasu | Funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł117,70 m² 6 074,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 430 m²

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować piękny dom całoroczny letniskowy o powierzchni użytkowej wraz z garażem 117,7 m2 położony w Gostomiu (ok. 13 km od Kościerzyny).

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł190 m² 8 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:493 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość - połowę domu w zabudowie bliźniaczej, położoną na działce o powierzchni 493 m2, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł182,16 m² 7 630,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 726 m²

Szukasz nieruchomości na Kaszubach z potencjałem i dostępem do natury? Ta oferta może być dla Ciebie. Więcej zdjęć oraz rzut po kontakcie telefonicznym. Atuty: - wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 690 000 zł575 m² 4 678,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 872 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Dom w zabudowie bliźniaczej nad jeziorem | Gdańsk, osowa |.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł172,12 m² 4 618,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 596 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przytulny dom rekreacyjny o niebywałym charakterze zaledwie 200.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 000 zł550 m² 6 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:7 734 m²

Duży dom dla rodziny wielopokoleniowej lub dla 2 rodzin (wyodrębnione dwie części). Nieruchomość położona na dużej działce ponad 7 tys. M2, z własnym mini parkiem! lokalizacja: siemianice to.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł248 m² 9 879,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:545 m²

Oferta inwestycyjna budynek usługowo-mieszkalny wieloletnia umowa najmu pomieszczenia usługowego ze znaną siecią sklepów cena: 2 450 000 zł powierzchnia budynku: 248 m2 powierzchnia działki: 545 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł149 m² 8 053,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Na sprzedaż dom do własnej aranżacji w Borkowie. Bez pcc, bez prowizji. Zapraszam do kontaktu po więcej szczegółów. Doskonała lokalizacja - bliskość przedszkola, żłobków, sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł279 m² 2 688,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:980 m²

Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie do sprzedania trzy kondygnacyjny budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Piaski w Sadlinkach. Budynek zlokalizowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł200 m² 3 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 260 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Szyszkowiec gmina Czersk w powiecie chojnickim. Powierzchnia działki 2260 m2. Teren ogrodzony i zagospodarowany. Media prąd, woda miejska oraz.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł110 m² 6 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Atuty: - duży dom wolnostojący - Duża, zadbana działka - Cicha okolica - 4 kondygnacje - Funkcjonalny układ domu, stwarzający nieograniczone możliwości aranżacyjne - Ogrzewanie gazowe, nowa.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł176 m² 3 352,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:717 m²

Dom w stanie surowym - do własnej aranżacji! Prezentowane wizualizacje oferty są jedynie możliwością aranżacji nieruchomości! Zdjęcia w galerii prezentują stan faktyczny nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 111 111 zł400 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:730 m²

Zapraszam na jedyny dzień prezentacji - 18 maja - aby osobiście przekonać się o możliwościach tego domu! dom, który może pracować na ciebie - 400 M2 możliwości Są nieruchomości, które po.

Szczegóły ogłoszenia

1 997 000 zł522 m² 3 825,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:548 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom ze słonecznym ogrodem, wraz z pokojami do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł390 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Na sprzedaż funkcjonalna nieruchomość w miejscowości Rytel (pow.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł91,94 m² 10 321,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:487 m²

Dom: na sprzedaż 2-kondygnacyjny (parter i piętro), jasny, ustawny, rozkładowy, funkcjonalny, 3-pokojowy dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny) usytuowany w Baninie (powiat kartuski,.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł69,50 m² 12 158,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:109 m²

Luksusowy dom na Kaszubach - gotowy do zamieszkania lub wynajmu Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego domu w prywatnym resorcie Aura Kaszub, wykończonego z dbałością o każdy detal. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł260 m² 3 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przestronny dom o powierzchni 260m usytuowany na dużej działce - 1100m. Nieruchomość położona jest w Rębielczu przy ul. Miłej na.

Szczegóły ogłoszenia

1 949 000 zł305,43 m² 6 381,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:764 m²

Hot oferta! tylko W pepperhouse! dochodowy dom Z mieszkaniami na wynajem - gotowy biznes Lokalizacja: połczyno-bis, zaledwie 10 minut od Pucka Stopa zwrotu: 6,7% opis nieruchomości: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł80 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 084 m²

Dom na sprzedaż Parszewo, gm. Lichnowy Powierzchnia domu: 80 m Powierzchnia działki: 1 084 m Typ: bliźniak Liczba pokoi: 3 Liczba pięter: 1 Stan: dobry Opis nieruchomości: dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 899 000 zł231 m² 12 549,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:296 m²

Wyjątkowa rezydencja W sercu natury - brętowo, ul. Potokowa Połączenie luksusu, designu i absolutnej prywatności Zapraszamy do odkrycia nieruchomości, która redefiniuje pojęcie komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł229,36 m² 5 667,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 239 m²

Bory Tucholskie -kaszuby - Gacnik pod Brusami -atrakcyjny dom jednorodzinny z własnym naturalnym stawem! Oferujemy na sprzedaż bardzo atrakcyjną nieruchomość zabudowaną domem jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 170 000 zł172,84 m² 6 769,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:91 m²

Sprzedaż - Dom w zabudowie bliźniaczej | Gdańsk Klukowo ostatnie 3 domy! Twoja oaza spokoju. Idealne miejsce dla osób ceniących komfort życia, nowoczesne technologie oraz niskie koszty utrzymania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł74,93 m² 9 075,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:492 m²

Agencja westate Gdańsk oferuję na sprzedaż komfortowy, prawy segment o powierzchni 74,93m , położony w spokojnej części Leśniewo. Nieruchomość wyróżnia się dużym i słonecznym.

Szczegóły ogłoszenia