dowolna

Domy pomorskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

4 064 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 064 ogłoszenia

670 000 zł178 m² 3 764,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 222 m²

Na sprzedaż do dom w zabudowie szeregowej ( skrajny ) o powierzchni całkowitej 178 m . Powierzchnia działki wynosi 1.222 m . Cena obejmuje stan faktyczny. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł414,83 m² 7 955,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:567 m²

Na sprzedaż komfortowy dom pensjonatowy we Władysławowie gotowy biznes blisko morza. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość o charakterze pensjonatowym położoną we Władysławowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł140 m² 16 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 241 m²

Nowoczesny dom z dużą działką | Rusocin pod Gdańskiem W spokojnym otoczeniu zieleni znajduje się nieruchomość łącząca nowoczesną architekturę, prywatność oraz funkcjonalną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł92,94 m² 8 166,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:75 m²

Oferta promocyjna na święta wielkiej nocy Dom jednorodzinny jednopiętrowy o powierzchni 94m2 + ogródek 75m2, banino/miszewko, ul. Dąbrowa: rynek pierwotny, kupujący zwolniony z podatku pcc -.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł200 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju i bezpieczeństwa. Ten dom właśnie taki jest. Sprzedam piękny dom położony na wzgórzu z dala od miejskiego hałasu,.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł930 m² 956,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:14 694 m²

Pałac w Sulicicach - do kapitalnego remontu Lokalizacja: sulicice, województwo pomorskie Typ nieruchomości: pałac Powierzchnia budynku: około 930 m Działka: 1,4694 ha Stan: do kapitalnego.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł107 m² 39 252,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:766 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa willa nad morzem - prestiżowa lokalizacja w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł180 m² 4 161,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:770 m²

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjny dom wolnostojący, dwukondygnacyjny o powierzchni całkowitej 180m 2 , użytkowej 158m 2 , położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł182,76 m² 10 669,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:15 345 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa posiadłość w Szemudzie to idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł49 m² 6 530,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:566 m²

Na sprzedaż 6 domków wakacyjnych gotowa inwestycja w sercu Kaszub. Przedmiotem sprzedaży jest kompleks sześciu domków (3 domy dwulokalowe) rekreacyjnych o powierzchni ok. 49 m każdy,.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł448 m² 10 022,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:24

 

Powierzchnia działki:405 m²

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu gotową inwestycję na gdyńskim Orłowie! Dom wielorodzinny w zabudowie bliźniaczej na ul. Jesionowej z ogromnym potencjałem. Cała.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł510 m² 3 431,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:6 600 m²

Na sprzedaż oferujemy imponujący, wolnostojący dom z 1995 roku, położony przy ul. Kartuskiej, w osadzie Prokowo - Mokre Łąki, w gminie Kartuzy (woj. pomorskie). Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 999 zł260 m² 6 923,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący W miejscowości puc Z dodatkowym budynkiem na działce do prowadzenia własnego biznesu lub przearanżowania na dodatkowy dom/domek gościnny atuty: - 10 min samochodem do.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł299 m² 2 605,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:855 m²

Dom 299 m w centrum | 855 m działki | możliwość wydzielenia 3 mieszkań | Starogard Gdański Szukasz przestronnego domu w centrum Starogardu Gdańskiego z potencjałem inwestycyjnym?.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł156,90 m² 5 602,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom z potencjałem, 4-stanowiskowym garażem i panelami solarnymi! Kokoszkowy k. Starogardu Gdańskiego - 2 niezależne poziomy, duża działka, mpzp! Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł200 m² 18 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do Sprzedania 6-pokojowy dom w Gdyni Wzgórze Świętego Maksymiliana. Mamy zrobiony projekt na ten budynek;-))) Sprzedaż wraz z Projektem 4 apartamentów. Nieruchomość gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł140 m² 2 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego domu jednorodzinnego z 2024 roku w stanie surowym zamkniętym, położonego w spokojnej i malowniczej miejscowości Sierpowo,.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł200 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:695 m²

Na sprzedaż: dom jednorodzinny ok 200 m2- starogard Gdański Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom składający sie z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł110 m² 8 172,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:480 m²

Dom na sprzedaż Reda, ul. Okrężna Na sprzedaż funkcjonalny, odświeżony dom położony w spokojnej części Redy przy ul. Okrężnej. Idealny dla dużej rodziny, jak i pod inwestycję (np. dwa.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł370,30 m² 6 478,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:566 m²

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość inwestycyjną, położoną na Siedlcach w Gdańsku, przy ul. Malczewskiego. Nieruchomość: dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

835 000 zł100 m² 8 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedaży pozostały 2 lokale. Jeden w cenie 835 000 drugi 885 000 Do sprzedania są trzy kameralne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w pięknym Lublewie Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł108 m² 6 203,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 860 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjny dom na pięknej zagospodarowanej działce. Atuty Wykończenie domu oraz jego otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł70 m² 8 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 576 m²

Dom jest całoroczny, położony w miejscowości Miłowo gmina Przywidz, blisko jeziora, łąk i lasów. Powierzchnia domu 70m2 z zabudowanym tarasem i poddaszem. Hipoteka bez obciążeń.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł117 m² 2 521,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:208 m²

Dom z potencjałem: zainwestuj, wykończ i mieszkaj! | Zblewo, ul. Główna Szukasz bazy pod własny biznes? A może marzysz o dwupoziomowym azylu, który wykończysz dokładnie tak, jak.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł149,85 m² 3 263,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:248 m²

Ten środkowy segment przy ul. Zamostnej w Bolszewie to prawie 150 m przestrzeni, którą możesz ułożyć dokładnie pod siebie: dla dużej rodziny, trzech pokoleń albo jako dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 379 000 zł209,75 m² 6 574,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 125 m²

Na sprzedaż komfortowy i przestronny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, położony w miejscowości Sieroczyn (gmina Człuchów), w niezwykle spokojnej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

797 000 zł35 m² 22 771,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom letniskowy nad morzem z możliwością zamieszkania cały rok! Dom 35 m2 z działką 1000m2 znajduje się w miejscowości Ostrowo k. Pucka między Karwią, a Jastrzębią Górą.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł230 m² 3 869,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:851 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż przestronny dom z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł122 m² 7 066 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 044 m²

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Żyj tam, gdzie inni przyjeżdżają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł74,93 m² 9 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:492 m²

Hot oferta! tylko W pepperhouse! została tylko prawa połowa! Oferujemy wykończenie domu "pod klucz" wraz z projektem aranżacji. Bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Na.

Szczegóły ogłoszenia

4 995 000 zł246,84 m² 20 235,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:840 m²

Nowoczesna willa O modernistycznej duszy W sercu gdyni Podpiwniczenie | Strych I Taras 40 m | Ekspozycja południowa | Widok na zieleń | Ogród zimowy I Kuchnia Nolte | Blaty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł118 m² 5 838,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5