dowolna

Domy pomorskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

4 064 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 064 ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 599 000 zł121,78 m² 13 130,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:602 m²

Szukasz domu, w którym naprawdę poczujesz przestrzeń? Marzysz o miejscu, gdzie ogród nie kończy się na kilku metrach trawnika, a za domem zaczyna się zieleń, cisza i naturalne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 390 000 zł161 m² 8 633,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:481 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 161 m2 (146 m2 powierzchni użytkowej), położony w spokojnej części Gdańska - Kokoszki. Idealna propozycja dla rodzin szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 887 274 zł137,10 m² 13 765,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:174 m²

Bardzo funkcjonalnie zaprojektowany dom dla rodziny Sąsiedztwo dzielnic: morena i Jasień | Dobrze skomunikowana okolica | Możliwość wyjścia na ponad 6- metrowy balkon | 43-metrowy ogródek *****.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł400 m² 13 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:908 m²

Unikalna nieruchomość inwestycyjna w sercu Górnego Sopotu przy ul. Abrahama 908 m słonecznego terenu z ogromnym potencjałem zabudowy do trzech kondygnacji. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł192,73 m² 3 886,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:411 m²

Na sprzedaż: lewa połowa bliźniaka - Dom w klematisach 28 (b) Oferuję na sprzedaż lewą część nowoczesnego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, realizowanego według projektu Dom.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł181 m² 16 574,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:526 m²

Dom wolnostojący W sopocie Z tarasem Funkcjonalne wnętrze | Ogród | Taras | Balkon | Cisza | Spokój | Bliskość parku | Cena nie podlega negocjacji | Oferta jest skierowana dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł842 m² 2 969,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:842 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferta idealna pod inwestycję. Nieruchomość składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł124,43 m² 2 483,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej w Potęgowie - idealny dla rodziny! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego lokalu mieszkalnego z budynkiem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł240 m² 2 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:756 m²

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Dom wolnostojący, podpiwniczony, dwukondygnacyjny z użytkowym poddaszem o powierzchni 240m 2 , z oddzielnym garażem.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł60 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:842 m²

Oferta sprzedaży: całoroczny dom wolnostojący - Nowy Wiec Lokalizacja: nowy Wiec, pogranicze Kaszub i Kociewia Powierzchnia użytkowa: 45 m2 (całkowita ok. 60 m2) Powierzchnia działki: 842.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł286,18 m² 7 862,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Przestronny, funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 286,18 m 2 , użytkowej 154,17 m 2 , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

866 000 zł303,83 m² 2 850,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:828 m²

Dom wolnostojący wraz z lokalem na wynajem Biuro Nieruchomości Apartament oferuje Państwu: budynek mieszkalny wraz z lokalem na wynajem z osobnym wejściem. Zlokalizowany jest na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł188 m² 13 244,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:876 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowy dom na granicy Gdyni i Pogórza z ogrodem. Atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł72,40 m² 13 674,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 004 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 72,4 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł201,37 m² 16 884,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 066 m²

Atuty: * Dom wolnostojący, gotowy do wprowadzenia; * Zadbany ogród; * Spokojna i cicha okolica; * Kilka minut do tras ekspresowych S 6 i S 7; * Garaż w bryle budynku; * 20 min autem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 349 000 zł560 m² 5 980,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:960 m²

Atuty: * Duża, ustawna działka: 960 m * Doskonała lokalizacja z potencjałem wzrostu wartości * Spokojna, zielona okolica z niską zabudową; * Świetna komunikacja z centrum Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł130 m² 16 146,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:663 m²

Agencja westate prezentuje na sprzedaż unikalny, wolnostojący dom w Gdańsku, inspirowany architekturą francuskiej prowincji. Jego wyjątkowe położenie, zaledwie 700 m od cichej, piaszczystej.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł320 m² 43,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dla kogo: dom z przeznaczaniem do zamieszkania lub wynajęcia dla firmy na minimum dwa lata. Lokalizacja: centrum Orłowa, skąd w klika minut dotrzemy nad orłowskie molo, plażę czy centrum.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł142 m² 6 338,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:625 m²

Zapraszamy na prezentację domu w zabudowie jednorodzinnej wolnostojącej położonego w Gościcinie przy ul. Prostej. Lokalizacja Gościcino to wieś kaszubska położona w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 999 zł380 m² 4 210,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Atuty nieruchomości: - tylko 15 minut od Kościerzyny, a 60 minut do Gdańska, - duży taras, wraz z wyjściem na piękny ogród, - w cenie nieruchomości stała zabudowa wraz ze sprzętem, -.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł103 m² 4 271,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:836 m²

Działka posiada regularny kształt zbliżony do prostokąta i stanowi użytek B- tereny mieszkaniowe o pow. 0,0836 ha. Jest to działka narożna. Teren posiada dostęp do asfaltowej drogi.

Szczegóły ogłoszenia

8 350 000 zł320 m² 26 093,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:457 m²

Gotowa inwestycja z potencjałem do rozbudowy! Na sprzedaż budynek mieszkalny, który sprawdza się jako nieruchomość z pokojami na wynajem - butik hotel. Świetny punkt w sercu Jelitkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-20

849 000 zł190 m² 4 468,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż piękny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 190 m2 położony na działce ok. 350 m2. Projekt pracowni Archon "dom w klematisach 29 (r2)" z niewielkimi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł100,10 m² 6 484 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:135 m²

Dom dla rodziny 100 m | ogród | ogrzewanie podłogowe | przy polu golfowym | blisko Trójmiasta Są miejsca, do których wraca się z przyjemnością. Takie, gdzie dzieci mogą bezpiecznie bawić.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł400 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ta oferta to również możliwość prowadzenia pensjonatu, hostelu! najważniejsze atuty: super Lokalizacja! Dzielnica Redłowo Willa dostosowana do komfortowego zamieszkania pracownikom firm- rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł188,91 m² 2 694,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Dom z potencjałem | 2 garaże | część mieszkalna + gospodarcza | ul. Cienista, słupsk | Ryczewo Na sprzedaż dom położony w wyjątkowej, spokojnej lokalizacji Ryczewo - przy ulicy Cienistej.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł328 m² 2 225,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 014 m²

? dom z potencjałem + domek turystyczny nad jeziorem - Jasień, kaszuby ? Cena: 730 000 zł Powierzchnia domu: 328 m2 Powierzchnia działki: 1014 m2 Lokalizacja: jasień, woj. pomorskie ? opis.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł26,90 m² 5 539,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:27 m²

Na sprzedaż 4-letni wyposażony, gotowy do użytkowania mobilny domek rekreacyjny. Domek do postawienia w dowolnej lokalizacji na własnej działce. Domek dzisiaj jest przechowywany w Szymbarku -.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł240 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:666 m²

Na sprzedaż: dom inwestycyjny 250 m + domek holenderski | Dębina, ul. Pogodna 1 | 4 km od Rowów, 18 km od Ustki | 666 m Wyjątkowa oferta dla inwestora - w pełni przemyślany projekt pod.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł118,37 m² 7 349,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:362 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością w Kleszczewku - idealnego miejsca dla rodzin z dziećmi połączonego z doskonałym skomunikowaniem z Trójmiastem.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł44 m² 8 613,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:150 m²

Piękny domek letniskowy z kominkiem - 300 metrów od morza Władysławowo - Cetniewo Na sprzedaż 2 urokliwe domki letniskowe o powierzchni 44 m każdy, położone w prestiżowej,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł80 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 356 m²

Na sprzedaż: dom w zabudowie bliźniaczej - Malbork, dzielnica Wielbark Atuty nieruchomości: spokojna i zielona okolica w sercu dzielnicy Wielbark - idealna dla osób ceniących ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł230 m² 4 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 035 m²

Zamieszkaj w spokojnej okolicy, kameralnym osiedlu oraz w przytulnej przestrzeni! Na sprzedaż przestronny dom w Wielkim Klinczu! Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w Wielkim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

979 056 zł135,98 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:272 m²

Nowoczesny dom dwulokalowy 135,98 m | garaż | duży ogród | blisko Trójmiasta Na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny dom w zabudowie dwulokalowej, położony w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł220 m² 7 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferta dostępna tylko W pepper house! Na sprzedaż dom wolnostojący 220 m umiejscowiony na działce o powierzchni ok 1300m2 - Bojano - otulina lasu, pompa ciepła, rekuperacja! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł109 m² 3 256,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:710 m²

Dwie nieruchomości + zabudowania pomocnicze na kameralnej działce: - połowa bliźniaka - pow. 109m2 -elewacja i dach po remoncie wewnątrz całość do remontudwa poziomypięć pokoi, dwie kuchniedwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 439 000 zł209,17 m² 6 879,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Komfortowy dom W zacisznej okolicy | luzino Luzino, położone pomiędzy Trójmiejskim a Kaszubskim Parkiem Krajobrazowym, to miejsce, które pozwala żyć w rytmie natury, nie rezygnując.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł290 m² 10 310,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:800 m²

Willa z dwoma niezależnymi mieszkaniami i studiem na poddaszu Rezydencja usytuowana w bardzo cichym, spokojnym i urokliwym miejscu Gdańska - Osowy z malowniczym widokiem na ogród.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł91,70 m² 8 713,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:60 m²

Oferta tylko W pepper house Charakterystyka: lokal dwukondygnacyjny położony w kameralnym 4 lokalowym budynku z 2007r. To idealna propozycja dla osób ceniących spokojną okolicę.

Szczegóły ogłoszenia

877 200 zł240 m² 3 655 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 193 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 240 m2 z garażem w przyziemiu budynku usytuowany na działce o powierzchni 1193 m2 w miejscowości Leśniewo gmina Puck. Funkcjonalny dom dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł314 m² 8 248,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż piękny wolnostojący dom W zacisznym miejscu W osowie lokalizacja - doskonała dla osoby kochającej naturę I ceniącej dobrą komunikację - kilka minut jezioro - bardzo blisko.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij