dowolna

Domy pomorskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

4 064 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 064 ogłoszenia

829 000 zł147 m² 5 639,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:830 m²

Wyłączna sprzedaż W ossa nieruchomości! W ofercie sprzedaży zadbany dom jednorodzinny, wolnostojący z pompą ciepła, fotowoltaiką i kominkiem położony na ogrodzonej działce 830.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł157,56 m² 8 879,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:441 m²

Nowoczesny dom z ogrodem w spokojnej części Chwaszczyna - komfort, prywatność i świetna komunikacja Jeśli szukasz domu, który łączy wysoką jakość wykonania, nowoczesne technologie.

Szczegóły ogłoszenia

758 000 zł180 m² 4 211 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 454 m²

Dom dla 2 rodzin oraz pod działalność usługową Siemienice, ul. Słupska. Duża działka, garaż, osobne wejścia do mieszkań! Zaledwie kilka minut od Słupsk kupując nieruchomość nie płacisz.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł450 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:800 m²

Okazja inwestycyjna kamienica W sercu subków (woj. pomorskie) Cena: tylko 900 000 zł do negocjacji! Powierzchnia użytkowa: ok. 450 m Działka: 800 m Gotowiec inwestycyjny zysk od pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł132 m² 8 325,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:430 m²

Jeśli szukasz swojego wymarzonego miejsca nad morzem to właśnie je znalazłaś/eś jeśli szukasz okazji! aby zainwestowac swój kapitał I zarabiać realne pieniądze to równiez właśnie ją.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł156,40 m² 6 323,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 123 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z wbudowanym garażem, kępice, ul. Plac Wolności, 989.000,-PLN Na sprzedaż reprezentacyjny dom wolnostojący z wbudowanym garażem jednostanowiskowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł350 m² 3 114,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 202 m²

Dom na sprzedaż - komfort, przestrzeń i nowoczesne rozwiązania Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż dom w miejscowości Kokoszkowy. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

899 999 zł120 m² 7 499,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:594 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż dom nad samą Brdą z widokiem na rzekę- rytel,.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł250,66 m² 9 570,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 205 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom o powierzchni całkowitej 250 m2, użytkowej 205m2, z pięknym ogrodem o łącznej powierzchni działki 1205m2. Dom jest przepięknie usytuowany,.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł150,30 m² 9 913,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:999 m²

Szukasz domu gotowego do zamieszkania, z szybkim dojazdem do Gdańska i S7, w spokojnej, zielonej okolicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Atuty: woda miejska Kanalizacja miejska Gaz.

Szczegóły ogłoszenia

2 230 000 zł208 m² 10 721,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:921 m²

Idealny, nowy dom budowany dla siebie! tuż pod trójmiastem! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana w Chwaszczynie - gmina Żukowo powiat Kartuzy. W cichym i spokojnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł133 m² 6 759,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:133 m²

Atuty nieruchomości: dwupoziomowy segment w kameralnej zabudowie: nieruchomość obejmuje parter oraz pierwsze piętro budynku; dzięki osobnemu wejściu, zyskujesz pełną swobodę i prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

592 000 zł98,36 m² 6 018,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Dom w zabudowie szeregowej z garażem! lokalizacja: strzebielino - to prężnie rozwijająca się wieś kaszubska w gminie Łęczyce. W pobliżu znajduję się kościół, biedronkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł100,10 m² 5 984 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:48 m²

Dom dla rodziny 100 m | ogród | ogrzewanie podłogowe | przy polu golfowym | blisko Trójmiasta Są miejsca, do których wraca się z przyjemnością. Takie, gdzie dzieci mogą bezpiecznie bawić.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł147 m² 5 782,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

- oferta dotyczy sprzedaży domu położonego w centrum miejscowości Tokary. Budynek jest w zabudowie bliźniaczej o łącznej pow. 147m2, każda część zabudowy ma pow. 73,98m2. Stan domu.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł450 m² 4 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 743 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom z osobnym obiektem na wynajem w nadmorskiej miejscowości Kąty Rybackie, położony w kameralnej części miejscowości z dojazdem z dwóch stron działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł70 m² 17 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:419 m²

Dom po pow. uzytkowej 70 m3 z 1920 roku. Działka o powierzchni: 419 m2 na sprzedaż z budynkiem! Lokalizacja: szarych Szeregów 4, gdynia Redłowo. Ogrzewanie - własne, jednak jest zgoda opce.

Szczegóły ogłoszenia

2 230 000 zł208 m² 10 721,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:921 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni wykończony i umeblowany dom z 2023 roku o powierzchni całkowitej 208 m , położony na dużej działce 921 m . To solidna, prywatna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł300 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 656 m²

Dom jednorodzinny z halą produkcyjno-usługową - Nakla, gm. Parchowo, pow. bytowski (woj. pomorskie) Wyjątkowa nieruchomość na sprzedaż - dom o atrakcyjnej architekturze wraz z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł180 m² 4 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę domu na sprzedaż w miejscowości Kożyczkowo, gm. Chmielno, powiat kartuski, województwo pomorskie. Wszystkie zdjęcia oferty ( 37 ) znajdziecie Państwo na naszej.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł113,77 m² 17 491 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Dom narożny w zabudowie szeregowej o bardzo komfortowym układzie pomieszczeń i sporym ogrodem od wewnętrznej strony (nie od strony ulicy).Wysokie pomieszczenia 275 /300 cm! Idealny dom dla.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł280 m² 16 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:872 m²

Na sprzedaż dom parterowy o powierzchni użytkowej 240 m2, całkowitej 280 m2. Położony w dzielnicy Zakoniczyn, budynek w kształcie litery "L", na działce o powierzchni 872 m2.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł129 m² 6 899,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Oferuje do nabycia 2 domy blisko morza w malowniczym Kopalinie na działce o metrażu 1020m2. Pierwszy z nich jest domem całorocznym o metrażu 129 m2. Budynek nie jest podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł232,61 m² 6 444,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 940 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący Powierzchnia użytkowa domu: 232,61 m Powierzchnia działki: 1 940 m Stan: gotowy do zamieszkania W miejscu, gdzie cisza spotyka przestrzeń Przedstawiam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł100,70 m² 8 540,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:281 m²

Patron Nieruchomości ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży domu w stanie deweloperskim zadowoli w największym stopniu 5 osobową rodzinę. Każdy szereg ma swój ogródek i garaż.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł495 m² 9 898,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 822 m²

Oferta: nieruchomość premium funkcjonujący, nadmorski pensjonat w Jantar na Mierzei Wiślanej. Nowy, całoroczny obiekt w idealnym stanie, oddany do użytkowania w połowie 2021 r. Gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł101,07 m² 5 827,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferta wyłącznie W biurze love at home. Budynek mieszkalny dwulokalowy w konstrukcji drewnianej , położony w Chłapowie gmina Władysławowo. Cena 590 000 zł Opiekun oferty Przemysław.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł148 m² 7 763,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Oferta wyłącznie W pepper house Atuty nieruchomości: - spokojna, cicha i bezpieczna okolica - przestronny dom z dużym ogrodem - 4 sypialnie, garderoba, 2 łazienki z wc - garaż.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł80 m² 1 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 078 m²

Na sprzedaż siedlisko położone w Będźmierowicach w gminie Czersk w powiecie chojnickim Teren nieogrodzony w sąsiedztwie lasu. Dojazd droga gminna nieutwardzona. Na działce dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 225 000 zł190 m² 6 447,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 207 m²

Idealny dom na prowadzenie własnej działalności, z dużymi możliwościami dodatkowej zabudowy oraz inwestycyjnymi! Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny wybudowy w 1991 roku, przy czym.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł240 m² 13 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:224 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Gotowa oferta.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł157 m² 7 961,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:586 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 157,7 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł540 m² 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:615 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przestronny dom dla dwóch rodzin lub dewelopera | 400 m |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł139,24 m² 7 892,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu na kameralnym mini osiedlu domów jednorodzinnych Nortevida Park, położonym w spokojnej i zielonej części Redy, przy ul. Oliwkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

997 000 zł141,83 m² 7 029,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni użytkowej ponad 140m2 , położony w spokojnej części Rumii, z dobrym dojazdem do Trójmiasta. Układ pomieszczeń: -Na.

Szczegóły ogłoszenia

6 700 000 zł438,37 m² 15 283,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 283 m²

Marmurowe podłogi, niestandardowy projekt wnętrza, galeryjna przestrzeń - to główne cechy tej niezwykłej oferty. Atuty: * Willa wybudowana z materiałów wysokiej klasy, * Bardzo korzystny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł120 m² 9 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:537 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż funkcjonalny dom o powierzchni ok. 120 m , położony w Rumi przy ul. Grunwaldzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł117 m² 6 401,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty mały, przytulny dom gotowy do wprowadzenia bez nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł233 m² 7 682,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:399 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: urokliwa, sielankowa lokalizacja w pełni urządzony,.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł240 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:535 m²

Atuty nieruchomości Witryna od strony ulicy, idealna pod gabinet, biuro, salon beauty, kancelarię lub usługi. Dwa w pełni niezależne poziomy, umożliwiające jednoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 790 000 zł138 m² 27 463,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:100 m²

Tylko u Nas! Zainwestuj i zarabiaj. Na sprzedaż 4 piętrowa kamienica o powierzchni 138 m2 w samym sercu Sopotu, na powierzchnię 138 m2 składa się: parter i pierwsze piętro:.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij