dowolna

Domy pomorskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

4 064 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 064 ogłoszenia

285 000 zł341,01 m² 835,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:7 900 m²

Duży dom z dużą działką i dużymi pomieszczeniami gospodarczymi zaledwie o 3 km od jeziora. Nieruchomości Apartament przedstawiają dom o pow. całkowitej 341,01 m2, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł41 m² 2 804,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:300 m²

Sprzedam prawo do użytkowania działki rod w Gdańsku Olszynka ,motława ' Działka rekreacyjna o powierzchni około 300m2, zagospodarowana, przygotowana do korzystania i relaksu. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł100 m² 4 290 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Całoroczny dom wolnostojący o pow. ok 100 m2 z działką ok 500 m2 w Jaromierzu niedaleko Kwidzyna W skład nieruchomości wchodzi: parter: korytarz/przedpokój pokój z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł269,90 m² 6 483,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 829 m²

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowoczesny, inteligentny dom, który łączy w sobie funkcjonalność, komfort i zaawansowane technologie, położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł225,20 m² 6 616,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 298 m²

Nowoczesny dom wolnostojący | Trąbki Wielkie, ul. Jaworowa | 1298 m działki | wysoki standard deweloperski Istnieje możliwość wykończenia domu pod klucz , według indywidualnych potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł285 m² 3 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:642 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący ( idealny dla dwóch rodzin, na inwestycje pod wynajem dla pracowników itp.) LOKALIZACJA Dom położony w miejscowości Pszczółki, tylko 10 km od Pruszcza Gdańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł250 m² 20 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Przestronny dom na sprzedaż o pow.250m2 w Rumi. Działka aż 5800m2! Cicha i spokojna okolica z prywatnym stawem, lasem i drogą! Dom składa się z dwóch kondygnacji. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł79,57 m² 9 928,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:542 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment bliźniaka w Rokitkach koło Tczewa - blisko lasu! Na sprzedaż komfortowy segment bliźniaka o powierzchni użytkowej 65,39 m , położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł193,82 m² 5 154,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wygląda jak bungalow, ale bungalowem nie jest. ma piętro. Dom wolnostojący jednorodzinny lub. dwurodzinny lub mieszkasz na piętrze a pracujesz na parterze (lub odwrotnie, jak wolisz). Ty kupujesz, ty.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł50 m² 18 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 046 m²

Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue Home ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w miejscowości Rowy. Link do spaceru wirtualnego :.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł168 m² 9 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:730 m²

Romantyczny dom w sercu Pucka. W tętniącym życiem mieście oraz nowoczesnej marinie, budynek został zlokalizowany w nadzwyczaj spokojnej części miasta, schowany w gąszczu.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł218 m² 4 954,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:343 m²

Nowa cena! Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej - środkowy, położony w Redzie przy cichej spokojnej ulicy, przy Parku Krajobrazowym, w pobliżu Leśniczówki Marianowo. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł131,80 m² 9 097,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:782 m²

Na sprzedaż prezentujemy wyjątkowy dom wolnostojący, położony w spokojnej, podgdańskiej miejscowości Dzierżążno, zaledwie 19 km od Gdańska. Nieruchomość o powierzchni 174 m (z.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł92,49 m² 10 271,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Dom do drobnych prac wykończeniowych lokalizacja Nieruchomość położona jest w kameralnej i niezwykle urokliwej wsi Zbychowo, w powiecie wejherowskim, na obszarze Trójmiejskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł249 m² 12 044,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 000 zł702 m² 8 119,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Sprzedam całoroczny, w pełni działający, nowy pensjonat w samym centrum Łeby. Idealne miejsce na prowadzenie działalności gospodarczej, w zakresie usług turystycznych, domu opieki lub.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł227 m² 12 290,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:660 m²

Hot oferta! tylko U nas! atuty: - bliskość morza! - Basen! - Wysoka jakość zastosowanych materiałów - Funkcjonalny układ pomieszczeń - Garaż dwustanowiskowy w bryle - Cicha spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł169,40 m² 4 574,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:357 m²

Przestronny dom w zabudowie bliźniaczej z garażem, gotowy do wejścia w Gościcinie Skorzystaj z wirtualnego spaceru 360 i obejrz dom zdalnie! dom Budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł266,88 m² 3 293,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:1 166 m²

Na sprzedaż kompleks 3 budynków rekreacyjnych w zabudowie bliźniaczej, położony w malowniczej miejscowości Żuromino, w gminie Stężyca, powiat kartuski - zaledwie 250 metrów od Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł280 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:604 m²

Duży dom wolnostojący z potencjałem, idealnie nadający się do zamieszkania lub prowadzenia działalności wynajmu sezonowego, nieruchomość składa z 4 lokali mieszkalnych z odrębnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł139,24 m² 7 892,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu na kameralnym mini osiedlu domów jednorodzinnych Nortevida Park, położonym w spokojnej i zielonej części Redy, przy ul. Oliwkowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł207,03 m² 7 723,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 220 m²

Lokalizacja jest idealna dla osób ceniących sobie spokój i wypoczynek w zgodzie z naturą. Lokalizacja: smolno to malownicza wieś kaszubska położona w województwie pomorskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:152 m²

Oferta dostępna W pepper house Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej z prywatnym ogródkiem, położony w spokojnej dzielnicy Pruszcza Gdańskiego. Atuty nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł162,44 m² 5 842,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:239 m²

Nowoczesny dom w otoczeniu natury - tylko 5,5 km od Gdyni! Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w wyjątkowej lokalizacji - w otoczeniu łąk, lasów.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł265 m² 11 283,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 309 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakupu nowoczesnego, całkowicie pasywnego domu w urokliwej okolicy Łostowic, zaledwie 15 minut jazdy samochodem od centrum Gdańska. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł100 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:39 000 m²

Oferujemy do sprzedaży budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej wraz z gruntami o łącznej powierzchni 39000m2 w gminie Kobylnica w okolicach Kuleszewa. Dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł234 m² 6 410,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Dom z klimatem na dużej działce otoczony naturą, z możliwością powiększenia terenu i dokupienia zabudowań gospodarczych! Marzysz o wygodnym domu w otoczeniu zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

288 000 zł100 m² 2 880 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:957 m²

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedając Y! Domek w zabudowie szeregowej położony zaledwie 5 km od Potęgowa, w cichej i zielonej okolicy, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł162 m² 7 962,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:399 m²

Są nieruchomości, które kupuje się "na teraz". I są takie, które kupuje się z myślą o przyszłości, o wartości, możliwości rozbudowy i dodatkowym dochodzie. Ten dom.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 000 zł234,50 m² 14 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:738 m²

Widok na Zatokę! Zainwestuj w doskonałą lokalizację - Półwysep Helski, jastarnia! Wyjątkowa okazja dla inwestorów oraz osób szukających nieruchomości blisko morza - oferujemy dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł215 m² 4 646,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:195 m²

Na sprzedaż - wyjątkowy dom o powierzchni całkowitej 215 m2 blisko centrum miasta dla osób ceniących jakość, styl i niepowtarzalne wykończenie Oferujemy na sprzedaż budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł143 m² 4 580,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 367 m²

Nowa oferta wyłącznie w Mio Casa! Na sprzedaż działka o powierzchni całkowitej ok 2367m2 z rozpoczętą budową wolnostojącego domu w miejscowości Jagatowo. Lokalizacja: do Pruszcza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł147 m² 8 843,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:147 m²

Witam Serdecznie! Prezentuję Państwu nowoczesny i przestronny dom w zabudowie Bliźniaczej w nadmorskiej miejscowości Pierwoszyno! Zadzwoń do Nas już dziś by zyskać! Tel.   Opis.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł130 m² 6 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Widok, który koi. Komfort, który zachwyca. Dom nad rzeką Włynkówko. Zamieszkaj tam, gdzie poranki pachną lasem, a kawa smakuje lepiej z widokiem na rzekę. Na sprzedaż wyjątkowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł170,20 m² 5 575,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż nowoczesny, przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 170,20 m2 znajdujący się w Lubuczewie. Nieruchomość idealna dla rodziny ceniącej komfort, funkcjonalność oraz nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł350 m² 3 569 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:420 m²

Oferta w przygotowaniu. W ofercie dom 3 kondygnacje w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 350 m2. Idealna Inwestycja pod wynajem pokoi. Na każdym piętrze łazienka, toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł153,37 m² 9 773,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:982 m²

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowoczesny, komfortowy dom wolnostojący, niepodpiwniczony o powierzchni użytkowej 1 53,37 m 2 , położony w Lęborku,.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł90 m² 10 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom bliźniak | 75 m | ogród 200 m | fotowoltaika | Kosakowo Na sprzedaż zadbany, gotowy do wprowadzenia dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 75 m (pow. całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł82,30 m² 7 897,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:145 m²

Opis nieruchomości brb Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej miejscowości Czerniewo,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 000 zł146,40 m² 4 084,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:192 m²

Uwaga! kupującu nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Przedstawiamy Państwu drugi etap budowy wysokiej jakości domów z podziemnym garażem, ogrodem i pompą ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł163 m² 7 055,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nadmorska rezydencja W stanie deweloperskim Prestiżowa lokalizacja | Wysoki standard | Energooszczędność| Niskie koszty | Przestronna działka 400m2 | Funkcjonalny rozkład | Prezentujemy wyjątkowy.