dowolna

Domy pomorskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

4 066 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 066 ogłoszeń

2 700 000 zł205,79 m² 13 120,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:60 m²

Zamieszkaj niebanalnie. Na sprzedaż wyjątkowy segment o powierzchni użytkowej 186,79 m z wykuszem, w sercu Wrzeszcza, który łączy komfort domu jednorodzinnego z wygodą życia.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł260 m² 3 073 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:480 m²

Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie do sprzedania dwukondygnacyjny budynek mieszkalny przy ulicy Długiej w Kwidzynie. Działka jest ogrodzona i ma powierzchnie 480 m2. Cała.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł247,70 m² 11 909,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:980 m²

Nowa oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż luksusowy dom w klasycznym stylu z obłędnym widokiem na jezioro o powierzchni 247,7m (pow. użytkowa: 206,5m ) usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 002 700 zł120,11 m² 8 348 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Idealny dom dla rodziny w Gdyni - Flora Park! To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej oferty domu z własnym ogrodem, prywatną przestrzenią, zielonym otoczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł240 m² 3 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 050 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny położony w miejscowości Ugoszcz (w pobliżu Bytowa- 7km). Nieruchomość usytuowana w bardzo ładnej, cichej i zielonej okolicy, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

2 460 000 zł142 m² 17 323,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:463 m²

Wyjątkowa oferta sprzedaży nieruchomości w Helu- budynek mieszkalno-usługowy usytuowanego przy deptaku. Działka o powierzchni 463 m2, pozwala na wygodną aranżację jej części frontowej.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł280 m² 3 535,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:30 190 m²

Posesja Na sprzedaż - wyjątkowa nieruchomość w Myślicach. Twoje wymarzone miejsce na spokojne życie, gdzie możesz prowadzić działalność rolnicza, agroturystykę, lub stadnine koni. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł298 m² 6 040,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 400 m²

Dom jednorodzinny z oddzielnym mieszkaniem na dużej działce - Linia, ul. Sportowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł136,95 m² 4 008,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowoczesny apartament w zabudowie bliźniaczej z ogrodem (istnieje możliwość kupna z garażem-599tys. lub bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł206,85 m² 3 142,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:925 m²

Freedom prezentuje na sprzedaż nowy dom w stanie surowym zamkniętym Robakowo, gm. Luzino | 925 m działki | Możliwość wykończenia pod klucz! Szukasz solidnie wybudowanego, przestronnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

3 175 000 zł158,83 m² 19 989,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:426 m²

Lokalizacja: sopot to jedno z najbardziej prestiżowych i atrakcyjnych miejsc do życia oraz wypoczynku w Polsce. Nadmorskie miasto położone między Gdańskiem a Gdynią łączy.

Szczegóły ogłoszenia

24 800 000 zł2 058,92 m² 12 045,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:33

 

Powierzchnia działki:904 m²

Historyczna kamienica z przełomu XIX i XX wieku zlokalizowana w Dolnym Sopocie tuż przy Dworcu Głównym w Sopocie i słynnym Monte Cassino Lokalizacja: sopot Dolny to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

3 199 000 zł560 m² 5 712,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:21

 

Powierzchnia działki:1 016 m²

Wyjątkowa Inwestycja! Na sprzedaż znakomity, działający od wielu lat, cieszący się dobrą renomą dom wypoczynkowy Villa Malva w Karwii. Miejscowości słynącej z najpiękniejszych szerokich.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł180 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom/mieszkanie o powierzchni 98,93 m2 położony w Czarnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł180,24 m² 8 877,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:185 m²

Tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny budynek mieszkalny (pow. całkowita 180,24 m2) o dużym potencjale adaptacyjnym, doskonale nadający się na: siedzibę firmy biura kancelarię.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł580 m² 2 929,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:1 235 m²

NA sprzedaż dom W jastrzębiej górze 800 metrów od morza Na sprzedaż pensjonat w Jastrzębiej Górze o pow. całkowitej 580 m2 na bardzo dużej działce działka o pow. 1235 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł147,90 m² 8 722,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 151 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny rekreacyjno-letniskowy typu , Kalina", położony na działce o powierzchni 2151 m2. Budynek wolno stojący, parterowy z pełnym podpiwniczeniem.Charakteru.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł92,50 m² 9 189,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zalety inwestycji: 40 lokali w zabudowie szeregowej duży metraż - 92,48 m przestronny garaż dwie kondygnacje dogodna komunikacja miejska w pobliżu liczne tereny zielone i parki tor.

Szczegóły ogłoszenia

934 000 zł90,20 m² 10 354,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Marzysz o domu, gdzie poranki smakują ciszą, gdzie kawa na tarasie ma aromat wolności, a jedynym dźwiękiem, który przerywa spokój jest śpiew ptaków witających nowy dzień. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł215 m² 3 158,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:519 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjny dom w centrum Liniewa poleca się do sprzedaży!.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł330 m² 5 424,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 330 m²

Dom 2 niezależne lokale | 330 m | fotowoltaika | pompa ciepła | działka 1330 m Biuro magichouse prezentuje wyjątkowy dom wolnostojący o łącznej powierzchni ok. 330 m , podzielony na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł118,87 m² 6 974,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

Klient Nowa inwestycja przy ul. Zapolskiej w Rumi to propozycja dla osób poszukujących nowoczesnego domu w kameralnym, bezpiecznym otoczeniu - z pełną infrastrukturą miejską.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł70 m² 8 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 859 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Daj się porwać we wspaniałą podróż do oazy spokoju i wytchnienia. Zapoznaj się z Naszą ofertą!.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł171,95 m² 7 554,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Zapraszamy do zakupu niezwykłej nieruchomości położonej w miejscowości Kamień gm. Szemud. Piękny rozłożysty dom posadowiony na dużej, pięknie zagospodarowanej działce o pow. 1350m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 290 000 zł149 m² 8 657,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:387 m²

Na sprzedaż nowy dom z garażem w zabudowie bliźniaczej i funkcjonalnym zapleczem gospodarczym, położony w spokojnym, nadmorskim otoczeniu. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

379 900 zł170 m² 2 234,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 757 m²

Na sprzedaż oferujemy przestronny, klimatyczny dom o powierzchni ok. 170 m , położony w urokliwej miejscowości Łabiszewo, gmina Dębnica Kaszubska. To idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł584,50 m² 4 533,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Okazja. Tylko u nas. Nowa niższa cena. Przedmiotem oferty jest niepowtarzalny dom znajdujący się w Chojnicach przy ul. Willowej. Budynek z 1999r. o łącznej powierzchni 585 m2.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł100 m² 6 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż komfortowa połówka domu (lewa strona) przy ulicy Kamieńskiej w Jeleńskiej Hucie (koło Szemuda) Mam przyjemność przedstawić wyjątkową ofertę na rynku nieruchomości na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł251 m² 2 450,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:351 m²

Na sprzedaż przestronny, zadbany dom jednorodzinny w Dzierzgoniu o powierzchni całkowitej 251 m , oferujący aż 6 pokoi i bardzo wysoki standard techniczny. To nieruchomość dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

1 375 000 zł150 m² 9 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni około 150 m , znajduje się na dużej działce o powierzchni 600 m . Nieruchomość została podzielona na trzy niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł357,70 m² 7 967,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Wyjątkowy pensjonat z widokiem na jezioro Ostrzyckie- gotowy biznes w sercu Kaszub. Gotowy, dochodowy pensjonat w jednej z najpiękniejszych lokalizacji na Kaszubach, na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł278,14 m² 3 483,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Bezpieczny zakup z nord Nieruchomości: 0% prowizji od Kupującego czy ukrytych kosztów Skuteczna i bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego Stosujemy procedurę aml W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł430 m² 4 648,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:740 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w centralnej części Rotmanki. Funkcjonalny rozkład domu oraz rozmieszczenie pokoi sprawiają że dom może być komfortowym miejscem do życia.

Szczegóły ogłoszenia

1 460 000 zł245,50 m² 5 947,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 303 m²

Atuty nieruchomości: duża, ustawna działka o powierzchni ponad 1 300 m , Nowoczesny projekt architektoniczny z modyfikacjami pod potrzeby codziennego życia, komfortowa powierzchnia domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł173,05 m² 6 061,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 059 m²

Oferta dostępna tylko w biurze gaudium. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. Prezentujemy ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł330 m² 5 424,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 330 m²

Nowoczesny Dom 330 m z dwoma niezależnymi lokalami | Niskie koszty utrzymania | Fotowoltaika | Pompa ciepła Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o łącznej powierzchni ok. 330 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł151,55 m² 9 567,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 032 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny w zabudowie parterowej na działce o pow.: 1032 m2, zlokalizowany w spokojnej i malowniczej miejscowości Dobrzewino,.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 000 zł209,20 m² 22 466,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:998 m²

Klasyczna rezydencja z duszą | Górny Sopot | Historyczna willa w otulinie lasu W najbardziej prestiżowej części Sopotu absolutnie unikatowa oferta połowa zabytkowej willi z 1908.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł138,36 m² 20 959,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:302 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Absolutnie wyjątkowy dom w sercu Helu - zamieszkaj lub inwestuj nad samym morzem Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł270 m² 7 403,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Jeżeli szukasz komfortowego domu, wykończonego w indywidualnym stylu przy użyciu najlepszych materiałów, w spokojnej okolicy ze świetnym dojazdem do Pruszcza Gdańskiego oraz Trójmiasta ta.

Szczegóły ogłoszenia