dowolna

Działki pomorskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

6 150 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 150 ogłoszeń

15 800 000 zł18 033 m² 876,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni całkowitej 18 033 m położona w Rewie (gmina Kosakowo) - w odległości 800 m od morza. Działki oznaczone w Miejscowym Planie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na wynajem działka, niemal 3 ha, usytuowana w centrum Gdańska, przy drodze krajowej nr 91. Teren płaski, niezabudowany, z przeznaczeniem usługowym. Na działkę wykonanych jest pięć.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 243 m² 112,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - staniszewo, powiat kartuski atuty: - regularna działka o kształcie zbliżonym do kwadratu, idealna pod zabudowę - Lokalizacja w malowniczych Kaszubach, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł2 000 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Kup dziś, korzystaj od razu, zbuduj kiedy chcesz! Świetna cena! Na sprzedaż działka 2000 m z warunkami zabudowy, położona przy lesie w miejscowości Kurcze, gmina Czersk, bory Tucholskie.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 333 m² 202 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1333 m2 z obowiązującym mpzp z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinna i usługową w Kolniku, ulica Akacjowa.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 300 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2300 m , położona w miejscowości Drewnica (gmina Stegna), w spokojnej i rozwijającej się okolicy o charakterze mieszkaniowym.

Szczegóły ogłoszenia

242 200 zł865 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Czaple (gm. Żukowo) - działki budowlane o pow. 1154m2 oraz 865m2, na ten teren została wydana decyzja o warunkach zabudowy pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą. Uzbrojenie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł3 800 m² 131,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Duża powierzchnia działki - 3800 m , zapewniająca.

Szczegóły ogłoszenia

696 340 zł1 882 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentuję działkę budowlaną w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - ul. Świerkowa w Kartuzach Burhardztwie. Mam do zaoferowania fantastyczną działkę budowlaną o regularnym kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

129 600 zł4 800 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro akm Nieruchomości posiada w swojej ofercie do sprzedania działkę o powierzchni 4800 m2 zlokalizowaną w miejscowości Otoczyn. Działka zgodnie z warunkami zabudowy przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

4 650 000 zł49 000 m² 94,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż działka o powierzchni 49 000m2 położona w malowniczej okolicy, które stanowią prywatny las oraz polany. Cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł3 101 m² 61,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Bardzo Duża.

Szczegóły ogłoszenia

3 634 000 zł7 687 m² 472,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks 3. działek pod zabudowę wielorodzinną o łącznej powierzchni 7.687 m2, usytuowany w malowniczym i pełnym zieleni Pierwoszynie. Lokalizacja na terenie gminy Kosakowo -.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł77 072 m² 5,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna działka rolna o powierzchni 7,7072 ha w Pasiece,.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł300 m² 433,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż prawo do działki rod - Władysławowo, rod im. Generała Józefa Hallera Na sprzedaż prawo do działki rod o powierzchni 300 m , położonej w nadmorskim Władysławowie, ok. 2.

Szczegóły ogłoszenia

346 000 zł1 608 m² 215,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana 117/14 w Cieplewie przy Pruszczu Gdańskim - idealna pod Twój wymarzony dom! Oznaczenie działki - bp - zurbanizowane tereny niezabudowane lub w trakcie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 242 400 zł6 212 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! okolica: działka położona w miejscowości Banino w spokojnym otoczeniu, z dala od miejskiego zgiełku. Dobrą komunikację z Trójmiastem zapewnia znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży działek o powierzchni ok. 1000m2 i 1120m2 w miejscowości Jeleńska Huta przy ulicy Kamieńskiej. - kształt: prostokąt, idealny pod zabudowę, - media: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

158 000 zł1 976 m² 79,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1976 m2, położona w Parchowie powiat Bytowski. Dojazd z drogi gminnej drogą wewnętrzną utwardzoną. . Nieruchomość atrakcyjnie położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Dzierżawa działka usługowej - Żukowo, ul. Kościerska Oferujemy dzierżawę atrakcyjnej działki usługowej położonej w Żukowie przy ul. Kościerskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie głównych.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 056 m² 198,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt dostępny 7 dni w tygodniu 8.00-20.00 Działka budowlana, objęta planem zagospodarowania z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Trąbki Małe, gm. Trąbki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka budowlana w Bierkowie ul. Kościelna Prezentujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 839 m2, położoną w sercu miejscowości Bierkowo, która łączy w sobie spokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 224 000 zł15 300 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż kompleks 4 działek w Lubuczewie, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 091 m² 182,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana w Klukowej Hucie! Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł979 m² 194,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki pod zabudowę jednorodzinną w Sychowie, w powiecie wejherowskim, w gminie Luzino, przy ul. Jana Pawła II, o powierzchni: - nr ewidencyjny 210/59 - 979 m2, - nr.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, gdzie jedynym dźwiękiem o poranku jest szum sosen i śpiew ptaków? Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Proponujemy do sprzedaży działkę położoną w miejscowości Smołdziński Las o powierzchni 2190 m2. Smołdziński Las to miejscowość turystyczna, położona w otulinie Słowińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł80 600 m² 5,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż 1/2 udziałów w jeziorze Lubaszki Polskie, zlokalizowanym w sercu Kaszub w miejscowości Prądzonka gmina Studzienice. To wyjątkowa okazja do nabycia udziału w prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

*** tylko U nas! *** Działka 1027 m2 w malowniczym Gołębiewie Wielkim k. Trąbek! działka: na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1027 m2. Teren jest prawie płaski, aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

<!-startfragment-> Działka budowlana z warunkami zabudowy - Rębiechowo, ul. Graniczna Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 912 m , położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 121 m² 249,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w kształcie prostokąta położona przy ulicy Szlacheckiej w Gościcinie. Pełne uzbrojenie znajduje się na granicy działki tj. gaz, woda, kanalizacja, prąd. Teren ma regularny kształt.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł2 846 m² 260,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce na ziemi! Działka budowlana z mpzp, blisko jeziora i lasu - Dobrzewino! Szukasz działki, która pozwoli Ci szybko i bezproblemowo rozpocząć budowę wymarzonego domu? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 269 m² 125,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Działka o powierzchni 1269 m2 z warunkami zabudowy - Mareza / tuż przy granicy Kwidzyna To wyjątkowa oferta dla osób poszukujących idealnego miejsca pod budowę domu - w spokojnej ,.

Szczegóły ogłoszenia

13 016 500 zł18 595 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka przemysłowa o powierzchni 18595 m2 usytuowana w Gdyni przy ul. Chwaszczyńskiej. Tereny byłego Polifarbu. Działka częściowo zabudowana. Bardzo dobrze wyeksponowana od strony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu naszą nową ofertę 36 atrakcyjnych działek budowlanych, zlokalizowanych w malowniczym Niestkowie, w niewielkiej odległości od brzegu morza. Zaledwie 5 minut drogi od.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł2 990 m² 1 672,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Doskonale położona działka, przy głównej drodze. Świetna rozpoznawalność miejsca wśród mieszkańców i widoczność. Nieruchomość usytuowana w jednej z najprężniej rozwijających.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł1 701 m² 934,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Są miejsca, które same sprzedają inwestycję i to jest jedno z nich. Działka położona bezpośrednio przy linii brzegowej Zalewu Wiślanego, w samym centrum Kątów Rybackich, oferuje nie.

Szczegóły ogłoszenia

2 210 000 zł9 821 m² 225,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na Sprzedaż Działka rolna o powierzchni 9821 położona w jednej z najlepiej zlokalizowanych dzielnic Gdańska - Olszynce. Bardzo dobry dojazd zarówno do centrum Gdańska jak.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł2 200 m² 40,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Kalmuzy, gm. Gardeja, powiat kwidzyński - woj. pomorskie Lokalizacja: kalmuzy, gmina Gardeja, powiat kwidzyński, województwo pomorskie.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 505 m² 192,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Porozmawiajmy o cenie. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1505 m2 w Szemudzie przy ulicy Nowiny. Działka znajduje się blisko drogi ekspresowej S6. Przystanek autobusowy jest.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł850 m² 116,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Lisewo wieś położona 4 km do Krokowej. Oferujemy do sprzedaży 3 działki budowlane, każda z warunkami zabudowy, o pow 850, 880 i 1850 m2, budownictwo jednorodzinne, możliwość zabudowy 2.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij