dowolna

Działki pomorskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

6 150 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 150 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie działkę do wydzierżawienia w centrum miasta Kwidzyn. Ogłoszenie obejmuje działkę o powierzchni 553 m. Działka zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

2 384 000 zł13 926 m² 171,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w Grabnie! Usytuowanie działki sprawia, że jest to idealne miejsce dla osób ceniących bliskość natury i morza - 4km od plaży w Ustce, 15km od centrum Słupska.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł58 800 m² 9,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż 90% udziałów własności nieruchomości gruntowej.

Szczegóły ogłoszenia

145 900 zł1 146 m² 127,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ogłoszenie sprzedaży działki budowlanej w Pomlewie, woj. pomorskie 116/59= 2096m2 116/60=1136m2 116/61=1346m2- sprzedana! 116/62= 1016m2 Na sprzedaż działki budowlana o numerze 116/.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł2 000 m² 187,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana - Przyjaźń, gm. Żukowo | 2000 m | Uzbrojona | Atrakcyjna lokalizacja! Na sprzedaż działka o powierzchni 2000 m , położona w miejscowości Przyjaźń.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł4 000 m² 36,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka Z widokiem na jezioro pod zabudowę jednorodzinną nieruchomość: przedmiotem sprzedaży jest wydzielona działka o powierzchni 4 000 m2. Do działki prowadzi droga utwardzona gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 730 000 zł6 830 m² 399,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Mieszkanie * hotel * pensjonat * restauracja * korty * kręgielnia Prezentujemy kompleks 3. działek pod zabudowę usługowo-mieszkalną, usytuowany w malowniczym i pełnym zieleni Pierwoszynie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

864 000 zł5 400 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o pow. 5400m.kw. zlokalizowana w Dobrzewinie przy ul. Chłopskiej. Na podstawie wydanej Decyzji o warunkach zabudowy na działce można wybudować cztery budynki.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł716 m² 5 446,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cena podlega negocjacji! lokalizacja: wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Gdyni - Redłowie, przy ul. Mariana Mokwy. To prestiżowa lokalizacja, która.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 021 m² 7 345,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli marzysz o własnym domu w miejscu, gdzie cisza i spokój są codziennością, mamy dla Ciebie idealną propozycję. Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1021 m w.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł3 000 m² 76,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt zaprezentować Państwu na sprzedaż siedem działek w miejscowości Sucumin. Sucumin - wieś kociewska na Pojezierzu Starogardzkim w Polsce położona.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł24 100 m² 91,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż duża atrakcyjna, działka rolna o powierzchni 24100 m 2 ( składająca się z 3 działek ) położone w Chmielnie. Objęte są mpzp z oznaczeniem R (rola) : 1.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: filip Środecki Tel.   Mam przyjemność zaprezentować państwu działkę rolno-siedliskową położoną w malowniczej miejscowości Nowa wieś kościerska, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł20 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Poznaj wyjątkową ofertę pięknie położonej dużej działki.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł2 386 m² 132,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana położona w malowniczej, kaszubskiej miejscowości! Na sprzedaż dwie działki o powierzchni 1400 m2 i 985 m2 położone w miejscowości Węsiory.

Szczegóły ogłoszenia

37 800 zł7 000 m² 5,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Adres: ul. Hutnicza 36a, gdynia Powierzchnia gruntu: 7 000 m Grunt: dz. ewid. nr 1211 obręb 0012 Cisowa Cena: 5,40 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na dzierżawę, która stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

537 000 zł895 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Prywatna przestrzeń między naturą a miastem, łapino willowe osiedle! Łapino to niewielka typowa podmiejska wieś w gminie Kolbudy, położona ok. 15-20 km od Gdańska. Łapino od lat przyciąga.

Szczegóły ogłoszenia

113 000 zł1 128 m² 100,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1128 m | nożyno | 113 000 pln homfi ma przyjemność zaprezentować działkę budowlaną o powierzchni 1128 m , położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w Człuchowie idealne miejsce na Twój dom lub inwestycję Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działek budowlanych w Człuchowie,.

Szczegóły ogłoszenia

484 000 zł1 052 m² 460,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona działka niedaleko jeziora!z dobrym dojazdem do Trójmiasta! Juszkowo! lokalizacja: juszkowo to prężnie rozwijająca się miejscowość przy Pruszczu Gdańskim. Łatwo stąd dostać się do.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł827 m² 204,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko w biurze gaudium. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Przedstawiamy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przestrzenną, uroczą działkę budowlaną o powierzchni 3 987 m2, znajdującą się w miejscowości Klonowo Górne, gmina Przywidz, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł968 m² 1 341,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta biura The House Nieruchomości. Oferujemy działkę inwestycyjną nr 851/5 o powierzchni 968 m , położoną w Redzie, w bezpośrednim sąsiedztwie nowych inwestycji mieszkaniowych.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 001 m² 249,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działki budowlane w Szemudzie. Jest to miejsce, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 646 m² 109,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka pod Twój wymarzony dom! Proponujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Wrzeście. Działka o powierzchni 1646 m2 z przeznaczeniem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł2 274 m² 2 594,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka inwestycyjna Z koncepcją na 56 mieszkań zaledwie 100 m od morza Działka o powierzchni 2 274 m2 objęta jest mpzp o oznaczeniau P.42.MW,UT - tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

12 900 zł362 m² 35,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy wyjątkowy kompleks działek położony Karwieńskich Błotach, zaledwie 2 km od plaży. Teren stanowi udział w działce z przypisaną powierzchnią do wyłącznego korzystania,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł742 m² 497,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko U nas atuty: - działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - media w drodze (woda, prąd, gaz, kanalizacja) - bliskość głównych dróg, połączenie z głównymi.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł883 m² 372,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 883 m2, położona w Mieroszynie, gmina Puck. Oznaczona w mpzp mn- zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Nieruchomość płaska, długość 44 m,.

Szczegóły ogłoszenia

98 010 zł1 089 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana, znajduje się w okolicy miejscowości Pałubin, gmina Stara Kiszewa, w odległości 60 km od Gdańska. Wokół malownicze tereny, lasek, łąka i bardzo czysta.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł11 800 m² 67,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka gruntowa o powierzchni 11 800 m2 położona w miejscowości Sikorzyno. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzeni przewiduje na tym terenie zabudowę mieszkaniową. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

388 500 zł25 900 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Duża działka na Kaszubach, bezpośrednio granicząca z drogową.

Szczegóły ogłoszenia

123 900 zł826 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Krakulice gm. Wicko spokojna lokalizacja blisko morza i jeziora Łebsko! 14-16 km do plaż w Łebie dojazd: ok. 15-20 min poza sezonem, ok. 20-30 min w sezonie letnim. Na sprzedaż atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł10 000 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Swarzewo przy ul. Rybackiej! Niepowtarzalna lokalizacja z widokiem na Zatokę Pucką oraz Półwysep Helski. Swarzewo to spokojna miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł1 367 m² 401,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty działka z domkiem holenderskim, odległość od morza wynosi ok 650 metrów od morza przepiękna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana położona w malowniczej, kaszubskiej miejscowości! Na sprzedaż działka o powierzchni 1400 m2 położona w miejscowości Węsiory w gminie Sulęczyno,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuje do nabycie nieruchomość gruntową niezabudowaną o metrażu 8900m2 w miejscowości Starzyński Dwór. Działka o kształcie prostokąta o wymiarach około ( 27,5m X 324m).

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł830 m² 807,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w atrakcyjnej miejscowości wypoczynkowej. Położona w dzielnicy domków jednorodzinnych z gotową infrastrukturą. Działka płaska w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

459 776 zł1 024 m² 449 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa oferta W biurze nieruchomości pepper house Na sprzedaż działka budowlana z potencjałem o powierzchni 1024 m , położona w spokojnej i zielonej części Chwaszczyna.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 015 m² 344,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1015m2 w miejscowości Bojano przy ulicy Józefa Wołoszyna, gmina Szemud. Opis nieruchomości: działka w kształcie kwadratu, płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działki budowlane z mpzp leżące w województwie pomorskim, w powiecie starogardzkim,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij