dowolna

Mieszkania na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 393 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 393 ogłoszenia

Rynek pierwotny

358 961 zł34,27 m² 10 474,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w Straszynie - miejsca na mapie, które łączy bliskość natury i miasto na wyciągnięcie ręki!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 801 997 zł68 m² 26 499,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m w nowoczesnej inwestycji Develia Kopernika. Lokal oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń oraz dobre doświetlenie wnętrz. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

299 568 zł26,55 m² 11 283,16 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 429 600 zł122,50 m² 36 160 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Nowy apartament na sprzedaż o powierzchni użytkowej 122,50 m znajduje się w nowo budowanej inwestycji. Apartamenty w Śródmieściu 1.4 km od centrum Gdańska. Cała inwestycja składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

438 723 zł42,29 m² 10 374,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł52,19 m² 16 842,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Twój apartament nad morzem - komfort, natura I inwestycja Zamieszkaj lub zainwestuj w wyjątkowej lokalizacji, gdzie bliskość morza harmonijnie łączy się z naturą i spokojem.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł47,10 m² 13 991,51 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47,1 m , położone przy ul. Porębskiego w spokojnej i zielonej części Gdańska - Ujeścisko Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł42,70 m² 14 496,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szukasz mieszkania blisko plaży? Idealna propozycja na inwestycję, dla singla lub dla pary! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w przepięknej nadmorskiej dzielnicy, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł38,90 m² 10 257,07 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie z potencjałem i widokiem na Zatokę - Gdynia Witomino, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża. Dane techniczne: ilość pokoi: 2 - układ idealny do przebudowy pod własne potrzeby lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł70,28 m² 18 497,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna w jednej z najbardziej dochodowych lokalizacji w Sopocie - ul. Podjazd, ścisłe centrum, kilka minut od plaży i Monciaka. To oferta, która.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł54 m² 36 851,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Spełnij swoje marzenie o własnym apartamencie w nadmorskim kurorcie. Wyobraź sobie poranki przy aromatycznej kawie na balkonie z widokiem na Zatokę Gdańską, popołudnia na plaży.

Szczegóły ogłoszenia

726 000 zł82 m² 8 853,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Gdańsku - ul. Wolności Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 82 m z poddaszem, położone w atrakcyjnej lokalizacji blisko morza zaledwie ok. 15min. do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 000 zł36,83 m² 13 087,16 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz, w miejscu, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

501 102 zł27,16 m² 18 450 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Jestem dostępna także wieczorami i w weekendy Lokalizacja - morze, las i miasto w jednym miejscu kilka minut spacerem do terenów zielonych Kępa Redłowska sąsiedztwo słynnego Klifu.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł134,65 m² 9 803,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:11

 

Rok budowy:1997

Dwupoziomowe mieszkanie w świetnej lokalizacji w Gdańsku - możliwość remontu -> idealne dla rodziny bądź aktualnie gotowy produkt inwestycyjny. Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł46 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Widok na panoramę miasta! 2 pokoje w sercu Wrzeszcza - idealna lokalizacja Szukasz mieszkania, z którego wszędzie dojdziesz pieszo? Cenisz miejski styl życia i chcesz mieć panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł55,07 m² 15 434,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł41,81 m² 15 044,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowe do zamieszkania, nowoczesne 2 pokoje z dużym balkonem. Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez remontów i dodatkowych kosztów? Ta oferta spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 674 447 zł161,79 m² 35 072,92 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2028

Komfortowy apartament W gdyni Wyjątkowa Inwestycja | | Widok na morze, las, panoramę Gdyni | Nowoczesna architektura ***** opis inwestycji: nowa, ponadczasowa Inwestycja w Gdyni Inwestycja znanej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł32,16 m² 18 625,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,16 m położone w samym sercu Gdańska przy ul. Kowalskiej 8, zaledwie 3 minuty spacerem od ul. Długiej. To wyjątkowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 308 800 zł81,80 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup bez prowizji! Nowa inwestycja w sercu Gdańska. Świetny punkt pod inwestycję - bliskość stacji kolejowej Gdańsk Wrzeszcz, galerii Bałtyckiej, szybki dojazd na plażę w Brzeźnie, na.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł52,60 m² 12 718,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,6 m , położone na parterze 4-piętrowego budynku z windą, na cenionym osiedlu Komandorskie Wzgórze w Gdyni Oksywie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 274 526 zł75,42 m² 16 899,05 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament W standardzie deweloperskim W nowoczesnej inwestycji Blisko morza | Blisko lasu | Blisko Śródmieścia | Wspaniałe widoki ***** O inwestycji: ten unikalny kompleks powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł37,66 m² 11 656,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękny dwupokojowy apartament na osiedlu Hubalczyków w Słupsku przy ulicy Kosynierów Gdyńskich. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze 4-piętrowego bloku. W sąsiedztwie mamy.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł57,46 m² 10 616,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w kameralnej zabudowie szeregowej, położone na prestiżowym Wzgórzu Mickiewicza - w miejscu, gdzie spokój, zieleń i prywatność spotykają się.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł50,17 m² 8 172,21 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Home Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość - mieszkanie w domu wolnostojącym w pożądanej części Gdańska-Rotmanka. Lokalizacja: rotmanka to spokojna dzielnica,.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł66,60 m² 16 066,07 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji, niemal w centrum miasta, lecz jednocześnie w spokojnej, zacisznej okolicy z sąsiadującymi terenami zielonymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

320 000 zł24,63 m² 12 992,29 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł62,28 m² 9 874,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem 62,28 m2 parter, wejherowo - 2016 rok Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,28 m2, położone na parterze w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł35 m² 25 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament, położony w samym sercu Gdańska, na prestiżowej Wyspie Spichrzów! lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

613 920 zł25,58 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane blisko ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Zaspa, w miejscu, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

789 900 zł68,20 m² 11 582,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Grand Estates pragnie przedstawić Państwu przepiękne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji z potencjałem! Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 68,20 m2, składa się z 2 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł48,60 m² 12 530,86 zł/m²

 

Piętro:15/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje z oddzielną kuchnią - Gdańsk Przymorze! akceptowany tylko zakup gotówkowy Idealna propozycja dla inwestora szukającego mieszkania pod wynajem dla studentów (20 minut pieszo do Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 158 962 zł87,14 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bez podatku pcc, bez dodatkowych kosztów Wysoki Standard 2,5 km do plaży Brzeźno- możliwy zakup na kredyt Nie współpracuje z pośrednikami! Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 000 zł58,01 m² 11 808 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 58,01m , obejmujące: przedpokój, 2 pokoje, salon, łazienkę, wc oraz balkon. Lokal znajduje się na nowoczesnym osiedlu zlokalizowanym w samym.

Szczegóły ogłoszenia

2 514 516 zł83,82 m² 29 999 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament Z panoramicznym widokiem na motławę I muzeum II wojny światowej - brabank, gdańsk Panorama rzeki | Bezpośrednie sąsiedztwo Muzeum II Wojny Światowej | Taras widokowy | Klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 404 900 zł133,80 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Deweloper Projekt Jantar realizuje budowę chyba najciekawszej inwestycji na terenie miasta Malborka "tarasy Belvedere". Pozwolenie na budowę - Decyzja nr 60/2025 z dnia 21.03.2025. Inwestycja.