dowolna

Mieszkania na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 403 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 403 ogłoszenia

135 000 zł32,60 m² 4 141,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Lokal mieszkalny do własnej aranżacji położony na ul. Mokotowskiej. Nieruchomość z metrażem 32,60 m2 znajdująca się na II piętrze bloku. W skład nieruchomości wchodzą : - Salon - ok.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł32 m² 22 781,25 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż elegancki apartament w Albatross Towers Gdańsk Przymorze Powierzchnia: 31,50 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 8.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

463 706 zł30,47 m² 15 218,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Przedstawiam państwu kameralną inwestycję obejmującą dwa niskie, nowoczesne budynki trzypiętrowe - które harmonijnie wkomponują się w zielony, naturalnie ukształtowany teren Górnej Oruni.

Szczegóły ogłoszenia

1 235 772 zł54,50 m² 22 674,72 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prestiżowy lokal W sercu gdańska - granaria etap II, idealny pod wynajem! lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Chmielnej w Gdańsku, tuż nad brzegiem Motławy, w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł41 m² 17 683 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Piękne mieszkanie, po generalnym remoncie, w idealnej lokalizacji, przy ul. Wejhera, na granicy gdańskiej Żabianki i Jelitkowa. Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w niskim, 4.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atuty: * Spokojna i zielona okolica * Funkcjonalny układ dla rodziny lub pod wynajem * 2 piętro z windą * Duży balkon z widokiem na zieleń * Idealne pod inwestycję (blisko uczelni.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 999 zł60,30 m² 19 900,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Orłowo to jedna z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Trójmieście. Stanowi o tym zarówno bliskość plaży, mola w Orłowie, trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, zatoki oraz niska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 000 zł41,02 m² 11 214,04 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Młode Miasto w Gdańsku to dziś w pełni funkcjonująca, dynamiczna część centrum nie projekt na przyszłość, ale realnie działająca lokalizacja. Kupujesz gotowy produkt w sprawdzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 000 zł24,33 m² 16 563,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Podana cena jest ceną brutto. Możliwość odliczenia podatku vat 23% po zakupie Prezentujemy nowoczesne, komfortowe apartamenty nad Bałtykiem, lokale od 21,16 m2 do 49,83 m2, zaufany administrator.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł43,10 m² 7 633,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Centrum Kwidzyna | ul. Spółdzielcza Szukasz wygodnego i gotowego do zamieszkania mieszkania w sercu miasta? Przedstawiamy urokliwe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

298 990 zł25,31 m² 11 813,12 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł34,05 m² 12 334,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie deweloperskie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

382 000 zł22,43 m² 17 030,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować kompleks wypoczynkowy na Mierzei Wiślanej Jest to sprawdzone miejsce na mapie nieruchomości wakacyjnych w Polsce. Od 2017 roku cieszy się.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł43 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż: funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe - Gdańsk Przymorze, blisko morza Oferujemy na sprzedaż przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł60,10 m² 8 818,64 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

To jest dobrze skomunikowane mieszkanie w dobrej cenie, które świetnie nadaje się do zamieszkania oraz pod najem. Lokalizacja: gdynia Chylonia, główną zaletą zamieszkania w tej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł105 m² 20 952,38 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Apartament o powierzchni 105 m2 znajdujący się na VII piętrze w prestiżowym budynku, położony na osiedlu Trzy Żagle w Gdańsku, z widokiem na zieleń, 10 min od plaży!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 563 zł36,01 m² 14 706 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Blisko Śródmieścia i Centrum Solidarności, stoczni. Obok tramwaj i autobus. Niedaleko pkp Gdańsk Główny. Zakup dla osób fizycznych lub na firmę. W ofercie lokale: - z pakietem.

Szczegóły ogłoszenia

989 999 zł73,60 m² 13 451,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Saperów w Gdańsku-Wrzeszczu. Atuty - Tylko 2 sąsiadów, - balkon, - wysokie na 3m, - duża piwnica (ok. 30m2), - kamienica ma nowy dach, -.

Szczegóły ogłoszenia

586 000 zł56 m² 10 464,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Opis nieruchomości na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie Mieszkanie o powierzchni użytkowej 56 m2 składa się z kuchni, salonu z wyjściem na balkon, 2 ooddzielnych sypialni łazienki, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł90 m² 6 277,78 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dom z ogrodem 300m działki! - Domachowo, okolice Gdańska Nowoczesny dom w stanie deweloperskim, położony w spokojnej miejscowości Domachowo, z szybkim dojazdem do Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł86,04 m² 8 600,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta dla osób poszukujących przestrzeni, nowoczesnej architektury oraz możliwości stworzenia wnętrza idealnie dopasowanego do własnych potrzeb. Prezentujemy apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł42,22 m² 13 003,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowe do wprowadzenia, dwupokojowe mieszkanie po remoncie - gdynia witomino, ul. Widna Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,22 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 700 zł44,55 m² 26 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywne osiedle położone na granicy Gdyni Orłowo i Sopotu przy ul. Bernadowskiej, w miejscu spotkania Parku Krajobrazowego z brzegiem Bałtyku. Nowo powstała inwestycja z segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł45,69 m² 13 110,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa oferta - komfortowe mieszkanie z dużym, pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł39 m² 10 743,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ulicy Unruga na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku. Położone jest w bardzo spokojnej okolicy, w świetnie skomunikowanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 011 zł38,09 m² 14 702,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż bardzo jasne mieszkanie 2-pokojowe w świetnej lokalizacji. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa,.

Szczegóły ogłoszenia

735 900 zł69,27 m² 10 623,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczny apartament Z ogrodem - 5 min do plaży! Władysławowo, ul. Abrahama | 69,27 m | Parter | Potencjał na 2 lokale Szukasz nieruchomości, która łączy prestiżową lokalizację, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 420 000 zł68,50 m² 20 729,93 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Stylowe apartamenty nad Motławą, z technologią Smart House w standardzie, w świetnie skomunikowanej lokalizacji blisko Długiej i Wyspy Spichrzów. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł69 m² 39 855,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Apartament usytuowany w ekskluzywnym kompleksie mieszkaniowym składającym się z czterech trzykondygnacyjnych budynków mieszkalnych. Inwestycja Apartamenty Króla Jana została zrealizowana przez.

Szczegóły ogłoszenia

743 000 zł62,50 m² 11 888 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe na morenie | balkon | widok na las. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w centralnej części osiedla Morena w Gdańsku. To jedna z najbardziej wygodnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 007 985 zł37,74 m² 26 708,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Twój apartament nad morzem - komfort, natura I inwestycja Zamieszkaj lub zainwestuj w wyjątkowej lokalizacji, gdzie bliskość morza łączy się z ciszą i naturalnym otoczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł48,30 m² 20 683,23 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Atuty: - prestiżowa lokalizacja - ul. Szafarnia, tuż przy Marinie Gdańskiej, w samym sercu historycznego Gdańska - Budynek klasy premium, zrealizowany przez renomowanego dewelopera Pirelli.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł61,26 m² 11 410,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 61,26 m2 ulica Heliosa Kowale mieszkanie: mieszkanie znajduje się parterze w budynku 4 piętrowym z windą. W skład mieszkania wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł43 m² 11 604,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie do generalnego remontu, w dzielnicy Witomino bezpośrednio sąsiadującej z centrum. Lokalizacja; - 150 m do najbliższego przystanku autobusowego - 20 min.

Szczegóły ogłoszenia

389 999 zł37,50 m² 10 399,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

homfi ma przyjemność zaprezentować przytulne, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku - dzielnica Siedlce. To idealna propozycja dla osób, które szukają funkcjonalnego lokum blisko centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

789 600 zł65,80 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 3 pokojowe słoneczne mieszkanie z balkonem. Pogórze, z doskonałym dostępem do najpiękniejszych miejsc nad Zatoką Gdańską zyskało sobie ogromną rzeszę zwolenników życia.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł40 m² 32 475 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w jednej z najbardziej prestiżowych nadmorskich lokalizacji w Gdańsk - Jelitkowo, przy ul. Wypoczynkowej (neptun Park). To miejsce, w którym bliżej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 814 zł53,38 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kameralne i nowoczesne osiedle w Gdańsku, blisko zieleni i z szybkim dojazdem do centrum. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: - każde mieszkanie oferuje.