dowolna

Mieszkania na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 403 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 403 ogłoszenia

585 000 zł55 m² 10 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Apartament 3 pokojowy z garażem na prestiżowym osiedlu Modre w Straszynie Lokalizacja Osiedle Modre wyznaczane jako podmiejska dzielnica, spełniają wymagania najwyższych wymagań, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł53 m² 12 245,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Jasne rodzinne mieszkanie Spółdzielczo-własnościowe na Morenie ul. Zabłockiego 8. Tylko u nas w Biurze Dom Hunter wyjątkowa oferta funkcjonalnego mieszkania z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjne apartamenty o powierzchni 38m 2 oraz 17m 2 , z balkonami i przynależnym miejscem parkingowym , położone.

Szczegóły ogłoszenia

487 221 zł26,26 m² 18 553,73 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak opłaty pcc 2%. Zakup bez prowizji. Pomoc w uzyskaniu finansowania. Apartamenty w sercu Śródmieścia! Nowa inwestycja, zakończenie budowy II kwartał 2028.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł51,29 m² 9 066,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedaż mieszkania Tczew, ul. Chrystiana Andersena (osiedle Bajkowe) Cena: 465 000 zł (do negocjacji) Najważniejsze informacje powierzchnia całkowita: 58,03 m piwnica: 6,74 m powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

494 000 zł27,32 m² 18 081,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Tylko u Nas! Na sprzedaż, w pełni wyposażony apartament inwestycyjny o powierzchni 27, 32 m2 (z możliwością powiększenia do 31, 43 m2). Apartament składa się - pokoju - kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

705 000 zł40 m² 17 625 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie nad Motławą, w centrum miasta, z pięknym widokiem, do odnowienia, bardzo słoneczne, w super lokalizacji, idealne pod inwestycje, 2-pokojowe, o pow. 40m2., na VIII piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł75,10 m² 11 717,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferujemy do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 75,10 m , zlokalizowane na 1. piętrze trzypiętrowego budynku na zamkniętym, kameralnym osiedlu w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł43,16 m² 14 481 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Inwestycja prizma, gdańsk ul. Dąbka prizma to kameralna inwestycja mieszkaniowa inspirowana światłem, przestrzenią i minimalizmem. Nazwa odzwierciedla ideę pryzmatu - symbolu przejrzystości.

Szczegóły ogłoszenia

1 039 000 zł55 m² 18 890,91 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe na gdańskiej Letnicy przy ul. Letnickiej! Kilkaset metrów do morza i plaży, otoczenie terenów zielonych, a jednocześnie nowoczesna, wielkomiejska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł55 m² 14 363,64 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 55 m2. Zlokalizowane na 5 piętrze z bardzo ładnym widokiem na las i okolicę. Bardzo słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł33,10 m² 15 075,53 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Przymorzu, przy al. Rzeczypospolitej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 898 zł51,07 m² 11 002,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji. Brak podatku pcc 2% gwarantujemy wysoki rabat. Oferujemy bezpłatną I skuteczną pomoc W uzyskaniu najkorzystniejszego finansowania. Serdecznie zapraszam do kontaktu i na.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł60 m² 3 316,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż lokal mieszkalny w miejscowości Kmiecin. Atuty nieruchomości - lokal do własnej aranżacji - klimatyzacja - duży ogród - posesja ogrodzona - możliwość przekształcenia na lokal.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł48,50 m² 12 351 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Hot oferta W pepperhouse! atuty: - spokojna i cicha okolica, - bliskość lasu, - bardzo dobra komunikacja, - infrastruktura handlowo-usługowa na wyciągnięcie ręki, - bliskość obwodnicy, -.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł74,40 m² 5 362,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferuję Państwu słoneczne przestronne mieszkanie 74,4 m2 w Kłaninie - po sąsiedzku ze znanym wszystkim Pałacem. Oferowany lokal mieszkalny znajduje się na 2 piętrze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł53 m² 11 301,89 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atuty Mieszkanie po generalnym remoncie, wysoki standard wykończenia Funkcjonalny układ, 3 niezależne pokoje Oddzielna, w pełni wyposażona kuchnia Mieszkanie bardzo jasne, ciepłe i słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

726 511 zł51,58 m² 14 085,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkania w trakcie odbiorów mieszkanie 3 pokojowe na 3 piętrze Z balkonem 5,76, winda, siłownia, komórka, hala garażowa, możliowość ładowania auta elektrycznego lokalizacja Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

938 736 zł26,21 m² 35 815,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu inwestycje Sol Marina. Jest to bez wątpienia jedna z topowych inwestycji na Polskim rynku nieruchomości. Wyróżnia ją jakość.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł69 m² 3 463,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest 1/4 domu z działką, murowanym pomieszczeniem przynależnym oraz piwnicą. Rozkład nieruchomości stanowią 3 pokoje, kuchnia, łazienka z toaletą oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

794 000 zł59 m² 13 457,63 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Podwyższony standard wykończenia mieszkań Dzielnica Chełm zapewnia komfort codziennego życia - w najbliższej okolicy znajdują się sklepy, placówki medyczne, przedszkola oraz szkoły, tworząc.

Szczegóły ogłoszenia

1 583 370 zł43,38 m² 36 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wykończony pod klucz apartament W sercu kurortu Jurata | Prestiżowa lokalizacja | 250 m od plaży | Nowoczesny Kompleks 4* z basenem i spa | Inwestycja idealna jako wakacyjny second-home.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł46,65 m² 16 505,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie (III piętro) o powierzchni 46,38 m3 z widokiem na rzekę Motławę położone w Gdańsku niedaleko Śródmieścia, inwestycja Portowo. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł90,23 m² 36 019,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Apartament przy plaży Orłowska Riviera Opis Szukasz prestiżowego adresu w Gdyni? A może idealnej inwestycji, która zarabia przez cały rok? Ten apartament w sercu Orłowa to prawdziwa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 732 zł42,35 m² 18 175,49 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 42,35 m na nowoczesnym osiedlu z komfortem i stylem. Miejsce parkingowe w garażu podziemnym za dodatkowe 30.000zł Jest to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł63 m² 19 031,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Klimatyczne mieszkanie w sercu Głównego Miasta - Gdańsk, ul. Chlebnicka Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania zlokalizowanego przy ul. Chlebnickiej w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł56,40 m² 2 925,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty nieruchomości: - metraż; - ogródek; - garaż. Lokalizacja: borkowo to wieś kociewska położona.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł42,30 m² 11 796,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Z przyjemnością mamy do zaoferowania Państwu do kupienia.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł48,72 m² 15 168,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie z balkonem! Gdańsk Śródmieście, ul. Elbląska Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,72 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł60,80 m² 10 197,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta dostępna tylko U nas! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,8 m , położone na wysokim parterze. Lokal posiada bardzo ustawny, wygodny układ pomieszczeń, szczególnie.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł95,12 m² 2 722,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni użytkowej 95,12 mkw, położone na 1 piętrze trzypiętrowej kamienicy, położonej w centrum Słupska przy ul. Wojska Polskiego. Mieszkanie w podstawowym.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł50 m² 19 999,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie W jednej Z najcześciej wybieranych dzielnic miasta- gdańsk Śródmieście. Bardzo dobrze skomunikowane, a za razem ciche i spokojne. Osiedle Nowa Lastadia zostało wybudowane.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł42,80 m² 14 929,91 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Wrzeszcz to jedna z najstarszych i najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Gdańska. Położony w centralnej części miasta, stanowi ważne centrum handlowe, kulturalne.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł43,34 m² 22 381,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowy apartament w Prestiżowej Inwestycji "młyny Gdańskie" Zapraszamy do składania ofert zakupu wyjątkowego apartamentu. Przedmiotem sprzedaży jest luksusowy apartament o pow. 43,34 m2.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł63,70 m² 11 538,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta na sprzedaż: na sprzedaż ładne, zadbane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,70 m , położone w Wejherowie przy ul. Wałowej 28, za cenę 735 000 zł. Lokal idealny zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł49,60 m² 8 064,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie z dużym ogrodem w starej Rumi * 2 pokoje oddzielna kuchnia * działka 950 m * ogromny potencjał Na sprzedaż niezależny lokal mieszkalny o powierzchni 49,6 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł45 m² 24 422,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wyjątkowy apartament z widokiem na wody Zatoki Puckiej. Powstał, by urzeczywistnić Twoje marzenia o posiadaniu własnego lokum nad Bałtykiem. Położony 50 m od linii brzegowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 890 zł53,51 m² 9 155,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Agencja westate z przyjemnością oferuje Państwu na sprzedaż wyjątkowe apartamenty w stanie deweloperskim położone w otoczeniu natury. Mieszkania mieszczą się w kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł56,33 m² 14 184,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Hot oferta W pepperhouse! atuty nieruchomości: mieszkanie po generalnym remoncie - gotowe do zamieszkania, funkcjonalny układ 3 pokoi, jasne wnętrza z dwustronną ekspozycją (zachodnia od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

315 000 zł43,52 m² 7 238,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Funkcjonalne mieszkanie blisko Słupska parter, 43,52m2, jezierzyce 2 pokoje - Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk - 2 pokoje o powierzchni 43,52 m kompaktowe i funkcjonalne mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

2 070 773 zł95,70 m² 21 638,17 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Apartament W prestiżowej inwestycji Bliskość Starówki | Portier | Siłownia | Sauna | Biblioteka | Fitness | Brak podatku pcc przy zakupie Duże przeszklenia salonu gwarantują częściowy widok na.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij