dowolna

Mieszkania na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 403 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 403 ogłoszenia

715 000 zł39 m² 18 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 39 m , niezwykle słoneczne, ustawne i funkcjonalne - Gdańsk Morena ul.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł77,23 m² 5 134,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupoziomowe położone w budynku wielorodzinnym w miejscowości Rzeczenica przy ulicy Człuchowieskiej. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł59 m² 9 322,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Blisko morza, wśród zieleni okalających lasów, zaciszna i spokojna okolica. Oksywie, z doskonałym dostępem do najpiękniejszych miejsc nad Zatoką Gdańską, zyskało sobie ogromną rzeszę.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł28,62 m² 13 626,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowe, inwestycyjne mieszkanie w kameralnej lokalizacji. Idealne studio dla par lub singli z dużym balkonem. Podana cena zawiera podatek vat (nie ma podatku pcc przy zakupie). Mieszkanie: słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł60,01 m² 10 314,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone w spokojnej i rodzinnej części Gdyni - Pogórzu Górnym. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 000 zł54,49 m² 7 891,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie z rynku pierwotnego, wykończone w II kwartale 2025 r., sprzedawane w stanie deweloperskim. Mieszkanie o powierzchni 54,49 m , zlokalizowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł32,97 m² 6 824,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Strzelno ul. Wiejska (odległość ok. 5 km do Jastrzębiej Góry, ok. 9 km do Pucka, ok. 22 km do Redy, ok. 5 km do Władysławowa) na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o pow. 32,97 m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł65 m² 13 061,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Atuty: * Nowe budownictwo domów szeregowych * W okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz edukacyjna * Przestronny, funkcjonalny układ * dodatkowa przestrzeń na poddaszu do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

974 775 zł45,79 m² 21 287,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży apartament na Wyspie Sobieszewskiej o powierzchni 45,79m2 o ekspozycji północnej w nowej inwestycji deweloperskiej w skład której wchodzi 61 luksusowych apartamentów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

412 988 zł44,89 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Odbiór wrzesień 2026r. Nowoczesna i stylowa inwestycja z 2026r. w Rumi z windą. Mieszkanie o pow.całkowitej 44,89m składa się z : salonu z aneksem kuchennym (21,09m ),.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł71 m² 14 070,42 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy apartament W inwestycji valor Nowoczesny apartament | 3 sypialnie | Unikalny design | Świetna lokalizacja ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z aneksem kuchennym i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Luksus, styl I spokój Twoja oaza w sercu nowoczesnego Tczewa (jednostka) Czy można połączyć wielkomiejski komfort z sielskim widokiem, którym nie powstydziliby się Barbie i Ken.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł67,10 m² 11 326,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Sprzedam ciche, komfortowo urządzone, przestronne i w pełni wyposażone mieszkanie mieszczące się na 1 piętrze w jedno-kondygnacyjnym budynku, położonym w Gdańsku Osowej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł74,90 m² 10 881,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Atuty: * 2 min pieszo do przystanku autobusowego; * 3 min autem do Galerii Handlowej szperk; * blok w trakcie remontu elewacji; * słoneczna trójstronna ekspozycja; * 3 pokoje plus salon; lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł68 m² 9 852,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Atuty nieruchomości: mieszkanie gotowe do zamieszkania: lokal nie wymaga większych nakładów finansowych, mieszkanie charakteryzuje się przemyślanym rozkładem pomieszczeń, co zapewnia wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

646 975 zł36,97 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny nadmorski apartament zlokalizowany 400 m od plaży, w zielonym, zacisznym otoczeniu. Apartament o powierzchni 36,97 m2 położony na parterze z tarasem o pow. 16,32 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł83,30 m² 16 686,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

4-pokojowe apartamenty pod inwestycję - orłowo 8 minut do plaży atuty - 8 minut spacerem do plaży i molo w Orłowie - 8 minut spacerem do stacji skm Orłowo - 5 minut spacerem do Galerii Klif -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

299 000 zł36,96 m² 8 089,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nową inwestycję deweloperską: mieszkania położone na terenie Osiedla Chabrowego w Starogardzie Gdańskim. Ważne informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 360 818 zł78,66 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne apartamenty w nadmorskim Brzeźnie, z technologią Smart House, w świetnie skomunikowanej lokalizacji blisko plaży i usług. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 068 640 zł66,79 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,79 m2, w skład którego wchodzi: - salon z aneksem kuchennym - Sypialnia - Pokój - Pokój - Łazienka - wc -.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł39,70 m² 22 166,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament Z prywatną mariną Prywatne nabrzeże | Marina lifestyle | Własny ogród | Widok na jachty | Premium To wyjątkowa propozycja dla osób szukających harmonii między nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł37,93 m² 11 046,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

2 pokoje po generalnym remoncie! wykończone tczew, ul. Jana Sobieskiego Doskonała przestrzeń dla pary bądź singla! mieszkanie: na sprzedaż ciche, ustawne, rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł55,68 m² 9 321 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie z balkonem w spokojnej i cichej okolicy o powierzchni 55.68m2 na 2 piętrze w budynku trzypiętrowym. Na nieruchomość składają się: - salon z aneksem kuchennym.

 

 

 

Rok budowy:2026

Zamieszkaj W sercu nadmorskiego kurortu Jastarnia - piękna przestrzeń Półwyspu Helskiego | butikowa inwestycja |ogródki lub antresole |miejsca postojowe| dbałość o każdy szczegół.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 535 zł37,67 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Foresteria to osiedle, które swoją nazwą nawiązuje do włoskiego słowa oznaczającego leśniczówkę - miejsca bliskiego naturze, zanurzonego w zieleni. To miejsce stworzone z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł70,80 m² 11 864,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przestronne 3 pokoje | balkon | garaż | Gdańsk Kartuska Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73,8 m , położone na drugim piętrze w budynku z windą, na.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł50,60 m² 9 881,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż mieszkanie z ogrodem położone na parterze sześcio-lokalowego domu w Gdańsku - Orunia Górna Ta oferta to rzadko spotykana okazja łącząca mieszkanie z komfortem przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

1 981 442 zł75,34 m² 26 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bliskość plaży | Bez pcc | Bez Prowizji | Wyjątkowa inwestycja biorąc pod uwagę lokalizację, wysoki standard wykonania oraz niepowtarzalny widok na zieleń jak i bliskość plaży. Kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł106 m² 18 858,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Agencja westate Gdańsk ma przyjemność zaprezentować unikatowy apartament premium dla wymagających w kamienicy. Położony w samym sercu Gdańska z widokiem na Przystań Cesarską.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł148,55 m² 10 030,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa Oferta Sprzedaży - Reprezentacyjny Dom w Gdańsku Mamy przyjemność przedstawić Państwu niezwykle atrakcyjną nieruchomość, która łączy w sobie nowoczesny design,.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł56,12 m² 44 529,58 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Luksusowy apartament w centrum Gdańska z widokiem na Motławę Deo Plaza Najważniejsze atuty - Piękny widok na Motławę, żurawia i Bazylikę Mariacką - Wysoki standard wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 000 zł221 m² 16 063,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1912

Atuty - Jedna z najatrakcyjniejszych lokalizacji w Polsce - Po remoncie elewacji i dachu - Do własnej aranżacji - Dwa niezależne mieszkania Opis Przedmiotem oferty są dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

299 000 zł28,66 m² 10 432,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna wyłącznie W biurze pepper house! rozpoczynamy I etap sprzedaży nowego osiedla W redzie. Przestronne mieszkania: * z miejscem postojowym zewnętrznymi lub w hali.

Szczegóły ogłoszenia

1 310 000 zł65,05 m² 20 138,36 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3 pokoje | duży balkon | Zajezdnia Wrzeszcz | 2 łazienki Na sprzedaż komfortowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 65,05 m , położony w nowoczesnej i cenionej inwestycji Zajezdnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł70 m² 25 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż Wyjątkowy apartament na sprzedaż | 10 minut do morza | wysoki standard wykończenia atuty - Apartament wykończony w standardzie premium według indywidualnego projektu renomowanego biura.

Szczegóły ogłoszenia

465 600 zł63,40 m² 7 343,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym. 1 piętro, dużo zieleni wokół budynku, zadbana klatka schodowa i bezproblemowe parkowanie. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł98,40 m² 25 304,88 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Prestiżowa oferta skierowana do najbardziej wymagających, w doskonałej lokalizacji Gdańsk Śródmieście. Apartament 120 m2 składa się na 98,4 m2 (księga Wieczysta) oraz około 20 m2 niewliczonych.

Szczegóły ogłoszenia

427 960 zł41,15 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie z ogródkiem - Gdynia Wielki Kack Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,15 m z prywatnym ogródkiem 20,87 m to idealna propozycja dla singla, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł42,50 m² 15 741,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Szukasz mieszkania z duszą, które łączy w sobie klimat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 500 zł32,56 m² 12 300,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu inwestycję Trimare w nadmorskiej miejscowości Sztutowo. Miejscowość zlokalizowana jest pomiędzy Gdańskiem, a Krynicą.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł35,50 m² 18 450,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie Z balkonem! Gotowe do wejścia - nowoczesna inwestycja - doskonale skomunikowanie. Mieszkanie: na sprzedaż jasne, przestronne, w pełni wyposażone 2-pokojowe.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij