dowolna

Mieszkania na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 404 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 404 ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 459 000 zł57,36 m² 25 435,84 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny lokal w prestiżowej inwestycji Granaria - centrum Gdańska Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,36 m , położone na 1. piętrze w prestiżowej inwestycji Granaria.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł48 m² 9 979,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni około 50 m2, położony w spokojnej i zielonej części Władysławowa. To wyjątkowe miejsce, które łączy komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W krynicy morskiej wypoczywaj I zarabiaj apartamenty przy fontannie topowa lokalizacja zielony taras Z jacuzzi na dachu Z widokiem na zalew wiślany inwestycja:.

Szczegóły ogłoszenia

2 126 000 zł82,27 m² 25 841,74 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Doskonała propozycja dla inwestora szukającego rentownego apartamentu na Gdańskim Śródmieściu w prestiżowej inwestycji Nadmotławie, wybudowanej w 2022r. Mieszkanie jest podzielone na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł55,08 m² 17 955,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Słoneczne 3 pokoje | Nowa Letnica | wysoki standard | balkon | 2 miejsca w hali To coś więcej niż mieszkanie To przestrzeń, w której naprawdę dobrze się żyje - jasna, funkcjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł42 m² 15 214,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować 2 - pokojowe mieszkanie obok plaży, tramwaju i skm, po remoncie. Szukasz mieszkania, do którego po prostu wnosisz meble i mieszkasz? Mamy dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

1 858 000 zł61,94 m² 29 996,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty: - wnętrze zaprojektowane i wykończone w modnym stylu Japandi - harmonia japońska + prostota skandynawska. - oliwa zielone serce miasta, blisko Parku Oliwskiego i Trójmiejskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł81,30 m² 14 132,84 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Apartament z widokiem, który inspiruje - Gdynia, apartamenty na Polanie. Zamieszkaj w miejscu, gdzie codzienność łączy się z naturą i przestrzenią. Ten 3-pokojowy apartament (z.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł83,60 m² 9 389,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Idealne mieszkanie dla rodziny szukającej przestrzeni i prywatności. Komfortowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 83,6 m2 zlokalizowane na trzecim, ostatnim piętrze budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł72,60 m² 7 713,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ważne! Status mieszkania to spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego. Cudzoziemcy mogą nabywać to prawo bez zezwolenia mswia. Rozkładowe i ustawne mieszkanie 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł27,37 m² 18 231,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Witam serdecznie Oferuję na sprzedaż bez czynszowy apartament o powierzchni 27.37m2, zlokalizowany w bliskiej odległości od Morza Bałtyckiego otoczonej lasami i rezerwatami przyrody -.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł43,50 m² 11 931,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 43,5 m w Ustce przy ul. Jana z Kolna - 300 m od plaży, pełna własność, bez obciążeń Na sprzedaż oferujemy zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł45,63 m² 8 744,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja sprawdzonego dewelopera Reda, ul. Moniuszki Lokal A11 - 3 pokoje o łącznej powierzchni 45,63m2. Mieszkanie zostanie oddane w stanie deweloperskim , najpóźniej do końca tego.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł53,70 m² 13 948 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Atuty: *świetna lokalizacja - spokojna, zielona okolica z doskonałą komunikacją z centrum Gdańska. *Funkcjonalny układ - trzy osobne pokoje oraz oddzielna kuchnia. *Optymalne piętro - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

374 500 zł35,70 m² 10 490,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł45,22 m² 13 931,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w Helu przy ul. Kapitańskiej. Nieruchomość po generalnym remoncie, z powodzeniem wykorzystywana w najmie krótkoterminowym, stanowi doskonałą propozycję zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

559 900 zł50,91 m² 10 997,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zamieszkaj wygodnie, blisko miasta i natury. Osiedle Pastelowe to wyjątkowa inwestycja, która łączy w sobie spokój otoczenia z doskonałą komunikacją z centrum Gdańska. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł81,44 m² 19 523,58 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Dwupoziomowy loft na Wyspie Spichrzów Dwie Motławy Najważniejsze atuty - Loft dwupoziomowy o powierzchni całkowitej ponad 80 m (I poziom zgodnie z księgą wieczystą 42,14 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Monte Cassino to najważniejsza turystyczna Aleja spacerowa Sopotu, to tutaj znajduje się większość znanych restauracji, klubów nocnych i kawiarni, kino, teatr i galerie z wystawami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

601 188 zł58,94 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne w Panthers Estate Są miejsca, które nie próbują imponować - one po prostu robią wrażenie od pierwszej chwili. 3 pokoje z ogrodem w sercu natury -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 429 600 zł122,50 m² 36 160 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Spektakularny apartament Z 5 pokojami, tarasem 350m2 W prestiżowej inwestycji kapitanat Spektakularny apartament | Taras o pow. 350m2 | Prestiżowa inwestycja | Gdańsk | Widok na rzekę.

Szczegóły ogłoszenia

902 000 zł67 m² 13 462,69 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4 pokoje, morena (piecki-Migowo) Nowa inwestycja Bez podatku pcc 0% prowizji Powierzchnia: 67 m Liczba pokoi: 4 Piętro: 2 Opis nieruchomości Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

605 916 zł62,15 m² 9 749,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament w nadmorskiej miejscowości Puck. Apartament na pierwszym piętrze o powierzchni 62,15m2m2 składający się z przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 309 zł68,65 m² 8 875,59 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Sprzedam wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie (68,65 m - powierzchnia ścian 2,42 m = 66,23 m pow. użytkowa) narożne, na 2. piętrze w nowoczesnym, kameralnym budynku w Gdyni (wielki.

Szczegóły ogłoszenia

3 690 000 zł146,60 m² 25 170,53 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości Jeśli szukasz nieruchomości, która robi wrażenie i jednocześnie gwarantuje wartość to oferta, obok której nie można przejść obojętnie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 129 000 zł75,60 m² 14 933,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Obok tego 3 pokojowego mieszkania nie przejdziesz obojętnie! Tym bardziej, że wchodząc do niego przechodzisz przez wyjątkową, odrestaurowaną klatkę schodową! Tu klimat kamienicznej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł83 m² 5 048,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przy parku- ogrzewanie miejskie, wielka piwnica! możliwość zakupu Z garażem ( murowany Z kanałem) Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji, 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł46,40 m² 7 737,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie na sprzedaż - Słupsk, ul. Zygmunta Augusta | Osiedle Zatorze | Spółdzielczo-własnościowe Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 46,40 m , położone na 4.