dowolna

Mieszkania na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 403 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 403 ogłoszenia

620 000 zł26 m² 23 846,15 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 26 m położony w jednej z najlepszych lokalizacji w Pucku zaledwie 50 metrów od Zatoki Puckiej. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49,50 m² 12 101,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne tylko panthers estate. Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność z doskonałym doświetleniem i świetną komunikacją? Poznaj wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 111 000 zł74 m² 15 013,51 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

opis: wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana w dolinie potoku Siedleckiego, która prowadzi ulicą Kartuską wprost do Głównego Miasta. Zamieszkaj u bram Śródmieścia i odkryj.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł32,80 m² 17 347,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne dwustronne mieszkanie po kapitalnym remoncie z balkonem, piwnicą oraz komórką lokatorską. Mieszkanie o powierzchni 33 m znajduje się na czwartym piętrze w budynku bez.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł87,40 m² 9 496,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na ostatniej kondygnacji budynku w Redzie przy ul. Św. Wojciecha. Lokal wyróżnia się wysokością- 3,6 m oraz dużą, otwartą przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

538 450 zł97,90 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Przestrzeń, spokój i bliskość nadmorskich plaż - to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

627 000 zł50 m² 12 540 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Korzyści Cena: 627 000 pln Podatek pcc: 0% Prowizja: 0% (zakup bezpośrednio, pełne wsparcie doradcy w procesie) .LOKALIZACJA Wszystko pod ręką - w promieniu kilku minut spacerem masz szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł25,83 m² 16 260,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament nad morzem | Idealny pod inwestycję i wynajem! Jeśli szukasz nieruchomości w otoczeniu lasu, 20 min spacerem od plaży, z ogromnym potencjałem najmu - ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł59 m² 11 525,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

U nas Oferuję na sprzedaż unikalną nieruchomość w centrum Władysławowa przy ulicy Siedleckiego, składającą się z dwóch niezależnych mieszkań (59 m2) w ramach jednego lokalu (jedna.

Szczegóły ogłoszenia

377 000 zł35,99 m² 10 475,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni całkowitej 35,99m 2 , z ogródkiem i miejscem parkingowym położone.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł51 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu klimatyczne, trzypokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej urokliwych dzielnic Gdańska - na Dolnym Mieście. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł90 m² 7 944,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Słoneczne 3 - pokojowe dwupoziomowe mieszkanie w dzielnicy Ujeścisko. Możliwość wyodrębnienia 4 pokoju. Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie, mieszczące się na 3 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 000 zł59 m² 11 644,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe W centrum kartuz Z miejscem postojowymi Przestrzenne i ustawne 3pokojowe mieszkanie (59m2) na piętrze 1, z własnym miejscem postojowym, w nowym, kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł41 m² 16 829,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie | gotowe do wprowadzenia | nowoczesne osiedle | idealne pod inwestycję Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż oferujemy apartament o powierzchni 65 m , usytuowany w nowoczesnym kompleksie apartamentowym Spektrum na gdańskim Przymorzu Wielkim. Przemyślany układ trzech pokoi zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł87 m² 9 873,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Budynek: został wybudowany w 2019 roku w nowoczesnych standardach zabudowy. Przestrzeń wokół budynku tworzy spójną całość z osiedlem. Mieszkanie: znajduję się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 189 000 zł43,89 m² 27 090,45 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament w centrum Gdyni | gotowy do zamieszkania lub inwestycji Na sprzedaż oferowany jest funkcjonalny, wykończony w wysokim standardzie apartament zlokalizowany w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł93,50 m² 21 390,36 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Gaudium Nieruchomości z dumą prezentuje perłę w koronie gdańskich nieruchomości. Apartament, który łączy w sobie prestiżową lokalizację, imponującą przestrzeń oraz stopę zwrotu,.

Szczegóły ogłoszenia

4 150 000 zł83 m² 50 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nietuzinkowy apartament z panoramicznym widokiem na morze - Nowe Orłowo, gdynia Wyjątkowy apartament z panoramicznym widokiem na Bałtyk Przyjedź samochodem i zaparkuj wygodnie na prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł71 m² 19 704,23 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Gotowe do zamieszkania od zaraz, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie w ścisłym centrum Gdyni. Perfekcyjna przestrzeń dla wymagającej pary, rodziny lub mieszkanie wakacyjne bądź.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł61,17 m² 12 751,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż komfortowe, słoneczne mieszkanie z dużym ogrodem, położone na parterze - w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni: chwarzno-Wiczlino. Idealne miejsce do życia dla.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł44,18 m² 10 389,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 3 pok na 2 piętrze w budynku z 2024r. z windą w Bolszewie przy ul. Nasturcjowej, pod klucz! Zobacz mieszkanie bez wychodzenia z domu, skorzystaj z wirtualnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 612 zł61,10 m² 13 348,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy na prezentację mieszkań pokazowych (zdjęcia). Mieszkania oferowane są w stanie deweloperskim do wykończenia. Opis mieszkania: trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61,10.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 520 zł82,18 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie ponad 80 m2 | blisko morza | blisko komunikacji i skm ' Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową '. Zadzwoń teraz, umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł137,68 m² 5 512,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu doskonałą ofertą mieszkania o powierzchni 137,68 m2 Planowana data odbioru mieszkania to Wrzesień 2026r. Na tym etapie budowy istnieje możliwość przeprowadzenia zmian.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł32,34 m² 26 252,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Agencja westate Gdańsk z przyjemnością prezentuje wyjątkowe mieszkanie typu studio na sprzedaż, położone w prestiżowej inwestycji Browar Gdański przy ul. Lelewela w dzielnicy Wrzeszcz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W krynicy morskiej wypoczywaj I zarabiaj apartamenty przy fontannie topowa lokalizacja zielony taras Z jacuzzi na dachu Z widokiem na zalew wiślany inwestycja:.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł33 m² 19 696,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Atuty: * 6 minut spacerem do Dworca Głównego * 4 minuty spacerem do neptuna/starówki * idealne pod najem krótko-terminowy * blisko komunikacji miejskiej * 4 minuty spacerem do Galerii Madison * miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

1 197 315 zł63,35 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferta dostępna W pepperhouse! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z fantastycznym widokiem na Gdańsk atuty nieruchomości: - trójstronna ekspozycja oraz panoramiczne widoki na miasto.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł48,38 m² 15 295,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie położone jest przy ul. Heweliusza 10 w Gdańsku, w doskonale skomunikowanej i cenionej części miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie sklepy, punkty usługowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł101,40 m² 48 323,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Najwyższa jakość | Bliskość morza i plaży | Bliskość lasu i molo | Kominek | Projektowany i wykańczany przez architekta | Strzeżone osiedle ze strefą fitness Ten apartament nie udaje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

774 516 zł53,14 m² 14 575 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zamieszkaj lub zainwestuj w zielonej części Gdańska! Bez Prowizji Bez pcc Szukasz mieszkania dla siebie lub planujesz bezpieczną inwestycję pod wynajem? Mamy coś, co spełni Twoje oczekiwania!.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł109 m² 22 935,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 109 m2 na dzień dzisiejszy pełniący funkcję gabinetów stomatologicznych. Położony na wysokim parterze typowej sopockiej kamienicy. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł44,31 m² 14 646,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Odkryj Inwestycyjny Klejnot nad Bałtykiem: twój Nowy Apartament w Chłapowie! Marzysz o własnym miejscu nad morzem, które łączy prestiż nowoczesnej architektury z kojącą bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł20,60 m² 20 388,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Atuty: - idealne do najmu - po wymianie instalacji - ogrzewanie miejskie - niskie opłaty - 5 min autem do plaży w Brzeźnie - brak skosów - widok na zieleń - niewielki ruch w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł64 m² 11 718,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Biuro Mazuria Estate z przyjemnością prezentuje Państwu przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m , zlokalizowane w atrakcyjnej części Gdańska. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł55,40 m² 3 610,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem i działką Chynowie ul. Słoneczna Cena: 200 000 zł Lokalizacja: chynowie ul. Słoneczna spokojna, zielona okolica, z dala od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 700 zł50 m² 13 374 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte w piątek I sobote! Lokalizacja Inwestycja jest realizowana nieopodal.