dowolna

Mieszkania na sprzedaż pomorskie - Oferty sprzedaży mieszkań

9 403 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 403 ogłoszenia

665 000 zł29,09 m² 22 860,09 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie, które łączy w sobie nowoczesność, niepowtarzalny klimat oraz doskonałą lokalizację. Apartament o powierzchni 29,09 m2 mieści się na siódmym piętrze, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł60,70 m² 4 283,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w miejscowości Łebień koło Lęborka (17km), łeba 20 km o powierzchni 60,7 metrów kwadratowych w których w skład wchodzą 3 pokoje, kuchnia z jadalnią przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

3 749 000 zł150 m² 24 993,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł41,04 m² 18 518,52 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Cesja umowy. Nowoczesna i topowa inwestycja z 2024r. w Gdyni na Leszczynkach, morska Park. Na terenie osiedla będzie pięknie zagospodarowane patio z częściami wspólnymi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł90 m² 17 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronny, słoneczny apartament z widokiem na Trójmiejski Park Krajobrazowy - Gdynia, wzgórze Bernadowo Cena promocyjna: 1 590 000 zł Powierzchnia: 90 m Liczba pokoi: 3 (przerobione z 4).

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł103,20 m² 2 422,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni całkowitej 103,20 m2 wraz z działkami o łącznej powierzchni 437 m2, piwnicą oraz dwoma garażami położone w Damnicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł42,80 m² 14 485,98 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zadzwoń i dowiedz się szczegółów na temat innych inwestycji na terenie gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w kameralnej inwestycji położonej w zielonej, spokojnej części Starogardu Gdańskiego. - bez prowizji - bez podatku pcc - pomagamy.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł97,10 m² 11 637,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 97,1.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 050 zł75,70 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 75,70 m położone na 3. piętrze w kameralnym budynku z lat 50., przy spokojnej ulicy Ławniczej w ścisłym centrum Gdańska. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł80,71 m² 36 550,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zachwycający apartament w jednej z najatrakcyjniejszych części Starego Miasta w Gdańsku, w 1 linii zabudowy od rzeki. Absolutny unikat z panoramicznym widokiem na Motławę,.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł36,90 m² 20 054,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Zapraszamy na prezentację dwupokojowego mieszkania położonego w pięknie zachowanej zabytkowej kamienicy w Gdańsku, zaledwie 150 m od Dworu Artusa i Fontanny Neptuna. Lokalizacja Ulica.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł68,52 m² 8 902,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Idealna nieruchomość dla Inwestorów, którzy szukają biura, lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł51,60 m² 19 379,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Nowoczesny apartament 51,6 m w Rezydencji Marina - 800 m od plaży | Gdańsk Brzeźno Na sprzedaż przestronny, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 51,6 m , położony na 1.

Szczegóły ogłoszenia

593 999 zł41 m² 14 487,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 41 m2 z ogródkiem w doskonałej lokalizacji. Nieruchomość znajduje się przy ul. Przemyska 25 (dzielnica Ujeścisko, nowa inwestycja Ujeścisko Vita).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

996 710 zł69,70 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Brak podatku pcc 2% Brak prowizji. Bezpłatna i skuteczna pomoc w pozyskaniu najkorzystniejszego finansowania. Wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana w dolinie potoku Siedleckiego,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W krynicy morskiej wypoczywaj I zarabiaj apartamenty przy fontannie topowa lokalizacja zielony taras Z jacuzzi na dachu Z widokiem na zalew wiślany inwestycja:.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł40,61 m² 12 312,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Lokalizacja: nieruchomość położona jest w Kowalach, przy ul. Zeusa - w spokojnej i dobrze skomunikowanej części aglomeracji trójmiejskiej. W najbliższej okolicy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 089 000 zł68,33 m² 15 937,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 60,82 m w stanie deweloperskim, zlokalizowany w wyjątkowej inwestycji Pino Resort na Wyspie Sobieszewskiej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł107,10 m² 7 833,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 107,10.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł32 m² 26 531,25 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowe do zarabiania przytulne studio W sercu gdańska! Topowa lokalizacja wybierana przez turystów przez cały rok! waterlane island Inwestycja Waterlane Island jest zlokalizowana w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 890 000 zł50 m² 57 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż unikalny, wolnostojący loft o powierzchni 50 m z prywatnym ogródkiem, położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Trójmiasta - Gdyni Orłowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 000 zł57 m² 12 964,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Witam Serdecznie! Prezentuję Państwu 3-pokojowe mieszkanie w centrum Kartuz - idealne dla rodziny lub inwestora! Centrum Kartuzy Cena 739 000 zł 57 m2| 3 pokoje | 2 miejsca postojowe w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł52,16 m² 11 119,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość - przestronne mieszkanie z ogrodem i dużą piwnicą w Gdańsku przy ul. Ciechanowskiej, niespełna 10 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

367 000 zł48,50 m² 7 567,01 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

2 pokoje | 48,5 m | balkon typu loggia | 2 piętro | Słupsk, ul. Romera Os. Niepodległości Szukasz mieszkania, które daje Ci komfort, funkcjonalność i świetną lokalizację, bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł89 m² 15 157,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Hot oferta! tylko U nas! Na sprzedaż unikatowa nieruchomość o powierzchni ok. 89 m , zaaranżowana jako trzy w pełni niezależne apartamenty, zaprojektowane z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

377 305 zł25,34 m² 14 889,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Apartament inwestycyjny lub twoje miejsce W industrialnej scenerii stoczni gdańskiej Bezpośrednio od dewelopera Bez pcc Bez prowizji *** Cena brutto Możliwość odliczenia 23% vat *** najlepsza oferta.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł41 m² 15 609,76 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Przytulne mieszkanie w zielonej okolicy - Sopot Brodwino, ul. Władysława Cieszyńskiego. Lokal znajduje się na parterze, co czyni go wyjątkowo wygodnym i dostępnym idealnym dla osób starszych,.