dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 691 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 691 ogłoszeń

Rynek pierwotny

364 280 zł25,12 m² 14 501,59 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka w super cenie w atrakcyjnej lokalizacji przy rewitalizowanych terenach dawnej Stoczni Gdańskiej Duże okna zapewniające bardzo dobre nasłonecznienie wnętrz. Bliskość infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł52 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Olivia Business Dwa osobne pokoje i osobna kuchnia Mieszkanie znajdujące się na 9 piętrze w prestiżowej inwestycji Albatros Towers. Lokal o powierzchni 45 mkw. Składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 768 186 zł71 m² 24 904,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Klimat wakacyjnego kurortu przez okrągły rok! Apartament z tarasem I Prestiżowe osiedle Nadmorski Dwór I Kilka minut spacerem od plaży & mola w Brzeźnie I Przy Parku Reagana.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł65,20 m² 14 953,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, dwustronne, ciepłe, ustawne, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Wrzeszcz) o powierzchni użytkowej 65,20 m2. W skład nieruchomości wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

768 580 zł46,30 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty inwestycyjne 23% I Wykończone I Bezpośrednio od dewelopera I Bez prowizji W ofercie znajdują się lokale o powierzchni od 20,5 m do 54,5 m , które sprawdzą.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł30,50 m² 75,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia Gdańsk Brzeźno. Doskonała lokalizacja, 200 m od plaży, mieszkanie po remoncie. Duży pokój z aneksem kuchennym, łazienka z prysznicem. Mieszkanie jest kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 172 zł53,11 m² 10 151,99 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,11 m , położone na 4. piętrze nowoczesnej inwestycji w Rumi, bezpośrednio przy Błoniach Janowskich. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 578 zł55,86 m² 9 301,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Partnerskie Biuro Sprzedaży - Jesteśmy partnerskim biurem sprzedaży - działamy we współpracy z deweloperem, zapewniając pełne wsparcie na każdym etapie zakupu! Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł69 m² 23 173,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Najważniejsze atuty: - świetna lokalizacja pomiędzy Śródmieściem a lasami tpk - funkcjonalna, przemyślana aranżacja wnętrza - Najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gotowe do.

 

 

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna, kameralna inwestycja apartamentowa w prestiżowej dzielnicy Gdańska Aniołki łączy bliskość zieleni z szybkim dojazdem do centrum. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł37 m² 18 243,24 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane w Gdańsku, przy ulicy Starowiejska. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

877 000 zł31,72 m² 27 648,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowy Luksusowy wakacyjny ekosmart apartament, gotowy do zamieszkania i wynajmu w Jastarni apartament B1 / stan deweloperski Nieruchomość inwestycyjna z możliwością odliczenia.

Szczegóły ogłoszenia

549 999 zł63 m² 8 730 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Są mieszkania, które po prostu mają duszę. Takie, do których wchodzisz i od razu czujesz, że to miejsce z historią, ale i z przyszłością. Na ulicy Jana z Kolna, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł35,69 m² 11 487,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zakupu niezwykle klimatycznego mieszkania w Stegnie na Mierzei Wiślanej! Idealne na prywatny użytek dla miłośników spacerów, wylegiwania się z rodziną na plaży lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

329 890 €68,65 m² 4 805,39 €/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

od 329 890,00 eur To nowoczesne, zamknięte osiedle w Pilar de la Horadada, oferujące bungalowy z dwiema lub trzema sypialniami oraz dwiema łazienkami, położone zaledwie 2 km od morza.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł41,95 m² 18 569,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartament W otulinie lasu - design W duchu slow life Prywatna enklawa | Skandynawski minimalizm | Taras 10m2 wśród drzew | Widok na ścianę lasu | Osiedle strzeżone | Bezpośrednie sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł45 m² 13 311,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Grand Estates ma niebywałą przyjemność zaprezentować Państwu: 2 pokojowe mieszkanie 45 m | 10 minut do plaży | gdańsk przymorze Idealne do zamieszkania, lub jako inwestycja - prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł44,70 m² 9 373,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Doskonała przestrzeń dla rodziny, pary bądź singla! Piękny widok na Wisłę! lokalizacja: mieszkanie znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Tczewa - przy Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 950 000 zł96,96 m² 20 111,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ekskluzywne apartamenty z widokiem na Gdynię, blisko morza. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: - kameralny budynek z zaledwie czterema apartamentami.

Szczegóły ogłoszenia

186 000 zł45,10 m² 4 124,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Bezczynszowe, słoneczne mieszkanie przy ul. Królowej Jadwigi.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł86,20 m² 19 490 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Osiedle Jelitkowski Dwór na Gdańskim Prymorzu to miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

2 660 213 zł64,82 m² 41 040 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyspa Spichrzów - idealna lokalizacja w samym sercu Gdańska. Atuty: bezpośredni widok na Motławę oraz marinę jachtową najbardziej prestiżowa lokalizacja w Gdańsku inwestycja zakończona.

Szczegóły ogłoszenia

740 890 zł51,26 m² 14 453,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru od zaraz. Opis mieszkania Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,31 m , położone na czwartym piętrze nowoczesnego budynku, to propozycja dla osób ceniących wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł35 m² 25 685,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Najpopularniejsza ulica w Gdańsku! Mieszkanie przy ul. Długiej! Okna na ciche wewnętrzne podwórze! Samo Centrum Gdańska! lokalizacja: top of the top Mieszkanie położone jest w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł50,50 m² 8 495,05 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania - ustka, ul. Marynarki polskiej Proponujemy na sprzedaż funkcjonalne, przestronne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 50,55 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

323 301 zł30,24 m² 10 691,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w Straszynie - miejsca na mapie, które łączy bliskość natury i miasto na wyciągnięcie ręki!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mamy przyjemność zaprezentować dwupoziomowy apartament w Stegnie. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 36 m2, całkowitej 48 m2. Na dolnym poziomie jest salon z aneksem kuchennym, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Stare miasto - widok na halę targową podstawowe informacje: - rodzaj nieruchomości: mieszkanie - Lokalizacja: gdańsk ul. Podwale Staromiejskie 93 (stare Miasto) - Powierzchnia: 58 m - Liczba pokoi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 000 zł52,66 m² 11 146,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokojowe na 1 piętrze w niskim budynku z windą. Lokale w dobrze skomunikowanej dzielnicy. Na osiedlu siłownia, sklepy i usługi. W nowej inwestycji zachowano ponad 30-metrowe.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł50,40 m² 12 896,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Szukasz mieszkania gwarantującego komfort i ciszę w doskonałej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - mieszkanie w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania - Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł88 m² 12 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przygotowane do najmu krótkoterminowego w śródmieściu. Do sprzedaży jest przestronne i słoneczne mieszkanie położone w centrum, blisko dworca głównego. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 335 860 zł39,29 m² 34 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament w Gdańsku Kamienna Grobla Najważniejsze atuty - Komfortowy apartament z pięknym widokiem na Motławę i zachody słońca - Taras od strony południowo-zachodniej - Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

3 pokoje | 50 m | ostatnie piętro | nowe instalacje | blisko smk i 1 km do Uniwersytetu | Gdynia Grabówek ul. Morska Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

1 019 549 zł72,27 m² 14 107,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Okazja! Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w samym sercu Gdańska. Nowa inwestycja, mieszkanie gotowe do odbioru, bez pcc, bez prowizji. Zadzwoń lub napisz - prześlę szczegóły oraz inne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

707 484 zł40,66 m² 17 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 40,66 m2, w skład którego wchodzi: - salon z aneksem kuchennym - Sypialnia - Łazienka - Przedpokój termin realizacji III kw.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł46,51 m² 16 555,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie (II piętro) o powierzchni 46,51 m3 z widokiem na rzekę Motławę położone w Gdańsk niedaleko Śródmieścia, inwestycja Portowo. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł46 m² 16 413,04 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe do zamieszkania tudzież inwestycyjne. Położone w spokojnej i zielonej części Sopotu - na osiedlu Przylesie, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł55,30 m² 14 086,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Najważniejsze atuty: bliskość do morza, centrum miasta, widok na zieleń wyremontowany budynek z windą funkcjonalny układ pomieszczeń lokalizacja: 12 minut spacerem do plaży, 3 minuty do skm.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł57,27 m² 6 967 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji - Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia biura! Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w nowo wybudowanym kameralnym budynku wielorodzinnym w Lęborku. Inwestycja składa się.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł67,10 m² 12 205,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kupujący nie płąci prowizji. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Zaspie, położone w spokojnej, wewnętrznej części ul. Dywizjonu 303 - z dala od hałasu, a jednocześnie blisko.