dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 602 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 602 ogłoszenia

640 000 zł57 m² 11 228,07 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Narożne mieszkanie na drugim piętrze w bloku z 1977 roku. Nieruchomość o powierzchni 56,73m2. Gdańsk Suchanino, ul. Paganiniego 17 Wygodny układ, osobne 3 pokoje, widna kuchnia. Możliwe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 000 zł51,30 m² 7 699,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Słońce przez cały dzień i duże przeszklenia, które robią klimat tego wnętrza. To mieszkanie jest jasne, ciepłe, dobrze doświetlone i zaprojektowane tak, żeby dobrze się w nim.

Szczegóły ogłoszenia

585 060 zł132 m² 4 432,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji obwieszczenie w sprawie sprzedaży nieruchomości wchodzącej w skład masy upadłości w postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt VI gup.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker wiosenny rabat! cena obejmuje rabat 20 000 zł do 31 maja! Pastelowa Osada to kameralne osiedle 12 mieszkań w zabudowie 6 domów dwurodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł49 m² 28 163,27 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Gdańsk to nie tylko ośrodek biznesowy, ale jeden z najważniejszych ośrodków turystycznych i kulturalnych w Polsce.Warto tu również mieszkać. Ofertą jest wyjątkowy Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż mieszkanie w Gdańsku, usytuowane na wysokim parterze czteropiętrowego budynku z 1975 roku. Nieruchomość o powierzchni 42,4.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie dostępne od ręki o powierzchni ok. 22 m2 na drugim piętrze. Mieszkanie nieumeblowane. Pokój ze skosami, mała kuchnia i łazienka. Glazura, terakota, panele. W kuchni szafka ze.

Szczegóły ogłoszenia

1 997 000 zł70 m² 28 528,57 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament 70 m | Brabank Gdańsk Stare Miasto | Luksus i inwestycja 12 14% rocznie Ekskluzywny apartament w prestiżowej inwestycji Brabank by Invest Komfort, położony bezpośrednio nad.

Szczegóły ogłoszenia

1 469 000 zł49 m² 29 979,59 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament 49 m Gdynia Centrum | 10 min do plaży i Mariny | Classic Modern | 12 14% rocznie Nowy, gotowy do zamieszkania apartament w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

1 469 000 zł49 m² 29 979,59 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament z widokiem na Motławę | Brabank Gdańsk Stare Miasto | 49 m klasy premium Wyjątkowy apartament położony w prestiżowej inwestycji Brabank by Invest Komfort, nad brzegiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł64 m² 27 343,75 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Gdynia Centrum | 64 m Apartament z widokiem na morze | przy plaży i marinie Ekskluzywny apartament w inwestycji Św. Piotra, zaledwie kilka kroków od plaży i bulwaru nadmorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 000 zł47,62 m² 7 748,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie B.3.2 w samym centrum Siemianic o powierzchni 47,62 m : 2 pokoje, funkcjonalny układ, balkon 7,50 m z ekspozycją południową, dodatkowo strych 17m. Prywatne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

309 453 zł38,73 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż inwestycji Enklawa! 2-pokojowe z ogródkiem Komfort. Styl. Przestrzeń. Enklawa, siemianice ul. Słupska 7 Mieszkanie A4.1 | 2 pokoje | 38,73 m | 26,68 m prywatnego ogrodu |.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł48 m² 12 187,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do pośredników prośba- proszę nie dzwońcie. Mam swojego pośrednika. Bezpośrednio sprzedam 2 pokojowe mieszkanie w Gdańsku na ul. Porębskiego. Zalety.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Na wynajem kawalerka z aneksem kuchennym wyposażonym w szafki kuchenne i kuchenkę elektryczną. Adres: pruszcz Gdański ul. Antoniego Dobrowolskiego 15a. W pobliżu szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem wyłącznie dla 1 osoby Kawalerka w pełni wyposażona gotowa do zamieszkania w budynku z windą usytuowanym przy ul. Fryderyka Chopina 28 w ścisłym centrum Pruszcza Gdańskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dla 2 osób. Mieszkanie jest dostępne na wynajem, w pełni umeblowane dla 2 osób w centrum Pruszcza Gdańskiego ul. Fryderyka Chopina 28. Wyposażenie: łóżka, sofa, fotel, szafa, biurko,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł66,54 m² 6 311,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio lokal mieszkalny przy ul. Ogrodników 3 w miejscowości Reda. |Nieruchomość| - Lokal położony jest na 1 kondygnacji w budynku mieszkalnym jednorodzinnym 2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny, w którym wszystko jest pod ręką, ta oferta jest dla Ciebie. 70 m funkcjonalnej przestrzeni na osiedlu Krasickiego w Dzierzgoniu to.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł37,97 m² 13 932,05 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Atuty: * 100 m do przystanku autobusowego; * 2 km do obwodnicy; * Widok na morze; * Bogata infrastruktura kompleksu: plac zabaw, patio z zielenią, sklepy, apteka, siłownia, podziemna hala.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł52,28 m² 13 102,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym i możliwością wydzielenia trzeciego pokoju. Atuty: -ścisłe centrum miasta - serce Wrzeszcza -bardzo dobra komunikacja z całym Trójmiastem.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł37,97 m² 65,84 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł76,76 m² 17 326,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty: wykończenie w bardzo wysokim standardzie - meble na wymiar od stolarza, zasłony szyte na zamówienie, najwyższej jakości materiały; klimatyzacja w mieszkaniu; miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł33,77 m² 13 917,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Atuty: doskonała lokalizacja w Gdańsku Pełne zaplecze handlowo-usługowe w najbliższej okolicy Zaledwie 5 minut do przystanku tramwajowego 2 minuty do przystanku autobusowego 15 minut spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł60,91 m² 4 892,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: nieograniczona możliwość własnej adaptacji wnętrz: powierzchnia ponad 62 m daje ogromne pole do.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bzowa

Gdańsk,pomorskie

697 000 zł37 m² 18 837,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie (niezamieszkałe), gotowe do wprowadzenia, położone przy ul. Bzowej 3, na pograniczu Oliwy i Przymorza Małego - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saperska

Tczew,pomorskie

292 000 zł41 m² 7 192,12 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,6 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Tczewa, przy ul. Saperskiej. Lokal wymaga remontu, co stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

280 000 zł17 m² 16 470,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 17 m . Znajduje się na 7. piętrze w 10-piętrowym bloku. Mieszkanie jest w stanie do zamieszkania. Ogrzewanie miejskie, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Ciołkowskiego

Gdańsk,pomorskie

460 000 zł27 m² 17 164,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka | spółdzielczo-własnościowe | 8 minut do autobusu | balkon | gdańsk zaspa | Oferujemy na sprzedaż przytulne 1-pokojowe mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 26,8 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żeromskiego

Gdynia,pomorskie

3 400 zł48 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu Avanport w Śródmieściu Gdyni. Lokal o powierzchni 47,6 m znajduje się na 2 piętrze budynku z 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Perłowa

Gdańsk,pomorskie

580 000 zł53 m² 10 943,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie, które składa się z funkcjonalnej kuchni, łazienki oraz trzech niezależnych pokoi, co czyni je doskonałą propozycją zarówno dla młodej pary, rodziny z dziećmi, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buraczana

Gdynia,pomorskie

450 000 zł33 m² 13 719,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Gdyni na Karwinach przy ulicy Buraczanej. Mieszkanie parterowe z dużym balkonem, gotowe do wprowadzenia. Dane nieruchomości: - pomieszczenia: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Felińskiego

Gdynia,pomorskie

518 000 zł43 m² 11 982,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyłącznie w naszej ofercie! Kupujący zwolniony z pcc! Wiczlino Ogród - dosłownie! Komfortowy apartament w jednej z najlepiej rozwiniętych części Gdyni. Szukasz mieszkania, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pastelowa