dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 602 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 602 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zaczarowana

Rotmanka,pomorskie

799 000 zł65 m² 12 207,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Idealna propozycja dla rodziny. Idealna propozycja dla inwestora - lokalizacja i układ funkcjonalny zapewnia wysoki potencjał wynajmu. Sprzedaż bezpośrednia od właściciela bez pośredników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 800 zł41 m² 68,29 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w centrum Gdańska Przymorze, w niedużej odległości od przystanków komunikacji miejskiej (autobus, tramwaj, skm). W pobliżu galeria handlowa Alfa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Węglowa

Gdynia,pomorskie

990 000 zł38 m² 26 038,90 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Atuty: mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ok 38m2 z komórką lokatorską dla osób pragnących mieszkać blisko morza. Jest to również idealna propozycja na inwestycję pod wynajem zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

439 000 zł17 m² 25 823,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka po remoncie blisko plaży i tpk - Sopot Opis mieszkania: przytulna i funkcjonalna kawalerka po generalnym remoncie w 2023 roku, zaprojektowana z myślą o maksymalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gorczycowa

Gdynia,pomorskie

850 000 zł73 m² 11 643,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Najważniejsze atuty - Kameralne osiedle Invest Komfort w dzielnicy Gdynia Dąbrowa - Wysoki parter, duży balkon, miejsce postojowe w hali garażowej i komórka lokatorska - Trzystronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kiedrowskiego

Gdańsk,pomorskie

1 150 000 zł61 m² 18 794 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe do zamieszkania | widok na panoramę | wysoki standard Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie o pow. 61,19 m z balkonem, położone na osiedlu Linea przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

615 000 zł42 m² 14 642,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gdańsk żabianka | 2 pokoje | blisko morza | balkon | inwestycja | doskonała lokalizacja Na sprzedaż oferujemy ciepłe, 2- pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 42 m2 o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbka

Gdańsk,pomorskie

489 000 zł37 m² 13 216,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż wyremontowane mieszkanie z ogródkiem i dużym balkonem - Gdańsk Ujeścisko Opis nieruchomości: na sprzedaż oferuję komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni około 37m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 600 zł56 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Srebrniki to osiedle położone na granicy dzielnic Wrzeszcz oraz Morena, w otoczeniu licznych terenów zielonych. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się nie tylko pełne zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Gdynia,pomorskie

3 800 zł104 m² 36,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie położone jest pod lasem, na kameralnym, zamkniętym Osiedlu Parkowym w dzielnicy Mały Kack. Budynek po generalnym remoncie (2020r.), usytuowane w cichej i ustronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

4 000 zł73 m² 54,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w Gdyni na Karwinach, jest to dzielnica położona wzdłuż lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, pełna spokoju a jednocześnie dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zamostna

Bolszewo,pomorskie

398 000 zł34 m² 11 705,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

| parter | 2 pokojowe mieszkanie | ciepłe | centrum | blisko park | Z ogródkiem | bolszewo | lokalizacja: mieszkanie położone jest w Bolszewie przy ulicy Zamostnej, która charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

4 500 zł81 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Wrzeszczu. Bardzo dobry dojazd zarówno od strony centrum Gdańska jak i z Obwodnicy Trójmiasta (dojazd zajmuje jedynie 10 minut). W okolicy lokale usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 450 zł39 m² 62,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku Ujeścisku na nowo wybudowanym osiedlu Przemyska Vita. Najbliższe otoczenie inwestycji oferuje bezpośredni dostęp do wielu sklepów i usług.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stary Rynek Oliwski

Gdańsk,pomorskie

999 000 zł82 m² 12 191,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1880

! oferta wyłącznie w Mio Casa! Zachęcam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania położonego w jednej z najbardziej klimatycznych dzielnic Gdańska - Gdańsk Oliwa. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ceynowy

Gdańsk,pomorskie

1 650 000 zł78 m² 21 235,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Klimatyczny apartament W centrum oliwy - gdańsk! lokalizacja: gdańska Oliwa to dzielnica dla osób ceniących prestiż, zieleń i wygodę codziennego życia doskonały wybór zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staszica

Gdańsk,pomorskie

980 000 zł73 m² 13 443,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana przy ulicy Stanisława Staszica, w centrum Wrzeszcza - dzielnicy, którą gdańszczanie cenią za miedzy innymi doskonałą komunikację z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Guderskiego

Gdańsk,pomorskie

500 000 zł40 m² 12 345,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie na ulicy Guderskiego 64 w Gdańsku, słoneczne, ustawne, 1 piętro. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojciecha

Gdynia,pomorskie

899 000 zł56 m² 16 019,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nowoczesne, jasne mieszkanie w sercu Gdyni idealne do zamieszkania lub pod wynajem! Lokalizacja: jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdyni tuż przy Placu Kaszubskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Opacka

Gdańsk,pomorskie

1 050 000 zł48 m² 21 770,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Lokalizacja: nazwa osiedla Harmonia Oliwska doskonale oddaje charakter tego miejsca to starannie zaprojektowany kompleks mieszkaniowy położony w spokojnej, zielonej części Oliwy. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

3 800 zł62 m² 61,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji w Oliwie - 2 duże pokoje +1 mały pokój. Mieszkanie przy al.Grunwaldzkiej , blisko parku , niedaleko uniwersytetu Gd. oraz O.B.C. Komunikacja Miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. 23 Marca

Sopot,pomorskie

1 788 000 zł64 m² 27 937,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pośredników proszę o telefon wyłącznie z Klientem, nie w sprawie współpracy, dziękuję. Do sprzedania oferujemy nowy, wykończony Apartament w inwestycji Leśna Sonata,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Andersa

Tczew,pomorskie

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

To wyjątkowa propozycja dla osób, które chcą połączyć komfort mieszkania z niezależnością domu. Mieszkanie: to 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębogórska

Rumia,pomorskie

579 000 zł49 m² 11 809,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 49,03 m , położone na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku z windą, w prestiżowej lokalizacji Osiedle Królewskie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Cicha

Gdańsk,pomorskie

630 000 zł52 m² 12 092,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie o powierzchni całkowitej ponad 50 m2! Odległość do morza ok 70m! Miejsce postojowe na działce Niski czynsz (ok 200 zł) Mieszkanie idealne pod wynajem krótkoterminowy!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Focha

Gdańsk,pomorskie

1 999 000 zł81 m² 24 587,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż luksusowy apartament o powierzchni użytkowej 81,30 m , położony na pierwszym piętrze w kameralnym budynku prestiżowego osiedla Wzgórze Focha, zrealizowanego przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Gdańsk,pomorskie

750 000 zł63 m² 11 980,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne 2 pokojowe mieszkanie, gotowe do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogarna

Gdańsk,pomorskie

921 000 zł49 m² 18 795,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż komfortowe, w pełni funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48,5 m , z przynależną piwnicą o powierzchni 7 m , zlokalizowane w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Gdańsk,pomorskie

465 000 zł42 m² 11 005,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Hożej na Gdańskich Stogach. Mieszkanie Mieszkanie składa się z: - salonu z balkonem, - sypialni, - jasnej wyposażonej kuchni, - łazienki, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Armii Krajowej

Sopot,pomorskie

999 000 zł110 m² 9 081,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1944

Atuty: metraż mieszkania: 110 m (60 m poziom 0 + 50 m przyziemie z oknem) Kameralny budynek czterolokalowy w trakcie gruntownej modernizacji (fundamenty, dach, elewacja) Dla kogo:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wojska Polskiego

Gdańsk,pomorskie

729 000 zł50 m² 14 580 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

| 2 pokoje | osobna kuchnia | po remoncie budynku | zielona okolica | gdańsk strzyża | lokalizacja: na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i dobrze skomunikowane mieszkanie położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Gdańsk,pomorskie

1 746 000 zł74 m² 23 594,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przestronne 74 m | Balkon z widokiem na las | Wrzeszcz | Nowoczesne wykończenie Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szczecińska

Słupsk,pomorskie

569 000 zł55 m² 10 293 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Na sprzedaż jasne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gierosa

Rumia,pomorskie

410 000 zł35 m² 11 647,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35,2 m , zlokalizowane w centrum Rumi przy ul. ks. Lucjana Gierosa, na ostatnim 2 piętrze budynku z lat 70. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cieszyńskiego

Sopot,pomorskie

640 000 zł41 m² 15 609,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Przytulne mieszkanie w zielonej okolicy - Sopot Brodwino, ul. Władysława Cieszyńskiego. Lokal znajduje się na parterze, co czyni go wyjątkowo wygodnym i dostępnym idealnym dla osób starszych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Rumia,pomorskie

420 000 zł34 m² 12 223,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Kawalerka gotowa do zamieszkania W październiku 2025 wymienione okna na 3 szybowe w mieszkaniu jest cichutko. Łazienka wyremontowana około 5 lat temu. Jest piwnica. Parking przed blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sztormowa

Gdańsk,pomorskie

448 000 zł31 m² 14 451,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż kawalerka blisko morza Gdańsk Żabianka 30,90 m | widok na morze | osobna kuchnia | gotowa do zamieszkania lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szczecińska

Słupsk,pomorskie

569 000 zł56 m² 10 237,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Mieszkanie znajduje się w zadbanym, nowoczesnym budynku z 2023 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa Grobla

Gdańsk,pomorskie

3 800 zł57 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna Tylko w Naszym Biurze! Mieszkanie w inwestycji Atal z miejscem w hali garażowej Mieszkanie o pow. 57m2, w skład jego powierzchni wchodzą : > przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Gdynia,pomorskie

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m2 znajduje się na piątym piętrze w budynku 5 piętrowym bez windy w Śródmieściu w Gdyni, zlokalizowane jest 700 m od Dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

1 590 000 zł90 m² 17 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronny, słoneczny apartament z widokiem na Trójmiejski Park Krajobrazowy - Gdynia, wzgórze Bernadowo Cena promocyjna: 1 590 000 zł Powierzchnia: 90 m Liczba pokoi: 3 (przerobione z 4).

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij