dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 602 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 602 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiczlińska

Gdynia,pomorskie

718 678 zł51 m² 14 150 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zamieszkaj w miejscu, które łączy nowoczesność z harmonią natury Sprzedaż bez prowizji oraz podatku pcc Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,79 m2 znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sopot

Sopot,pomorskie

899 000 zł74 m² 12 129 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Doskonale zlokalizowane, przestronne i komfortowe mieszkanie na trzecim piętrze kamienicy w pobliżu centrum Sopotu. Mieszkanie Mieszkanie cechuje funkcjonalny i komfortowy rozkład: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zamenhofa

Gdynia,pomorskie

1 999 zł26 m² 76,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie po kapitalnym remoncie o powierzchni 26,2 m2, położone na drugim piętrze piętrze w 4-piętrowym bloku w doskonale skomunikowanej części Gdyni - dzielnicy Chylonia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Sucha

Gdańsk,pomorskie

570 000 zł27 m² 20 818,10 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Opis Kawalerka położona w dzielnicy Gdańska-Nowa Letnica, ul. Sucha 31 , kompletnie wykończona nadająca się do natychmiastowego zamieszkania lub wynajmu. Wnętrze wykończone funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Góralska

Gdańsk,pomorskie

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe na Niedźwiedniku. Mieszkanie jest po remoncie.Dobra lokalizacja, 10 min do Galerii Bałtyckiej.Przystanek autobusowy 50 m.od domu.Komunikacja autobusowa w kierunku centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Olimpijska

Gdańsk,pomorskie

569 000 zł50 m² 11 318,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, zlokalizowane w dzielnicy Gdańsk Ujeścisko-Łostowice przy ul. Olimpijskiej. Mieszkanie: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komedy

Gdańsk,pomorskie

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, bardzo jasne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 42 m2, z ogródkiem, miejscem postojowym oraz komórką lokatorską. Mieszkanie jest w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

920 000 zł68 m² 13 460,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż własnościowe mieszkanie o powierzchni 68,35 m2 przy ulicy Grunwaldzkiej 59 w dzielnicy Wrzeszcz. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze czterokondygnacyjnego budynku. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

619 000 zł56 m² 11 053,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2, zlokalizowane na 4. piętrze w 6-piętrowym budynku z 2010r. przy ul. Morskiej (grabówek). Mieszkanie Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Burgaska

Gdańsk,pomorskie

786 900 zł60 m² 13 013,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Bardzo ciekawa oferta sprzedaży - przestronne, słoneczne mieszkanie z dużym tarasem w otoczeniu zieleni. Gdańsk, piecki - Migowo, ul. Burgaska. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Starogard Gdański

Starogard Gdański,pomorskie

215 000 zł27 m² 8 010,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Szanowni Państwo, zapraszam Was przytulnej kawalerki w Starogardzie Gdańskim. Mieszkanie jest gotowe do wejścia. Idealne dla Singla, pary lub Inwestora. Cena ofertowa jest do negocjacji Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Zamenhofa

Gdynia,pomorskie

364 000 zł27 m² 13 481,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Kawalerka na start lub pod inwestycję - świetna lokalizacja w Gdyni! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wolności

Gdynia,pomorskie

745 000 zł40 m² 18 625 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przytulny i komfortowy apartament położony w Gdyni przy ul. Wolności (działki Leśne). Atuty - widok na morze z kuchni i balkonu, - hala garażowa i komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dolna Brama

Gdańsk,pomorskie

1 249 000 zł102 m² 12 261,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie jest przygotowane do własnej Aranżacji zdjęcia są poglądowe z bliźniaczego mieszkanie które wyremontowaliśmy Na sprzedaż unikatowe mieszkanie, zlokalizowane w sercu Gdańska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ratibora

Jurata,pomorskie

498 000 zł18 m² 28 056,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Na sprzedaż funkcjonalny lokal o powierzchni 17,75 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warszawska

Gdynia,pomorskie

899 999 zł98 m² 9 230,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż mieszkanie na 3. piętrze o powierzchni 97.5 m2 w Gdyni przy ul. Warszawskiej (działki Leśne). Atuty - 7 minut pieszo na Świętojańską, skm Wzg Św. Maksymiliana 9 minut pieszo, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

580 000 zł46 m² 12 608,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż słoneczne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na Gdańskim Przymorzu przy ul. Jagiellońskiej Nieruchomość idealna pod inwestycję: najem krótkoterminowy lub długoterminowy z racji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

734 000 zł54 m² 13 592,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Atrakcyjne mieszkanie 53,5 m z widokiem na zbiornik wodny Gdańsk Oferuję na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olsztyńska

Gdańsk,pomorskie

3 200 zł48 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w inwestycji 3 Żagle z miejscem w hali garażowej Apartament ma 48 m2, w skład powierzchni wchodzą : * przestronny salon z aneksem kuchennym * duża sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grunwaldzka

Stegna,pomorskie

380 000 zł22 m² 17 552 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż atrakcyjny apartament o powierzchni 21,65 m położony w malowniczej części Stegny, w otoczeniu lasu i zaledwie ok. 800 metrów spacerem od szerokiej, piaszczystej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Karwieńska

Gdańsk,pomorskie

1 800 000 zł78 m² 23 076,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 78 m , położone w prestiżowej, kameralnej inwestycji Oliwa Koncept przy ul. Karwieńskiej w Gdańsk. Nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wrocławska

Gdynia,pomorskie

1 099 000 zł51 m² 21 719,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie położone w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdyni Orłowie, przy ul. Wrocławskiej 77a, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdynia,pomorskie

550 000 zł39 m² 13 945,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Beauforta przy ul. Paderewskiego na Pogórzu, o powierzchni 39,44m2. Piętro pierwsze w budynku z windą z 2022 roku. Położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Fieldorfa

Gdańsk,pomorskie

1 099 000 zł96 m² 11 395,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie z garażem i piwnicą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Gdańsk,pomorskie

1 799 000 zł58 m² 30 857,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 58.3 m2 przy ul. Piastowskiej (gdańsk Jelitkowo) w inwestycji "apartamenty Nadmorskie". Mieszkanie Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

609 000 zł43 m² 14 162,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Szukasz komfortowego mieszkania w pasie nadmorskim, w cichej i zielonej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - funkcjonalny układ pomieszczeń, - piętro w niskiej zabudowie, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krawiecka

Gdynia,pomorskie

499 000 zł46 m² 10 943 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 45 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długie Ogrody

Gdańsk,pomorskie

529 000 zł37 m² 14 220 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Widokowe 2 pokoje na długich ogrodach - potencjał I panorama gdańska Szukasz mieszkania z duszą i widokiem, który zapiera dech w piersiach? A może inwestycji w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafarnia

Gdańsk,pomorskie

3 600 zł62 m² 58,25 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gaudium Nieruchomości prezentuje wyjątkowy apartament na wynajem, położony przy samej Marinie w sercu Gdańska na prestiżowej ulicy Szafarnia. Preferowany najem okazjonalny. Zamieszkaj tam, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Połczyńska

Gdańsk,pomorskie

525 000 zł41 m² 12 742,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przytulne 2 pokoje w kameralnej zabudowie - ul. Połczyńska, gdańsk Na sprzedaż wyjątkowo ustawne i zadbane mieszkanie o powierzchni 41,2 m , położone w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

540 000 zł36 m² 15 211,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

| 2 pokoje | osobna kuchnia | gdańsk oliwa | blisko lasu I ug| inwestycja | do remontu | lokalizacja: na sprzedaż oferujemy 2- pokojowe, jasne mieszkanie o powierzchni 35,50 m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczecińska

Słupsk,pomorskie

366 345 zł35 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Gotowa do zamieszkania | osobna kuchnia | komórka lokatorska w cenie Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olimpijska

Reda,pomorskie

2 600 zł54 m² 48,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem atrakcyjne, funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe 54 m2 położone na parterze osiedla z niską zabudową mieszkaniową w pobliżu parku Miejskiego i rzeki Redy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sempołowskiej

Gdańsk,pomorskie

449 999 zł38 m² 11 968,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2-pokojowe mieszkanie 37,6 m | Gdańsk Centrum, ul. Sempołowskiej Na sprzedaż w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie inwestycyjne o pow. 37,6 m , zlokalizowane w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złota

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł66 m² 11 984,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, w pełni wyposażonego mieszkania o powierzchni całkowitej 65,5m położonego w spokojnej i zielonej części Oruni Górnej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Abrahama

Gdynia,pomorskie

599 000 zł42 m² 14 302,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 10min spacerem od plaży. To idealna propozycja dla tych, którzy cenią sobie przemyślane rozwiązania, nowoczesne wykończenia oraz niepowtarzalną lokalizację w samym centrum Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dobrowolskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

300 000 zł25 m² 11 848,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25 m2 na parterze na kameralnym osiedlu w Pruszczu Gdańskim. Mieszkanie jest zadbane, gotowe do zamieszkania, składa się ze słonecznego pokoju z aneksem.