dowolna

Mieszkania pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 691 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 691 ogłoszeń

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zakup bez prowizji Mieszkanie w stanie deweloperskim do własnego wykończenia. Odbiór 01/2027 do 31.05.2026 komórka lokatorska i miejsce postojowe w cenie mieszkania OFERUJEMY POMOC.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł36,20 m² 6 353,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mieszkanie w samym centrum Bytowa w atrakcyjnej cenie! atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 360 000 zł81,70 m² 16 646,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Atuty nieruchomości: - kameralność i prywatność - budynek obejmuje jedynie 4 lokale mieszkalne, co zapewnia spokój i bezpieczeństwo. - bezpośrednie sąsiedztwo lasu - lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 500 zł58,01 m² 10 506,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Przestronne 3 - pok mieszkanie blisko przystanku autobusowego! ' Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową '. Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł101 m² 7 623,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowy apartament nad morzem | Rowy | 62 m + 40m tarasu na dachu| 2 niezależne apartamenty | 150 m od plaży Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 62 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 939 zł29,71 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Kompaktowe mieszkanie W prestiżowej inwestycji Nowy etap cenionego osiedla blisko Motławy | Prestiżowa lokalizacja na zacisznym cyplu | Dopracowana architektura | Funkcjonalne i eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł31,33 m² 15 927,23 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie w otulinie natury- gdynia Karwiny Na sprzedaż przytulne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 31,33 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

748 891 zł51,31 m² 14 595,42 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie ponad 50 m2 jasień/morena z garderobą! ' Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową '. Zadzwoń teraz, umów się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Przestronne, nietuzinkowe mieszkanie o powierzchni 88,40 m 2 , położone w ścisłym centrum Lęborka przy ulicy Armii.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł50,97 m² 10 378,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż słoneczne, dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią przy ul. Brzechwy w Redzie. Powierzchnia 50,97m2, piętro trzecie z czterech. Forma własności, spółdzielczo własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 670 000 zł121 m² 30 330,58 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

W inwestycji Portova jednej z najbardziej prestiżowych realizacji w Gdyni znajduje się luksusowy, narożny apartament o powierzchni 121 m , z tarasem o powierzchni 43 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł79 m² 15 177,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Twoja oaza spokoju z własnym ogrodem na Osiedlu Tesoro - tylko w Pepper House. Wyjątkowe mieszkanie na jednym z najbardziej pożądanych osiedli Trójmiasta - Osiedlu Tesoro. Limitowana.

 

 

 

Rok budowy:2026

Apartament inwestycyjny z ogródkiem | Jastrzębia Góra | 600 m od plaży Parter | wykończony pod klucz | gotowy produkt inwestycyjny Na sprzedaż 1-pokojowy apartament inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 704 796 zł83,69 m² 20 370,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Aura Orłowo apartament z tarasem w sercu prestiżowego Orłowa Są miejsca, które nie potrzebują uzasadnienia. Gdynia Orłowo jest jednym z nich dzielnica, która od dekad zachowuje swój.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł30,75 m² 16 227,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Piękna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka o pow.25m2 w Śródmieściu Gdyni na ul. Władysława IV. Mieszkanie znajduję się na 6-piętrze w 10-piętrowym wieżowcu z 1957r. Budynek zadbany, teren częściowo ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 150 zł63,50 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w stanie deweloperskim dla osób lubiących duże powierzchnie. Gotowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu na granicy z Kiełpinkiem przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł53,60 m² 11 100,75 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przedstawiamy Państwu nowoczesne mieszkanie urządzone w przepięknym stylu - to idealna przestrzeń dla Ciebie i Twojej Rodziny w doskonałej lokalizacji szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 900 zł32,58 m² 24 244,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartamenty nad wodą | Gdańsk | Styl życia premium Zamieszkaj w miejscu, gdzie codzienność nabiera wyjątkowego wymiaru, a każdy dzień zaczyna się od widoku na wodę i spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł123 m² 10 560,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Uwaga: pierwsze 4 zdjęcia w ogłoszeniu stanowią wizualizacje, przygotowane w celu zaprezentowania.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokal o pow. 49, 9 m2, położony na V piętrze w budynku, w prestiżowej inwestycji Albatros Towers. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

1 579 000 zł112,40 m² 14 048,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1896

Mam Państwu do zaoferowania przestronne mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na I-piętrze klimatycznej kamienicy z XIX wieku zlokalizowanej we Wrzeszczu przy ul. Stefana Pileckiego. Budynek mimo swojego.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł61 m² 11 459,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Częstochowskiej w Gdańsku. To propozycja dla osób poszukujących komfortowej nieruchomości gotowej do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyposażenie mieszkania : Pokój z aneksem kuchennym : sofa rozkładana, szafa ubraniowa, stolik z krzesłami - aneks kuchenny meble kuchnne, płyta elektryczna dwupalnikowa, lodówka, zlewozmywak.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł33 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Z przeznaczeniem na najem długoterminowy. Propozycja skierowana do osób pracujących. Mieszkanie idealne dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł52 m² 6 519,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w Skarszewach , Osiedle Generała Sikorskiego Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 52 m położone na 3 piętrze w spokojnej części Skarszew.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe dostępne od zaraz. Lokalizacja Nieruchomość położona jest na nowym osiedlu w dzielnicy Gdynia Oksywie. Wokół pełna infrastruktura handlowo usługowa. Blisko osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

539 900 zł30,90 m² 17 472,49 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortową, w pełni wyposażoną i umeblowaną kawalerkę w Gdańsku - dzielnica Żabianka, ul. Sztormowa. Mieszkanie: mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

118 000 zł55,84 m² 2 113,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży nieruchomość składającej się z dwóch pokoi ,łazienki oraz pomieszczenia gospodarczego o powierzchni użytkowej 55,84m2, położonej na piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

674 000 zł50,56 m² 13 330,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie Z dużym balkonem | hala garażowa | komórka lokatorska | miejsce postojowe zewnętrzne największe atuty * funkcjonalny układ pomieszczeń * przestronny balkon.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł42 m² 8 071,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Biuro Nieruchomości Apartament ma przyjemność zaoferować państwu na sprzedaż mieszkanie, zlokalizowane w miejscowości Koteże na ulicy Głównej. Na sprzedaż słoneczne mieszkanie bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 139 000 zł78,50 m² 14 509,55 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż jasne, 3-pokojowe, funkcjonalne mieszkanie znajdujące się na I piętrze 5-piętrowego bloku na gdańskim Suchaninie o powierzchni użytkowej 78,50 m2. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł43,90 m² 2 961,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość położona w miejscowości Wielki Klincz 58, przy ulicy Wichrowej 2, powiat kościerski, woj. pomorskie, na którą składa się prawo własności lokalu mieszkalnego nr 2 o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 000 zł30,82 m² 11 972,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przytulne, jednopokojowe mieszkanie .Mieszkanie składa się z: jasnego, ustawnego pokoju dziennego z wyjściem na balkon aneksu kuchennego lub osobnej, funkcjonalnej kuchni łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

423 267 zł35,57 m² 11 899,55 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bez prowizji Mieszkanie w stanie deweloperskim do własnego wykończenia. Odbiór 06/2027 oferujemy pomoc W uzyskaniu kredytu hipotecznego zaprojektujemy I wykończymy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł35,33 m² 24 766,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nadmorski apartament w segmencie premium zlokalizowany w nowoczesnym apartamentowcu w Stegnie. Podana cena jest ceną brutto. Istnieje możliwość odliczenia podatku vat po zakupie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 662 960 zł50,70 m² 32 800 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w prestiżowej inwestycji, w miejscowości Wiślinka, w sąsiedztwie dziewiczej natury oraz plaż Wyspy Sobieszewskiej. To miejsce stworzone dla.