dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 457 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 457 ogłoszeń

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Witam Serdecznie, na sprzedaż mieszkanie w którym zostanie przeprowadzony kapitalny remont pod klienta. Atuty: największym i niepodważalnym atutem nieruchomości jest jej widok na morze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

366 873 zł53,17 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Ogrzewanie podłogowe plus miejsce postojowe gratis! przedstawiamy nową inwestycję osiedle santorini W słupsku budynki typ B mieszkania Z balkonami, ogrodami I miejscami postojowymi.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł34,98 m² 12 006,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie w południowej dzielnicy Gdańska dostępne od zaraz! Mieszkanie o powierzchni 35 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł40 300 m² 9,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż 90% udziałów własności nieruchomości gruntowej.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł48,20 m² 13 464,73 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Słoneczne 2 pokoje z balkonem - Gdańsk Zaspa Młyniec Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,2 m , położone na 2. piętrze zadbanego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nietuzinkowa działka w Gołębiewku Wielkim! Idealne miejsce na twój wymarzony dom! Jeśli szukałeś idealnego miejsca by wybudować swój wymarzony dom, nie tracąc przy tym czasu.

Szczegóły ogłoszenia

977 850 zł26,21 m² 37 308,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

0% prowizji. Gotowa inwestycja apartament C8.3, taras: 9,72 m, ogródek: 30,31 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja o standardzie na.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł335,22 m² 8 054,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Pachnący nowością pensjonat w Ustce położony 800 m od morza. Oferujemy do sprzedaży pensjonat o powierzchni użytkowej 301 m2, składający się z pięciu apartamentów. Dwa na.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł90,60 m² 9 381,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Wstęp Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 90,6 m (126 m po podłodze), położone w spokojnej i nowoczesnej części Pogórza, tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł917 m² 1 581,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w atrakcyjne lokalizacji Gdańsk-Wrzeszcz lokalizacja: atrakcyjnie położona działka przy głównej ulicy - trasa Gdańsk - Wrzeszcz. Nieruchomość: nieruchomość na sprzedaż to grunt.

Szczegóły ogłoszenia

76 500 zł773 m² 98,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy blisko jeziora - Liniewo, powiat kościerski 0% prowizji dla kupującego! Opis nieruchomości: na sprzedaż działka z wydanymi warunkami zabudowy (wz), położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł13,80 m² 10,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż unikalna nieruchomość Wołcza Wielka, gmina Miastko, powiat bytowski Nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 13,7986 ha, położona w miejscowości Wołcza Wielka (woj.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł79,91 m² 12 451,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Inwestycja prizma, gdańsk ul. Dąbka prizma to kameralna inwestycja mieszkaniowa inspirowana światłem, przestrzenią i minimalizmem. Nazwa odzwierciedla ideę pryzmatu - symbolu przejrzystości.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł461 m² 271,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka wielkości 461 m2, w cenie 125 tys., z własną.

Szczegóły ogłoszenia

3 670 000 zł121 m² 30 330,58 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

W inwestycji Portova jednej z najbardziej prestiżowych realizacji w Gdyni znajduje się luksusowy, narożny apartament o powierzchni 121 m , z tarasem o powierzchni 43 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł25,81 m² 21 890,74 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Gaudium Nieruchomości prezentuje Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 25,81 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska-Brzeźno przy ulicy Dworskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł61,66 m² 18 326,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Marzysz o mieszkaniu w sercu Gdyni, blisko plaży i miejskich atrakcji? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego apartamentu o powierzchni 65 m , położonego na 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł185 m² 9 183,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:771 m²

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom o łącznej powierzchni około 185 m2 na działce o powierzchni 771 m2, zlokalizowany w nadmorskiej miejscowości Jantar, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł127 m² 10 944,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Przestrzeń do remontu W ścisłym centrum wrzeszcza 127 m | 4 pokoje z oddzielną kuchnią | 2. piętro | Do własnej aranżacji | Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu ***** opis.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł110 m² 4 272,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Segment domu z dużą działką | Lubichowo | 110 m Szukasz miejsca, które łączy wygodę życia w centrum z ciszą i przestrzenią? Ta nieruchomość daje coś, czego brakuje.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł52,76 m² 13 627,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Atuty: - idealne pod najem krótko oraz długo terminowy; - bardzo korzystny układ; - ekspozycja południowo zachodnia; - 800 m do neptuna/starówki; - 600 m do przystanku tramwajowego.

Szczegóły ogłoszenia

9 350 000 zł281 m² 33 274,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

<!-startfragment-> Na sprzedaż funkcjonujący aparthotel położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji nad polskim morzem - w Sopocie. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł89,41 m² 8 377,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Uwaga: pierwsze trzy zdjęcia w galerii to wizualizacje, które prezentują przykładową aranżację salonu oraz sypialni. Kolejne zdjęcia przedstawiają aktualny, wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł32,69 m² 8 840,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Słoneczne 2 pokoje w Ustce - Twoja baza nad morzem lub pewna inwestycja! Szukasz przytulnego azylu blisko bałtyckiej plaży, który urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A może celujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 000 zł73,56 m² 6 933,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Dom w Orlu - Twoja opowieść zaczyna się tutaj Wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię śpiew ptaków, a nie klaksony samochodów. Otwierasz okno, a zamiast miejskiego zgiełku -.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł37,66 m² 15 002,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,66 m , na które składa się przestronny salon z wyjściem na zabudowany balkon (loggia), łazienka z wanną, korytarz oraz oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

83 820 zł1 397 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wyjątkowe Działki Rekreacyjne na Urokliwych Kaszubach Twój Kąt Spokoju Blisko Natury! Marzysz o własnym kawałku raju z dala od miejskiego zgiełku? Chcesz inwestować w swoje wymarzone.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł60 m² 25 833,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowy I elegancki apartament Z widokiem na morze Blisko morza | Second home | Doskonała inwestycja | Duży taras | Widok na morze | Hala garażowa | Komórka lokatorska | Kameralne osiedle |.

Szczegóły ogłoszenia

1 869 980 zł72,20 m² 25 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowa niższa cena Oferta sprzedaży wynajętego lokalu gastronomicznego w ścisłym centrum Sopotu. Długoletnia umowa najmu z możliwością przedłużenia.Idealna propozycja dla inwestora, który.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł72 m² 8 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 868 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty położenie w malowniczej i spokojnej okolicy Kaszub.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł47,90 m² 22 943,63 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Atuty: - prestiżowa lokalizacja - ul. Szafarnia, tuż przy Marinie Gdańskiej, w samym sercu historycznego Gdańska - Budynek klasy premium, zrealizowany przez renomowanego dewelopera Pirelli.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł85 m² 8 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom w zabudowie bliźniaczej położony na nowo powstającym osiedlu blisko obwodnicy Trójmiasta w Bąkowie o powierzchni 85 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 000 zł195 m² 18 205 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:261 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł390 m² 3 051,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:802 m²

Lokal Obiekt Centrum Inwestycja Na sprzedaż nieruchomość zabudowana o powierzchni 802 m2 , budynkiem usługowym o powierzchni użytkowej 390m2 , zlokalizowana w ścisłym centrum Człuchowa.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 124 m² 115,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam Państwa do zakupu bardzo ładnej działki , położonej w Lemanach, obręb Gowidlino. Działka znajduje się około 1 kilometra od jeziora Gowidlińskiego, wśród pól i lasów,.

Szczegóły ogłoszenia

404 000 zł41,70 m² 9 688,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży w bardzo pożądanej lokalizacji - Tczew ul. Jarosława Dąbrowskiego obsługiwaną przez biuro Investkon Nieruchomości. Kupujący bez prowizji 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł234 m² 3 632,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:805 m²

<!-startfragment->dom z ogromnym potencjałem | Stan surowy | Gabinet z osobnym wejściem | Mosty | Magic House nowa oferta W biurze magic house Szukasz nieruchomości, która połączy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

434 000 zł60,80 m² 7 138,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Z przyjemnością prezentuję Państwu 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 60,80m2 z balkonem i przestronnym salonem w nowej inwestycji w Starogardzie Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

362 000 zł35 m² 10 342,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dni Otwarte w piątek I sobote! -> Jakie dodatkowe bonusy można uzyskać ? Dodatkowy rabat na mieszkanie oraz miejsce postojowe lub garażowe Preferencyjne warunki zakupowe Koszty umowy.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł54,49 m² 3 853,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie do generalnego remontu. Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,49 m , usytuowane na parterze w kamienicy wielorodzinnej, zlokalizowanej w Lęborku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł128 m² 11 718,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:69 m²

Jeśli szukasz nieruchomości w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdyni, która łączy komfort życia z ogromnym potencjałem inwestycyjnym- ta oferta zdecydowanie.