dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 568 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 568 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Kleszczewo,pomorskie

1 190 000 zł137 m² 8 677,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:403 m²

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Kleszczewo gmina Trąbki Wielkie. Dom o powierzchni 116, 35 m2 plus garaż 20.79 m2 dający nam strefę komfortu i wygody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

424 000 zł35 m² 12 215 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Promocja dla nowych klientów - zarezerwuj pod program mieszkanie na start Procedura zakupu: 1. Rezerwacja mieszkania z gwarancją ceny (nawet jak ceny wzrosną obowiązuje cena z dnia podpisania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Zamiejska

Gdańsk,pomorskie

709 000 zł64 m² 11 078,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1991

Oferta Sprzedaży Mieszkania Pięciopokojowego Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnego mieszkania pięciopokojowego o powierzchni 64 metry kwadratowe. Mieszkanie to jest obecnie wynajęte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Przewóz

Przewóz,pomorskie

210 000 zł1 000 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka (1000 m2) z dostępem do linii brzegowej nad jeziorem Raduńskim. Teren zabudowy rekreacji indywidualnej w przeznaczeniu w mpzp o łącznym obszarze 1000 m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Pomlewo

Pomlewo,pomorskie

130 000 zł1 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana (mpzp- mn) o powierzchni 1000m2 (z udziałem w drodze prywatnej) położona w miejscowości Pomlewo, gmina Przywidz. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Piłsudskiego

Subkowy,pomorskie

990 000 zł176 m² 5 629,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:819 m²

Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 144,55m2 a całkowitej 175,87m2 posadowiony na działce o pow. 819m2 Działka zagospodarowana z urządzonym miejscem do relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wypoczynkowa

Gdańsk,pomorskie

1 649 990 zł58 m² 28 448,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomosci! apartament zlokalizowany przy morzu W prestiżowej inwestycji neptun park! Na sprzedaż prezentujemy Państwu 2-pokojowy apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bryla

Gdynia,pomorskie

559 000 zł41 m² 13 680,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Rezerwacja Prezentujemy funkcjonalne, gotowe do wprowadzenia 2-pokojowe mieszkanie w sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Idealna lokalizacja dla ceniących bliskość z naturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

400 000 zł45 m² 8 830,02 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż oferujemy Państwu ustawne mieszkanie 2 pokojowe, położone w Gdyni, w dzielnicy Pogórze przy ul. Żelaznej, usytuowane na 1 piętrze w budynku 10 piętrowym. Mieszkanie: dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabowo

Gdynia,pomorskie

470 000 zł35 m² 13 429 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

> atrakcyjne 2 -pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji < przedmiotem oferty jest funkcjonalne, przytulne, 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w kameralnym, IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Malbork,pomorskie

299 000 zł72 m² 4 176 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Szukasz trzypokojowego mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji? Oto nieruchomość, która spełni Twoje oczekiwania! Jeśli 3 pokoje dla Ciebie to za mało, to mieszkanie świetnie się sprowadzi jako 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

439 999 zł46 m² 9 517,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Witam i zapraszam do zapoznania się z ofertą tego niezwykle ciekawego miejsca. Kompleks budynków mieszkalnych, graniczący z przepięknymi terenami zielonymi. Jest to perełka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Abrahama

Luzino,pomorskie

935 000 zł138 m² 6 755,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:329 m²

Biuro wgn Nieruchomości Wejherowo zaprasza na prezentację nieruchomości położonej w miejscowości luzino, w województwie Pomorskim. Zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z wgn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szmaragdowa

Gdańsk,pomorskie

545 000 zł55 m² 9 933 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

*Oferta dostępna tylko w Westate Gdańsk* Zapraszam do zapoznania się z uroczym, urządzonym w nowoczesnym stylu, 2-pokojowym mieszkaniem, położonym na wysokim parterze kameralnej Willi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ratibora

Jurata,pomorskie

3 198 995 zł67 m² 47 860,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Villa Glamour to luksusowa i nowoczesna inwestycja nad polskim morzem. Budynek ten składa się z 8 kameralnych apartamentów. Położony tuż przy znanej i cenionej promenadzie w Juracie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zbeniny

Zbeniny,pomorskie

98 000 zł858 m² 114,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Co ważne, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Rąb

Rąb,pomorskie

325 000 zł2 138 m² 152,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2138 m2, położona w miejscowości Rąb gmina Przodkowo powiat kartuski. Doskonałe miejsce dla osób pragnących ciszy i spokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Tczew,pomorskie

249 500 zł26 m² 9 784,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Nieruchomość zlokalizowana jest tuż przy al. Zwycięstwa. W bliskim otoczeniu pełne zaplecze handlowo-usługowe, liczne lokale gastronomiczne, placówki edukacyjne, punkty medyczne. Mieszkanie: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pelplin

Pelplin,pomorskie

380 000 zł52 m² 7 265,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Bardzo słoneczne i ciepłe 3 pokojowe mieszkanie w Pelplinie na I piętrze budynku dwupiętrowego z 2011 roku. Opis nieruchomości: mieszkanie 3 pokojowe: jeden pokój podzielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chojnicka

Kościerzyna,pomorskie

295 000 zł57 m² 5 157 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania w kamienicy w Kościerzynie Lokalizacja: ul. Chojnicka 6, kościerzyna Powierzchnia: 53,7 m2 Piętro: parter Z przyjemnością prezentujemy Państwu to urokliwe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstania Kościuszkowskiego

Gdańsk,pomorskie

830 000 zł69 m² 12 081,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Ciekawe nieruchomość dla inwestora oraz dla rodziny w atrakcyjnej lokalizacji - Gdańsk Morena! 68,70 m2/ 3pokoje/ Gdańsk ul. Powstania Kościuszkowskiego / Piękny Widok Mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gdynia,pomorskie

1 700 000 zł200 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 515 m²

Szukacie pięknego domu z dużą działką i świetnym dojazdem do Gdyni? Ta oferta jest dla Was! atuty: - świetny stan techniczny budynku, - duża działka, - instalacja fotowoltaiczna 9 kw, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dybowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

568 000 zł46 m² 12 456 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, znajdujące się na zamkniętym osiedlu z wjazdem zabezpieczonym szlabanem. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Grabowa

Kąpino,pomorskie

800 217 zł318 m² 2 516,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:874 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Lakeford Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia o przetargu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Sztormowa

Jastarnia,pomorskie

2 460 000 zł590 m² 4 169,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam nieruchomość niezabudowaną posiadającą prawomocne pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej około 397m2. położoną w Jastarni pow. Pucki, ulica Sztormowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Gdynia,pomorskie

470 000 zł53 m² 8 935,36 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Cena do negocjacji Na sprzedaż bardzo jasne, ustawne 3-pokojowe mieszkanie w idealnej lokalizacji. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane w Gdyni Obłuże przy ul. Płk. Dąbka 235, dzielnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Syriusza

Gdańsk,pomorskie

933 095 zł295 m² 3 163,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:221 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Środkowoeuropejska Grupa Inwestycyjna sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], działająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Nadmorska

Lubowidz,pomorskie

195 000 zł1 155 m² 168,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1155 m2, położonej przy ulicy Nadmorskiej w malowniczej miejscowości Lubowidz, w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tęczowa

Reda,pomorskie

499 000 zł66 m² 7 560,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Aleja Lipowa I etap osiedla w sprzedaży. Ceny domów oferujemy w trzech wariantach cenowych: lokale 1a-6b - 499 000 złotych lokale 7a-17b - 509 000 złotch lokale 18a - 22b - 519 000 złotych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Pomieczyno

Pomieczyno,pomorskie

415 000 zł3 376 m² 122,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaję piękną działkę budowlaną położoną w zacisznej części Pomieczyna (gmina Przodkowo). Działka ma powierzchnię 3376m2. Nieruchomość jest płaska i dobrze nasłoneczniona. Od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kaszubska

Słupsk,pomorskie

1 810 617 zł1 324 m² 1 367,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:26

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Projekt Kolonia Brzeziny Wielkie sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], działająca pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Abrahama

Gdynia,pomorskie

3 290 000 zł170 m² 19 352,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż lokal użytkowy w centrum Gdyni, przy głównej ulicy Władysława IV, o powierzchni ok 170 m2. Bardzo mocno wyeksponowany, długość witryn ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Niemena

Gdynia,pomorskie

1 190 000 zł76 m² 15 657,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, nowego apartamentu zlokalizowanego na prestiżowym osiedlu Fort Forest. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie luksus, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Gdańsk,pomorskie

680 000 zł60 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59.5m2 przy ulicy Kusocińskiego do własnej aranżacji. Atuty: - słoneczne, przestronne wnętrze, - dwustronna zachodnio-wschodnia ekspozycja, - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ratibora

Jurata,pomorskie

2 798 995 zł68 m² 40 992,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magellana

Gdańsk,pomorskie

1 499 000 zł80 m² 18 737,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szukasz mieszkania 4-pokojowego we wspaniałej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiamy idealne mieszkanie dla rodziny ceniącej sobie ciszę i spokój. Atuty: - 4-pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Wałowa

Gdańsk,pomorskie

600 000 zł32 m² 18 927,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentowany lokal mieści się na 5, ostatnim piętrze. Kuchnia jest w pełni wyposażona, łazienka z wanną. Samochód można parkować w hali garażowej (dodatkowo płatna 60 000).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Smołdzino

Smołdzino,pomorskie

312 120 zł3 468 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja! na sprzedaż płaska, nasłoneczniona, duża działka o powierzchni około 3468 m kw., położona w Smołdzinie, gmina Przodkowo, na uboczu, w spokojnej okolicy, idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Sokoła

Gdynia,pomorskie

2 799 000 zł280 m² 9 996,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferuję na sprzedaż lokal użytkowy o pow. 280 m2, zlokalizowany w Gdyni Chwarzno przy ul. Sokoła, usytuowany na parterze 2. piętrowego budynku z 2009 roku. Nieruchomość bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Srebrniki

Gdańsk,pomorskie

1 290 000 zł74 m² 17 539,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zapoznania się z inwestycją położoną w Gdańsku ul. Srebrniki 7 na Pomarańczowym Osiedlu w dzielnicy Wrzeszcz Górny. Wyjątkowa lokalizacja z dala od zgiełku miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Owsiana

Rumia,pomorskie

413 000 zł41 m² 8 978 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij