dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 568 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 568 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Kolbudy

Kolbudy,pomorskie

802 000 zł73 m² 10 986,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 121 m²

Firma Deweloperska Alians przedstawia Państwu kompleksową oraz wyjątkową ofertę, składającą się z możliwości zakupu działki budowlanej w miejscowości Kolbudy oraz zamówienia usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Armii Krajowej

Lębork,pomorskie

239 000 zł28 m² 8 675,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam jasne, ciepłe i komfortowe mieszkanie o powierzchni 27,55 m2 w centrum Lęborka, przy ulicy Armii Krajowej. Mieszkanie składa się z 1 pokoju z balkonem, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przewóz

Przewóz,pomorskie

998 000 zł247 m² 4 040 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 583 m²

Wyjątkowy Dom nad Jeziorem w Sznurkach - Idealny dla Ciebie! Z przyjemnością zaprezentuję tę niepowtarzalną ofertę - urokliwy dom położony nad malowniczym jeziorem w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdańsk,pomorskie

1 380 000 zł72 m² 19 166,70 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Gdańsk Śródmieście - Wałowa, apartament 72 m2 z tarasem 8 m2 I 2 prywatne miejsca postojowe w garażu podziemnym I Komórka lokatorska I W pełni umeblowany I Spektakularny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sienkiewicza

Bolszewo,pomorskie

660 000 zł75 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Lokalizacja: prezentowana nieruchomość znajduje się w Bolszewie przy ulicy Sienkiewicza, w bezpośrednim sąsiedztwie Trójmiasta. Dzięki dogodnej lokalizacji mamy dostęp do wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł39 m² 12 762,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zakupu 2-pokojowego mieszkania położonego na Osiedlu Zielonym w Gdańsku, dzielnica Jasień, przy ul. Potęgowskiej. To doskonała oferta dla osób ceniących komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Majkowskiego

Kartuzy,pomorskie

628 000 zł65 m² 9 661,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Obniżona cena obowiązuje tylko przez 2 tygodnie I nie podlega dalszej negocjacji! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kiełpino,pomorskie

699 000 zł124 m² 5 633,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiam inwestycję położoną w samym sercu dynamicznie rozwijającej się miejscowości Kiełpino. Lokalizacja -> idealne miejsce dla osób poszukujących bliskości natury i prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Gdynia,pomorskie

764 275 zł92 m² 8 349,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Spokojne i urokliwe miejsce do zamieszkania! - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc $ cena: 764 275,00 zł! Termin realizacji budynku to IV kwartał 2024 roku. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grudziądzka

Gdańsk,pomorskie

1 560 000 zł67 m² 23 283,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Nieruchomość położona jest na osiedlu Zajezdnia Wrzeszcz, w pierwszym budynku, który powstał w ramach tego osiedla jako pokazowy , dlatego też.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Słonecznikowa

Gdynia,pomorskie

539 000 zł37 m² 14 607 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

*Tylko u nas* Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 36,9m2 w Gdyni na Dąbrowie. Mieszkanie znajduje się na parterze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

653 954 zł68 m² 9 616,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Gotowe do odbioru! 4 pok, 2 łazienki, ogródek 59m2 Pokój z aneksem 22.5m2 Ogórdek 59,13 m2 Sypialnia 10,19m2 Sypialnia 9,82m2 Sypialnia 8.62m2 WC, Łazienka lub Garderoba 2,1m2 Łazienka 3,69m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hokejowa

Gdańsk,pomorskie

526 160 zł55 m² 9 611,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na nowo powstałym osiedlu Zdrovo 2. Mieszkanie oryginalnie zaprojektowane jako 2 pokojowe z możliwością przerobienia na 3 pokoje. Atuty: - inwestycja powstała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kaczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

1 527 000 zł88 m² 17 293,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Apartament przy Parku Reagana! Zamknięte osiedle! Niska zabudowa! Atuty: 1. linia brzegowa | Apartament nad morzem! minuta do Parku Reagana zamknięte osiedle strzeżone z dziedzińcem niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kwidzyn

Kwidzyn,pomorskie

315 000 zł49 m² 6 415,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szanowni Państwo, na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w Kwidzynie o powierzchni 49,1 m , położone na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Sprzedam lub zamienię na mieszkanie 2-pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Gdańsk,pomorskie

683 000 zł54 m² 12 648,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mam przyjemność przedstawić wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania, które z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. To niepowtarzalne, klimatyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malinowa

Malbork,pomorskie

345 000 zł110 m² 3 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:526 m²

Oferta dotyczy sprzedaży wolnostojącego domu zlokalizowanego na osiedlu domów jednorodzinnych w Kałdowie. Dom wybudowany w latach 80-tych, w stanie do remontu. część mieszkalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kościeleczki

Kościeleczki,pomorskie

699 000 zł234 m² 2 983,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferujemy nowo wybudowany dom parterowy, niepodpiwniczony, elegancki i komfortowy w poszukiwanej przez klientów lokalizacji - kościeleczki. Projekt julia to ciekawa propozycja dla 4-5-osobowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kistowo

Kistowo,pomorskie

799 999 zł29 300 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

!Cudowna działka w sercu Szwajcarii Kaszubskiej! Przedmiotem sprzedaży jest przepiękna działka o powierzchni prawie 3 hektarów, położona w urokliwej miejscowości Kistowo, zaledwie 50 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zawadzińskiego

Odry,pomorskie

715 000 zł110 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:23 300 m²

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Klimatyczny, zabytkowy, kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Nowy Staw,pomorskie

108 000 zł33 m² 3 636,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

W ofercie mieszkanie zlokalizowane w klimatycznej kamienicy z 1918 r, w którym rozpoczęto generalny remont. Zaplanowano salon z aneksem kuchennym oraz niewielką sypialnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

769 000 zł40 m² 19 225 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

2 pok balkon osobna kuchnia cicha część Starówki cena do negocjacji, zadzwoń, obejrzyj I zaproponuj swoją cenę Mieszkanie po remoncie, dzięki przearanżowanemu układowi posiada dwa pokoje: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Słowackiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

975 000 zł300 m² 3 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ważne: podana cena nieruchomości nie jest ceną minimalną a jedynie wyjściową kwotą i jednocześnie zaproszeniem do składania ofert zakupu wyższych niż podana kwota. Oferty proszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zbytki

Gdańsk,pomorskie

480 000 zł32 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku Śródmieście, przy ulicy Zbytki. Mieszkanie jest idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wejhera

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł43 m² 16 143,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! 0% prowizji dla kupującego gotowiec inwestycyjny, idealna lokata pracującego kapitału Na sprzedaż mieszkanie na ul. Wejhera w Gdańsku. Obecnie jest wynajmowane na pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kartuzy

Kartuzy,pomorskie

846 000 zł101 m² 8 099,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 620 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'dom w kostrzewach 6_877' z ceną: 597 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy zero emisyjne z kosztem utrzymania 1000zl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

300 150 zł29 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: - osiedle w pobliżu zabytkowego parku - niskie ceny mieszkań - termin realizacji: II kwartał 2025 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

449 000 zł35 m² 12 861,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne, nowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 34,91 m , zlokalizowane w atrakcyjnej dzielnicy Gdańska, na ulicy Pastelowej. Szczegóły mieszkania: przedpokój:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Sadowa

Wiślinka,pomorskie

255 000 zł1 219 m² 209,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 12arów w urokliwej i spokojnej miejscowosci Wiślinka, znajdującej się w linii prostej 2,5 km do plaży w Sobieszewie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Sopot,pomorskie

490 000 zł32 m² 15 331,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Sopot górny Na sprzedaż słoneczne 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,96 m2. Mieszkanie mieści się w budynku wybudowanym w 1971 r. Budynek zadbany, z odnowioną elewacją. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fiszera

Sopot,pomorskie

709 000 zł41 m² 17 292,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie 41m2 w odległości 500 metrów od plaży. DO własnej aranżacji atuty: - 8 min pieszo do morza/ Molo w Sopocie - 9 min do komunikacji miejskiej - skm oraz autobus - lokal idealny pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kosowo

Kosowo,pomorskie

159 000 zł1 017 m² 156,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz działki położonej blisko Przodkowa, kobysewa, zadzwoń do mnie? Mam na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 1017 m kw., położoną w Kosowie/Osowa Góra, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława IV

Sopot,pomorskie

2 400 000 zł115 m² 20 902,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1903

W wyjątkowej, kameralnej kamienicy z 1903 roku, w spokojnej części Dolnego Sopotu, oddalonej od gwaru głównego deptaka Monte Cassino, znajduje się niezwykły 115-metrowy, czteropokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaśminowa

Reda,pomorskie

929 000 zł129 m² 7 201,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wyjątkowa Inwestycja w Redzie! Nowoczesne Domy Jednorodzinne Zlokalizowane w Malowniczej Okolicy Redy. Z przyjemnością prezentujemy unikalną ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Janin

Janin,pomorskie

490 000 zł145 m² 3 379,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 207 m²

Sprzedam dom wolnostojący w cichej i spokojnej okolicy, 7 km od centrum Starogardu Gdańskiego. Budynek o powierzchni użytkowej 145m2, w całości podpiwniczony, na parterze 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

689 000 zł1 007 m² 684,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod budowę domu wolnostojącego lub bliźniaka w dzielnicy Kiełpino Górne w Gdańsku, 9 km od Centrum. Posadowiona przy ślepej ulicy, blisko lasu i strumyka, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bażyńskiego

Gdańsk,pomorskie

1 267 282 zł64 m² 19 739,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament z pięknym tarasem 90 m2. Jeśli cenisz wyjątkowy styl, prestiż i wygodę życia, ten apartament jest właśnie dla Ciebie. Jest również doskonały jako lokata kapitału, pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

653 076 zł60 m² 10 794,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam nową inwestycję w cichej i jednocześnie dynamicznie rozwijającej się okolicy 6,5km od centrum. Lokal 60,5m2 + balkon Lokalizacja-> tereny zielone - Park w Dolince, zbiornik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żwirki i Wigury

Rumia,pomorskie

999 000 zł129 m² 7 744,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż połowa domu w Rumii przy ulicy Żwirki i Wigury.Niezależne wejście, oddzielna księga wieczysta, pełna własność.Mieszkanie bezczynszowe. Ogrzewanie gazowe (w części lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Moniuszki

Kościerzyna,pomorskie

341 475 zł46 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

:na skróty: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,53 m2 w Kościerzynie. :dla kogo?: -Dla singla i pary -dla rodziny z dzieckiem -do dalszego wynajmu : lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gdynia,pomorskie

605 000 zł58 m² 10 431 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! 3 pokoje | 7 minut do skm | spokojna okolica | gdynia cisowa lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij