dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 568 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 568 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

560 000 zł60 m² 9 271,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Gdyni Cisowa przy ul. Chylońskiej. Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienna Grobla

Gdańsk,pomorskie

1 279 030 zł56 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Apartament wykończony i w pełni umeblowany apartament zlokalizowany na eleganckim osiedlu w centrum miasta Nadmotławie Apartments - jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podjazd

Sopot,pomorskie

1 499 000 zł94 m² 16 015 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Szukasz gotowca inwestycyjnego w Sopocie Dolnym? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - świetna lokalizacja - centrum Sopotu, - wysoki standard wykończenia, - gotowiec inwestycyjny, - wysoka stopa zwrotu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowy Świat

Puck,pomorskie

1 299 000 zł52 m² 24 794,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowe mieszkanie z widokiem na zatokę! Apartamenty nad Zatoką to kameralna inwestycja o nowoczesnej architekturze. Duża ilość przeszkleń oraz drewniana elewacja doskonale wpisuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Chrztowo

Chrztowo,pomorskie

125 000 zł665 m² 187,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Rezerwacja atuty : - Widok na Jezioro Polaszkowskie (70m w lini prostej) - Działka Uzbrojona : woda, studnia, prąd, szambo - Możliwość postawienia budynku 35m2 w podstawie - Aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

999 000 zł66 m² 15 033,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie: lokal składa się z 2 pokoi, salonu z aneksem kuchennym, łazienki, pralni/pomieszczenia gospodarczego (można przearanżować na wc) i przedpokoju o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Malbork,pomorskie

355 000 zł52 m² 6 826,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Malbork | Stare Miasto | 3 pokoje po generalnym remoncie | Piwnica | Balkon Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w Malborku przy ulicy Stare Miasto. Oferta bezpośrednio od właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

477 808 zł47 m² 10 260 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie z gwarancją kameralności, ale i dostępności wszystkiego co niezbędne w stylu tzw. "miasta 15-minutowego". To kontrpropozycja do znacznie droższego i tłocznego Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Sopot,pomorskie

793 000 zł43 m² 18 399,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Agentom dziekuje Mieszkanie sprzedawane jest z całym wyposażeniem. Remont mieszkania łącznie z wymianą hydrauliki, instalacji elektrycznej i gazowej przeprowadzony w 2016 roku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdańska

Gdańsk,pomorskie

858 000 zł78 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

To wyjątkowo słoneczne mieszkanie o potrójnej ekspozycji posiada 3-pokoje i aż 2 z balkonami. Powierzchnia: 78 m Liczba pokoi: 3 (2 z balkonami) Ogrzewanie: centralne, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

600 000 zł44 m² 13 495,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie o powierzchni 44,46 m2 w loftowym stylu na strzeżonym osiedlu i cichej okolicy. Położone na 3 piętrze co gwarantuje widok z salonu na panoramę miasta. Lokal: 3 oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

449 000 zł18 m² 24 944,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania w centrum Sopotu, przy Alei Niepodległości 757. Ta kawalerka o powierzchni 18 m2 to prawdziwy klejnot w sercu miasta, oferujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andersa

Sopot,pomorskie

985 900 zł66 m² 14 915,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Wyjątkowa lokalizacja w magicznym Górnym Sopocie, z łatwym dostępem do Molo i ulicy Bohaterów Monte Cassino. Solidna kamienica z 1890 roku, która dodaje uroku i charakteru,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Leśna Polana

Gdynia,pomorskie

805 835 zł82 m² 9 785,49 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne osiedle mieszkalne, zapewniające wygodę i samowystarczalność i bliskość natury. Zlokalizowane blisko głównych tras i rozwiniętej infrastruktury oferuje dostęp do wielu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lęborska

Gdańsk,pomorskie

1 099 000 zł56 m² 19 625 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przestronne mieszkanie z dwoma niezależnymi pokojami i ogrodem w centrum Przymorza Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania zlokalizowanego w centrum dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słonimskiego

Gdańsk,pomorskie

1 420 000 zł80 m² 17 750 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Do mieszkania przynależy miejsce postojowe i piwnica 8m2 których zakup jest obligatoryjny w cenie 70.000 zł. Z jednej łazienki zrobiona garderoba, której można przywrócić poprzednią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czarny Dwór

Gdańsk,pomorskie

1 950 000 zł83 m² 23 494 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Główne atuty: -Lokalizacja przy samym Parku Reagana, ścisły pas nadmorski -nowoczesny budynek z 2014 roku ze strefą fitness i saunami -komfortowy rozkład pomieszczeń w apartamencie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Tuchom,pomorskie

749 000 zł105 m² 7 160,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Kameralne osiedle domów jednorodzinnych z pompą ciepła i rekuperacją I Sprawny dojazd do Gdańska oraz Gdyni. Prezentowana inwestycja to kameralne osiedle, które obejmuje osiem domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kotłowskiego

Wejherowo,pomorskie

580 000 zł71 m² 8 140,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 3 pokojowe ( 71 m2 ) na drugim ostatnim piętrze w budynku mieszkalno- usługowym z parkingiem zamkniętym dla mieszkańców przy ul. Kotłowskiego w Wejherowie. Stylowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

441 000 zł34 m² 13 005 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Kawalerka z możliwością zrobienia 2 pokoi - ogródek Funkcjonalne i słoneczne mieszkanie, w budynku z 2017 roku, zlokalizowane na cichym i spokojnym osiedlu, jednak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Góralska

Gdańsk,pomorskie

850 000 zł80 m² 10 686,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie dwupoziomowe, na dwóch ostatnich kondygnacjach w budynku z roku 1997 r., położone wśród zieleni przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym na gdańskim Niedźwiedniku. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Przemysłowa

Wejherowo,pomorskie

915 000 zł3 662 m² 249,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka produkcyjno-usługowa Wejherowo ul. Przemysłowa forma prawna - użytkowanie wieczyste. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Daktylowa

Pierwoszyno,pomorskie

1 870 000 zł220 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:503 m²

***unikalna oferta***spokojne otoczenie***widok na morze***solidne I energooszczędne wykonanie*** Pierwoszyno - malownicza wieś kaszubska , położona w powiecie puckim w gminie Kosakowo. 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staffa

Gdynia,pomorskie

600 000 zł60 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Kompleksowa obsługa formalno - prawna W cenie! pomagamy na każdym etapie transakcji. Gdynia ul. Leopolda staffa! mieszkanie dwustronne! od zaraz! duża piwnica I balkon! Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rozewska

Gdynia,pomorskie

465 000 zł48 m² 9 687,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne i przytulne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 48 m , zlokalizowane w Gdyni Chyloni przy ul. Rozewskiej. Mieszkanie składa się z trzech osobnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Saperów

Malbork,pomorskie

499 000 zł170 m² 2 935,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:811 m²

Oferta Na sprzedaż dom typu bliźniak w pełni podpiwniczony o powierzchni 170 mkw składający się z 5 pokoi, 2 kuchni oraz 2 łazienek wybudowany na działce o powierzchni 811 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Gdynia,pomorskie

599 900 zł49 m² 12 151,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą przytulnego i bardzo ustawnego mieszkania w centrum miasta. Doskonała lokalizacja zapewnia dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej: kina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Reda

Reda,pomorskie

335 824 zł42 m² 8 035,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Idealne mieszkanie dla młodych rodziców w rewelacyjnej cenie! Aż 6 szkół i 7 przedszkoli w promieniu 1,5 km, sklepy takie jak Lidl i Biedronka w odległości 7 minut samochodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Słowackiego

Ostróżki,pomorskie

199 000 zł1 200 m² 165,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 1200 m2 z mpzp, położona 19 kilometrów od Gdańska. Działka znajduje się w malowniczej okolicy, w otoczeniu lasu, co daje możliwość cieszenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Obrońców Westerplatte

Rumia,pomorskie

580 000 zł80 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:491 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Rumi Janowo, przy ul. Obrońców Westerplatte. Lokalizacja Rumia jest kaszubskim miastem położonym w powiecie wejherowskim oraz jednym z miast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

535 000 zł34 m² 15 735,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie znajduje się w Gdyni w dzielnicy Grabówek. Posiada powierzchnię 34 metrów kwadratowych i znajduje się na trzecim piętrze budynku z 1940 roku. Obecnie prowadzony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pokrzywowa

Gdynia,pomorskie

2 240 001 zł246 m² 9 105,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Polecamy do sprzedaży nieruchomość położoną na kameralnym, zamkniętym osiedlu "zielona Dolina" w dzielnicy Gdynia Dąbrowa. Nieruchomość posiada 4 kondygnacje, składa się z piwnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

999 999 zł51 m² 19 608 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe w samym centrum Sopotu przy ul. Niepodległości 859 Idealna inwestycja dla pary lub rodziny, osób ceniących sobie bliskość natury, bliskość morza, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolonia Praca

Gdańsk,pomorskie

2 387 515 zł128 m² 18 686 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: -duża część dzienna -świetna lokalizacja -osiedle samym centrum miasta -termin realizacji: IV kwartał 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świerkowa

Dobrzewino,pomorskie

1 296 000 zł200 m² 6 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż przepiękny dom o powierzchni 200 m2 z 2001 r. Dom nie był budowany z myślą o sprzedaży! Całkowicie wykończony. Piwnica: dom podpiwniczony, znajduje się tu kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opacka

Gdańsk,pomorskie

1 250 000 zł54 m² 23 148,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na ul. Opackiej w rozchwytywanej dzielnicy Oliwa. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, posiada 3 pokoje, 53,5m2. Jest w dobrym stanie, wcześniej było wynajmowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gowino

Gowino,pomorskie

1 179 000 zł202 m² 5 840,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 090 m²

Atrakcyjny, parterowy dom wolnostojący z pięknie zagospodarowanym ogrodem w Gowinie tuż koło Wejherowa. Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Sikorzyno

Sikorzyno,pomorskie

95 040 zł960 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

: na skróty : gołubie sikorzyno || Działka rolna || Sprzedaż Atrakcyjna działka pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 960m2 w otoczeniu zieleni. Wyjątkowa lokalizacja - magiczne kaszuby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Gdańsk,pomorskie

859 000 zł66 m² 12 970 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Gdańsk Wrzeszcz ul. Kościuszki I Bardzo ciepłe, jasne, dwustronne i zadbane mieszkanie w kamienicy I Wiele możliwości aranżacyjnych I Świetna lokalizacja I Duża piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Gdańsk,pomorskie

859 000 zł66 m² 12 970 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz w centrum Wrzeszcza, świetnie skomunikowane. Przestronne, słoneczne i ciepłe. Powierzchnia 66,23 m2 z 3 niezależnymi pokojami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

913 546 zł94 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie wyróżnia się dużym salonem z aneksem kuchennym oraz miejscem na gabinet na I poziomie oraz 2ma lub 3ma sypialniami na II poziomie. Nowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu na granicy.