dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 430 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 430 ogłoszeń

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:tak

Lokal na gabinety medyczne / 118 m / centrum Nowego Stawu Wyobraź sobie miejsce, w którym w jednym budynku może działać pięć niezależnych gabinetów specjalistów z poczekalnią.

Szczegóły ogłoszenia

1 223 554 zł41,96 m² 29 160 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyspa Spichrzów - idealna lokalizacja w samym sercu Gdańska. Atuty: -najbardziej prestiżowa lokalizacja w Gdańsku -inwestycja zakończona w 2024 roku -idealny produkt pod inwestycje lub.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł47,92 m² 11 039,23 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 108 m² 225,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł94 m² 9 521,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Sprzedam duże mieszkanie - 4 pokojowe z poddaszem do adaptacji! Atuty oferty - cicha i spokojna okolica - duże, przestronne pomieszczenia - dodatkowo poddasze o pow. 55m2 do adaptacji -.

Szczegóły ogłoszenia

1 966 315 zł116,35 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Gotowiec Inwestycyjny z Widokiem na Motławę - Doskonała Lokalizacja i Potencjał Wynajmu Atuty: doskonała lokalizacja z dostępem do infrastruktury, rekreacji Dostęp do wszystkich atrakcji.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł153,40 m² 5 736,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 021 m²

Najważniejsze atuty nieruchomości: * Dom z potencjałem: idealny do zamieszkania rodzinie lub aranżacji pod kątem działalności usługowej, * Teren objęty mpzp, oznaczony symbolem B.5 MNU *.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł27,40 m² 21 496,35 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bez podatku pcc. Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Gdańska - w Śródmieściu. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł61,19 m² 18 793,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3 pokoje | wysoki standard | balkon | zachodnia ekspozycja Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 61,19 m , położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł21 201 m² 14,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Pośrednik odpowiedzialny za ofertę: patrycja Zawadzak Millennium Nieruchomości prezentuje: działka o powierzchni 21201m2 w miejscowości Poganice. Działka 21201m2 I przystań kajakowa.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł90 m² 7 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny dom szeregowy | Borowiec ul.Janusza Korczaka| 90 m2 | ogródek | bezczynszowy. Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 90 m2, zlokalizowany w Borowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

667 784 zł64,21 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kameralne i nowoczesne osiedle w Gdańsku, blisko zieleni i z szybkim dojazdem do centrum. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: - każde mieszkanie oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 100 m² 327,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka 300 M od jeziora 1100 m2 powierzchni | Kształt prostokąta | Teren płaski | Woda przy działce | 300 m do Jeziora Tuchomskiego | Szybki dojazd do Gdyni | Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 670 zł32 m² 11 864,69 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

198 500 zł1 593 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana (1.593 m2) w malowniczej miejscowości pod Kolbudami - Buszkowy Górne, blisko Gdańska Działka ma kształt płaskiego prostokąta o wymiarach 30 x 50 m, wjazd od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 193 323 zł67,12 m² 17 778,95 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Projekt stworzony dla osób ceniących jakość, estetykę i wygodę. Przemyślany układ mieszkania, duże przeszklenia i eleganckie części wspólne. Gotowe mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

347 025 zł33,05 m² 10 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Willa Oliwska to nowoczesna inwestycja w samym centrum Wejherowa, składająca się z 31 mieszkań o metrażach od 30 m2 do 80 m2. Jest to nowa, prestiżowa inwestycja położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 292 zł32,58 m² 17 442,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Apartament oddany do użytkowania. Podana cena 568 292 zł. jest wartością netto + vat 23% (699 000 zł.) W sprzedaży apartamenty od.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł39,50 m² 14 556,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atuty: - 15 minut samochodem do centrum Gdańska, - 5 minut samochodem do obwodnicy Trójmiasta, - praktyczny rozkład lokalu, - mieszkanie gotowe do wprowadzenia, - prywatne miejsce parkingowe, - wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł64,02 m² 13 261,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Gdańsk Wrzeszcz | ul. gen Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł1 030 m² 251,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane, przyjaźń, ul. Akacjowa Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę działki budowlane o powierzchni 1030 1100 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł3 419 m² 248,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Jeśli szukasz działki inwestycyjno - usługowej, to znalazłeś.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł33,70 m² 14 807,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Przytulne mieszkanie o powierzchni 33,7 m , położone w jednej z najbardziej kameralnych i zielonych części Sopotu - Kamienny Potok. To wyjątkowa propozycja dla osób, które.