dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 470 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 470 ogłoszeń

479 000 zł7 400 m² 64,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko U nas! Na sprzedaż działka położona w miejscowości gęś (gmina wicko) przy drodze 214! Działka o powierzchni 7400m2. nr działki: 236; dojazd do działki wewnętrzną drogą.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł250 m² 11 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

<!-startfragment-> Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Rumi. Nieruchomość została wybudowana w 2003 roku i znajduje się na dużej, malowniczej działce z własnym stawem.

Szczegóły ogłoszenia

5 485 000 zł650 m² 8 438,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:20 061 m²

Nowoczesna rezydencja z basenem w towarzystwie parku powiat Kwidzyński, baldram Najważniejsze atuty: - powierzchnia użytkowa ok. 409 m (parter, piętro, część basenowa, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł142,21 m² 6 820,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim, położony w miejscowości Kolbudy. Bardzo dobra lokalizacja, w sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne. Blisko sklepy między innymi.

Szczegóły ogłoszenia

750 974 zł38,71 m² 19 400 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu wyjątkową okazję zakupu nowoczesnego mieszkania na 1. piętrze w prestiżowej inwestycji scarpa, zlokalizowanej przy ulicy Kartuskiej w Gdańsku. Nieruchomość łączy.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł199,44 m² 8 268,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:752 m²

Nieruchomosć: na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej 199,44 m . Poziom 0 (114,13 m ) stanowi wygodną strefę dzienną oraz zaplecze techniczne: - wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

1 339 560 zł37,21 m² 36 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyspa Spichrzów - idealna lokalizacja w samym sercu Gdańska. Atuty: -bezpośredni widok na Motławę oraz marinę jachtową -najbardziej prestiżowa lokalizacja w Gdańsku -inwestycja zakończona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

377 000 zł32,70 m² 11 529,05 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł212,80 m² 5 634,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Kup bez prowizji! funkcjonalny dom wolnostojący! lokalizacja: nieruchomość położona jest w malowniczej miejscowości Góra, zaledwie 7 km od Wejherowa. W otoczeniu znajdują się wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 668 m² 134,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka budowlana położona w Wierzchucinie, przy ul. Szkolnej. Lokalizacja: wierzchucino -.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł272,52 m² 8 806,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 043 m²

Wyjątkowa nieruchomość nad morzem stegna | całoroczny dom + gotowy biznes na wynajem (3 domki) Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyjątkową, kompletną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

441 450 zł27,25 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy nowy nadmorski apartament zlokalizowany 500 m. od plaży. Salon ma powierzchnię 23,27 m2, łazienka - 3,90 m2. Z salonu jest wyjście na duży, komfortowy balkon o powierzchni 10,13.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł716 m² 1 675,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Widokowa miejscówka na ekstrawagancką zabudowę mieszkaniową. Oferowana działka skarpowa, umożliwia wiele niecodziennych rozwiązań architektonicznych, które wyeksponują panoramę rozciągającą się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł88,98 m² 6 844,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:192 m²

Oferta dostępna W pepper house! nowość! - III etap sprzedaży - na nowej działce Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 88,98m2. Zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

267 280 zł1 028 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Z prywatnym lasem! lokalizacja : Nieruchomość położona jest w urokliwej miejscowości Przyjaźń. Okolicę osiedla cechuje piękny krajobraz przyrodniczy oraz praktyczny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż 2 działki o łącznej powierzchni 14.900 m2 w Karwieńskich Błotach Pierwszych. Działka położona w pierwszej i drugiej linii zabudowy, jedna z działek.

Szczegóły ogłoszenia

1 029 000 zł455 m² 2 261,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie: działka Inwestycyjna, w najbardziej popularnej dzielnicy. Gdańsk - Wrzeszcz. Osiedle domów jednorodzinnych, bliźniaków oraz szeregowców. Lokalizacja: nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

421 038 zł37,26 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

<!-startfragment-> Nowoczesne 2 pokoje z ogródkiem | Gdynia Wielki Kack Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,26 m , położone na parterze kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

478 000 zł52,80 m² 9 053,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie do kapitalnego remontu! Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w Gdańsku przy ul. Głuchej. Lokal znajduje się na 1 piętrze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 999 zł4 066 m² 368,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż piękna nieruchomość o powierzchni 4066 m2, położona na Kaszubach, w Stężycy, z bezpośrednim dostępem do jeziorem Stężyckiego. Posadowiona w obrębie Kaszubskiego.

Szczegóły ogłoszenia

803 017 zł36,27 m² 22 139,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Oliwa, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego! Mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

218 000 zł22,92 m² 9 511,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowe apartamenty, rok budowy 2025 w rożnych konfiguracjach z ogródkami i tarasami w miejscowości turystycznej Borsk 93 metry od jeziora Wdzydze i plaży Jasnochówka. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł330 m² 7 242,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 849 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Elegancka.

Szczegóły ogłoszenia

649 999 zł63 m² 10 317,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 369 m²

Urokliwy dom w sercu Kaszub - 70 m na ogromnej działce 1300 m z widokiem na Jezioro Miłoszewskie! Jeśli marzysz o miejscu, w którym każda poranna kawa ma smak ciszy, natury.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł59,05 m² 11 668,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,05 m , zaprojektowane z myślą o wygodzie codziennego życia. W skład lokalu wchodzą: przedpokój, jasny salon.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 000 zł550 m² 6 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:7 734 m²

Duży dom dla rodziny wielopokoleniowej lub dla 2 rodzin (wyodrębnione dwie części). Nieruchomość położona na dużej działce ponad 7 tys. M2, z własnym mini parkiem! lokalizacja: siemianice to.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł24 m² 20 791,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szukasz gotowej do wprowadzenia kawalerki w świetnej lokalizacji blisko morza, komunikacji i terenów rekreacyjnych? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty oferty: po generalnym remoncie w 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

749 900 zł48,10 m² 15 590,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie - Gdańsk Śródmieście, ul. Angielska Grobla Lokalizacja: centrum Gdańska, tuż przy parku św. Barbary, w cichej i spokojnej okolicy. Zaledwie 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2- pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na osiedlu Złota Reneta w Żukowie (ulica Jabłoniowa) Charakterystyka nieruchomości: powierzchnia: 38 m Rok budowy: 2015, po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł27 m² 29 593 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Hot oferta! dostępna tylko W pepper house! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane zaledwie kilka kroków od słynnego Sopockiego deptaka - ulicy Monte Cassino. Mieszkanie idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 461 m² 65,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam na Żuławy Wiślane, do gminy Stegna wsi Bronowo. Tu na sprzedaż mamy ostatnią działkę z 5 działek wraz z udziałem w drodze   m2): działka 124/7- 1461m2(95 000pln).

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł75,16 m² 4 390,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 75,16 m2 położone na 3 piętrze trzypiętrowej kamienicy, położonej w centrum Słupska przy ul. Anny Łajming (osiedle Stare Miasto). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł271,50 m² 4 125,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:363 m²

Dom wolnostojący Z pokojami dla pracowników lokalizacja: tupadły to malownicza miejscowość sąsiadująca z Jastrzębią Góra, jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc turystycznych.

Szczegóły ogłoszenia

463 500 zł3 001 m² 154,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna z wydanymi warunkami zabudowy, o powierzchni 3001 m , położona w malowniczej miejscowości Bieszkowice, zaledwie 13 km od Gdyni oraz około 20 km.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł165,05 m² 9 391,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:633 m²

Dom wolnostojący 2025 | Borkowo | 3 jeziora | 25 min od Gdańska Są nieruchomości, które kupuje się rozsądkiem. I są takie, które od pierwszej chwili budzą emocje. Ten dom w Borkowie.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł43 m² 7 209,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,74 m , położone w Tczewie przy ul. Al. Zwycięstwa. Lokal znajduje się na parterze w 3-piętrowym budynku z 1980 roku.

Szczegóły ogłoszenia

262 000 zł1 094 m² 239,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona