dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 561 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 561 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Panoramiczna

Nowa Wieś Malborska,pomorskie

160 940 zł1 238 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę, na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych przy ul. Panoramicznej w Nowej Wsi Malborskiej, zaledwie kilka minut samochodem od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orłowskiego

Gdańsk,pomorskie

2 950 000 zł140 m² 21 071,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:532 m²

Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w dzielnicy VII dwór w Stanie Deweloperskim. Całkowita powierzchnia użytkowa to 140 m2, działka o powierzchni 532m2. Atuty: * 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Sopot

Sopot,pomorskie

4 395 000 zł316 m² 13 923,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro nieruchomości Vestalia Property oferuje do sprzedaży wspaniałą, nowoczesną willę zlokalizowaną w słonecznej Hiszpanii, w miejscowości Finestrat (okolice Alicante) Prześliczna willa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 290 000 zł350 m² 6 542,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 816 m²

Przedstawiam Ci wyjątkowy dom dwurodzinny, który nie tylko gwarantuje komfort i przestrzeń dla Twojej rodziny, ale również otwiera drzwi do niezwykłych możliwości biznesowych. Ten jedyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

455 500 zł40 m² 11 342,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nie zwlekaj z decyzją! Na sprzedaż pięknie doświetlone 2 pokojowe mieszkanie w Gdańsku o funkcjonalnym układzie, o powierzchni 40,16 m2, doskonale skomunikowane z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

1 390 000 zł130 m² 10 692,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Komfortowy apartament dwupoziomowy o powierzchni 130 m2, usytuowany w kameralnym kompleksie domów dwumieszkaniowych I 3 miejsca postojowe I Garaż + duża piwnica I Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienna Grobla

Gdańsk,pomorskie

1 020 000 zł38 m² 26 842,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opis oferty Mieszkanie w inwestycji Nadmotławie to prawdziwa perełka, łącząca nowoczesność z wyjątkowym stylem życia. To nie tylko nieruchomość - to miejsce, w którym luksus spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Gryfitów

Banino,pomorskie

230 000 zł504 m² 456,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zalety nieruchomości: - istnieje możliwość dokupienia działki sąsiadującej O podobnym metrażu W bardzo dobrej cenie - Z racji otoczenia i położenia działki, idealne miejsce pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tatarczana

Gdynia,pomorskie

639 000 zł62 m² 10 224 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na 8. piętrze wieżowca w idealnie położonej dzielnicy Gdyni - Karwiny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

542 500 zł56 m² 9 673,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bażyńskiego

Gdańsk,pomorskie

980 667 zł52 m² 18 811 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Oliwie nowoczesna, niezwykła inwestycja. Już sama lokalizacja w spokojnej części jednej z najstarszych i najbardziej atrakcyjnych dzielnic Gdańska czyni ją wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowatorów

Gdańsk,pomorskie

575 000 zł47 m² 12 141 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz dobrze wykończonego mieszkania blisko lotniska? atuty: - blisko do obwodnicy oraz do lotniska - taras - ciche, nowoczesne osiedle - wysoki standard wykończenia - tuż obok znajduje się przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

870 170 zł40 m² 21 700 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesna i ponadczasowa inwestycja w sercu Gdańska. Lokalizacja daje możliwość bycia w centrum wydarzeń , a zarazem pozostawia nam oddech i relaks w parkowej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowy Wiec

Nowy Wiec,pomorskie

1 100 000 zł120 m² 9 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Dom z 2002 roku o powierzchni użytkowej ok 120m2 po remoncie w latach 2019-2021, dach z blachodachówką z 2019 roku. Dom urządzony w ciepłym stylu z dużą ilością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dywizji Wołyńskiej

Gdańsk,pomorskie

577 000 zł48 m² 12 147,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5m2 z oddzielną kuchnią, położone na ul. Dywizji Wołyńskiej w prężnie rozwijającej się dzielnicy -orunia. Atuty: zaledwie 7 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

597 411 zł23 m² 26 445,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży pod numerem: luksusowy **** kompleks oferuje 130 pokoi hotelowych o powierzchni od 23 - 57 mkw. Oferuje w pełni wyposażone nabrzeże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

615 000 zł35 m² 17 471,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szukasz 2 pokojowego mieszkania blisko morza? idealnie trafiłeś! atuty: - wydanie mieszkania - od zaraz - 5 min autem lub rowerem do plaży i parku - Nowoczesny styl - Prywatne miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

1 378 000 zł79 m² 17 477,80 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szukasz apartamentu do zamieszkania blisko plaży w dobrze skomunikowanej części Gdańska? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - wysoki standard, - z widokiem na morze, - nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ciechocin

Ciechocin,pomorskie

595 000 zł23 800 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 23 800 m2 ( 2,38 ha), usytuowaną w urokliwym Ciechocinie. Działka usytuowana jest pomiędzy Jeziorem Ciechocińskim a Jeziorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Gdynia,pomorskie

695 000 zł51 m² 13 503 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Bliskość lasu i morza. Cicha i spokojna okolica. Redłowo jest jedną z ciekawiej usytuowanych dzielnic Gdyni, rozciągając się pomiędzy główną arterią i rezerwatem przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna Grobla

Gdańsk,pomorskie

1 020 000 zł37 m² 27 567,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowość w Mio Casa! Z przyjemnością prezentuję Państwu ekskuzowany apartament położony w prestiżowej inwestycji docenianego deweloperka Robyg Nadmotlawie Apartments! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pępowo

Pępowo,pomorskie

949 000 zł158 m² 6 019 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dzień dobry Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Pępowo. Inwestycja obejmuje dom w zabudowie bliźniaczej z dwoma lokalami, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Akacjowa

Glincz,pomorskie

799 000 zł127 m² 6 301,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 024 m²

Szukasz domu idealnego dla rodziny ceniącej sobie ciszę I spokój, a do tego dużą przestrzeń W ogrodzie? atuty: - brak sąsiadów, - duża działka (1024m2!) z domem usytuowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gdynia,pomorskie

1 470 000 zł219 m² 6 704,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:284 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w Gdyni Chwarznie, przy ul. Jowisza. Lokalizacja Chwarzno położone jest w zachodniej części Gdyni, graniczy od zachodu i północy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rozewska

Gdynia,pomorskie

535 000 zł53 m² 10 075,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Kupujący nie ponosi opłat związanych z pracą agencji. Mam przyjemność przedstawić Państwu niezwykle przyjemne i funkcjonalne mieszkanie, na świetnie skomunikowanej i bogatej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

399 000 zł40 m² 10 025,10 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 pokojowe mieszkanie po remoncie blisko do plaży w Gdyni, dzielnica Obłuże. Atuty nieruchomości: - ładny widok z 11. piętra - świeżo po remoncie generalnym - nowa zabudowa kuchenna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

499 000 zł46 m² 10 967 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty - pięknego mieszkania po generalnym remoncie w świetnie skomunikowanej lokalizacji. Nieruchomość znajduje się w sercu dzielnicy Chylonia w Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Dywizji Wołyńskiej

Gdańsk,pomorskie

125 000 zł16 m² 7 812,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż garaż z indywidualnym licznikiem prądu oraz własną kw Garaż o powierzchni 16 m2 znajduję się przy ul. Dywizji Wołyńskiej na Gdańskiej Orunii. Niewątpliwym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

431 300 zł26 m² 16 399 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie Apartamenty inwestycyjne od 25 do 37m2, partery z ogródkami lub na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jałowcowa

Gdynia,pomorskie

450 000 zł46 m² 9 887,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mam przyjemność przedstawić nieruchomość 45,51m2 na 1 pietrze do zamieszkania od zaraz. W skład mieszkania wchodzą: - kuchnia zamknięta, - pokój gościnny z balkonem, - sypialnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lipowa

Gdynia,pomorskie

869 000 zł79 m² 10 972 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego i jasnego mieszkania, zlokalizowanego w sercu malowniczej dzielnicy Wielki Kack w Gdyni. Lipowa ulica to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 000 000 zł67 m² 14 925,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedażą dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m2 położone na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku na Osiedlu Galeria Malczewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antygony

Gdańsk,pomorskie

969 000 zł96 m² 10 146,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż prezentujemy Państwu mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 95.5m2 położone w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Rumia

Rumia,pomorskie

350 000 zł33 m² 10 759,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Parter | 2 pokoje | balkon | ogród | | jasna | duży balkon | janowo | lokalizacja: nieruchomość położona jest w Rumi Janowo, jednej z najchętniej wybieranych dzielnic w tym mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

455 500 zł40 m² 11 342,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,16 m2, położone na 4-piętrze czteropiętrowego bloku w nowej inwestycji deweloperskiej w Gdańsku ul.Pastelowa. Termin odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dąbka

Gdańsk,pomorskie

369 000 zł26 m² 14 236,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z urokami tego przytulnego i słonecznego mieszkania idealnego zarówno dla pary, jak i jako inwestycja pod wynajem. Atuty: - słoneczne wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

1 349 000 zł80 m² 16 862,50 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mamy na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe, położone na 9. piętrze w dzielnicy Przymorze, przy ul. Obrońców Wybrzeża, tuż obok Parku Regana. Ta nieruchomość o powierzchni 80 m2 to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdańsk,pomorskie

420 000 zł30 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Gdańsk przymorze Na sprzedaż oferujemy jednopokojowe mieszkanie znajdującą się w Gdańsku w najbardziej pożądanej dzielnicy Przymorze. Nieruchomość mieści się na wysokim parterze. Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ciechocin

Ciechocin,pomorskie

472 500 zł18 900 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 18 900 m2 ( 1,89 ha), usytuowaną w urokliwym Ciechocinie. Działka usytuowana jest pomiędzy Jeziorem Ciechocińskim a Jeziorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Saturna

Banino,pomorskie

785 000 zł94 m² 8 351 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Dom w zabudowie szeregowej położony w Baninie- miejscowości oddalonej od centrum Gdańska około 16km. Cicha i spokojna okolica przepełniona terenami zielonymi oraz rekreacyjnymi, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

620 235 zł59 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokojowe dwustronne mieszkanie od południowego zachodu! Nowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona