dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 561 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 561 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słonecznego Poranka

Banino,pomorskie

860 000 zł140 m² 6 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie gotowe do zamieszkana, posadowione w zabudowie szeregowej, 5 pokoi, z możliwością wydzielenia 6 pokoju, bezczynszowe, z 3 miejscami postojowymi osobną klatką schodową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

499 000 zł43 m² 11 604,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Rumi przy ul. Jeziornej, inwestycja Ostoja, dewelopera Inpro. Budynek oddany do użytkowania pod koniec 2021r. Mieszkanie o powierzchni 43 m2 zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sopot

Sopot,pomorskie

589 000 zł35 m² 17 013,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Sopot - dobra inwestycja, idealne dla rodziny jak I pod wynajem długo lub krótkoterminowy. Do morza ok 20 minut spacerem Na sprzedaż oferujemy ustawne mieszkanie dwupokojowe, o powierzchni 34,62.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Owocowa

Luzino,pomorskie

799 000 zł170 m² 4 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Posiadamy dla Państwa w ofercie dom wolnostojący o powierzchni ok 170 m2 w Luzinie z dużą działką o powierzchni 1000 m2! Oferta idealna dla rodziny z dziećmi pragnącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Panoramiczna

Nowa Wieś Malborska,pomorskie

177 580 zł1 366 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę, na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych przy ul. Panoramicznej w Nowej Wsi Malborskiej, zaledwie kilka minut samochodem od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przodkowo

Przodkowo,pomorskie

596 000 zł81 m² 7 358,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Kompleksowa oferta w skład której wchodzi ta konkretna działka (z ceną:178 tys. zł) oraz usługa budowy domu jednorodzinnego. Sam dom ( 418 tys. zł ) jest w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Malczewskiego

Gdańsk,pomorskie

815 000 zł51 m² 16 106,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50.6m2, położone na parterze trzypiętrowego bloku w nowej inwestycji deweloperskiej na Siedlcach. Lokal składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł68 m² 13 220,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszam Państwa do zapoznania się z niezwykłą ofertą mieszkania, które łączy w sobie komfort, styl i doskonałą lokalizację. Usytuowane przy ulicy Starowiejskiej, w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bojano,pomorskie

1 699 000 zł384 m² 4 426 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 386 m²

Atrakcyjna, przytulna oraz dobrze skomunikowana posesja, położona w urokliwej części Bojana blisko lasu, na obszernej działce - 1390 m2. Budynek o powierzchni całkowitej 384 m2, wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spichrzowa

Gdańsk,pomorskie

2 450 000 zł102 m² 24 019,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Oferta dostępna tylko U nas 2 samodzielne przyjazne dzieciom apartamenty inwestycyjne + studio Nieruchomość z segmentu premium. Zaprojektowana i wykonana pod okiem doświadczonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Słowackiego

Gdańsk,pomorskie

1 290 000 zł88 m² 14 576,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie, usytuowane we Wrzeszczu przy ul. Słowackiego. Lokal znajduje się na zamkniętym osiedlu z ochroną i monitoringiem. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

689 000 zł50 m² 13 643,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Gdańsk chełm Na sprzedaż słoneczne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,50 m2. Nieruchomość znajduje się na 5 piętrze, 7 piętrowego budynku z 1980 roku. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Sopot,pomorskie

2 600 000 zł165 m² 15 757,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Tylko U nas Na sprzedaż elegancki apartament w sercu Sopotu, 500 m od morza. Nieruchomość znajduje się nieopodal Monte Casino w cichej uliczce przy ulicy Haffnera. Jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dywizji Wołyńskiej

Gdańsk,pomorskie

577 000 zł48 m² 12 020,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Duże 2 pok blisko parku z ładnym widokiem Termin wydania: minimum 2-3 miesiące. Lokalizacja: miejsce wyjątkowe. Z jednej strony dobrze skomunikowane pętla tramwajowa (500m) autobusy (500m lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rybacka

Ustka,pomorskie

850 000 zł84 m² 10 107 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Atrakcyjne mieszkanie centrum Ustki blisko morza Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w centrum Ustki na ulicy Rybackiej usytuowane na 2 piętrze, 700 metrów od Morza! Z uwagi na atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dąbrówki

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł65 m² 12 292,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Pokój z aneksem 28.9m2 Sypialnia 10.2m2 Sypialnia 8.3m2 Łazienka 4.4m2 Hol dolny 7.2m2 Hol górny 3.5m2 Ekspozycja południowo-wschodnia. Budowa Osiedla Pogodnego na gdańskim Ujeściska rozpoczęła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Łamana

Gdańsk,pomorskie

2 045 520 zł76 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Perła na rynku nieruchomości! atuty: - 0 minut piechotą od morza i piaszczystej plaży - 5 minut spacerem do molo w Brzeźnie - liczne tereny zielone i ścieżki rowerowe - mniej niż 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kameralna

Gdynia,pomorskie

949 000 zł60 m² 15 764,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością pragnę Państwu zaprezentować mieszkanie dla Rodziny, która poszukuje nie tylko przestrzeni, ale również spokoju, ciszy i bezpieczeństwa. Lokalizacja Osiedle Bernadowo Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

425 500 zł33 m² 12 800,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja przy ul. Potęgowskiej, pomiędzy ul. Armii Krajowej i obwodnicą Trójmiasta | Mieszkanie stanie deweloperskim | 2 pokoje Dla kogo? Idealne dla singla lub pary. Dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pępowo

Pępowo,pomorskie

899 000 zł158 m² 5 702 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dzień dobry Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Pępowo. Inwestycja obejmuje dom w zabudowie bliźniaczej z dwoma lokalami, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sosnkowskiego

Gdańsk,pomorskie

575 000 zł44 m² 13 218,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szanowni Państwo! Mamy przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania położonego w atrakcyjnej pięknej dzielnicy Gdańsk Orunia Górna, obok pętli tramwajowo-autobusowej Łostowice Świętokrzyska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Machowino

Machowino,pomorskie

629 000 zł60 m² 10 483,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szukasz przytulnego i urokliwego domu nieopodal morza? Cenisz Sobie ciszę i spokój? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - cicha, spokojna okolica, - prywatność, - klimatyczne wnętrze, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

549 000 zł30 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker bezpośrednio super lokalizacja, spacerem na plaże! Sklepy Galeria, bezpośrednie połączenie z Uniwersytetem Gdańskim, pg, i innymi uczelniami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

613 095 zł58 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokojowe dwustronne mieszkanie na dużym ogrodem od południowego zachodu. Nowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

757 000 zł59 m² 12 830,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3pok 50m2 taras 10m2 blisko morza iiq24 se Salon na południe. Sypialnie na wschód. Pokój dzienny z aneksem 18.9m2 Sypialnia 11.2m2 Sypialnia 8.4m2 Łazienka 4.4m2 Hol 6.8 m2 Taras 10m2 Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Witolda

Gdynia,pomorskie

965 000 zł386 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana,bardzo dobrze położona Wszystkie media na miejscu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna

Nadole,pomorskie

340 000 zł1 403 m² 242,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy niezwykłą ofertę sprzedaży działki rekreacyjnej położonej nad malowniczym Jeziorem Żarnowieckim, w urokliwej miejscowości Nadole. Ta działka stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Rzemieślnicza

Jankowo Gdańskie,pomorskie

2 490 000 zł700 m² 3 557,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 309 m²

Nieruchomość stanowiąca działkę zabudowaną budynkiem gospodarczo - garażowym Z częścią socjalno - biurową! teren objęty aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego! grunt płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nowatorów

Gdańsk,pomorskie

639 000 zł48 m² 13 312,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

: na skróty : Gdańsk Kokoszki || Nowatorów || Przytulne mieszkanie na nowoczesnym osiedlu o powierzchni użytkowej 48m2 || 2 pokoje || ogród || komórka lokatorska || miejsce postojowe To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kiełpino

Kiełpino,pomorskie

1 200 000 zł230 m² 5 217,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dostępna wyłącznie w westate Gdańsk. Zapraszamy do odkrycia tego urokliwego domu w Kiełpinie Kartuskim, malowniczo położonego na obrzeżach pięknego regionu Kaszubskiego. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 10 Lutego

Wejherowo,pomorskie

350 000 zł118 m² 2 966,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży duże mieszkanie / obecnie 2 oddzielne mieszkania i dwa garaże / w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie 2 pokojowe i 1 pokojowe / możliwość połączenia /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Kiełpino,pomorskie

259 000 zł1 104 m² 234,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szukasz działki w Kiełpinie koło Kartuz? Mam na sprzedaż działkę o powierzchni 1104 m2 (numer z ewidencji 214/27), położoną przy ulicy Żwirowej, w spokojnej okolicy, wokół nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

759 000 zł67 m² 11 277,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż oferujemy 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,30 m2, usytuowane na 5 piętrze budynku, położone w dzielnicy Działki Leśne, blisko centrum, w niewielkiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Pucka

Reda,pomorskie

3 790 000 zł340 m² 11 147,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż dobrze prosperująca restauracja wraz z salą bankietową o łącznej powierzchni 340 m2, usytuowana na dużej działce 2800 m2, znajdująca się w Redzie. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

530 000 zł53 m² 10 060,70 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3 pokojowe słoneczne mieszkanie, w kameralnej lokalizacji Gdynia Leszczynki, znajdujące się na granicy z Grabówkiem. Mieszkanie zlokalizowane jest 5mim piechotą do głównego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

542 000 zł34 m² 15 941 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie Apartamenty inwestycyjne od 25 do 37m2, partery z ogródkami lub na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ustka

Ustka,pomorskie

339 000 zł36 m² 9 458,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego dwupokojowego mieszkania w świetnej lokalizacji - niecałe 500 metrów od morza! Mieszkanie o powierzchni 35,84 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chełmońskiego

Słupsk,pomorskie

430 000 zł51 m² 8 407 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Osiedle Piastów, ul. Józefa Chełmońskiego 0% prowizji, 0% podatku pcc Nowobudowany budynek na Osiedlu Piastów to trzypiętrowa bryła mieszcząca 36 lokali mieszkalnych o zróżnicowanej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Droszyńskiego

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł54 m² 14 714,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

0% prowizji! Prowizję kupującego pokrywa strona sprzedająca. Mieszkanie (54,3 m2) 3 pokojowe z możliwością pozostawienia wyposażenia mieszkania. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chodkiewicza

Gdańsk,pomorskie

1 150 000 zł52 m² 22 269,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Sprzedam komfortowy apartament z pięknie zaaranżowanym ogrodem w Gdańsku-Brzeźnie położony w odległości 600 metrów od plaży. Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu rozbudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

635 000 zł62 m² 10 241,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Gdańsk morena Na sprzedaż słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze, 10 piętrowego budynku z 1980 roku. Mieszkanie składa się z: - salonu.