dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 407 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 407 ogłoszeń

12 090 000 zł840 m² 14 392,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Z przyjemnością prezentujemy Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość - ponad 2,2 hektara terenu z ok. 300 m linii brzegowej jeziora Mausz i dwoma pomostami! 3 budynki - 2 domy.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł92,38 m² 4 817,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie na sprzedaż - ul. Poznańska, słupsk Przestronne mieszkanie z piwnicą o powierzchni 92,38 m , położone na parterze kameralnego budynku dwurodzinnego. To oferta, która świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł54,51 m² 7 503,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł438,69 m² 3 407,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal mieszkalno usługowy - gotowy do prowadzenia trzech niezależnych działaności. W pełni wyposażony dla gastronomi - sala bankietowa/biesiadna na imprezy okolicznościowe - zakład.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł72,60 m² 7 713,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ważne! Status mieszkania to spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego. Cudzoziemcy mogą nabywać to prawo bez zezwolenia mswia. Rozkładowe i ustawne mieszkanie 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł1 000 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki przy samym morzu! Działki w unikalnym położeniu położone bezpośrednio przy pasie wydmowym-szerokiej piaszczystej plaży. Działki do sprzedaży o powierzchniach ok.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł32 m² 26 406,25 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

<!-startfragment-> Nowoczesny apartament z dostępem do spa - Waterlane Island Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentu położonego w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

91 000 zł822 m² 110,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr 53/4 przy ulicy Okrężnej w Czarnej Wodzie w powiecie starogardzkim Powierzchnia 822 m2. Prąd, woda miejska i kanalizacja w przy granicy dzialki. Dojazd droga.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł5 665 m² 63,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Lokalizacja: działka znajduje się w strategicznej lokalizacji, z dogodnym dostępem do głównych szlaków komunikacyjnych, w tym bliską odległością od autostrady A1 oraz drogi krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł248,31 m² 6 842,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:735 m²

Idealny dom dla rodziny z pięknym widokiem na Park Oruński! okolica: dom położony jest na Górnej Orunii w bezpiecznej i cichej dzielnicy. Do posesji wiedzie prywatna ulica (zakaz ruchu).

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł55,50 m² 14 396,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,50m2 położone w samym centrum Gdyni. Atuty: - posiada wiele możliwości aranżacyjnych -.

Szczegóły ogłoszenia

605 000 zł46,60 m² 12 982,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie: na sprzedaż przytulne, rozkładowe, ustawne, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Jasień) o powierzchni użytkowej 46,60 m2. W skład mieszkania wchodzą: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł70 m² 9 357,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m , położone w spokojnej części Rumi przy ul. Żwirki i Wigury. To idealna propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

1 579 000 zł93 m² 16 978,49 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Reprezentacyjny lokal mieszkalny o powierzchni 93m2. Lokal z przeznaczeniem mieszkalnym lub na biuro, kancelarię, gabinet. Zlokalizowany na trzecim piętrze budynku Transatlantyk w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 000 zł195 m² 18 205 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

468 000 zł72 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 72 m , zlokalizowane w miejscowości Nowy Staw przy ul. Żuławskiej, na 2. piętrze w kameralnym budynku 2-piętrowym. Lokal wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 852 zł32 m² 11 870,38 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament idealny na wynajem oraz do zamieszkania Z możliwością odliczenia vat! 2 pokojowy apartament zaledwie 2 km od politechniki gdańskiej oraz gum-ed oraz 3 minuty autem do starego miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł38,80 m² 22 164,95 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przedstawiamy funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Jaglanej w sercu Gdańska - idealne zarówno do zamieszkania jak i jako inwestycja pod wynajem. Lokal składa się z jasnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł963 m² 249,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, zadrzewiona o powierzchni 963 m2 wraz z domkiem holenderskim w miejscowości Lipy wśród lasu, nieopodal jeziora Wielkiego. Lipy to malownicza wieś kociewska.

Szczegóły ogłoszenia

605 000 zł42,30 m² 14 302,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Partner Nieruchomości ma przyjemność zaoferować. Wyjątkowe mieszkanie W doskonałej lokalizacji, gotowe do zamieszkania! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 712 000 zł56 500 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na sprzedaż grunt inwestycyjny w Potęgowie pod zabudowę przemysłowo- usługową. Powierzchnia : 5,65 ha. Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

135 405 zł1 003 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pięknie położona działka, blisko jeziora kałębie pod zabudowe letniskową cena: 135 405 zł powierzchnia: 1003 m2 Przedstawiamy Państwu ofertę działki położonej w Borach Tucholskich.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł74 496 m² 24,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: 5km do plaży mikoszewo/stegna media na działce działka znajduje się pomiędzy rzekami Wisłą.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł57,56 m² 7 644,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ważne! Status mieszkania to spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego. Cudzoziemcy mogą nabywać to prawo bez zezwolenia mswia. Funkcjonalne i ustawne mieszkanie 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

204 720 zł3 412 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym kawałku natury z dostępem do jeziora? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż malowniczo położona działka rekreacyjna o powierzchni 3412 m2.

Szczegóły ogłoszenia

449 999 zł37,60 m² 11 968,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2-pokojowe mieszkanie 37,6 m | Gdańsk Centrum, ul. Sempołowskiej Na sprzedaż w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie inwestycyjne o pow. 37,6 m , zlokalizowane w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł269,30 m² 3 527,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:743 m²

Dzień dobry Oferuję Państwu na sprzedaż dom z potencjałem dla rodziny i inwestora - Chwaszczyno, ul. Sienkiewicza Na sprzedaż przestronny, trzypoziomowy dom jednorodzinny z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 000 zł959,73 m² 3 490,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:48

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż budynek biurowo-socjalny z częścią produkcyjno-magazynową o powierzchni 959,73 m usytuowany w Gdańsku w drugiej linii zabudowy Traktu Św. Wojciecha. Dlaczego warto.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł102,50 m² 5 609,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 102,50 m z ogródkiem 110 m - Zimowiska, gmina Ustka Oferujemy wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 102,50 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł182,16 m² 7 630,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 726 m²

Szukasz nieruchomości na Kaszubach z potencjałem i dostępem do natury? Ta oferta może być dla Ciebie. Więcej zdjęć oraz rzut po kontakcie telefonicznym. Atuty: - wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł397,50 m² 3 771,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 352 m²

Oferta dostępna wyłącznie W polska nieruchomości! Na sprzedaż przestronny i nietuzinkowy dom o powierzchni użytkowej 304,10 m2 ( powierzchnia całkowita 397,5 m2 ) posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł321 m² 7 788,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:995 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej z dużą, zieloną działką o łącznej powierzchni 995 m , położony w kameralnej części Gdynia, w dzielnicy Dąbrowa,.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł160,13 m² 15 549,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:2021

160 m | 8 pokoi | Dwupoziomowe | Idealne dla rodziny | Wysoki standard wykończenia, pełne wyposażenie w cenie! Gdańsk Chełm ? Wyjątkowa przestrzeń z ogromnym potencjałem Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: doskonale zlokalizowana działka pod zabudowę jednorodzinną/bliźniaczą objęta planem miejscowym, w Lublewie Gdańskim idealna pod inwestycję! Szukasz terenu pod budowę domów.

Szczegóły ogłoszenia

559 900 zł50,91 m² 10 997,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zamieszkaj wygodnie, blisko miasta i natury. Osiedle Pastelowe to wyjątkowa inwestycja, która łączy w sobie spokój otoczenia z doskonałą komunikacją z centrum Gdańska. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

876 800 zł2 192 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka (płaski teren) o przeznaczeniu produkcyjno-usługowym położona w Rumi, w strefie inwestycyjno-przemysłowej. - powierzchnia działki to 2192m2 - Media w drodze:.

Szczegóły ogłoszenia

533 600 zł1 840 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży bardzo ładną działkę o powierzchni 1840 m2 w Dobrzewinie. Działka znajduje się w bardzo uroczym i zacisznym miejscu Dobrzewina. Położona jest przy otulinie.

Szczegóły ogłoszenia

399 600 zł1 665 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na nowopowstajacym osiedlu domów jednorodzinych w odległości ok. 6 km od Pucka i Zatoki Puckiej, malowniczo położona w otulinie Puszczy Darżlubskiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł66,78 m² 11 006,29 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Hot oferta! tylko W naszym biurze! atuty: - lokalizacja, - funkcjonalny układ pomieszczeń - Osobna kuchnia - Mieszkanie po generalnym remoncie - Pełna infrastruktura handlowo- usługowa - Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł914 m² 973,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Nieruchomość z przeznaczeniem usługowo - mieszkalnym: - położona w centrum miejscowości, - w dobrze skomunikowanej okolicy, - w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej 42,49 m 2 , z balkonem położone w Lęborku na spokojnym.