dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 471 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 471 ogłoszeń

589 999 zł42,78 m² 13 791,47 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - Gdańsk Jasień, ul. Lawendowe Wzgórze Atuty nieruchomości: ogródek - idealne miejsce na relaks i spotkania na świeżym powietrzu Parter - wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł77 m² 4 792,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze kamienicy w ścisłym centrum miasta, przy ulicy Sienkiewicza. Lokal składa się z dwóch poziomów. Na pierwszym znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł121,68 m² 4 684,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Wyjątkowa Inwestycja w Spokojnej Okolicy - Nowoczesny Bliźniak w Kębłowie Nowowiejskim Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwurodzinnego domu w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł35,41 m² 18 356,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe i w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 35,41 m , położone na parterze nowoczesnego budynku w Gdańsku. Najważniejsze atuty: gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł3 071 m² 157,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: czapielsk, malowniczo położony w gminie Kolbudy, to idealna lokalizacja dla osób ceniących spokój, bliskość natury oraz szybki dostęp do Trójmiasta. Miejscowość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł1 000 m² 340 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana w Czaplach o powierzchni od 1000 m2. Przeznaczenie działki według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

562 000 zł43,95 m² 12 787,26 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Zalety nieruchomości: -budynek z windą -dogodna komunikacja -3 niezależne pokoje - idealne dla rodziny lub pod inwestycję -rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa w najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

88 230 zł1 038 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki z warunkami zabudowy, świetnym dojazdem i mediami na wyciągnięcie ręki. Dostępne są 4 działki o pow. 1015 m2, 1038 m2, 1101 m2 i 1131 m2. Dla nieruchomości została wydana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 580 202 zł67,53 m² 23 400 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prestiżowy lokal W sercu gdańska - granaria etap II, idealny pod wynajem! lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Chmielnej w Gdańsku, tuż nad brzegiem Motławy, w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł969 m² 246,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna 969 m z domkiem - 5 minut od jeziora Zagnanie. 0% prowizji dla Kupującego! Na sprzedaż atrakcyjna działka rekreacyjna o powierzchni 969 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

2 360 000 zł178 m² 13 258,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł180 m² 4 716,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom wolnostojący na sprzedaż - 180 m2, działka 650 m2, sierakowice Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący położony w miejscowości Sierakowice, powiat kartuski, województwo pomorskie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 250 646 zł65,55 m² 34 334,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Unikatowy kompleks apartamentowo - biurowy W doskonałej lokalizacji Otoczenie zieleni | Nowoczesna architektura | Sopot ***** rozkład pomieszczeń: lokal mieszkalny o powierzchni 65,55 m2, składa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przestrzeń, spokojna okolica, lasy i jezioro Krawusińskie 3 min od działki. Dobre połączenie drogowe: skarszewy 8 min; starogard Gdański 24 min; pruszcz Gdański 30 min; centrum Gdańska 44 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Sprzedam działkę o powierzchni 0,7554 ha, o kształcie trójkąta równoramiennego (ramię 115 m), znajdującą się na płaskim, nasłonecznionym terenie przy ul. Sportowej w północnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowoczesny apartament o powierzchni 25,2m 2 , z balkonem i przynależnym miejscem parkingowym , położony.

Szczegóły ogłoszenia

702 240 zł63,84 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,84 m , położone w budynku C1 na kameralnym osiedlu o niskiej zabudowie w spokojnej części Gdańsk - Maćkowy To.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł38,75 m² 10 296,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

2 pokoje po generalnym remoncie! tczew, ul. Jana Sobieskiego Doskonała przestrzeń dla pary bądź singla! mieszkanie: na sprzedaż ciche, ustawne, rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł39,97 m² 11 983,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Rezerwacja do 20 maja - brak możliwości prezentacji. Na sprzedaż oferuję przytulne i słoneczne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, położone przy ulicy Zimnej w Gdańsku, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł56,81 m² 7 727,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

! z przyjemnością prezentujemy Państwu inwestycję nova duńska. To już kolejny etap Naszej inwestycji. I Etap został sprzedany w 100%! Przedmiotem ogłoszenia jest mieszkanie na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Atuty Działki granicząca z droga krajową nr 20. Dobry dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł8 100 m² 135,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka pośród jezior - idealne miejsce do mieszkania i prowadzenia działalności. Atuty: - miejsce chętnie odwiedzane przez turystów. - duża działka - w otoczeniu jezior - przystań.

Szczegóły ogłoszenia

87 000 zł760 m² 114,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Atuty: - 500m do przystanku autobusowego, - 15 minut do centrum Gdańska, - położona niedaleko jeziora, - powierzchnia 760 m2. Lokalizacja: działka rekreacyjna rod "jasień" położony w bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł2 158 m² 338,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana- lniska , gm. Żukowo, 2158 m , wz na 3 budynki mieszkalne Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Lniska / Leźno, gmina Żukowo, składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł43 m² 14 627,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Jeśli lokalizacja jest dla Ciebie kluczowa, właśnie znalazłeś idealną nieruchomość. Zamieszkaj w sercu Przymorza. W miejscu, do którego inni przyjeżdżają na wakacje, zaledwie kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł61,50 m² 11 691,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Atuty - Nowoczesne wnętrza na parterze z przynależnym, prywatnym ogrodem o powierzchni 35 m . - bezpieczeństwo i komfort parkowania dzięki dwóm miejscom postojowym zlokalizowanym za.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł2 567 m² 120,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bezpieczny zakup z nord Nieruchomości: 0% prowizji od Kupującego czy ukrytych kosztów Skuteczna i bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego Stosujemy procedurę aml W sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

299 000 zł27,82 m² 10 747,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna wyłącznie W biurze pepper house! rozpoczynamy I etap sprzedaży nowego osiedla W redzie. Przestronne mieszkania: * z miejscem postojowym zewnętrzym lub w hali.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł440 m² 2 270,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

2-kondygnacyjny, funkcjonalny budynek administracyjno-socjalny o powierzchni 440 m położony w świetnej lokalizacji przy Trakcie św. Wojciecha zaledwie 3 km od centrum Gdańska oraz 2,5 km.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł104 m² 11 153,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Stylowy apartament 104 m | 4 pokoje | wysoki standard | 2 miejsca garażowe | os. Debiut Inpro - Pruszcz Gdański Jeśli szukasz przestronnego, eleganckiego mieszkania stworzonego z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł1 840 m² 255,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka - 1840 m przestrzeni i potencjału! Karczemki-Dobrzewino / ul. Jeziorna (okolice) Są działki, które po prostu są. A są też takie, które opowiadają historię - jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł4 407 m² 451,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż piękna, duża działka o powierzchni całkowitej 4407 m2 (składająca się z 4 działek sprzedawanych łącznie, ze względu na duży staw ) położone w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

368 485 zł25,12 m² 14 668,99 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka w super cenie w atrakcyjnej lokalizacji przy rewitalizowanych terenach dawnej Stoczni Gdańskiej Duże okna zapewniające bardzo dobre nasłonecznienie wnętrz. Bliskość infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł69,40 m² 12 954 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atuty nieruchomości 3 duże, osobne i ustawne pokoje - ogromne możliwości aranżacyjne Dwustronna ekspozycja (wschód-zachód) - mieszkanie bardzo jasne przez cały dzień Widok na zamykane podwórko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 296 zł56,17 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z balkonem zlokalizowane na nowym osiedlu w Rumi. Kameralne osiedle tworzy kompleks budynków wielorodzinnych, zaprojektowanych z dbałością o najmniejszy szczegół.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 880 zł41,69 m² 12 422,16 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2- pok mieszkanie położone w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Z ogródkiem, 10 min do centrum. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł822 m² 71,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż 9 działek budowlanych - Żychce, blisko jeziora Na.

Szczegóły ogłoszenia

262 500 zł1 050 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Hot oferta! Na sprzedaż działka w miejscowości Przyjaźń lokalizacja: nieruchomość położona jest w miejscowości Przyjaźń, w gminie Żukowo, powiecie kartuskim, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 527 000 zł6 110 m² 249,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka składająca się z 2 działek (działki budowlanej w/g mpzp- utz pow. 3055 m2, teren zabudowy usług turystycznych z duzym udziałem zieleni i działki oznaczonej -.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł2 172 m² 177,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż duża działka budowlana składająca się z dwóch działek o łącznej powierzchni 2172 m2 (2008 m2 + 166 m2), położona w miejscowości Dmuchowo 5 km od Dębek gmina Krokowa.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł74,38 m² 4 019,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 74,38m2 położone na pierwszym piętrze kameralnego bloku to idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń, wygodę i bliskość natury. Lokal jest.