dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 576 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 576 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka, ul. Szturmanów

Gdynia,pomorskie

2 800 000 zł903 m² 3 100,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż zabudowana działka o powierzchni 903 m2 w atrakcyjnym miejscu w Gdyni Orłowie. Bardzo korzystnie usytuowana, z doskonałym dojazdem i bliskim dostępem do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Mokra

Kobysewo,pomorskie

189 000 zł1 950 m² 96,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka pod zabudowę jednorodzinną, otoczona lasem, położona w Kobysewie przy ulicy Spokojnej (gmina Przodkowo). Powierzchnia działki 1950 m2 Dla działki wystąpiono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

786 846 zł44 m² 17 712 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania piękne mieszkanie w samym sercu oliwy z ogródkiem. Doskonałe pod inwestycję, z terminem oddania już IV kwartał 2023! Teren rekreacyjny, sauna, klub fitness, stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Puck

Puck,pomorskie

686 941 zł38 m² 18 260 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta Sprzedaży Apartamentów od Dewelopera w Pucku - Nowoczesność i Wygoda w Jednym Miejscu! Ciesz się wyjątkowym stylem życia w jednym z naszych 47 luksusowych apartamentów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tczewska

Rokitki,pomorskie

449 500 zł65 m² 6 949,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: duża część dzienna kameralne osiedle niskie ceny mieszkań oddane do użytku kupujesz bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Śniadeckich

Gdańsk,pomorskie

1 154 000 zł69 m² 16 773,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa Inwestycja w Gdańsku - Mieszkanie z Potencjałem! Opis: to 68,8-metrowe mieszkanie ma ogromny potencjał inwestycyjny. Co go wyróżnia? Przede wszystkim antresola, która tworzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przyjaźń

Przyjaźń,pomorskie

886 000 zł102 m² 8 686,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 437 m²

Kompleksowa oferta w skład której wchodzi ta konkretna działka (z ceną:254 tys. zł) oraz usługa budowy domu jednorodzinnego. Sam dom ( 632 tys. zł ) jest w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Reja

Władysławowo,pomorskie

585 000 zł55 m² 10 636,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szykowny 2-pokojowy apartament W nadmorskim kurorcie! lokalizacja: władysławowo to nadmorski kurort położony nad Morzem Bałtyckim między Mierzeją Helską a przylądkiem Rozewie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

839 000 zł42 m² 19 976,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament Z urokliwym ogródkiem I malowniczym widokiem na rzekę Esencja Gdańska w samym sercu Śródmieścia, otulony ciszą i spokojem. Zalety: lokalizacja Słoneczny ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

590 000 zł44 m² 13 535,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Wyłącznie w naszej ofercie! Elegancki apartament usytuowany na pograniczu dwóch urokliwych dzielnic: jasienia i Moreny. Malownicze wzgórza morenowe oraz przylegające lasy tworzą niepowtarzalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orłowska

Gdańsk,pomorskie

698 000 zł44 m² 15 899,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz spokojnego miejsca do zamieszkania w atrakcyjnej, nadmorskiej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - bliskość do plaży, - świetna komunikacja, - bliskość terenów zielonych, - 600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grunwaldzka

Ustka,pomorskie

1 390 000 zł170 m² 8 176,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:545 m²

Turystyczna cześć Ustki. Pełne wyposażenie apartamentów ( meble sprzęt ,agd , tv, zmiany pościelowe etc) oraz salon Kosmetyczny gotowy do natychmiastowego wynajmu lub przyjmowania klientow ,bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

915 000 zł156 m² 5 851,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:46 m²

Do sprzedaży oferujemy 3-kondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 156.38m2 w nowej inwestycji deweloperskiej na Jasieniu. Gotowe do odbioru! Lokal składa się z: poziom 0 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morelowa

Gdańsk,pomorskie

639 000 zł60 m² 10 721,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w inwestycji Morelova dewelopera Activa. Osiedle zlokalizowane na Gdańskim Jasieniu, dzielnicy o doskonałej komunikacji i infrastrukturze. Kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kielecka

Gdynia,pomorskie

1 200 000 zł127 m² 9 415,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Atuty: - inwestycja uznanego dewelopera Hossa, - zamknięte osiedle, - pełna baza handlowo - usługowa (biedronka, rossmann, żabka, Lidl, poczta) w okolicy, - mieszkanie dwupoziomowe, - dwie łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Somonino

Somonino,pomorskie

663 000 zł112 m² 5 919,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:991 m²

Kompleksowa oferta w skład której wchodzi ta konkretna działka (z ceną:112 tys. zł) oraz usługa budowy domu jednorodzinnego. Sam dom ( 551 tys. zł ) jest w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

549 000 zł46 m² 11 934,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 46 m2 na 3 piętrze z dużym balkonem przy ul. Kołobrzeskiej 42 (przymorze). Mieszkanie składa się z: - salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lipki Górne

Lipki Górne,pomorskie

199 000 zł4 686 m² 42,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w spokojnej okolicy w miejscowości Lipki Górne w gminie Czersk w powiecie chojnickim w województwie pomorskim. Działka numer 198/7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

220 000 zł49 m² 4 470 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowy Dwór Gdański to miasto leżące w północnej Polsce. Należy do województwa pomorskiego, powiatu nowodworskiego. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Nowy Dwór Gdański. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

472 317 zł40 m² 11 702,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu jedno z wielu wyjątkowych mieszkań. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,36 metra kwadratowego, zlokalizowane na 5. piętrze nowoczesnej inwestycji deweloperskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przodkowo

Przodkowo,pomorskie

541 000 zł74 m² 7 864,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:802 m²

Firma Deweloperska Alians Deweloper przedstawia Państwu kompleksową oraz wyjątkową ofertę, składającą się z możliwości zakupu działki budowlanej w miejscowości Czeczewo oraz zamówienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Barbary

Gdańsk,pomorskie

1 350 000 zł70 m² 19 354,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz idealnej inwestycji pod najem krótko bądź długo terminowy? A może potrzebujesz wakacyjnego mieszkania dla siebie I twojej rodziny? atuty: - fantastyczna lokalizacja, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzosy

Gdańsk,pomorskie

539 000 zł54 m² 10 072,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! okazja, nowa niższa cena! Na sprzedaż prezentujemy Państwu mieszkanie 2-pokojowe na Gdańskich Stogach. Nieruchomość znajduje się na drugim, ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Polna

Puck,pomorskie

780 517 zł43 m² 18 160 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Doskonała inwestycja blisko Zatoki Gdańskiej. Do Mola i Mariny około 700 metrów. Sala fitness. Udogodnienia: zamknięte osiedle położone w sąsiedztwie Zatoki Gdańskiej. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mierosławskiego

Słupsk,pomorskie

285 000 zł52 m² 5 480,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy w sprzedaży dwupokojowe, 52 m2 mieszkanie na parterze z ogródkiem przy ulicy Mierosławskiego w Słupsku. -komfortowa lokalizacja -doskonałe połączenie -bliski dostęp do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przodkowo

Przodkowo,pomorskie

868 000 zł129 m² 6 868,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Firma Deweloperska Alians Deweloper przedstawia Państwu kompleksową oraz wyjątkową ofertę, składającą się z możliwości zakupu działki budowlanej w miejscowości Szarłata oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spacerowa

Gdynia,pomorskie

4 760 000 zł113 m² 42 135,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowy i przestronny apartament usytuowany jest w kameralnym i nowoczesnym budynku. Jest częścią uznanej i szlachetnej inwestycji Nowe Orłowo. Jej ostatni etap to budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdańsk,pomorskie

449 000 zł35 m² 12 828,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Gdańsk jasień Na sprzedaż oferuję słoneczną kawalerkę o powierzchni 34,72 m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w budynku o niskiej zabudowie. Lokal wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ustka

Ustka,pomorskie

5 500 000 zł20 101 m² 274 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupując z pośrednikiem: kupujesz bezpiecznie z ubezpieczeniem oc od transakcji. ( oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żukowo

Żukowo,pomorskie

819 000 zł101 m² 8 108,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:830 m²

Kompleksowa oferta w skład której wchodzi ta konkretna działka (z ceną:295 tys. zł) oraz usługa budowy domu jednorodzinnego. Sam dom ( 524 tys. zł ) jest w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rybacka

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł63 m² 12 682,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji, znajduje się w bloku czteropiętrowym na 2 piętrze. Pełna własność. Mieszkanie jest słoneczne i ciepłe, idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Hryniewickiego

Gdynia,pomorskie

4 500 000 zł83 m² 54 479,40 zł/m²

 

Piętro:14/36

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Parkowa

Gdynia,pomorskie

874 308 zł71 m² 12 279,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam do zaoferowania piękny, przestronny apartament z dużym tarasem gotowy do odbioru! Budynek, w którym położony będzie apartament to luksusowy apartamentowiec zlokalizowany w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Salino

Salino,pomorskie

191 168 zł3 296 m² 58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż dwie działki w Salinie w gminie Gniewino, 300 m od Jeziora Salińskiego: -nr. 205/20 o powierzchni 3296 m2 - cena 58zł/m2 - razem 191 168 zł -nr.205/23 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

589 000 zł62 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Gdańsk niedźwiednik | inwestycja | blisko lasu | parter | Na sprzedaż dwustronne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,00 m2. Nieruchomość znajduje się na parterze, 10 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

497 540 zł62 m² 8 043 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się okolicy, nie daleko od centrum miasta. Piękne budynki w skandynawskim stylu otoczone zielenią, z daleka od ruchliwej ulicy. Na terenie inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Słupsk,pomorskie

459 000 zł76 m² 6 011 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1923

Cenisz sobie komfort mieszkania w wyremontowanych, nowoczesnych wnętrzach? Ważna jest dla Ciebie dobra lokalizacja, swobodne parkowanie auta i spokojne otoczenie? Jeśli tak, to mieszkanie spełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przyjaźń

Przyjaźń,pomorskie

769 000 zł101 m² 6 376,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 243 m²

Firma Deweloperska Alians Deweloper przedstawia Państwu kompleksową oraz wyjątkową ofertę, składającą się z możliwości zakupu działki budowlanej w miejscowości Przyjaźń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grudziądzka

Malbork,pomorskie

280 000 zł48 m² 5 846 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie na parterze w czteropiętrowym budynku przy ulicy Grudziądzkiej w Malborku. Nieruchomość o powierzchni 47,90 m2 składa się z: - salonu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

417 000 zł45 m² 9 360,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania mieszkanie osób szukających nieruchomości z potencjałem. Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Kartuskiej w dzielnicy Siedlce, bezpośrednio sąsiadującej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sienna Grobla

Gdańsk,pomorskie

1 249 000 zł68 m² 18 236,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 68,49 m2 zlokalizowane 60 m od brzegu Motławy z bezpośrednim widokiem na Stare Miasto. Na mieszkanie.