dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 561 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 561 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

2 155 375 zł100 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta premium! Inwestycja znajduje się w centrum Sopotu przy jednej z głównych ulic al. Niepodległości. Topowa lokalizacja ze względu na łatwy dojazd zarówno do centrum Gdańska jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobylnica

Kobylnica,pomorskie

1 150 000 zł305 m² 3 770 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowa oferta sprzedaży budynku mieszkalno-usługowego w miejscowości Kobylnica koło Słupska. Część mieszkalna o powierzchni użytkowej 110 m2, połączona z częścią magazynowo-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Porazińskiej

Gdynia,pomorskie

719 000 zł63 m² 11 394,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na sprzedaż o pow. 63,1m2 w Gdyni na Karwinach. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, dwa pokoje, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kwiatowa

Luzino,pomorskie

799 000 zł180 m² 4 438,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:294 m²

Oferta dostępna tylko W mio casa zamieszkaj W spokojnej okolicy Przedmiotem niniejszego ogłoszenia jest dom [ bliźniak ] o powierzchni użytkowej 180 mkw z działką 294 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bydgoska

Gdynia,pomorskie

1 390 000 zł56 m² 24 689,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowy do zamieszkania prestiżowy 2-pokojowy apartament z pięknym tarasem w Centrum Gdyni. Apartament urządzony pod czujnym okiem architekta wnętrz, który dbał o każdy szczegół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chmielno

Chmielno,pomorskie

684 000 zł87 m² 8 160,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Firma Deweloperska Alians Deweloper przedstawia Państwu kompleksową oraz wyjątkową ofertę, składającą się z możliwości zakupu działki budowlanej w miejscowości Chmielno oraz zamówienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Gdańsk,pomorskie

689 000 zł75 m² 9 167,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę mieszkania w kamienicy zlokalizowanej w Gdańsku Wrzeszczu. To idealne rozwiązanie dla osób, które szukają wygodnego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przyjaźń

Przyjaźń,pomorskie

725 000 zł112 m² 7 241,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:949 m²

Firma Deweloperska Alians Deweloper przedstawia Państwu kompleksową oraz wyjątkową ofertę, składającą się z możliwości zakupu działki budowlanej w miejscowości Przyjaźń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legnicka

Gdańsk,pomorskie

500 900 zł29 m² 17 272,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka blisko centrum z odbiorem na IV Q 2024 Jeżeli jesteś zainteresowaną tą ofertą, wyślij do nas zgłoszenie. Posiadamy również inne lokale w tej oraz sąsiednich inwestycjach -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Abrahama

Puck,pomorskie

599 000 zł76 m² 7 875 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kameralna inwestycja w odległości kilku minut od Zatoki Puckiej. Mieszkanie gotowe do odbioru. Osiedle składać się będzie z trzech 2-piętrowych budynków. Każdy z dostępem do hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Abrahama

Puck,pomorskie

569 000 zł77 m² 7 394 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Cisowa

Juszkowo,pomorskie

2 028 000 zł16 900 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 16 900 m2,przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego - funkcja podstawowa zabudowa usług i składów z mieszkaniem właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Abrahama

Puck,pomorskie

479 000 zł57 m² 8 354 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

519 000 zł37 m² 14 011,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wyłącznie w naszej ofercie! Zapraszamy do zakupu uroczego mieszkania o powierzchni około 38 m2, położonego w kamienicy przy ulicy Kopernika na malowniczym Wzgórzu Św. Maksymiliana. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Abrahama

Puck,pomorskie

469 000 zł57 m² 8 179 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Chlebowa

Gdynia,pomorskie

2 900 000 zł450 m² 6 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż Dom wolnostojący o powierzchni 450 m2 posadowiony na działce o powierzchni 1185 m2 opis: dom o powierzchni 450 m2 III kondygnacyjny posadowiony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Abrahama

Puck,pomorskie

589 000 zł76 m² 7 744 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Warcz

Warcz,pomorskie

2 200 000 zł140 000 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży bardzo dobrze zlokalizowaną działkę w miejscowości Warcz w Gminie Trąbki Wielkie. Działka oddalona jest zaledwie o 1,7 km od drogi wojewódzkiej nr 222.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Sopot,pomorskie

1 494 500 zł61 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż piękny 3 pokojowy apartament w samym sercu Sopotu przy ul. Bohaterów Monte Casino. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 61m2. Lokal wynajmowany praktycznie cały rok w sezonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Polna

Jodłowno,pomorskie

195 570 zł1 000 m² 195,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

W ofercie: jest to najlepszy wybór dla osób ceniących sobie ciszę i spokój, ale jednocześnie będące w niedalekiej odległości od miasta. Tereny te zapewniają możliwość aktywnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 8 Marca

Lubań,pomorskie

269 000 zł74 m² 3 615,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam, mam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 74,4m2. Zlokalizowane na drugim piętrze bloku, mieszkanie bardzo ciepłe i komfortowe. Składa sie z salonu i oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Lublewo Gdańskie,pomorskie

849 900 zł97 m² 8 721,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wyjątkowy dom - pro ekologiczny i energooszczędny - pod Gdańskiem w kameralnej zabudowie bliźniaczej Urocze miejsce dla rodziny, w otoczeniu zieleni, w pobliżu Rezerwatu Przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hausbrandta

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł71 m² 12 662 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie: przestronne 4-pokojowe mieszkanie na osiedlu Słoneczna Morena, wybudowanym w 2015 przez dewelopera Robyg. Mieszkanie znajduje się na I piętrze w 8-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Droszyńskiego

Gdańsk,pomorskie

829 000 zł54 m² 15 267 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

0% prowizji! Prowizję kupującego pokrywa strona sprzedająca. Mieszkanie (54,3 m2) 2/3 pokojowe z możliwością pozostawienia wyposażenia mieszkania. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Chlebowa

Gdynia,pomorskie

2 900 000 zł1 185 m² 2 447,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1185 m2 idealna pod inwestycję deweloperską opis: działka o powierzchni 1185m2 zabudowana jest budynkiem o powierzchni około 450m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Pruszcz Gdański,pomorskie

669 000 zł67 m² 9 985,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

NA sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie nowym budownictwie W pruszczu gdańskim mieszkanie: do sprzedaży nowocześnie urządzone mieszkanie 3 pokojowe w nowoczesnym budynku z 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł55 m² 12 755,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż apartament o powierzchni 54,8 m2 i wysokim standardzie wykończenia wraz z widocznym wyposażeniem (za wyjątkiem sprzętu komputerowego). Apartament zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamkowa

Gdańsk,pomorskie

788 000 zł67 m² 11 761,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie, składające się z dużej osobnej kuchni, 3 ustawnych pokoi, łazienki, osobnej toalety oraz korytarza. Po podstawowym remoncie, przygotowane do indywidualnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna

Reda,pomorskie

4 500 000 zł6 397 m² 703,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 6 397 m2 położona w miejscowości Reda, przy ulicy Obwodowej (nr działki 821/4). Działka ma kształt prostokąta o wymiarach ok. 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zbychowo

Zbychowo,pomorskie

687 000 zł94 m² 7 308,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:546 m²

Firma Deweloperska Alians Deweloper przedstawia Państwu kompleksową oraz wyjątkową ofertę, składającą się z możliwości zakupu działki budowlanej w miejscowości Zbychowo oraz zamówienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

491 100 zł40 m² 12 198,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie - 2 pokoje - doskonale skomunikowane. Lokalizacja: mieszkanie położone w Gdańsku w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy - Jasień, przy ulicy Lawendowe Wzgórze. Doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Nogatowa

Malbork,pomorskie

5 400 000 zł30 300 m² 178 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w miejscowości Malbork dzielnicy piaski/rakowiec/w malborku 1. powierzchnia ewidencyjna działek: 30300m2 2. powierzchnia terenu mw1 wg.m.p.z.p. 27868m2 3. powierzchnia zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdynia,pomorskie

760 000 zł60 m² 12 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyłącznie w naszej ofercie! Nowa niższa cena! Zapraszamy do odkrycia bardzo ciekawego apartamentu w urokliwym Małym Kacku tylko 200 m od Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego! Apartament Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł45 m² 13 311,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zalety nieruchomości: - 2 oddzielne pokoje, - 5 minut pieszo do parku Regana, 10 minut pieszo do morza - 2 minuty pieszo do przystanku autobusowego - w promieniu 100 m pełne zaplecze handlowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 990 000 zł260 m² 7 654 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:350 m²

Proponujemy do sprzedaży wygodny, przestronny dom w zabudowie szeregowej, położony w urokliwym miejscu Gdyni Dąbrowy. Dąbrowa to jedna z najmłodszych dzielnic Gdyni, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ogarna

Gdańsk,pomorskie

949 900 zł62 m² 15 321 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Parterowe, wysokie (3,40 m) mieszkanie, dwustronne (północ - południe) w kamienicy. Mieszkanie położone jest na zacisznej ulicy Ogarnej, tuż obok tętniącej życiem ul. Długiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tuwima

Słupsk,pomorskie

275 000 zł78 m² 3 525,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadamy w sprzedaży mieszkanie 78 m2 na 4 piętrze przy ulicy Juliana Tuwima w Słupsku. -komfortowa lokalizacja -doskonałe połączenie w każdą stronę miasta -szybki dostęp do trasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

585 000 zł47 m² 12 446,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku, na Zaspie, przy ulicy Obrońców Wybrzeża. Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze falowca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Gdynia,pomorskie

2 400 000 zł100 m² 23 880,60 zł/m²

 

Piętro:12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Abrahama

Gdynia,pomorskie

707 000 zł44 m² 15 948,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zamieszkaj W samym centrum gdyni 500m od plaży! Mam przyjemność zaprosić Państwa na prezentację mieszkania położonego w ścisłym centrum Gdyni, wśród licznych restauracji i punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kartuska

Gdynia,pomorskie

686 200 zł65 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Możliwość wzięcia w rozliczeniu innej nieruchomości. Mieszkania bezczynszowe. Opis: inwestycja Z wielką satysfakcją chcielibyśmy przedstawić Państwu i zaproponować nową inwestycję.