dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 390 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 390 ogłoszeń

579 000 zł878 m² 659,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w Rumi Rumia | ul. Torfowa Powierzchnia: 878 m Lokalizacja: rumia, ul. Torfowa ,nr działki 33/3 Dojazd: droga publiczna Media: prąd - skrzynka elektryczna na.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł107,54 m² 11 149,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Tylko U nas! Na sprzedaż przestronne, ustawne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 107 m2, idealne pod podział na mniejsze lokale, wynajem lub hostel pracowniczy! lokalizacja: ulica Jana.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł510 m² 3 431,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:6 600 m²

Na sprzedaż oferujemy imponujący, wolnostojący dom z 1995 roku, położony przy ul. Kartuskiej, w osadzie Prokowo - Mokre Łąki, w gminie Kartuzy (woj. pomorskie). Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł70,22 m² 1 424,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal o powierzchni użytkowej 45,89 m , położony na I piętrze/poddaszu składa się z dwóch pokoi o pow. 17,55 m i 20,96 m , kuchni o pow. 6,51 m , łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

327 143 zł27,01 m² 12 111,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferujemy apartamenty inwestycyjne w dynamicznie rozwijającym się rejonie Gdańska, łączące prestiżową lokalizację, nowoczesne technologie i wysoki potencjał najmu. Bliskość wody,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł230 m² 12 608,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Gotowy biznes nad morzem na sprzedaż! Zarabiasz od razu bez żadnych nakładów inwestycyjnych! Widok na morze.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł151,40 m² 9 907,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House! Zapraszam do zakupu mieszkania zlokalizowanego w Rumii przy ulicy Morskiej o powierzchni użytkowej 81,40m2 składające się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł35,66 m² 8 132,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie - Tczew, ul. Polna 6 Cena: 290 000 zł Powierzchnia mieszkania: 35,66 m Piwnica: 3,18 m Piętro: 2 W skład mieszkania wchodzą: - 2 pokoje - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł200 m² 4 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:630 m²

Szukasz przestrzeni dla dużej rodziny, chcesz zamieszkać z bliskimi pod jednym dachem albo szukasz nieruchomości inwestycyjnej pod wynajem? Ten dom może być dokładnie tym, czego potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

96 900 zł1 140 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: 12 działek budowlanych z warunkami zabudowy - Kobyle, gmina Stara Kiszewa Działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy, położone w miejscowości Kobyle, w gminie Stara.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł62 m² 5 467,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w Malborku, ul. Armii Krajowej. Lokal znajduje się w klimatycznej kamienicy na trzecim, ostatnim piętrze. Mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Przestronne mieszkanie z widokiem na malowniczą okolicę o powierzchni 81 m 2 z duży balkonem i dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł51,50 m² 16 291 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Tylko U nas! bez prowizji! centrum! gdańsk ul. Szeroka lokalizacja: mieszkanie przy ul. Szerokiej w samym sercu Gdańska - tuż obok Motławy, długiego Pobrzeża, żurawia i Kościoła.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 200 zł60,90 m² 11 087,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,90m2, w którego skład wchodzi: przedpokój, 2 pokóje, salon z aneksem kuchennym, łazienka, wc oraz balkon 6m2. Najważniejsze atuty inwestycji:.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł19 647 m² 104,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: szybki dojazd do trasy S6, cicha i spokojna lokalizacja w otulinie lasu, możliwość postawienia.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł9 632 m² 139,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowo - usługowa w Łebczu 9 632 m2 nad morzem w odległości 1 km od Władysławowa czeka na nowego nabywcę! możliwość zakupu większej powierzchni : Istnieje opcja zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł111,70 m² 11 190,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1860

Klimatyczne mieszkanie z widokiem na gdańską Starówkę Jedno z ostatnich takich mieszkań. Mieszkanie idealne pod inwestycję wynajmu na pokoje, na pracownię lub dla rodziny wielopokoleniowej.

Szczegóły ogłoszenia

377 305 zł25,34 m² 14 889,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Apartament inwestycyjny lub twoje miejsce W industrialnej scenerii stoczni gdańskiej Bezpośrednio od dewelopera Bez pcc Bez prowizji *** Cena brutto Możliwość odliczenia 23% vat *** najlepsza oferta.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł70,23 m² 9 953,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 70,23m2 w spokojnej dzielnicy Redy. Lokal jest gotowy do wprowadzenia bez.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 640 m² 231,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks słonecznych działek w otulinie lasu, pośród ciszy i natury- dobrzewino! lokalizacja: położenie miejscowości na obrzeżach Trójmiasta to najlepszy wybór dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł185 m² 6 432,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:428 m²

Dom z duszą w sercu Otomina - las, jezioro i prywatna strefa wellness. Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Otominie, miejscowości graniczącej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 43,72 m , położonego na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2025 roku. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł64,02 m² 14 042,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mieszkanie po generalnym remoncie - do wykończenia kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 000 m² 219 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kameralna działka blisko natury! Smołdzino, tylko 20 km od Gdańska! Szukasz miejsca, gdzie poranna kawa smakuje lepiej, bo pijesz ją w ciszy, blisko natury? Mamy coś dla Ciebie! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 999 zł60,30 m² 19 900,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Orłowo to jedna z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Trójmieście. Stanowi o tym zarówno bliskość plaży, mola w Orłowie, trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, zatoki oraz niska.

Szczegóły ogłoszenia

934 000 zł112,17 m² 8 326,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie 4 pok.(w księdze wieczystej 3 pok.) o powierzchni użytkowej 102,72 m (o pow.całkowitej 112 m2 - mieszkanie plus piwnica), położone na pierwszym piętrze z niezależnym.

Szczegóły ogłoszenia

344 185 zł3 623 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta dotyczy ciekawej nieruchomości położonej w malowniczej miejscowości Szarłata, gmina Przodkowo. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania w której przewidziano zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

678 000 zł57,68 m² 11 754,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy | blisko plaży | ogród | garaż Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie położone w kameralnej kamienicy w gdańskiej dzielnicy Stogi. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 398 000 zł237,50 m² 5 886,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 970 m²

Wyjątkowa oferta! Dom z prywatnym stawem Zajezierze - przedmieścia Sztumu! Jeżeli marzysz o nowoczesnym, energooszczędnym domu w otoczeniu przyrody ta oferta jest prawdziwym strzałem.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł43,50 m² 16 528,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1941

Mieszkanie: mieszkanie 43.50 m | Gdańsk Oliwa | po remoncie | parking za bramą Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m , położone w sercu Oliwy przy Alei.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł4 000 m² 425 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka inwestycyjna - Wejherowo, ul. Wejherowska 15 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 596 zł74,55 m² 8 995,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Jesteśmy partnerskim biurem sprzedaży - działamy we współpracy z deweloperem, zapewniając pełne wsparcie na każdym etapie zakupu! Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa realizowana przez dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł133,69 m² 6 350,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:493 m²

Zalety Nieruchomości: - 450 m do do przystanku autobusowego - Spokojna, otoczona łąką oraz lasem okolica, - 5 minut autem do Przystanku Pomorskiej Kolei Metropolitarnej - Dom doprowadzony do stanu.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł283 m² 4 943 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż kamienica inwestycyjna z lokalem usługowym - Skarszewy, ul. Wybickiego Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna położona w Skarszewach przy ul. Wybickiego - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł137,30 m² 10 917,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż prezentujemy Państwu dwa mieszkania położone w samym sercu dzielnicy Orłowo, która zachwyca wyjątkową lokalizacja. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

209 999 zł1 000 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka narożna w Gnieżdżewie blisko morza i Pucka! Cena do negocjacji! W sprzedaży również sąsiednie. Przy zakupie dwóch 200 zł/m2! Na sprzedaż atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

3 pokojowe mieszkanie usytuowane jest w eleganckiej, zabytkowej kamienicy w samym sercu Kurortu. Przestrzenne i szlachetne wnętrze idealnie nadaje się na letnie przyjazdy do Sopotu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 525 zł66,75 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Miasteczko Nova Fala w Gdyni Cisowej to komfort, aktywność, bezpieczeństwo i przestrzeń - idealne miejsce do życia w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Marzysz o własnej oazie spokoju, nie rezygnując z udogodnień miasta? Oferuję na sprzedaż pięknie zagospodarowaną działkę w prestiżowej lokalizacji - rod "rębiechowo" w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 721 m² 57,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro akm nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej położonej w miejscowości Kołodzieje (okolice Prabut). Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 559 319 zł65 m² 23 989,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywne osiedle położone na granicy Gdyni Orłowo i Sopotu przy ul. Bernadowskiej, w miejscu spotkania Parku Krajobrazowego z brzegiem Bałtyku. Nowo powstała inwestycja z segmentu.