dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 430 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 430 ogłoszeń

Rynek pierwotny

671 840 zł64,60 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Foresteria to osiedle, które swoją nazwą nawiązuje do włoskiego słowa oznaczającego leśniczówkę - miejsca bliskiego naturze, zanurzonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

981 517 zł38,96 m² 25 192,93 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przestronny apartament o powierzchni 38,96 m zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Kapitanat w Gdańsku. Mieszkanie znajduje się w budynku B i oferuje funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł166,39 m² 7 205,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:655 m²

Na sprzedaż działka w Chłapowie, k. Władysławowa zabudowana 2 budynkami, każdy z nich posiada 2 mieszkania, zatem łącznie do wynajmu dysponujemy 4 apartamentami w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł130,95 m² 8 018,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Zapraszamy na prezentację trzypoziomowego budynku mieszkalnego w zabudowie szeregowej położonego na kameralnym i zadbanym osiedlu w Rumi przy ulicy Herberta. Lokalizacja Rumia jest.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł14 600 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjnie posadowiona działka o powierzchni 14 600m2 pośród rozległych terenów zielonych, lasów oraz agroturystyki konnej w malowniczej Łękwica, gmina Redzikowo! Jeśli marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł65,04 m² 18 434,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Oferta obejmuje 65 metrów powierzchni podzielonej na cztery pokoje na zamkniętym osiedlu Klimaty w Gdańsku (dzielnica Piecki-Migowo potocznie zwana Moreną). Do dyspozycji mieszkańców jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł85,40 m² 15 690,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Kupujący nie płaci prowiz mieszkanie: 4-pokojowe słoneczne mieszkanie o powierzchni 85,40 m2. Bardzo praktyczny układ. Ponadstandardowa wysokość mieszkania 290 cm! W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł979 m² 194,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 968.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł45 m² 4 777,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45 m , położone na I piętrze w budynku w bardzo dobrej lokalizacji. Układ i stan mieszkania Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 032 m² 339,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w Bielkówku przy ul Kościelnej. Położenie nieruchomości bliskość terenów zielonych, przy dobrej komunikacji z pełnym zapleczem handlowo usługowym (szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł74 m² 17 432,43 zł/m²

 

Piętro:parter/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 74m2, w którego skład wchodzi: przedpokój, 2 pokoje, salon,1 łazienka oraz duża garderoba. Nowoczesne życie w Letnicy Letnica to dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł48,60 m² 26 543,21 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z widokiem na Ołowiankę | Gdańsk - osiedle riverview Na sprzedaż piękne, w pełni wykończone mieszkanie zlokalizowane nad brzegiem Kanału na Stępce -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 450 000 zł53 m² 46 226,42 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 000 zł123,36 m² 8 504 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:337 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w Bąkowie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł260 m² 2 961,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nieruchomość położona w Białogardzie, w gminie Wicko, powiecie lęborskim, w województwie pomorskim. Atrakcyjne usytuowanie 15km od Łeby, nadmorskiego kurortu słynącego.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 794 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz przestrzeni, która łączy spokój wiejskiego życia z pasją do wody i natury? Prezentuję Ci ofertę sprzedaży przestronnej działki o powierzchni 1 794 m , położonej.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł47 m² 15 936,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Niepowtarzalny charakter oraz doskonała lokalizacja w samym sercu Gdańska. Oferta dostępna. Wyjątkowe mieszkanie położone na 3 piętrze w typowej dla tego rejonu kamienicy z 1940 roku.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł100 m² 9 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Prezentuję Państwu dom położony jest w wyjątkowo malowniczej części Kaszub, w spokojnej okolicy z pięknym widokiem na jezioro Rekowo oraz otaczającą przyrodę. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł44,50 m² 7 078,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,80 m , położone na II piętrze budynku. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 3,70 m . To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł37,79 m² 10 849,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalny układ, zielone otoczenie oraz świetną komunikację z całym Trójmiastem? Ta oferta spełni wszystkie te oczekiwania. Agencja Harmony Homes &.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł263 m² 3 384 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:251 m²

Dom szeregowy o powierzchni 263m2 z wolnostojącym garażem! Idealna nieruchomość pod inwestycje (kwatery pracownicze, pensjonat)! Dom w zabudowie szeregowej usytuowany przy ul. Małej.

Szczegóły ogłoszenia

10 900 000 zł18 800 m² 579,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż grunt inwestycyjny zabudowany obiektem magazynowym W tuchomiu Z bezpośrednim wjazdem Z drogi krajowej nr 20 nieruchomość: na sprzedaż grunt inwestycyjny zabudowany magazynem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 57,64 m z prywatnym tarasem i miejscem parkingowym - unikatowa oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko u nas! Szukasz działki pod wymarzony dom nad morzem? Bliskość natury, cisza i spokój, a zarazem blisko morza ma dla Ciebie znaczenie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł270 m² 5 148,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę niezwykle przestronnego i komfortowego domu szeregowego o funkcji.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 300 m² 76,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wieś swoją historią sięgająca 1664 roku, natomiast istniejąca zabudową w większości drewniana osiąga wiek 200 lat. Miejsce to można śmiało nazwać żywym seansem - istniejąca historyczna.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł944 m² 243,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Skowarczu, gmina Pszczółki idealne miejsce na Twój wymarzony dom! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 944 m , położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży mieszkanie 25m2 położone w nadmorskiej miejscowości Stegna. Lokal znajduje się w spokojnej okolicy, niecałe 2 kilometry od morza. Atuty nieruchomości: osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł131,50 m² 8 136,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Atuty: - bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń - Duża ilość zieleni w najbliższej okolicy - Bardzo blisko szkoła i przedszkole - Blisko komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus, pkm) -.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł37,70 m² 9 257,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,7 m2, położone na 4. piętrze zadbanego budynku w spokojnej części Wejherowa. Mieszkanie jest po remoncie i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł73,72 m² 15 586 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę nowoczesnego apartamentu zlokalizowanego w prestiżowej i kameralnej części Małego Kacka! atuty nieruchomości: - wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

533 079 zł6 972 m² 76,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Działki budowlane w Pomlewie przy ul. Brzozowej. Mapa lokalizacji: Pomlewo położone jest w Gminie Przywidz przy drodze łączącej Gdańsk i Kościerzynę,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł200 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Sprzedam dom na działce 2 500 m2 w Niepoczołowicach w niskiej cenie! Dom usytuowany jest w centrum miejscowości w pobliżu kościół, sklep. W skład domu wchodzą pokój.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł26,70 m² 26 217,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Najważniejsze atuty: - kameralny budynek w otoczeniu zieleni i lasów - idealny na second home lub mieszkanie inwestycyjne na wynajem - przynależny taras i ogród - Kameralna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł55,08 m² 17 955,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Słoneczne 3 pokoje | Nowa Letnica | wysoki standard | balkon | 2 miejsca w hali To coś więcej niż mieszkanie To przestrzeń, w której naprawdę dobrze się żyje - jasna, funkcjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł220,70 m² 5 206,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowa oferta W naszym biurze - oferta w trakcie przygotowania. Uwaga : Lokalizacja domu to kębłowo koło bolszewa Dom parterowy z poddaszem użytkowym, dwustanowiskowym garażem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72 m , położone na 5. piętrze w 9-piętrowym budynku z windą w jednej z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł2 050 m² 189,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Orlu, pod lasem blisko rzeki, 3km od Wejherowa w atrakcyjnej cenie! Działka gotowa pod zabudowę, uzbrojenie 57m w drodze od działki Przeznaczenie działki IV.18-MN.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł2 032 m² 172,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

*Tylko u nas* *cena do negocjacji* Szukasz działki pośród natury ale jednocześnie potrzebujesz bliskości miejskich udogodnień? Ta działka to idealne połączenie! Na sprzedaż atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

133 245 zł987 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pięknie położona działka, blisko jeziora kałębie pod zabudowe letniskową cena: 133 245 zł powierzchnia: 3987 m2 Przedstawiamy Państwu ofertę działki położonej w Borach Tucholskich.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł1 735 m² 720,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa w bdb lokalizacji, przy ul. J. Słowackiego w Gdańsku. Powierzchnia działki 1735m2. Obowiązuje mpzp 0932, karta terenu 001-U33, teren oznaczony literą.