dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 457 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 457 ogłoszeń

2 104 668 zł73,90 m² 28 479,95 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Apartament Z bocznym widokiem na motławę W prestiżowej inwestycji brabank Miejsce w hali gar.w cenie | Unikatowy widok | Bliskość Starówki | Portier | Siłownia | Sauna | Biblioteka |.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł43 m² 13 232,56 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie z dużym balkonem i pięknym widokiem przy ul. Siennickiej w Gdańsku. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w wieżowcu z windą.

Szczegóły ogłoszenia

37 000 zł420 m² 88,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż nakłady wraz z prawem do użytkowania działki ogrodniczej położonej na terenie świetnie zlokalizowanego terenu ogrodów działkowych rod " Odnowa" w Gdańsku Siedlcach ( niewielka.

Szczegóły ogłoszenia

827 999 zł65 m² 12 738,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Bezczynszowe 3-pokojowe mieszkanie 65 m z dużym balkonem i miejscem w hali | Kameralna zabudowa | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne, bezczynszowe mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

524 000 zł49,97 m² 10 486,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjny, komfortowy apartament z dużym balkonem o powierzchni całkowitej 49,97m 2 , użytkowej 45,70m 2 zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

301 600 zł25,31 m² 11 916,24 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 472 m² 148,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1472 m2 położona pod lasem w Słuchowie. Cechy nieruchomości W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego teren zapisany jako rolniczy, na którym dopuszcza.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł600 m² 4 998,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomość świetnie nadaję się pod różnego typu działalność- siedziba firmy, szeroko pojęta działalność medyczna, hostel itp. Na sprzedaż wolnostojący dom położony na gdańskim Chełmie,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 650 m² 230,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Płaskie, sielsko położone działki budowlane! Lisewiec! Bielkówko! lokalizacja: działki znajduje się w miejscowości Lisewiec - tuż obok Bielkówka. Bielkówko posiada rewelacyjną komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł67 m² 37 313,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prestiż, historia i Szum Motławy - Twój Nowy Adres na Wyspie Spichrzów Czy można zamieszkać w samym sercu historii, nie rezygnując z ultra-nowoczesnego komfortu? To mieszkanie udowadnia,.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł12 800 m² 40,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż siedlisko o powierzchni 12 800 m - Widlice, gmina Gniew Nieruchomość położona w urokliwej miejscowości Widlice, w gminie Gniew, to wyjątkowa oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

4 150 000 zł282 m² 14 716,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:362 m²

Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży domu typu bliźniak o pow. użytkowej 238m2 (pow. całkowita po pomiarach to 282m2) położony w super części gdańskiej Oliwy. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł54 m² 12 944,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł1 174 m² 237,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjna działka położona w Lęborku przy ul. Polnej o powierzchni 1174m 2. Usytuowana w cichym zakątku,.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł403 m² 86,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do odkrycia wyjątkowego miejsca na mapie wypoczynku- działka "rekreacyjna" położona w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł1 100 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana w Gniewinie. Położenie to otwarty, zielony teren w pobliżu spektakularnych i budzących podziw inwestycji gminy. W niedalekim sąsiedztwie znajduje się nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 279 980 zł71,11 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie w powierzchni 71.11m2 na 3 piętrze sześciopiętrowego bloku w nowej inwestycji deweloperskiej. Wydanie mieszkania planowane na 4 kwartał 2025 roku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł323,17 m² 9 283,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferujemy Państwu na sprzedaż lokal znajdujący się w budynku handlowo-usługowym położonym w ścisłym centrum Pruszcza Gdańskiego, przy ulicy Wojciecha Kossaka. Ze względu na swoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 746 zł38,98 m² 17 694,87 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kawalerka w super cenie w atrakcyjnej lokalizacji przy rewitalizowanych terenach dawnej Stoczni Gdańskiej Duże okna zapewniające bardzo dobre nasłonecznienie wnętrz. Bliskość infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 032 zł38,26 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie | 1 Piętro | Gdynia Cisowa | Inwestycja 2027 opis nieruchomości : Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,26m , zlokalizowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

744 355 zł74,51 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkania w stanie deweloperskim. Opis Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 74,51 m2, położone na 3. piętrze, jest idealną propozycją dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł147 m² 7 210,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Kupujący nie płaci prowiji Nowy, funkcjonalny i przestronny dom w zabudowie bliźniaczej położony w Baninie. Spacer wirtualny: Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 940 zł55,30 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Foresteria to osiedle, które swoją nazwą nawiązuje do włoskiego słowa oznaczającego leśniczówkę - miejsca bliskiego naturze, zanurzonego w zieleni. To miejsce stworzone z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 999 zł150 m² 9 999,99 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:2023

Baltic Apart - wyjątkowy kompleks 5 luksusowych apartamentów na sprzedaż Tupadły / Jastrzębia Góra Wyjątkowa okazja inwestycyjna nad polskim morzem. Na sprzedaż kompleks 5 niezależnych, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

157 000 zł2 580 m² 60,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Jedna działka - wiele możliwości dzięki elastycznemu planowi zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość o pow. 2580 m2 położona jest na końcu ulicy Wspólnej nr 22. NA działkę zostały już.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam mieszkanie! Do generalnego remontu, 2 pokoje, osobna kuchnia, hol i łazienka (ok. 43 m2). Przynależna piwnica oraz balkon. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 596 000 zł2 079 m² 1 248,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Hel, wydmy, rzadki grunt pod kameralny projekt apartamentowy! Działki położone tuż przy wydmach, w jednej z najbardziej klimatycznych części Helu. To miejsca już praktycznie niedostępne na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł97 m² 7 422,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:566 m²

Nowoczesny dom w spokojnej okolicy idealny dla rodziny | Kołdowo, ul. Nowa | Na sprzedaż oferujemy nowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w Kołdowie przy ul. Nowej.

Szczegóły ogłoszenia

459 776 zł1 024 m² 449 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa oferta W biurze nieruchomości pepper house Na sprzedaż działka budowlana z potencjałem o powierzchni 1024 m , położona w spokojnej i zielonej części Chwaszczyna.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł381 m² 3 910,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 102 m²

Dom położony w okolicy Pruszcza Gdańskiego w miejscowości Cieplewo na działce o powierzchni 1102 m2. Budynek wybudowany w 2002 jako mieszkalno usługowy, w późniejszym czasie.

Szczegóły ogłoszenia

849 999 zł140 m² 6 071,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Atuty nieruchomości: gotowy do zamieszkania - dom nie wymaga nakładów, idealny zarówno dla jednej dużej rodziny, jak i dwóch mniejszych - dzięki niezależnym wejściom. Dwa osobne wejścia -.

Szczegóły ogłoszenia

15 800 000 zł18 033 m² 876,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni całkowitej 18 033 m położona w Rewie (gmina Kosakowo) - w odległości 800 m od morza. Działki oznaczone w Miejscowym Planie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 494 350 zł78,65 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament W spokojnej części brzeźna Komfortowy rozkład | Spokojna okolica | Blisko morza i parku | Dwie łazienki | Idealny jako second home nad morzem To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł390 m² 9 487,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:28

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Niniejsza transakcja dotyczy sprzedaży kompletnego, gotowego biznesu w pełni przygotowanego do kontynuacji działalności. Ośrodek wypoczynkowy zlokalizowany w malowniczej Jastrzębiej Górze,.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 243 m² 112,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - staniszewo, powiat kartuski atuty: - regularna działka o kształcie zbliżonym do kwadratu, idealna pod zabudowę - Lokalizacja w malowniczych Kaszubach, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł86,55 m² 6 805,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta dostępna tylko W pepper house! Na sprzedaz mieszkanie w kameralnej kamienicy o powierzchni 86,55m2 w dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdyni Grabówek. Lokalizacja: gdynia Grabówek,.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł2 000 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Kup dziś, korzystaj od razu, zbuduj kiedy chcesz! Świetna cena! Na sprzedaż działka 2000 m z warunkami zabudowy, położona przy lesie w miejscowości Kurcze, gmina Czersk, bory Tucholskie.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 333 m² 202 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1333 m2 z obowiązującym mpzp z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinna i usługową w Kolniku, ulica Akacjowa.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł129,22 m² 7 351,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 039 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zlokalizowany w malowniczej okolicy dom w otoczeniu lasu.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 300 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2300 m , położona w miejscowości Drewnica (gmina Stegna), w spokojnej i rozwijającej się okolicy o charakterze mieszkaniowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł275 m² 4 541,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 312 m²

W otoczeniu zieleni, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z dogodnym dojazdem do Trójmiasta, znajdziecie komfortowy dom parterowy zaprojektowany z myślą o wygodzie.