dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 470 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 470 ogłoszeń

800 000 zł11 800 m² 67,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka gruntowa o powierzchni 11 800 m2 położona w miejscowości Sikorzyno. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzeni przewiduje na tym terenie zabudowę mieszkaniową. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł170 m² 14 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: nowa inwestycja z 2024 roku świetna lokalizacja opcja.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł195,70 m² 12 258,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:562 m²

Na sprzedaż duży dom o powierzchni 195,7 m2, ( jednopiętrowy ze strychem, 7 pokoi) wybudowany w latach 50-tych do generalnego remontu lub zburzenia. Posadowiony na działce o powierzchni 562.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł40,22 m² 5 221,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż ustawne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 40,22 m , położone na ostatnim trzecim piętrze w zadbanym budynku w Lęborku przy ul. Konopackiej (osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

434 900 zł48 m² 9 060,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klimatyczne mieszkanie po generalnym remoncie | 48 m | wysoki standard | ul. Bałtycka Na sprzedaż wyjątkowe, dopracowane w każdym detalu mieszkanie o powierzchni niespełna 48 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł800 m² 2 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:24 400 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Bardzo atrakcyjna nieruchomość - ranczo W dolinie. Mamy do zaoferowania Państwu super ofertę - gospodarstwo.

Szczegóły ogłoszenia

388 500 zł25 900 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Duża działka na Kaszubach, bezpośrednio granicząca z drogową.

Szczegóły ogłoszenia

2 270 000 zł345,30 m² 9 986,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:683 m²

Najważniejsze atuty: - lokalizacja dobrze skomunikowana pod względem dojazdu do całego Trójmiasta - dom zbudowany z wysokiej jakości materiałów - jasne, wysokie i przestronne wnętrza -.

Szczegóły ogłoszenia

1 116 840 zł31,40 m² 35 568,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji. Gotowa inwestycja apartament C8.10, balkon: 5,47 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja o standardzie na stronie brokera.

Szczegóły ogłoszenia

10 387 898 zł45 300 m² 229,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze Oferujemy na sprzedaż działkę zlokalizowaną na obrzeżach Słupska. Teren w większości płaski. Powierzchnia działki wynosi ok 4,5ha Klasyfikacja.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł72,40 m² 6 560,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Ważne! Status mieszkania to spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego. Cudzoziemcy mogą nabywać to prawo bez zezwolenia mswia. Funkcjonalne i ustawne mieszkanie 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

123 900 zł826 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Krakulice gm. Wicko spokojna lokalizacja blisko morza i jeziora Łebsko! 14-16 km do plaż w Łebie dojazd: ok. 15-20 min poza sezonem, ok. 20-30 min w sezonie letnim. Na sprzedaż atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

511 238 zł56,17 m² 9 102 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania | Vela Park Rumia | pgródek Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkań w nowoczesnej inwestycji Osiedle Vela Park, realizowanej w Rumi przy ul. Jęczmiennej. To kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł10 000 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Swarzewo przy ul. Rybackiej! Niepowtarzalna lokalizacja z widokiem na Zatokę Pucką oraz Półwysep Helski. Swarzewo to spokojna miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł1 367 m² 401,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty działka z domkiem holenderskim, odległość od morza wynosi ok 650 metrów od morza przepiękna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 482 442 zł114,55 m² 30 401,07 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Komfortowy apartament W gdyni Wyjątkowa Inwestycja | | Widok na morze, las, panoramę Gdyni | Nowoczesna architektura ***** opis inwestycji: nowa, ponadczasowa Inwestycja w Gdyni Inwestycja znanej.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł171 m² 2 625,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 063 m²

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż dom w miejscowości Łąg przy ulicy Chojnickiej. Łąg- wieś w Polsce, położona w województwie pomorskim,.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł210,54 m² 8 976,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! W ofercie sprzedaży komfortowy dom na dużej działce 1070m z prywatnym oczkiem wodnym! Przedstawiamy Państwu nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana położona w malowniczej, kaszubskiej miejscowości! Na sprzedaż działka o powierzchni 1400 m2 położona w miejscowości Węsiory w gminie Sulęczyno,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł135 m² 6 814,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:920 m²

Oferta dotyczy nowoczesnego projektu domu w zabudowy bliźniaczej położony w miejscowości Pępowo. Budynek po pow.135m2, pow. działki 920m2, na nowym zadbanym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 041 m² 182,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura pokrywa wyłącznie sprzedający Osoba prowadząca ofertę: grażyna Kupper, tel.   Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł54,46 m² 16 984,94 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Agencja westate oferuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,46m , położone na piątym pietrze przy ulicy Magellana 6 w Gdańsku. Lokal wyróżnia się zachodnią stroną.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł34,70 m² 8 616,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie w samym centrum Wejherowa przy ul. Klasztornej. Gotowe do zamieszkania, możliwość natychmiastowego wydania. Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni użytkowej 34,7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł220 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 720 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty blisko lasu blisko jeziora, dla rodziny , inwestycyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł180 m² 4 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę domu na sprzedaż w miejscowości Kożyczkowo, gm. Chmielno, powiat kartuski, województwo pomorskie. Wszystkie zdjęcia oferty ( 37 ) znajdziecie Państwo na naszej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuje do nabycie nieruchomość gruntową niezabudowaną o metrażu 8900m2 w miejscowości Starzyński Dwór. Działka o kształcie prostokąta o wymiarach około ( 27,5m X 324m).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

886 000 zł146 m² 6 068,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 114 m²

Nieruchomość w województwie pomorskim w gminie Nowa Karczma w miejscowości Grabówko. Dom o powierzchni 146m2 projektu Archon Dom w Faworytkach 2, na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł81,32 m² 17 646,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Komfortowe 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem Przystań Letnica, gdańsk Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu blisko morza, w spokojnej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł830 m² 807,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w atrakcyjnej miejscowości wypoczynkowej. Położona w dzielnicy domków jednorodzinnych z gotową infrastrukturą. Działka płaska w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł32,58 m² 21 454,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji , Podane ceny ofertowe są cenami brutto ( w tym 23% vat ) lokal B648 - taras: 7,59 m, ogródek: 26,98 m [ pełne zestawienie oferowanych lokali wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

923 889 zł41,43 m² 22 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, 2 - pokojowe mieszkanie położone na wysokim piętrze kameralnego, niskiego budynku w prestiżowej inwestycji, realizowanej przez renomowanego dewelopera, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

182 000 zł48 m² 3 791,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój na 4 piętrze w bloku, czarne, woj.pomorskie, przy ulicy Ogrodowej 3. Mieszkanie ma powierzchnię 48,28 m/2, jest do remontu lub odświeżenia. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu: 3 pokoje gotowe do zamieszkania / inwestycji Na sprzedaż mieszkanie w zadbanej kamienicy, położone na 1. piętrze. Nieruchomość łączy klimat.

Szczegóły ogłoszenia

1 398 000 zł257 m² 5 439,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż niepowtarzalna nieruchomość obejmująca wolnostojący dom jednorodzinny oraz dom w zabudowie bliźniaczej. Usytuowane na jednej, dużej działce w zielonej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł100 m² 10 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Nieruchomość Dom piętrowy, 4 pokojowy, z powierzchnią użytkową 100m2. Parter: salon + Kuchnia = 32.3 m2 Wiatrołap = 4,8 m2 Łazienka = 1,1 m2 Komunikacja = 2,7 m2 Pomieszczenie gospodarcze = 3,6.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł46,96 m² 8 304,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż ustawne mieszkania o powierzchni 46,8 m , zlokalizowanego na 4. piętrze bloku przy ul. Staszica w Kościerzynie. W skład mieszkania wchodzą: -dwa osobne, ustawne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł43,40 m² 11 866,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament Z duzym balkonem I garażem położony 300 M od morza. Dwupokojowy apartament z garażem i komórką lokatorską, z dużym balkonem, salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł570 m² 2 105,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Atuty: dojazd do nieruchomości drogą asfaltową, do trasy s7 ( kierunek Gdańsk- warszawa) 9.8 km, odegłość do Gdańska 48km, Plaża Stegna Morska w odgłości 11 km, Krynica Morska 31 km,.

Szczegóły ogłoszenia

459 776 zł1 024 m² 449 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa oferta W biurze nieruchomości pepper house Na sprzedaż działka budowlana z potencjałem o powierzchni 1024 m , położona w spokojnej i zielonej części Chwaszczyna.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 015 m² 344,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1015m2 w miejscowości Bojano przy ulicy Józefa Wołoszyna, gmina Szemud. Opis nieruchomości: działka w kształcie kwadratu, płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł441,46 m² 2 944,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:943 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym - budynek usługowo-mieszkalny z salą eventową i zapleczem gastronomicznym na pięknie zagospodarowanej działce.