dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 374 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

20 374 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

1 750 000 zł234,47 m² 7 463,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:761 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący przy lesie Dębogórze | Gmina Kosakowo Przedstawiamy elegancki, wolnostojący dom o ponadczasowej architekturze, położony w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł270 m² 104,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:14 134 m²

Zapraszamy do zakupu zabytkowego siedliska z początku XX wieku, położonego w miejscowości Częstkowo gm. Szemud. Zespół dworski z aleją lipową wpisany do ewidencji zabytków. Siedlisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł118,57 m² 6 738,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Nieruchomość zlokalizowana jest w doskonałej lokalizacji w bliskiej odległości od Trójmiasta oraz pkm, szkoły. Budynek w trakcie realizacji znajduje się na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 498 000 zł80,60 m² 18 585,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie o powierzchni 80,6m2 położone w prestiżowym miejscu w Gdyni, na Kamiennej Górze, bardzo blisko morza. Doskonała lokalizacja do życia codziennego jak i wypoczynku, do.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł47 m² 11 680,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie oferujące wygodę i funkcjonalność. Gdynia Wielki Kack ul. Gryfa Pomorskiego - 47m2 Jest to idealna oferta dla osób ceniących sobie swobodny dojazd do centrum, jak.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł50,32 m² 9 638,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zamieszkaj w mieszkaniu z 2 balkonami i miejsce parkingowe w cenie. Powierzchnia wynosi 50,32 m i jest gotowe do zamieszkania. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

374 750 zł35,61 m² 10 523,73 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł34,94 m² 18 574,70 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament inwestycyjny 35 m | Modern Tower Gdynia | roi ~9% | loggia 10 m Styl, komfort i prestiż w sercu Gdyni - gotowiec inwestycyjny z realnym dochodem. Na sprzedaż nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 714 zł57,18 m² 15 384,99 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 57,18 m , zlokalizowane na ostatnim, 6. piętrze inwestycji przy ul. Kartuskiej w Gdańsku. Nieruchomość wyróżnia się dużym.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł108,50 m² 36 774,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Penthouse 300 m od plaży | prywatny taras na dachu | 4 pokoje | Jelitkowo (ul. Bursztynowa) Atuty: prywatny taras na dachu - unikalna przestrzeń do relaksu i spotkań 2 balkony - dodatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł281 m² 6 758,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 432 m²

Dom luksusowy ,sprzedawany Z wyposażeniem możecie państwo odrazu W nim zamieszkać ( w wyposażeniu również robot koszący) Nieruchomość znajduje się w Rątach przy ul. Sportowej.

Szczegóły ogłoszenia

74 000 zł1 040 m² 71,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości Apartament ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż Działkę Budowlaną (86/8) o powierzchni 1040 metrów zlokalizowaną w miejscowości Smętowo Graniczne, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł156 m² 5 762,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Biuro Nieruchomości Apartament ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż przytulny dom o powierzchni 156m , położony w miejscowości Wielki Garc to niewielka wieś położona.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł51,50 m² 18 233,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż nowoczesny i elegancki apartament położony w Gdyni, w dzielnicy Mały Kack, przy ulicy Łowickiej. Nieruchomość znajduje się w kameralnym budynku oddanym do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł99,27 m² 3 626,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:427 m²

Kontakt: andrzej Satur E-mail:   Tel.   Nieruchomości Apartament przedstawiają w atrakcyjnej cenie dom gotowy do zamieszkania o powierzchni zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł62,40 m² 3 028,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 62,4 m z dużą działką Wiśniówka (gmina Stegna) Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,4 m, położone w spokojnej i cichej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł110 m² 4 990,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Na sprzedaż: dom z dużą działką Przemysław (blisko morza!) Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Przemysław idealna zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł61 m² 4 245,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:350 m²

Parter domu z potencjałem i możliwością wydzielenia ogrodu Strzelno k. Władysławowa Na sprzedaż parter domu o powierzchni użytkowej 61 m, położony w spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł63 m² 5 063,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m, położone w kameralnym domu wielorodzinnym zamieszkałym przez zaledwie 3 rodziny. Nieruchomość zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł53,25 m² 20 638,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

- wyjątkowe mieszkanie z prywatnym tarasem na dachu - 800 m od morza w linii prostej - Gdańsk Brzeźno Jeśli marzysz o życiu blisko plaży, w nowoczesnym i komfortowym.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł30,90 m² 17 152,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż urocza kawalerka o powierzchni 30,90 m , położona na parterze - idealna zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję atuty nieruchomości: powierzchnia: 30,9 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł55,18 m² 10 855,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedam piękne mieszkanie o powierzchni 55,18 m2 zlokalizowane w centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na parterze z bocznym wyjściem na ogródek. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł49,29 m² 10 123,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Dwupokojowe, słoneczne mieszkanie położone na zagospodarowanym osiedlu Komarowo w Pruszczu Gdańskim. Mieszkanie składa się z salonu(21,9m2) z wyjściem na duży balkon , sypialni (9m2),.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 000 zł74,15 m² 42 481,46 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Najważniejsze atuty: - to najbardziej pożądana lokalizacja Gdańska do dyspozycji tylko dla nielicznych - Widok z okien apartamentu na Motławę i Żuraw - Apartament pracujący w najmie.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł1 200 m² 1 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:2 282 m²

***wizualizację załączone w ogłoszeniu są tylko przykładem jak można wykończyć nieruchomość*** Oferujemy na sprzedaż niezwykłą nieruchomość z ogromnym potencjałem - budynek.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł48,55 m² 12 337,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferta dostępna wyłącznie w naszej bazie! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,2 m , usytuowane na 4. piętrze w pięciopiętrowym budynku z 2010 roku, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł100 m² 5 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Domy bliźniacze - przodkowo stan deweloperski cena od 599 000 zł lokalizacja - Przodkowo, powiat kartuski, gmina Przodkowo - Spokojne osiedle nowej zabudowy jednorodzinnej - Szybki dojazd do drogi nr 20.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł81 m² 22 839,51 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zamieszkaj w ścisłym centrum Gdyni w jednym z najlepszych apartamentowców, podnosząc swój wizerunek i prestiż. Apartament posiada swoja niepowtarzalna nazwę nawiązujaca do.

Szczegóły ogłoszenia

1 740 000 zł300 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom o powierzchni użytkowej 265m2 (po podłodze 300m2), budowany dla siebie z najwyższej jakości materiałów, nie jakaś taniocha deweloperska. Ściany porotherm, ocieplenie wełna, dach.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł199 m² 7 532,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:630 m²

Wyjątkowy dom bliźniak Gdańsk Osowa - Nowy Świat Zapraszamy na Dzień Otwarty 09.05 - sobota od 12.00 Przestrzeń, komfort i spokój idealne miejsce dla Twojej rodziny! Szukasz domu, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 500 000 zł130 m² 19 230,77 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Projekt stworzony dla osób ceniących jakość, estetykę i wygodę. Przemyślany układ mieszkania, duże przeszklenia i eleganckie części wspólne. Gotowe mieszkanie 5-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

825 000 zł100,70 m² 8 192,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:197 m²

Zamiast mieszkania mam przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie szeregowej z ogrodem, obszernym tarasem i poddaszem (o powierzchni 100,70 m2) we wschodniej części Pruszcza.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł1 339 m² 410,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana kąpino (gm. Wejherowo) 1339 m Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Kąpino, w gminie Wejherowo. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł57,10 m² 10 490,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż funkcjonalne, słoneczne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 57,10 m2, położone na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku z 2006 roku, przy ul. Obwodowej w Redzie. To.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł80 m² 1 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zadbana działka rod 400 m z komfortowym domem około 80 m Warzenko, rod Tuchomek Na sprzedaż wyjątkowa, w pełni zagospodarowana działka rod o powierzchni około 400 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 289 000 zł117 m² 11 017,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:515 m²

Oferuję do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Czaple, tuż przy zachodniej granicy Gdańska. Spokojna okolica, dobry dojazd do Gdańska, także komunikacją publiczną, las za.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł26 m² 15 192,31 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2025

Cena brutto, obejmuje system appartme. Apartament inwestycyjny w inwestycji Portovo od Murapol. Z balkonu widok na Oplyw Motławy. Sprzedaż bez pośredników. Sprzedaje jako osoba fizyczna.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł1 194 m² 82,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka we wsi Sumin. Sumin wieś kociewska położona w województwie pomorskim, na Pojezierzu Starogardzkim nad Sumińskim Jeziorem. Dane działki: numer działki 279/1, identyfikator.

Szczegóły ogłoszenia

3 360 000 zł506 m² 6 640,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 386 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość zaprojektowana i urządzona przez właścicieli- małżeństwo architektów i projektantów. Idealna dla dużej rodziny lub osób które chcą prowadzić.