dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 375 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 375 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

425 000 zł62,96 m² 6 750,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1966

Mamy dla Państwa w ofercie 4 pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni 62,96 m2 na os.1000-lecia w Wejherowie! Mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Wejherowa! Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł43 m² 12 302,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowa cena! Na sprzedaż przytulne mieszkanie, o powierzchni 43 m , położone na parterze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Gdańsk Stogi. Mieszkanie dostępne od zaraz, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł74,84 m² 11 344,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Światło, przestrzeń i zieleń za oknem - codzienny komfort w najlepszym wydaniu! lokalizacja: karwiny to spokojna i zielona dzielnica - jednej z najbardziej przyjaznych do życia.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł59 m² 15 169,49 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż gotowe do zamieszkania, wyjątkowo jasne, ustawne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, usytuowane na 2. piętrze nowoczesnego bloku z 2017 roku. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł80 m² 9 112,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w nadmorskiej miejscowości Ustka przy ul. Polnej. Opis nieruchomości: - 4 pokoje, kuchnia, przedpokój i 2.

Szczegóły ogłoszenia

289 999 zł37,77 m² 7 678,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie bezczynszowe 32,52 m - Starogard Gdański, ul. Tadeusza Kościuszki - po remoncie, pełne wyposażenie w cenie Na sprzedaż wyjątkowe, bezczynszowe mieszkanie własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł144,27 m² 5 961,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Przestronny dom Z dużą działką W koteżach - idealny dla rodziny Na sprzedaż komfortowy i zadbany dom jednorodzinny, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł93,16 m² 8 587,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta kierowana jest do osób szukających komfortowego, funkcjonalnego i przestronnego apartamentu położonego w centrum miasta. Kompletna infrastruktura okolicy umożliwia dostęp do szkół,.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł11 600 m² 646,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę przemysłową z zabudową jednorodzinną o nr 387/6 w Gdańsku-Bysewie. Na terenie nieruchomości znajdują się: - dom jednorodzinny pow. użytkowa 150 m2 gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł46,82 m² 10 145,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż zadbane, gotowe do zamieszkania mieszkanie w Ustce o powierzchni 46,82 m , położone na 2. piętrze przy ul. Grunwaldzkiej 12 (vis a vis Mariny). Przemyślany układ obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł47,62 m² 22 028,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2 pokoje z ogródkiem, miejscem parkingowym, komórka lokatorską lokalizacja: nieruchomość znajduje się w Gdańsku przy ul. Beniowskiewgo na osiedlu "idea"- jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł800 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż działający obiekt hotelowy położony w Jastrzębiej Górze, ok. 800 m od morza. Nieruchomość funkcjonuje od ponad 30 lat, posiada stabilną historię operacyjną i sprzedawana.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł70,09 m² 9 259,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Gdańsk, nowy Port ul. Oliwska 78 Najważniejsze informacje: * Budynek z 1988 roku, wykonany z cegły, dach pokryty dachówką ceramiczną * 70,09 m | 4 pokoje | 4 piętro * Piwnica * Odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

756 800 zł68,80 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68,8 m , położone w Wejherowie. Lokal składa się z trzech pokoi dwóch komfortowych sypialni oraz jasnego,.

Szczegóły ogłoszenia

699 900 zł55,48 m² 12 615,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nowe, wykończone pod klucz 3 pokojowe mieszkanie na najbardziej zielonym osiedlu w Pruszczu Gdańskim. Lokalizacja: osiedle Komarowo: na terenie osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł43,45 m² 12 543,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż przytulne mieszkanie w Redzie przy ulicy Krokusowej, które zachwyca swoją funkcjonalnością i lokalizacją. Znajduje się na strzeżonym, zamkniętym osiedlu, co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł48,37 m² 12 383,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty mieszkania w sercu Redy przy ulicy Krokusowej. Ta wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 48,35 m2 składająca się z trzech pokoi, w tym dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł326,35 m² 2 295,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 415 m²

Bliźniak na końcu spokojnej ulicy - duża działka 1415 m Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym, położony w spokojnej i kameralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł3 677 m² 65,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 3677 m w malowniczej okolicy Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 3677 m , położoną zaledwie 2 km od popularnych Kamiennych Kręgów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 000 zł60,90 m² 10 968,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokojowe na 1 piętrze w niskim budynku. Lokale w dobrze skomunikowanej dzielnicy. Na osiedlu prywatna siłownia, sklepy i usługi. W nowej inwestycji zachowano ponad 30-metrowe.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł40,68 m² 12 512,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z oferta mieszkania w inwestycji Perła Mierzei w Sztutowie przy ulicy Zalewowej! Cena za mieszkanie to 509 000 zł + jest obligatoryjny zakup miejsca w hali.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł25 064 m² 19,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna na sprzedaż w bliskim sąsiedztwie drogi krajowej 22 Malbork-Tczew w miejscowości Cisy. Nieruchomość rolna składa się z dwóch działek o łącznej powierzchni 2,5 ha-.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł66,97 m² 15 678,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,97 m z ogródkiem, położone w budynku z 2018 roku przy ul. Morenowe Wzgórze 5 w Gdańsku, dzielnica Piecki-Migowo. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł133,80 m² 11 136,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:796 m²

Na sprzedaż parterowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (stykający się z drugim budynkiem tylko garażem) w Chwaszczynie o powierzchni 133,8m w tym duży garaż 19,54.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 043 m² 115,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 1043 mkw, położona w miejscowości Zęblewo, gmina Szemud, w spokojnej, kaszubskiej okolicy, wśród zabudowy jednorodzinnej i terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł126 m² 5 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Link do filkmu: Wyjątkowy, nowoczesny dom 126m2 o prestiżowym charakterze elegancja, komfort i świetna lokalizacja w jednym. Pępowo koło.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 043 748 zł112,54 m² 18 160,19 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Projekt stworzony dla osób ceniących jakość, estetykę i wygodę. Przemyślany układ mieszkania, duże przeszklenia i eleganckie części wspólne. Gotowe mieszkanie 5-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 392 243 zł69,27 m² 20 098,79 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 69,27 m , usytuowane na dziesiątym piętrze, z ekspozycją północno-wschodnią, która zapewnia wnętrzom łagodne, naturalne światło. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 086 891 zł61,59 m² 17 647,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Projekt stworzony dla osób ceniących jakość, estetykę i wygodę. Przemyślany układ mieszkania, duże przeszklenia i eleganckie części wspólne. Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł252,86 m² 8 301,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:381 m²

Nieruchomość położona jest w dzielnicy Gdyni, która idealnie łączy wygodę życia w mieście z bliskością natury - Witominie. Witomino graniczy bezpośrednio z Trójmiejskim.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł53 m² 10 169,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie z ładnym widokiem, gotowe do wprowadzenia. Oferuję na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2, znajdujące się na 1. piętrze (mieszkanie środkowe, nie na.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł42 m² 7 119,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42 m2, położone na 4 piętrze w budynku wielorodzinnym. Nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej pożądanych części.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł150 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży pięknie urządzonego domu z ogródkiem w zabudowie segmentowej, położonego w Rumii przy ul. Morelowej, charakteryzującego się niskimi kosztami utrzymania,.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 999 zł283 m² 4 593,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

dom wolnostojący na sprzedaż o powierzchni 283.00 m2, z 6 pokojami. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Dom położony jest na działce o powierzchni 1000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

655 000 zł61,25 m² 10 693,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szybki odbiór na czerwiec. W ofercie 4 pokojowe mieszkanie. Kameralne osiedle 4 małych bloków z dużymi odległościami od siebie. Obok Żabka i przystanek autobusowy. Blisko Lidl, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł135,59 m² 6 047,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:306 m²

Rezerwacja Zapraszamy Państwa do zapoznania się z kolejnym etapem inwestycji Żuławski Zakątek w Grabiny Zameczek jest to zabudowa jednorodzinna dwulokalowa o powierzchni całkowitej 135,59.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł40,60 m² 7 364,53 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,6 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Tczewa, przy ul. Saperskiej. Lokal wymaga remontu, co stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł46 m² 15 195,65 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

*oferta prywatna* *nie interesuje mnie współpraca Z biurami nieruchomości* Sprzedam piękne 3 -pokojowe mieszkanie w najbardziej pożądanej dzielnicy Gdańska - Przymorze *tylko 1 km do plaży.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł35 m² 12 828,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Nieruchomości Apartament ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż uroczy domek z dala od zgiełku i miasta w miejscowości Sikorzyno koło Gołubia. Posiadłość położona.