dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 471 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 471 ogłoszeń

1 099 000 zł53,53 m² 20 530,54 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Apartament inwestycyjny w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł51,61 m² 15 094 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Hot oferta dostępna wyłącznie W biurze pepper house! Atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem położone w klimatycznej kamienicy w samym sercu Gdańska. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 000 zł38,50 m² 13 376,62 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie od dewelopera na Morenie Brak prowizji Brak pcc Szukasz miejsca, które łączy wygodę codziennego życia, świetną lokalizację i klimat miasta, które żyje ? To mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

4 098 492 zł142,73 m² 28 715 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Spektakularny apartament Z 5 pokojami, tarasem I ogrodem zimowym W prestiżowej inwestycji kapitanat Spektakularny apartament | Taras z ogrodem zimowym | Prestiżowa inwestycja | Gdańsk |.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł1 195 m² 148,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uwaga! Złożony został wniosek o wydanie warunków zabudowy na budowę na działce domu jednorodzinnego! działka: działka o powierzchni 1.195 m2 o numerze ewidencyjnym 323/92, płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł28,99 m² 15 350,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie Z pięknym widokiem na las! czujesz się jak na wczasach! 150m do piaszczystej plaży! dostępne od zaraz! lokalizacja: nieruchomość znajduje się w Babich Dołach. Wyjątkowa dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł1 278 m² 269,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu 3 działki budowlane w Chmielnie położone w wyjątkowej lokalizacji w ścisłym centrum tej miejscowości,.

Szczegóły ogłoszenia

5 545 000 zł466,06 m² 11 897,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:330 m²

Oferta na wyłączność biura - Kupujący nie ponosi kosztów prowizji. Przedstawiamy Państwu unikatową okazję nabycia dochodowego pensjonatu, który od lat cieszy się uznaniem gości na popularnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł10 044 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

< grunty w świetnej lokalizacji > Na sprzedaż dwie działki w Kosakowie - 67/13 i 67/14 obręb Dębogórze, wjazd od ulicy Chrzanowskiego. Działki nie są położone na terenie objętym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa 940 m2. Nieruchomości Apartament przedstawiają ofertę działki usługowej zlokalizowanej na ulicy Zblewskiej w Starogardzie Gdańskim. Powierzchnia to 940 m2. Działka przylega do.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł44,27 m² 8 786,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie, ul. Południowa, tczew Biuro nieruchomości oferuje mieszkanie o powierzchni 44,27 m , położone na parterze kameralnego, jednopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 940 zł38,82 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne, bardzo słoneczne mieszkanie 2 pokojowe na parterze od strony południowo-zachodniej. Jest to idealna propozycja dla osób ceniących: - życie blisko natury i plaży - prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł107,42 m² 5 576,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny bliźniak 104 m z ogrodem 400 m | 0% Prowizji | Bez pcc 0% prowizji - Kupujący nie płaci wynagrodzenia biura! bez podatku pcc - Oszczędność 2% u notariusza! Szukasz komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54.61 m2, położone na 2 piętrze w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Dzierżążno, w powiecie Kartuzy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

727 053 zł50,56 m² 14 380 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Przedstawiamy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,56 m2 m2 w skład którego wchodzi: -Salon z aneksem kuchennym -sypialnia -pokój -łazienka -wc -przedpokój dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 462 700 zł165,56 m² 8 835 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:229 m²

Bezpośrednia sprzedaż Idealny dom dla rodziny w Gdyni - Flora Park! To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej oferty - domu z własnym ogrodem, prywatną.

Szczegóły ogłoszenia

8 350 000 zł320 m² 26 093,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:457 m²

Atuty nieruchomości: - działka o powierzchni 457m2 z nieruchomością idealną pod inwestycje - Tylko 300 metrów pieszo do linii brzegowej - Dom z wydzieloną częścią mieszkalną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł62,10 m² 5 619,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wygodne, klimatyczne mieszkanie 2 pokoje z ogródkiem , z miejscem na samochód oraz pomieszczeniem gospodarczym w spokojnej miejscowości! dla obcokrajowców! lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł57 m² 5 245,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie W pięknej kamienicy! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą zakupu 2-pokojowego mieszkania , położonego w urokliwej kamienicy z piękną.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł369,30 m² 4 467,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Hala chłodniczo-magazynowa | możliwość rozbudowy | blisko A1.

Szczegóły ogłoszenia

1 743 280 zł62,26 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, mieszkanie 3-pokojowe z imponującym widokiem na morze, położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Gdańska - przy ul. Obrońców Wybrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 400 704 zł52,90 m² 26 478,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywne osiedle położone na granicy Gdyni Orłowo i Sopotu przy ul. Bernadowskiej, w miejscu spotkania Parku Krajobrazowego z brzegiem Bałtyku. Nowo powstała inwestycja z segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł167,90 m² 15 783,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 194 m²

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość - elegancki dom wolnostojący w pożądanej części Gdańska - Kokoszki. Lokalizacja: kokoszki to jedna z dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł3 374 m² 41,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka położona bezpośrednio przy rzece Słupi, zaledwie 2,5 km od miasta Ustki. Powierzchnia działki to 3374 m2, w ewidencji gruntów oznaczona jako Ps, pastwisko. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł330 m² 5 121,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 518 m²

Na sprzedaż duży dom w Redzie z pięknym ogrodem. Oferujemy na sprzedaż nieruchomość zabudowaną dużym, przestronnym domem wraz budynkami produkcyjno - magazynowymi. Dom: to duży piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 039 m² 240,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana przy lesie, na wzgórzu - idealne miejsce na Twój.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł175,50 m² 6 552,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2011

Zrealizuj swoje marzenie o przestronnej, komfortowej przestrzeni - wyjątkowe mieszkanie na osiedlu Hubalczyków, ul. Bogdanowicza Przestronność, elegancja, nowoczesność - te słowa najlepiej oddają.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł1 286 m² 325,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: możliwość zabudowy jednorodzinnej, dwulokalowej lub.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Malownicza plaża w Ostrowie, to ukryty klejnot na wybrzeżu Bałtyku.! Plaża położona jest między znanymi kurortami Karwią, a Jastrzębią Górą. Oferuje spokój i przestrzeń, które.

Szczegóły ogłoszenia

2 230 513 zł96,06 m² 23 220 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Gdańsk Oliwa | 96,06 m | 4 pokoje | 1. piętro Sala klubowa Strefa spa Tężnia solankowa Dopracowane do perfekcji wnętrza Strefa fitness Detale, które robią rożnicę Bogactwo zieleni Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

193 551 zł1 299 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Atuty nieruchomości: około 12 minut autem do plaży w Stegnie, wydane Warunki Zabudowy, uzbrojenie, możliwość wyboru powierzchni działki Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1299m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł95,91 m² 5 734,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:212 m²

Nowoczesny segment z garażem w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim w Kochanowie blisko lasu! 0% prowizji od Kupującego, 0% podatku pcc! Kolejna inwestycja wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł115 m² 6 078 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Dwupoziomowe mieszkanie idealne pod inwestycję lub dla rodziny! oferta również dla obcokrajowców bez pozwolenia! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 82,80 m2(całkowita powierzchnia 115.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 162 m² 94,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż oferujemy Państwu atrakcyjnie położoną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł166,90 m² 7 908,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 597 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący, który wyznacza nowe standardy energooszczędności i wygody. To oferta dla najbardziej wymagających klientów, szukających nieruchomości "pod klucz".

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł229 m² 5 459 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:614 m²

Oferta dostępna tylko W pepper house! Na sprzedaż niezwykły dom w Straszynie, w wyjątkowej cenie. Atuty nieruchomości: - kameralna ulica, - znakomita lokalizacja, - przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł49,66 m² 6 826,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowa 46,30m2 a całkowitej 49,66m2, zlokalizowane na trzecim piętrze budynku w Wejherowie na Osiedlu Kaszubskim. Opis nieruchomości: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł24 400 m² 34,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka rolna 2,44 ha w Barłominie, gm. Luzino - Wydane warunki zabudowy lokalizacja: działka znajduje się w miejscowości Barłomino, w gminie Luzino (powiat wejherowski),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

292 464 zł27,08 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Metraż: 32,59 m | ogródek 16,54 m | parter | 1 pokój z aneksem Lokale w cenach od 292 000,00 pln do 708 661,00 pln, o powierzchniach od 29,43 m do 69,49 m . Zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł118 m² 11 016,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nowoczesny dom w Sulminie w otoczeniu natury, zaledwie 15 minut od Gdańska. Lokalizacja: sulmin to kameralna, dynamicznie rozwijająca się miejscowość położona na skraju Trójmiejskiego Parku.