dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 470 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 470 ogłoszeń

779 900 zł61,99 m² 12 581,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Komfortowe mieszkanie w Pucku. Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,99 m2, zlokalizowane przy ul. Rybackiej w Pucku. Idealne dla rodziny, gotowe do zamieszkania! To.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł1 389 m² 176,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zlokalizowana w Starzynie przy ul. Lipowej. Przedmiotem sprzedaży jest działka 1389m2. Pierwsza linia zabudowy. Starzyno położone jest na Pobrzeżu Kaszubskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

423 263 zł35,57 m² 11 899,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2- pok mieszkanie położone w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc najatrakcyjniejsza.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł179 m² 6 703,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż obiekt turystyczny położony w popularnej turystycznej miejscowości nad polskim morzem. Lokalizacja: jantar to znana nadmorska miejscowość położona w gminie Stegna na Mierzei.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł739 m² 121,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę położoną w miejscowości Męcikały, w jednym z najbardziej cenionych przyrodniczo regionów Polski - Borach Tucholskich, na terenie Zaborskiego.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł2 226 m² 170,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana w samym sercu Kaszub. Zapoznaj się z Naszą ofertą! Lokalizacja: szymbark - wieś.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł33,26 m² 11 996,39 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Prestiżowa lokalizacja, ogromne możliwości aranżacyjne! lokalizacja: ulica Świętojańska to najważniejsza, reprezentacyjna ulica Gdyni. Uznawana za tętniące serce miasta. Znajduje się tu kilkaset.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 016 210 zł192,02 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:58 m²

Deweloper Projekt Jantar rozpoczął budowę chyba najciekawszej inwestycji na terenie miasta Malborka "tarasy Belvedere". Pozwolenie na budowę - Decyzja nr 60/2025 z dnia 21.03.2025. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Somonino przy ul. Kasztelańskiej! Zdecydowanie wyjątkowe miejsce i atrakcyjna oferta dla osób marzących o domu wśród natury, ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

119 990 zł923 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka budowlana w Hopowie! Lokalizacja: hopowo -.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 251 m² 107,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedstawiam na sprzedaż działkę pięknie położonej Działka znajduję się w miejscowości Gościszewo , która to miejscowość oddalona jest około 5 km od Malborka i 10 km od Sztum.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł10 138 m² 54,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 10 138 m2 w miejscowości Warcz koło Mierzeszyna, około 30 min drogi autem od centrum Gdańska., numer działki 161/4. Dojazd drogą asfaltową. Mpzp:.

Szczegóły ogłoszenia

603 250 zł2 409 m² 250,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 2409 m w zacisznej okolicy , w Nowęcinie , przy ul. Jeziornej.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł400 m² 6 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 316 m²

Oferta dostępna tylko U nas! Świetna lokalizacja do zamieszkania oraz prowadzenia działalności gospodarczej. Na sprzedaż piękny i duży dom położony w miejscowości Dzierżążno przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł120 m² 14 166,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Działka usługowa bezpośrednio przy ul łostowickiej zabudowana budynkiem usługowym 120m2 na działce 631m2 lokalizacja: działka położona w dzielnicy Gdańsk Siedlce. Położona jest bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 737 zł71,18 m² 17 150 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez podatku pcc. 0% prowizji. Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk pow. 71,18 m 4 pokoje piętro 6 z 6 opis nieruchomości: na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 71,18.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł42 m² 7 023,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m , położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Kopernika w Skarszewach (gmina Skarszewy). Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

264 750 zł1 059 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod wymarzony dom blisko Gdańska? Mam na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1059 m2, położoną przy ulicy Akacjowej, numer z ewidencji gruntów 82/23, wokół nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 400 zł41,05 m² 16 940,32 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie z widokiem na zieleń | 2 pokoje | Przestronne oraz ustawne Mieszkanie o powieszchni 41,05 m2 - idealne dla singla, pary lub pod wynajem. - salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka Produkcyjna w gminie Cedry Wielkie - Cedry Wielkie (w niedalekiej odległości granicy Z gdańskiem, przejazdowem i Pruszczem Gdańskim ) Powierzchnia 12634m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 900 zł80 m² 24 998,75 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu: 3 pokojowe mieszkanie pod inwestycję w świetnej lokalizacji informacje ogólne: lokalizacja: gdańsk, ul. Św. Barbary Powierzchnia: 80.

Szczegóły ogłoszenia

288 000 zł1 252 m² 230,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Płaska, dobrze skomunikowana działka- przyjaźń! lokalizacja: działka położona jest w bardzo urokliwej miejscowości Przyjaźń. Lokalizacja ta zapewnia świetną komunikację z Trójmiastem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł45,63 m² 8 744,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja sprawdzonego dewelopera Reda, ul. Moniuszki Lokal A11 - 3 pokoje o łącznej powierzchni 45,63m2. Mieszkanie zostanie oddane w stanie deweloperskim , najpóźniej do końca tego.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł74,90 m² 10 881,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Atuty: * 2 min pieszo do przystanku autobusowego; * 3 min autem do Galerii Handlowej szperk; * blok w trakcie remontu elewacji; * słoneczna trójstronna ekspozycja; * 3 pokoje plus salon; lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł43,96 m² 14 763,42 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

0% prowizji od Kupującego Zapraszam do zapoznania z ofertą: na sprzedaż gotowe do wprowadzenia 2 pokojowe mieszkanie z bezpośrednim widokiem na Trójmiejski Park Krajobrazowy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł94,87 m² 7 578,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Lokalizacja Kłodawa ul. Sosnowa- malownicza miejscowość położona w gminie Trąbki Wielkie. W odległości ok. 15 minut samochodem od centrum Pruszcza Gdańskiego (ok.9km) Świetny dojazd na.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł48,60 m² 13 353,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,6 m , położone na 3. piętrze w kameralnym, czteropiętrowym budynku w dzielnicy Gdańsk Chełm. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł590 m² 4 830,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż wyjątkowy budynek usługowo-mieszkalny o powierzchni 590 m , położony w Juszkowie - tuż przy granicy z Pruszczem Gdańskim. To idealna propozycja dla inwestora lub osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 449 zł46,67 m² 14 580 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Są mieszkania, które wyglądają dobrze tylko na wizualizacjach. I są takie, które realnie dobrze się kupuje. To jest właśnie ten drugi przypadek. Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na Morenie -.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 612 m² 136,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana blisko jeziora - Michalin - prawdziwy kaszubski raj 30 km od Gdańska. Na sprzedaż malownicza, uzbrojona działka budowlana położona w spokojnej, zielonej okolicy na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 030 m² 349,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana (nr. 74/8) o powierzchni 1030 m , położona w spokojnej i zielonej części Dobrzewina, przy ul. Chłopskiej. Idealne miejsce pod dom w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł210 m² 6 185,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 563 m²

Dom, który daje coś więcej niż metry - Kamień, ul. Kryształowa Nie każdy dom da się opisać tylko liczbami. Ten zdecydowanie należy do tych, które trzeba poczuć. Położony w sercu Kaszub,.

Szczegóły ogłoszenia

2 126 000 zł82,27 m² 25 841,74 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Doskonała propozycja dla inwestora szukającego rentownego apartamentu na Gdańskim Śródmieściu w prestiżowej inwestycji Nadmotławie, wybudowanej w 2022r. Mieszkanie jest podzielone na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł73 m² 4 780,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum Człuchowa z widokiem na jezioro Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 73 m , położonego przy Placu Bohaterów w Człuchowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 294 628 zł1 268 m² 1 021 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 1268 m2 położone w Gdańsku dzielnicy Osowa przy ulicy Kielnieńskiej. Położenie działki w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej,.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł1 000 m² 198 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

#62 Przedstawiamy Państwu ofertę działki budowlanej, uzbrojonej położonej w kompleksie działek w Machowinku. Cała inwestycja to działki położone w 5 kompleksach tworzących spójną.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł52,30 m² 32 485,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Top luksusowy apartament dla wymagającego klienta o powierzchni 48,74m2 przy ul. Bernadowskiej na pograniczu Gdyni i Sopotu. Nowoczesne i prestiżowe osiedle "nowe Kolibki" z 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 200 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka Wodnica W-Z Uzbrojona Ustka Zapraszam na prezentacje   Główne cechy nieruchomościlokalizacja: wodnica, ulica Ogrodowa, gmina Ustka, powiat Słupski, woj. Pomorskie Nr działki: 31/1.

Szczegóły ogłoszenia

4 699 000 zł1 318,87 m² 3 562,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Hot oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż wyjątkowa, wielofunkcyjna kamienica o łącznej powierzchni 1318,87 m , zlokalizowana przy jednej z głównych arterii miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

327 143 zł26,32 m² 12 429,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1