dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 371 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 371 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Polecamy Państwu zakup działki 158, w malowniczej miejscowości Sobieńczyce gminie Krokowa z wydanymi warunkami zabudowy, które poniżej zamieszczamy w części dla Państwa podstawowych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Piękna działka z wydanymi warunkami zabudowy. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł32,25 m² 7 720,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość. 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej wynoszącej około 32 m2, położone na 2 piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 000 m² 249 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną objętą mpzp, o powierzchni 1000 m w miejscowości Kolnik, nr działki 223/19, gmina Pszczółki.

Szczegóły ogłoszenia

257 000 zł1 000 m² 257 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Płaskie działki budowlane blisko Gdańska! Żuława! lokalizacja: nieruchomość położona jest w Żuławie nieopodal Jagatowa - miejscowości ze świetnym dojazdem do Trójmiasta oraz Pruszcza.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł42,63 m² 30 471,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Świetna propozycja 2-pokojowego mieszkania Z ogródkiem W górnym sopocie! mieszkanie: przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,63 m położone w osiedlu aquarius cenionego.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł36,70 m² 29 972,75 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Apartament w samym sercu tętniącego życiem miasta Gdynia!.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł42,50 m² 11 529,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:651 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przytulny domek letniskowy zlokalizowany w pięknej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

8 200 000 zł1 666 m² 4 921,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 942 m²

Budynek biurowo magazynowy o łącznej pow. 1666 m2. Cześć magazynowa o pow. niespełna 720 m2. Działka zagospodarowana na parking, plac manewrowy oraz pow. na dodatkowe składowanie kontenerów.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł360 m² 6 663,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:17 687 m²

Na sprzedaż dom w Klonowie Górnym! Tu znajdziesz spokój z widokiem na czubki drzew, przestrzeń nieba i płynące chmury, a jednocześnie będziesz w bezpiecznej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł71 m² 11 253,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferta dostępna wyłącznie w Ossa Nieruchomości! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 71 m , zlokalizowanego w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł83,60 m² 9 389,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Idealne mieszkanie dla rodziny szukającej przestrzeni i prywatności. Komfortowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 83,6 m2 zlokalizowane na trzecim, ostatnim piętrze budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł3 001 m² 204,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka nr 251/43 w Przyjaźni przy ulicy Jeziornej 24. Powierzchnia to 3001m2, a wymiary 36m x 87m. Dojazd bezpośrednio drogą asfaltową. Media: prąd, woda, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł1 028 m² 446,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Klient kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura pokrywa wyłącznie sprzedający! Ofertę prowadzi: grażyna Kupper, tel.   Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

717 990 zł55,69 m² 12 892,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz! Termin Odbioru: 2026 r. Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę 3-pokojowego mieszkania w nowej inwestycji deweloperskiej. Kluczowe Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł22 409 m² 89,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona bezpośrednio przy centrum logistycznym panattoni - oznaczona jako Strefa Otwarta - teren elektrowni wiatrowej, teren elektrowni słonecznej, teren zieleni urządzonej lokalizacja Działka.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł38,80 m² 13 634,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Kluczowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, klimatyczne trzypokojowe mieszkanie w kamienicy, położone w sercu Wrzeszcz Dolny w Gdańsk. Mieszkanie: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka pod zabudowę jednorodzinną w Miszewku 1082 m2! lokalizacja: miszewko to intensywnie rozwijająca się miejscowość w obrębie Gminy Żukowo. Lokalizacja ta charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł265 m² 6 788,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkową nieruchomość położoną 8 kilometrów od plaży - zabytkowy dom żuławski i pensjonat na jednej działce! lokalizacja: nieruchomość znajduje się w Drewnicy -.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł42,30 m² 23 593 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie: dwupoziomowe 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni użytkowej 42,3 m2 (+ poddasze ok 50 m2 po podłodze). W skład mieszkania wchodzą: poziom I: (25 m2) - salon z kuchnią 20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł39,50 m² 14 556,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atuty: - 15 minut samochodem do centrum Gdańska, - 5 minut samochodem do obwodnicy Trójmiasta, - praktyczny rozkład lokalu, - mieszkanie gotowe do wprowadzenia, - prywatne miejsce parkingowe, - wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 000 zł163 m² 5 760,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:568 m²

Oferta dostępna tylko W pepper house! atuty: - wysoka jakość materiałów - funkcjonalny układ - bliskość obwodnicy metropolitalnej - nowoczesny wygląd - energooszczędne rozwiązania - pompa.

Szczegóły ogłoszenia

819 300 zł26,78 m² 30 593,73 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne apartamenty w sercu Gdańska - Granaria Oferujemy wyjątkowe mieszkania oraz lokale usługowe w prestiżowej inwestycji Granaria na Wyspie Spichrzów. Lokale w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł34,58 m² 10 381,72 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Cesja - tylko.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł311 m² 5 141,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:850 m²

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! W ofercie sprzedaży komfortowy dom na działce 850m z całorocznym jacuzzi i sauną. Przedstawiamy Państwu nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł70 m² 14 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 876 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom w zabudowie bliźniaczej na pięknie zagospodarowanej, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł30,90 m² 15 372,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Atuty: - położenie 2 minuty od stacji skm i tramwaju - oddzielna kuchnia - widok na morze - przed budynkiem miejsca postojowe wyłącznie dla mieszkańców - dostępne od zaraz - świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł706 m² 706,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze 30 minut jazdy samochodem od Grudziądza 10 minut samochodem wjazd na autostradę A1 w Kopytkowie Jednopiętrowy dom w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

300 500 zł25 m² 12 020 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zainwestuj W gdańsku apartament Z możliwością odliczenia 23% vat idealny na wynajem I do życia 1 pokojowy apartament zaledwie 2 km od politechniki gdańskiej I gum-ed oraz 5 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

996 000 zł9 543 m² 104,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: szybki dojazd do trasy S6, cicha i spokojna lokalizacja w otulinie lasu, możliwość postawienia.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł137 m² 3 642,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:137 m²

Tylko w Keller Williams! Jeśli szukasz domu z potencjałem, w spokojnym miejscu, z dużą działką z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z dobrym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

3 925 000 zł2 539,40 m² 1 545,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:36 100 m²

Kompleks przemysłowy 3,61 ha z bocznicą kolejową - Inwestycja produkcyjno-logistyczna Lokalizacja : Sąpolno, gmina Przechlewo, powiat człuchowski, woj. pomorskie. Łączna powierzchnia terenu:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 064 000 zł60,70 m² 17 528,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja premium Przedstawiamy Państwu apartamenty na sprzedaż w inwestycji Premium na Wyspie Sobieszewskiej.Jest to bez wątpienia jedna z topowych inwestycji na Polskim rynku nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł103,48 m² 8 687,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Nowoczesna nieruchomość w Rumi - ul. Tysiąclecia Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł50,42 m² 22 808,41 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Inwestycję Granaria. Wyjątkowa inwestycja na Wyspie Spichrzów. Topowa lokalizacja oraz ekstrawagancki charakter. Przedstawiony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł1 001 m² 499,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentuję działkę budowlaną w świetnej lokalizacji - Chwaszczyno Atuty inwestycji: - wszystkie media w drodze (woda, prąd oraz gaz) - szybki dojazd do Gdyni, - warunki zabudowy, - piękna,.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta dostępna tylko w biurze gaudium. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

267 372 zł1 061 m² 252 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości Przedstawiamy Państwu kompleks 33 działek budowlanych o powierzchniach od 1000 m do 1381 m , położonych w miejscowości Miszewko.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł115 m² 26 086,96 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronne, pięknie urządzone 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 115 m2 w ścisłym centrum miasta Gdyni. Lokal mieszkalny niewymagający nakładów finansowych. Prace remontowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

387 243 zł25,31 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Akup bez prowizji, brak podatku pcc, sprawdzony deweloper, możliwość odliczenia vat 23%, kwota podana jest brutto Nowoczesne lokale inwestycyjne - Gdańsk, ul. Marynarki Polskiej Na sprzedaż atrakcyjne.