dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 374 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

20 374 ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 000 zł135,26 m² 8 797,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:217 m²

Nowa inwestycja w Rewie "nova reva" - nowoczesne domy w kameralnej zabudowie bliźniaczej, położone 1 km od Zatoki Puckiej. Na sprzedaż nowoczesny bliźniak, wchodzący w skład nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

647 660 zł49,82 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta wyłącznie W love at home. Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja. Sprawdź opinie o mojej firmie na stronie - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI- - POLEĆ.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł2 857 m² 245 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka położona w Kosakowie między ulicami Handlową i Składową - do centrum Gdyni 11km. Działka o powierzchni 2 857 m2 objęta planem miejscowym zagospodarowania przestrzennego: symbol.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 137 zł34,40 m² 17 097,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości Prezentujemy nowy apartament o powierzchni 34,4 m zlokalizowany na Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku jednej z najbardziej malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 974 000 zł83,81 m² 23 553,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, wykończone i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 83,81 m , położone na III piętrze nowoczesnego apartamentowca zlokalizowanego niemal na samym końcu Półwyspu.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł258 m² 7 558,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta inwestycyjna Gdynia Orłowo - budynek usługowy z potencjałem dochodowym Oferujemy trzykondygnacyjny budynek o łącznej powierzchni 258 m , idealny dla firm poszukujących siedziby.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł64 m² 5 546,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż oferuję przestronne i zadbane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł46 m² 15 543,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 4. (ostatnim) piętrze nowoczesnego budynku z 2025 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

954 128 zł61,11 m² 15 613,29 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie deweloperskie w świetnej lokalizacji, gdańsk siedlce/śródmieście. Lokal do odbioru i bez dodatkowych opłat i prowizji. Do Starego Miasta 2 km, obok przystanki tramwajowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł104,17 m² 6 230,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:590 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej - Gościcino Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 104,17 m , położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł72 m² 4 027,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok 72 m2, położony w miejscowości Krzykosy Gmina Gardeja. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

3 198 840 zł249,95 m² 12 797,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:11

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż: apartamenty w sercu Ustki - ul. Marynarki Polskiej, zaledwie 5 minut od plaży wschodniej! Jeżeli szukasz nieruchomości, która łączy świetną lokalizację, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

1 659 000 zł157,18 m² 10 554,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesne domy W otominie Funkcjonalny i przemyślany układ | Cicha i spokojna okolica Dom z zabudowie bliźniaczej z dużym ogrodem od strony południowej ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

49 166 zł1 586 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w spokojnej miejscowości Koczała. Lokalizacja zapewnia ciszę i bliskość natury, a jednocześnie szybki dojazd do miasta. W okolicy znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 827 000 zł77,92 m² 23 447,13 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Inwestycję Granaria. Wyjątkowa inwestycja na Wyspie Spichrzów. Topowa lokalizacja oraz ekstrawagancki charakter. Przedstawiony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł57,18 m² 7 677,51 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie w centrum Słupska (ul. Solskiego). Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57 m , położone w centrum Słupska, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł53,30 m² 4 671,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie ltbs lębork - gotowe do zamieszkania (53,30 M ) Mamy przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,30 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 501 m² 179,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie biura na sprzedaż działka w Smołdzinie (gm. Smołdzino, powiat słupski). Działka o regularnym kształcie prostokąta, teren wyrównany. Powierzchnia: 1501m2 mpzp- 5mn - teren.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 747 160 zł93,92 m² 29 250 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Inwestycję kapitanat. Wyjątkowa inwestycja przy samej Motławie. Topowa lokalizacja oraz ekstrawagancki charakter. Przedstawiony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 000 zł4 998 m² 1 040,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Osoba prowadząca ofertęi: grażyna Kupper, tel.   Oferujemy na sprzedaż działkę produkcyjno - usługową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 760 zł39,98 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,98 m2 w skład którego wchodzi: -Salon z aneksem kuchennym -sypialnia -łazienka -przedpokój dodatkowe informację -miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 672 m² 50,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 1672 m , położoną w miejscowości Parpary.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł66,40 m² 8 885,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Wyłączna sprzedaż W ossa nieruchomości! Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie na parterze w Gdyni (obłuże). Lokal o powierzchni 66,4 m z piwnicą, dwustronny i ustawny. Wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 000 zł1 574 m² 2 795,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:32

 

Parking:garaż

Wyjątkowa oferta sprzedaży obiektu hotelowego położonego w miejscowości Rowy w województwie pomorskim. Lokalizacja: prezentowany obiekt hotelowy położony jest w atrakcyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

758 000 zł43 m² 17 627,91 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

opis: wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana w dolinie potoku Siedleckiego, która prowadzi ulicą Kartuską wprost do Głównego Miasta. Zamieszkaj u bram Śródmieścia i odkryj.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 524 m² 64,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Marzysz o własnym kawałku ziemi, gdzie zbudujesz swój.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł70 m² 5 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż komfortowy domek letniskowy (nr.1) zlokalizowany w miejscowości Żarnowska przy ul.Spokojnej w atrakcyjnym rejonie turystycznym, w bezpośrednim sąsiedztwie Łeby oraz jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

994 680 zł55,26 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W krynicy morskiej wypoczywaj I zarabiaj apartamenty przy fontannie topowa lokalizacja zielony taras Z jacuzzi na dachu Z widokiem na zalew wiślany inwestycja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 159 000 zł265 m² 4 373,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:751 m²

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu dom na sprzedaż w Gdyni, dzielnicy Chylonia, znajdujący się przy ulicy Puckiej 22. Podstawowe informacje Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł125 m² 9 592 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:404 m²

Komfortowy dom blisko morza - energooszczędność i styl w jednym! Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej w Mostach obok Rewy - idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 136 m² 118,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gdzie: wrzeście Powierzchnia: 1136m2 Na sprzedaż działka budowlana w pięknym otoczeniu lasu o powierzchni 1136 m2 w miejscowości Wrzeście, zaledwie 15 minut od Słupska. Przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł850 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:27

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa okazja inwestycyjna - sprzedaż dobrze prosperującego hotelu z restauracją, położonego zaraz przy.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł76,60 m² 10 182,77 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

U nas Na sprzedaż przestronne mieszkanie z ogródkiem / Rumia Cena: 780 000 zł Powierzchnia: 76,60 m2 Ogród: 106 m2 Rok budowy: 2010 Wysokość pomieszczeń: 2,54 m Ogrzewanie: gazowe Internet:.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł120 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:434 m²

Oferuję na sprzedaż dom rekreacyjny, który można zaadoptować na całoroczny, położony w malowniczej Krzesznej - między jeziorem Patulskim a jeziorem Ostrzyckim. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł210,54 m² 8 976,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Wyłączna sprzedaż W ossa nieruchomości! W ofercie sprzedaży komfortowy dom na dużej działce 1070m! Przedstawiamy Państwu nieruchomość o powierzchni całkowitej 210.54m.

Szczegóły ogłoszenia

1 363 150 zł60 m² 22 719,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywne osiedle położone na granicy Gdyni Orłowo i Sopotu przy ul. Bernadowskiej, w miejscu spotkania Parku Krajobrazowego z brzegiem Bałtyku. Nowo powstała inwestycja z segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł1 025,82 m² 3 704,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 019 m²

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość inwestycyjną w samym sercu Łeby - zabytkowy pensjonat ,pod Zegarem" przy ul. Tadeusza Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

938 736 zł26,21 m² 35 815,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024