dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 584 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

20 584 ogłoszenia

60 000 zł13 m² 4 615,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż lokal usługowo-handlowy o powierzchni 13m 2 zlokalizowany w ciągu pawilonów handlowych przy ul. Handlowej w Lęborku. Lokal posiada odrębne wejście bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

559 776 zł39,22 m² 14 272,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Tylko U nas! promocja! od dziś nowa cena lokalizacja: dębki - kiedyś wioska rybacka, obecnie nadmorska miejscowość wypoczynkowa, zamieszkana przez kilkudziesięciu stałych mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

848 674 zł74,12 m² 11 450 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Przedstawiamy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,12 m2 w skład którego wchodzi: -Salon z aneksem kuchennym -sypialnia -pokój -pokój -łazienka -łazienka -hol dodatkowko:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

674 055 zł42,77 m² 15 760 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie 42,77 m | Gdańsk Siedlce ul. Kartuska | Cena: 674 115 zł (15 760 zł/m promocja sierpniowa!) Cena regularna 19 700zł/m2. Planowany odbiór: IV kwartał 2025 r. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł51,89 m² 11 543,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w Gdańsku - przestrzeń, komfort i codzienna wygoda w otoczeniu natury Zamieszkaj w miejscu, które łączy spokój, bezpieczeństwo i nowoczesny styl życia.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł74 m² 12 148,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 3 pokojowe na Gdańskiej Morenie doskonała lokalizacja. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 74 m , zlokalizowane na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł111,07 m² 9 453,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na sprzedaż lokal usługowy w inwestycji Tarasy Sobieskiego B1. Do ceny należy doliczyć należny podatek vat. Po szczegóły zapraszamy do biura sprzedaży, kilińskiego 31b.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 390 000 zł161 m² 8 633,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:481 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 161 m2 (146 m2 powierzchni użytkowej), położony w spokojnej części Gdańska - Kokoszki. Idealna propozycja dla rodzin szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 552 948 zł122,60 m² 28 980 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Inwestycję kapitanat. Wyjątkowa inwestycja przy samej Motławie. Topowa lokalizacja oraz ekstrawagancki charakter. Przedstawiony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł47,30 m² 24 312,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie - Wyspa Spichrzów, ul. Chmielna | Gdańsk Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 47,3 m , położone w prestiżowej inwestycji na Wyspie.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł54,05 m² 11 008,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Władysławowo ul. Prof. Siedleckiego (odległość do morza ok. 500 m, do dworca pkp ok. 200 m) Przestronne 2-pokojowe mieszkanie położone w sercu Władysławowa. Ten lokal to idealne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

494 000 zł27,32 m² 18 081,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Tylko u Nas! Na sprzedaż, w pełni wyposażony apartament inwestycyjny o powierzchni 27, 32 m2 (z możliwością powiększenia do 31, 43 m2). Apartament składa się - pokoju - kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

130 520 zł1 004 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka w sercu Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł210 m² 5 709,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom bliźniak 146 m z garażem i ogrodem - Tuchom, osiedle Dębowa Na sprzedaż dostępne 8 nieruchomości Nowoczesny i funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej 146 m (ok. 210.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł38,20 m² 9 921,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:362 m²

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! dom W spokojnej części rumii - idealny dla tych którzy chcą być.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł35,66 m² 12 619 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Słoneczne 2 pokoje (35,66 m2) na 4 piętrze z balkonem i przyjemnym widokiem. Mieszkanie składa się z jasnego salonu, oddzielnej kuchni, ustawnej sypialni, łazienki i korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł74 m² 30 945,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość w województwie pomorskim w kurorcie nadmorskim Sopot Apartament w Sopockiej Rezydencji 74m podzielony na dwa apartamenty 50m+24m. Apartamenty są kompletnie wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł2 718 m² 2 575,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 467 m²

Obiekt hotelowy w trakcie rozbudowy i adaptacji - rozbudowa wykonana w 80%. Obiekt położony bezpośrednio przy porcie jachtowym w Pucku z widokiem na zatokę w odległosci.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł4 573 m² 155,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka o powierzchni 4 573 m , położona w malowniczej miejscowości Salinko (gmina Gniewino, powiat wejherowski). Nieruchomość sprzedawana jest wraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł36 m² 29 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: *prestiżowa lokalizacja- śródmieście Gdańska; *5 minut spacerem do Motławy i historycznego Starego Miasta; *nowoczesny budynek z 2021 roku; *wysoki standard wykończenia, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł400 m² 9 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:770 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Jastarni - zaledwie kilka minut pieszo od molo i plaży. Idealna oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł438 m² 1 892,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną nieruchomość: na sprzedaż działka o powierzchni 438 m2, która zgodnie z planem ogólnym miasta Gdyni będzie.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł1 686 m² 235,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona działka budowlana w Sasinie 5km od piaszczystej plaży! Przeznaczenie działki to 1 mn,U teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz zabudowy usługowej. Działka uzbrojona, płaska.

Szczegóły ogłoszenia

1 786 575 zł55,40 m² 32 249 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji. Inwestycja oddana do użytkowania apartament C10.7, balkon: 11,67 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja o standardzie na.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł84,80 m² 19 457,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Cichy poranek w Górnym Sopocie. bardzo blisko tętniącego życiem serca kurortu, a jednak to enklawa spokoju i ciszy. Ta lokalizacja, w dolnej części Armii Krajowej, oferuje rzadkie.

 

 

 

Rok budowy:2026

Przestrzeń stworzona Z myślą O rodzinie Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,46 m , położone na III piętrze nowoczesnej inwestycji Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł110 m² 5 909,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zachęcam do zapoznania się z ofertą lokalu na sprzedaż o powierzchni 110m2, zlokalizowanego w Gdyni, dzielnica Obłuże. Atuty nieruchomości: * Dwa poziomy lokalu dają potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł567 m² 1 938,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Obecnie budynek W pełni wynajmowany - insteje możliwość przejęcia najemców lokalizacja: 800m od dworca pkp 400m od Obwodnicy Kościerzyny 1300m od centrum miasta W najbliższym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,18 m , położone na 6. piętrze nowoczesnego budynku z windą, w spokojnej i doskonale skomunikowanej części Gdańska. To.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł62,40 m² 13 766,03 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Słoneczne, przestronne 3 pokojowe mieszkanie - Gdańsk Zaspa Młyniec Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 62,4 m , położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Łapino Kartuskie (gm. Żukowo) oferta dotyczy sprzedaży 3 działek budowlanych o powierzchni 1500m2 każda. Zostały wydane warunki zabudowy pod budowę budynków mieszkalnych jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł146,40 m² 4 234,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:314 m²

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowoczesny dom jednorodzinny (z pompą ciepła) w zabudowie szeregowej z garażem i ogrodem , usytuowany 5km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

296 000 zł2 573 m² 115,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki budowlane z warunkami zabudowy - Ręboszewo, gm. Kartuzy | 300 m od jeziora Brodno Na sprzedaż dwie działki rolno-budowlane o łącznej powierzchni 2 573 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: karwieńskie Błoto Drugie spokojna, nadmorska miejscowość położona w gminie Krokowa, w powiecie puckim. Okolica ceniona za szerokie, piaszczyste plaże, bliskość natury oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł280 m² 8 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:941 m²

Bardzo funkcjonalny dom po generalnym remoncie z widokiem na jezioro Raduńskie. Dom o powierzchni użytkowej ok. 190 m2 (całkowitej ok. 280 m2) wykończony z najwyższej jakości materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

1 029 000 zł455 m² 2 261,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona działka: usługi + mieszkanie, gdańsk! lokalizacja: nieruchomość mieści się we Wrzeszczu- jedna z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska. Dosłownie kilka kroków od nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł1 183 m² 166,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lisewiec (gm. Kolbudy) - Działka budowlana o powierzchni 1183 m2, w kształcie prostokąta, usytuowana na wzgórzu. Dojazd drogą gminną (na chwilę obecną droga polna). Media - woda, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł104 m² 7 019,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego dwulokalowego, położonego w malowniczej i spokojnej miejscowości Leśniewo (gmina Puck, powiat pucki).

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł47 m² 12 744,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Partner Nieruchomości ma przyjemność zaoferować. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Chrobrego w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 000 zł797 m² 6 210,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa (zabudowana domem wolnostojącym) w samym centrum Kamiennej Górny. Doskonała lokalizacja. Do plaży krótki spacer - zaledwie 700 m. Wokół piękne wille i modernistyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł64 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte w piątek I sobote! Lokalizacja Inwestycja jest realizowana nieopodal.