dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 375 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 375 ogłoszeń

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W krynicy morskiej wypoczywaj I zarabiaj apartamenty przy fontannie topowa lokalizacja zielony taras Z jacuzzi na dachu Z widokiem na zalew wiślany inwestycja:.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł35 m² 2 542,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Urokliwa działka rod z domem całorocznym! Gdańsk Rębiechowo (ul. Nowatorów) Szukasz miejsca, gdzie grill zawsze wychodzi idealnie! Lokalizacja: działka znajduje się na ogrodach działkowych.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł59,50 m² 15 798,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w przepięknej nadmorskiej dzielnicy, położonej w północnej części miasta Gdańska. Sąsiedztwo nadmorskiej promenady, liczne tereny zielone oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w Pomieczynie, ul. Malinowa - gotowa pod budowę domu jednorodzinnego Cena: 135 000 zł Powierzchnia: 913 m Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż działkę.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł51,95 m² 14 610,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko U nas! Umów się na prezentacje i zaproponuj swoją cenę! mieszkanie: na sprzedaż dwustronne, świetnie położone, idealne na inwestycję, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł3 000 m² 113,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka w Czapielsku - natura na wyciągnięcie ręki, miasto tuż obok. Szukasz idealnego balansu między sielskim spokojem a bliskością aglomeracji? Ta oferta w sercu gminy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł113,70 m² 7 906,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:214 m²

Zamieszkaj tam gdzie inni marzą O wakacjach! jedyna taka oferta na rynku 300 M od mariny I 300 M od granicy Z gdańskiem. 10 minut do morza , cudowne ścieżki rowerowe. Domy po.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł48 m² 14 145,83 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Atuty: - piękny panoramiczny widok z okien (na tereny Gdańska i Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego) - 20 minut spacerem do plaży - 2 balkony - 2 nowe windy w budynku - Słoneczna.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł286,03 m² 10 138,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 001 m²

Atuty: - kameralna i zielona okolica, dom położony bezpośrednio przy lesie; - tylko 950 m do jeziora Lubowidz; - duża działka o powierzchni 3001 m ; - Dom z dodatkowym,.

Szczegóły ogłoszenia

864 000 zł1 121 m² 770,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Gdynia-Dąbrowa. Działka budowlana! Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - mn1,U - zabudowa jednorodzinna wolno stojąca, zabudowa usługowa. Zasady kształtowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł222 m² 5 810,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący z podpiwniczeniem i poddaszem użytkowym, położony w bardzo dobrze skomunikowanej części Pogórza koło Gdyni. Pogórze to jedna z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł3 000 m² 196,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 3000 m2, znajdująca się w miejscowości Niestępowo gm. Żukowo. Działka w kształcie prostokąta. Bardzo dobra lokalizacja, dobry dojazd drogą gminną, bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł330 m² 7 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:615 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferta Nieruchomości z dużym potencjałem inwestycyjnym i mieszkalnym. Ustka jest miejscowością.

Szczegóły ogłoszenia

148 250 zł1 186 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki 1186m z możliwością zabudowy do 170 m Planujesz budowę domu? Nie zwlekaj! Kup działkę w świetnej lokalizacji zanim ktoś kupi ją pierwszy! Nieruchomości Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł40,97 m² 12 570,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł120 m² 5 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 267 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Całoroczny drewniany dom w samym Sercu Kaszub! Zapoznaj się.

Szczegóły ogłoszenia

244 000 zł1 220 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoje wymarzone miejsce nad morzem! Działka budowlana w Łebczu, tylko 5 km od Władysławowa i plaży! Marzysz o domu w cichej, spokojnej okolicy, z bliskim dostępem do morza? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł62 m² 12 096,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1945

Mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane w kamienicy z lat 40' ubiegłego wieku. Budynek zadbany, w bardzo dobrym stanie technicznym - po generalnym remoncie klatki schodowej,.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 301 m² 99,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne działki z doskonałym dojazdem do Gdańska, położone w malowniczym Piaskowcu w gminie Ostaszewo. Lokalizacja: działki położone są w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 000 zł56,49 m² 8 391 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja Mieszkanie nr M1.13 56,49m, 3 pokoje, aneks kuchenny, łazienka, loggia, I piętro ul. Koszalińska, słupsk "nowy Horyzont" ważne! bez prowizji pośrednika, bez podatku pcc Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł85,12 m² 16 330 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą przestronnego czteropokojowego mieszkania o powierzchni 85,12 m2, położonego w atrakcyjnej lokalizacji Gdańska w dzielnicy Strzyża.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 54 m z balkonem i możliwością aranżacji 3 pokoi Gdańsk Orunia Górna | 1 piętro |.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł74,13 m² 4 586,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słupsk, 2 pokoje, 74 m w kamienicy przy ul. Szkolnej - Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk - Duże, ustawne pokoje dwa po ok. 27 m każdy! - Mieszkanie z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa oferta tylko w naszym biurze! Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Nie wymagana jest zgoda mswia 3 pokoje | 61,5m | duży balkon | Słupsk ul. Szczecińska Na sprzedaż funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł118,37 m² 7 349,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:362 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością w Kleszczewku - idealnego miejsca dla rodzin z dziećmi połączonego z doskonałym skomunikowaniem z Trójmiastem.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł1 043 m² 344,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Agencja westate ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działki budowlanej pod lasem na Kaszubach, w miejscowości Lniska. Działka nr 196/83 w obrębie Leźno, gmina Żukowo,.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł63,30 m² 4 739,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 3 o pow. 63,30 m2 to lokal usytuowany na pierwszym piętrze w budynku mieszkalnym wielorodzinnym. Lokal składa się z trzech pokoi ( o pow. 12,30 m2, 25,80 m2, 13,70.

Szczegóły ogłoszenia

1 592 960 zł104,80 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł34 m² 14 676,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1942

Dwupokojowe mieszkanie Gdynia Wzg. Św. Maksymiliana | Blisko morza | 1. piętro atuty nieruchomości: - atrakcyjna lokalizacja Gdynia, dzielnica Wzgórze Świętego Maksymiliana, - 2 ustawne pokoje idealne.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł2 292 m² 85,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż uzbrojona działka budowlana 2292 m2 we wsi Konarzyny, gmina Stara Kiszewa. Konarzyny to wieś na pograniczu Kaszub i Kociewia czyli na obszarze lasów i jezior min. Wdzydzkiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł56,81 m² 11 600,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 56,81 m , zlokalizowanego przy ul. Harcerskiej 45 we Władysławowie, nad polskim morzem.

Szczegóły ogłoszenia

410 012 zł3 366 m² 121,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 3366 m w Kowalewie, w gminie Szemud - idealne miejsce pod Twój dom. Na sprzedaż piękna działka budowlana z lasem o powierzchni od 2287 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 936 zł56,54 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja nowego prestiżowego osiedla w miejscowości Rumia, w bliskim sąsiedztwie Trójmiasta, w pobliżu Obwodnicy Trójmiejskiej, która umożliwia szybki i wygodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł6 400 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna położona w miejscowości Konarzyny, w atrakcyjnej lokalizacji nad jeziorem. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, w bliskim sąsiedztwie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

809 571 zł2 029 m² 399 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjne działki budowlane nr 53/33 o powierzchni 1028m 2 i 53/34 o powierzchni 1001m 2 , położone w rejonie.