dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 382 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

20 382 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

250 000 zł873 m² 286,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uwaga! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w Lubowidzu! Działka o powierzchni 873 m2 została przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną (wydane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł160 m² 7 187,50 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Przestronny, 5-pokojowy dom, składający się salonu z aneksem kuchennym, dwóch łazienek, czterech sypialni, garażu i ogródka o powierzchni 49,95 m2, mieszczący się w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł158 m² 7 272,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

<!-startfragment-> Nowoczesny dom parterowy blisko jeziora - Warzenko Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom parterowy o powierzchni 118 m , położony w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł204 m² 6 617,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 380 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 204 m , usytuowany na dużej i zadbanej działce o powierzchni 1380 m . Nieruchomość łączy funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł146,27 m² 4 983,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:519 m²

Przestronny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Kiełpinie o ostatnia połówka Powierzchnia użytkowa domu: 146 m2 Powierzchnia działki: 519 m2 Projekt powstał w renomowanym.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł53,20 m² 11 447,37 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie do remontu z oddzielna kuchnią, zlokalizowane w Gdańsku - Wrzeszczu. Najważniejsze atuty: funkcjonalny układ 3 pokoi niezależne pomieszczenia lokalizacja i dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł272 m² 2 536,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej - rozpoczęta budowa do przejęcia - Bielkowo Cena: 690 000 pln Powierzchnia użytkowa: 2 x 136 m (łącznie 272 m ) Działka: 1 050 m Rynek: pierwotny.

Szczegóły ogłoszenia

408 999 zł53 m² 7 716,96 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

<!-startfragment-> Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 52,3 m , położone przy ul. Norwida w Kościerzynie. Lokal wyróżnia się dwustronną ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł37,13 m² 12 927,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:październik 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 000 zł31,06 m² 13 683,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:październik 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 000 zł34,37 m² 12 801,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:październik 2026

 

 

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną w atrakcyjnej lokalizacji. Położona jest ona w kaszubskiej wsi Kielno a dokładniej integralnej jej części Bożanka blisko.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł600 m² 1 581,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:600 m²

Gotowa inwestycja pod wynajem | 4 apartamenty | Kaszuby Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna położona w malowniczej miejscowości Gołubie, w samym sercu Kaszub - jednego.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł30 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Na sprzedaż lokal użytkowy w top lokalizacji - Aleja Wolności, na przeciwko Starego Browaru i przychodni. Codziennie.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł28 m² 12 464,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Witam Serdecznie, na sprzedaż kawalerka o pow. użytkowej 28m2 wraz z balkonem o pow. 3.92m2, z miejscem w hali garażowej oraz komórką lokatorską. Szczegółowe informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł28,50 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na sprzedaż - Gdańsk Wrzeszcz, ul. Lilli Wenedy Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,5 m położone w atrakcyjnej lokalizacji - Gdańsk Wrzeszcz, ul. Lilli Wenedy.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł38,30 m² 10 574,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Na sprzedaż eleganckie, w pełni wykończone mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38,13 m , położone na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak

Zabornia Gdańsk

1 479 900 zł116,81 m² 12 669,29 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Ten duży 116-metrowy dom to idealne miejsce dla rodziny. Salon z panoramicznymi oknami od strony północnej i zachodniej nie nagrzewa się nadmiernie latem. Stąd wychodzimy wprost do ogrodu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak

Zabornia Gdańsk

1 549 000 zł123,68 m² 12 524,26 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Duży, 123-metrowy dom to wygoda i prywatność dla całej rodziny. Na parterze mamy jasny hall, wc do codziennego użytku oraz funkcjonalny schowek, idealny na odzież wierzchnią i sprzęty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak

Zabornia Gdańsk

1 439 900 zł116,81 m² 12 326,86 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł846 m² 1 830,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:35 033 m²

Na sprzedaż najokazalszy zabytek Skórzyna - murowany pałac w stylu klasycystycznym, wzniesiony w 1870 roku. Jest on położony w środkowej części wsi, w głębi prywatnego podwórza,.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł29 m² 13 413,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Zapraszamy na Hel! Zamieszkaj na Końcu Świata Wyjątkowa oferta : Hel ul Admirała Steyera - kawalerki o powierzchni 28,91 m2 + 2,27 m2 piwnicy za jedyne 389 000 zł! Budynek z 1974 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 949 999 zł356 m² 5 477,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 138 m²

Nowoczesny dom przy lesie | 356 m | duża działka Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom o powierzchni użytkowej 356,81 m , położony na działce o powierzchni 1138 m w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

637 000 zł55,44 m² 11 489,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

<!-startfragment-> Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania zlokalizowanego w Gdyni przy ul. Morskiej. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 453 m² 99,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaoferować Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1453 m2, położoną w jednym z najpiękniejszych miejsc pojezierza kaszubskiego. Borek to cicha wieś położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Apartament w Mechelinkach, widok na morze, 800 metrów do plaży. Z przyjemnością prezentujemy Państwu tę wyjątkową ofertę na zakup apartamentu w malowniczych Mechelinkach, idealnego.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł172,70 m² 4 626,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:597 m²

Wolnostojący dom W stegnie! cena: 799 000 zł powierzchnia całkowita domu: 172,7 m2 powierzchnia działki: 597m2 garaż W bryle budynku cena do negocjacji! Oferujemy na sprzedaż dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł68,90 m² 10 377,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

3 pokoje | Osobna kuchnia | Gdańsk, ul. Olimpijska | Wydanie od zaraz Na sprzedaż komfortowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 66,10 m , położone przy ul. Olimpijskiej 5 w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł48,90 m² 11 840,49 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,90 m , położone na 1. piętrze w 10-piętrowym budynku w dzielnicy Gdańsk Morena przy ul. Piecewskiej. Lokal jest ciepły,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł56,10 m² 13 351,16 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone na 1. piętrze w budynku z windą w jednej z najbardziej popularnych dzielnic Gdańska Morena. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł271,38 m² 6 076,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 426 m²

Wyjątkowy dom o wysokim standardzie z sauną, klimatyzacją i smart home Bojano, ul. Nad Rozlewiskiem! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży absolutnie niepowtarzalnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł125,13 m² 7 584,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:444 m²

"Platynowy Las" Twój azyl w Baninie. Ostatnia szansa na wybór jednego z 3 dostępnych domów! Prezentujemy nowoczesną inwestycję składającą się z 6 domów w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 000 zł96 m² 6 927,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

To idealna okazja, aby na własne oczy zobaczyć standard wykończenia, funkcjonalny układ pomieszczeń oraz jakość zastosowanych materiałów. Dzięki aranżacji wnętrz możesz poczuć atmosferę.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł37 m² 10 405,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Uwaga: część zdjęć przedstawia wizualizacje aranżacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł43,10 m² 12 273,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przytulne, zadbane mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł80,86 m² 10 635,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł240 m² 5 412,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:552 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Kolbud przy ul. Spacerowej. To ulica kameralna, nieprzelotowa, otoczona zielenią i zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł87,70 m² 10 832,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Jeśli szukasz mieszkania, które daje przestrzeń porównywalną z domem, a jednocześnie zachowuje wygodę życia w mieście- ta propozycja w Osowie zdecydowanie zasługuje na uwagę. To.

Szczegóły ogłoszenia

96 300 zł1 003 m² 96,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ostatnie działki z mpzp Bydlino, gm. Redzikowo | od 96 300 zł | 96 zł/m Bez prowizji oraz dodatkowych kosztów. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 003 m położona.

Szczegóły ogłoszenia

649 500 zł42,50 m² 15 282,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania blisko morza, które łączy komfort i świetną lokalizację? Ta oferta to idealne połączenie funkcjonalnego układy i doskonałego potencjału. Gotowe do zamieszkania, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 170 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Promocja - cena za 2 działki 360.000 ZL. - 1170m2- 195.000 zł - 1208m2 - 200.000 zł. - 2378m2 - 360.000 zł. Możliwość kupienia również pojedynczej działki. Na sprzedaż dwie działki znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł28,10 m² 14 199,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Lokal mieszkalny 8% vat kup Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Ten nowy, unikalny projekt na Wyspie Sobieszewskiej to połączenie bliskości przepięknych plaż Morza.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł183 m² 8 191,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:942 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu wolnostojącego, położonego w cichej i zielonej okolicy Gdyni-Pogórze, przy ulicy Żeliwnej. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł68 m² 16 176,47 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Opis nieruchomości. Mieszkanie na sprzedaż, ul. Kolberga, sopot. Powierzchnia 67,33 M2, w tym piwnica 1,53 M2. 4 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój, duży, osobny balkon (loggia), 8 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Nieruchomość: na sprzedaż 3-pokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 61 m , po generalnym remoncie, położone na 2. piętrze w klimatycznej, oliwskiej kamienicy. Mieszkanie jest jasne,.