dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 382 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

20 382 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

1 150 000 zł2 170 m² 529,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 170 m²

NA sprzedaż: obiekt magazynowo-socjalny W wejherowie dobra oferta! - Lokalizacja: wejherowo, ul. Budowlanych 4b, 84-200 Wejherowo - Powierzchnia nieruchomośći: 2170m2 - Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 500 zł32,31 m² 13 943,05 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:marzec 2028

Nowy etap sprawdzonej inwestycji - Quercus C w Gdańsku Ujeścisku Po sukcesie budynków B1 i B2, które zostały już oddane i zamieszkane przez zadowolonych mieszkańców, rozpoczynamy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł70,39 m² 12 345,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:marzec 2028

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

910 910 zł72,64 m² 12 540,06 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:marzec 2028

Nowy etap sprawdzonej inwestycji - Quercus C w Gdańsku Ujeścisku. Po sukcesie budynków B1 i B2, które zostały już oddane i zamieszkane przez zadowolonych mieszkańców, rozpoczynamy.

Szczegóły ogłoszenia

1 189 000 zł107 m² 11 112,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny w spokojnej, bezpiecznej okolicy z szybkim dojazdem do Gdańska? Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 107 m (83.

Szczegóły ogłoszenia

2 393 425 zł139,02 m² 17 216,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal handlowo - usługowy w atrakcyjnym miejscu. Dookoła wiele bloków, także nowopowstających co przekłada się na dużą ilość mieszkańców. Lokal z witryną dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 370 zł30,61 m² 25 559,29 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament w prestiżowej oddanej do użytkowania inwestycji nad brzegiem Motławy w historycznej lokalizacji Starego Miasta. Inwestycja zaprojektowana zgodnie z nowoczesną architekturą.

 

 

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 793 597 zł146,62 m² 12 232,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:marzec 2027

| dzień Otwarty - 18.04 | Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego mieszkania 4-pokojowego, obejmującego salon z aneksem kuchennym, trzy sypialnie oraz dwie łazienki. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 831 308 zł151,98 m² 12 049,66 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:marzec 2027

| dzień Otwarty - 18.04 | Oferta dotyczy 5-pokojowego domu w zabudowie szeregowej, w którego skład wchodzi salon z aneksem kuchennym, cztery sypialnie, łazienka, WC oraz ogródek. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

898 000 zł50,85 m² 17 659,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:marzec 2027

| dzień Otwarty - 18.04 | Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, w skład którego wchodzą salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka oraz ogródek. Lokal.

 

 

 

 

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 081 m²

Rok budowy: 2005 Powierzchnia: 91 m2 parter + strych Nieruchomość zlokalizowana jest ok. 40 km od Gdańska odleglosc do jeziora 400 metrow , 3 sypialnie, salon z kominkiem, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł94,30 m² 34 994,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 3-pokojowy apartament w Gdańsku Jelitkowie, neptun Park, ul. Wypoczynkowa , powierzchnia 94,3 m , 2 balkony, bezpośrednie sąsiedztwo plaży. Apartament położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Przetarg

1 200 000 zł2 677 m² 448,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Powierzchnia: 2677 m Forma własności: własność Przeznaczenie: teren przeznaczony pod budynki usługowo handlowe,

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł62,40 m² 10 897,44 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Atuty: pięć minut pieszo do przystanku autobusowego i tramwajowego, idealne do dalszego wynajmu, świetnia inwestycja, możliwość zakupu przez obcokrajowców, widok na morze, 20 minut pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł52,11 m² 9 978,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Atuty: możliwość przerobienia na 3 pokoje, niska trzypiętrowa zabudowa z windą, funkcjonalny układ, na zewnątrz ogrodzone patio, z piękną zieloną roślinnością. Idealne do zabawy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł55,09 m² 9 602,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

2-pokojowy apartament z aneksem kuchennym, łazienką i tarasem, mieszczący się w inwestycji Bałtyckie Tarasy w miejscowości Władysławowo. Możliwość zakupu garażu w cenie 50.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 000 zł37,72 m² 10 047,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

1-pokojowy apartament z aneksem kuchennym, łazienką i tarasem, mieszczący się w inwestycji Bałtyckie Tarasy w miejscowości Władysławowo. Możliwość zakupu garażu w cenie 50.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł47,15 m² 9 734,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

2-pokojowy apartament z aneksem kuchennym, łazienką i ogródkiem, mieszczący się w inwestycji Bałtyckie Tarasy w miejscowości Władysławowo. Możliwość zakupu garażu w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący we wsi Karwno w gminie Czarna Dąbrówka na Kaszubach. Nieruchomość położona na skraju małej wsi w otoczeniu lasów oraz okolicznych jezior. Miejsce idealne na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

909 920 zł57,18 m² 15 913,26 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,18m na nowoczesnym osiedlu z komfortem i stylem. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących wygodę, funkcjonalność oraz bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

524 700 zł2 385 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w Dobrzewinie, ul. Chłopska, przy drodze asfaltowej, teren płaski, kształt nieregularny, przy działce woda, prąd, gaz, tp, kanalizacja, w bezpośrednim sąsiedztwie domy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

852 845 zł64,36 m² 13 251,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż realizowana bezpośrednio przez dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Apartament w prestiżowym resorcie - oddany do użytkowania! 850m do plaży. Podana cena 852 845 zł. jest.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł1 500 m² 299,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 1500 m2 - Bielkówko, ul. Wyżynna Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1500 m2, położona w spokojnej części Bielkówka - przy ul. Wyżynnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł92,48 m² 9 191,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:115 m²

Kup bezpośrednio przez dewelopera - bez prowizji i podatku pcc Segment w nowej inwestycji położonej w spokojnej części Gdańska w dzielnicy Jasień. Dzięki bliskości Trójmiejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł56 m² 10 535,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:193 m²

Sprzedam domek letniskowy w Rowach (blisko las i plaża). Raj dla miłośników przyrody i zwierząt 15 minut do morza przez sosnowy las! Rowy to turystyczna miejscowość nadmorska. Domek.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł52,10 m² 12 092,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie o powierzchni całkowitej ponad 50 m2! Odległość do morza ok 70m! Miejsce postojowe na działce Niski czynsz (ok 200 zł) Mieszkanie idealne pod wynajem krótkoterminowy!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł143,50 m² 5 916,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Tylko 10 minut od morza.TYLKO 10 min do USTKI! DOMY GOTOWE DO ODBIORU W I KWARTALE 2027 ROKU! KOMFORTOWY DUŻY DOM WOLNOSTOJĄCY Z GARAŻEM I WŁASNYM OGRODEM Powierzchnia 143,54m2! Działka.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł41,43 m² 18 826,94 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 41,43 m , położone w inwestycji renomowanego ab Inwestor Deweloper przy ul. Żeromskiego. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł44,89 m² 26 286,48 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament przy ul. Św. Piotra 6 | Gdynia Centrum Nowoczesny apartament w prestiżowym budynku z 2023 roku opis inwestycji Na sprzedaż wyjątkowy, gotowy do zamieszkania apartament.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł80,72 m² 9 786,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal biurowo - usługowy w centrum Gdyni - ul. Starowiejska, budynek Atrium! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, przeszklone biuro o powierzchni 80 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

179 860 zł1 058 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 328/18 w miejscowości Barwik (gmina Przodkowo) przy ulicy Szczęśliwej ( wjazd od ulicy Słonecznej) o powierzchni 1058 m2. Lokalizacja Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 000 zł131,10 m² 8 001,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Z dumą prezentuję naszą nową inwestycję Stokor Ustka Apartamenty, które stanowią prestiżowy kompleks nad morzem. To więcej niż miejsce do zamieszkania to styl życia, w którym elegancja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł134 m² 6 119,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Nowoczesne segmenty w zabudowie szeregowej | ostani szereg skrajny | Stan deweloperski | Od 134 do 145 m | Ogród | Garaż | Blisko morza! 0% prowizji od kupującego! Na sprzedaż oferujemy segmenty.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł48,14 m² 10 074,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Słoneczne 3 pokoje z poddaszem i parkingiem Siemianice, osiedle Ku Słońcu Na sprzedaż nowoczesne i stylowo wykończone mieszkanie, położonego w podłupskich Siemianicach na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł298 m² 167,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz własnego miejsca na camping w Chłapowie, tuż przy Władysławowie? Mamy idealne działki pod Twój wypoczynek spokojna okolica, świetna lokalizacja i klimat, do którego chce się.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł73,39 m² 7 889,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż oferuję przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 73,39 m2 zlokalizowane w centrum Redy przy Alei Jana Pawła II. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł40,70 m² 26 535,63 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2 pokojowe mieszkanie w Riverview, garaż, komórka, gdańsk Śródmieście Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 40,7 m , położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działek rekreacyjnych - rodowo, gm. Prabuty Na sprzedaż cztery atrakcyjne działki rekreacyjne położone w malowniczej miejscowości Rodowo, w gminie Prabuty. Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 380 000 zł66 m² 20 909,09 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Patron Nieruchomości ma przyjemność przedstawić mieszkanie o pow. 66 m2 w otoczeniu tętniącego życiem osiedla, który oferuje prywatność i spokój w Gdańsku. Doskonałe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł56,50 m² 5 840,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą mieszkania na sprzedaż na ul. Traugutta, położonego w centrum miasta. To doskonała okazja dla osób poszukujących nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł86 m² 5 569,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Pragniemy zaprezentować Państwu nowoczesny apartament dwupoziomowy z przestronnym balkonem, zlokalizowany przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż słoneczne, dwustronne, doskonale doświetlone mieszkanie w cichej okolicy przy otulinie Parku Krajobrazowego. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w Gdyni w spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł73,20 m² 8 879,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja Na sprzedaż lokal nie mieszkalny z przeznaczeniem na szeroką działalność gospodarczą w Gdyni Obłużu wybudowany przez dewelopera Margo. Lokal posiada potencjał inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł837 m² 309,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 837 m2 położoną w Różynach przy ulicy Gdańskiej. Numer ewidencyjny działki 217/1 obręb 0005 Różyny. W cenę nabycia wliczony.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł43 m² 6 720,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Pragniemy zaprezentować Państwu bardzo klimatyczne mieszkanie z balkonem, które może stać się Twoim nowym domem od zaraz,.