dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 457 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 457 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlano-rekreacyjna na sprzedaż - Kamienicki Młyn, gm. Sierakowice, blisko Jeziora Junno Na sprzedaż oferujemy działkę budowlano-rekreacyjną o powierzchni 1428 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł46,48 m² 12 370,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

*** tylko U nas! **** 2 pokoje W bardzo dobrej lokalizacji. Doskonała oferta na inwestycję Idealna propozycja dla pary, studenta lub na wynajem. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

826 153 zł58,19 m² 14 197,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie deweloperskie w świetnej lokalizacji, gdańsk siedlce/śródmieście. Lokal do odbioru i bez dodatkowych opłat. Do Starego Miasta 2 km, obok przystanki tramwajowe, zaplecze handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

972 700 zł120,11 m² 8 098 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:124 m²

Idealny dom dla rodziny w Gdyni - Flora Park! To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej oferty domu z własnym ogrodem, prywatną przestrzenią, zielonym otoczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł86,20 m² 19 490 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Osiedle Jelitkowski Dwór na Gdańskim Prymorzu to miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł2 992 m² 116,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam piękną działkę z dostępem do jeziora. Działka położona na wzniesieniu, z pięknym widokiem na jezioro i panoramę małej kaszubskiej wsi jaką jest Piaszno. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł160 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1960

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: świetna lokalizacja; spokojna okolica; przestrzenność pomieszczeń możliwości aranżacyjne. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł36 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Marzysz o porannej kawie nad brzegiem morza? A może szukasz gotowej inwestycji, która zarabia przez cały rok? To mieszkanie w Pucku przy ul. Przebendowskiego 5 łączy w sobie nadmorski.

Szczegóły ogłoszenia

1 136 304 zł42,10 m² 26 990,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Klimat wakacyjnego kurortu przez okrągły rok! Apartament z ogródkiem I Prestiżowe osiedle Nadmorski Dwór I Kilka minut spacerem od plaży & mola w Brzeźnie I Przy Parku Reagana.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł3 727 m² 75,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oryginalna działka budowlana na skraju wsi Zaleskie (trasa Ustka-Darłowo) ok. 10 km od an zagospodarowania przestrzennego przewiduje zabudowę mieszkaniową w układzie wolnostojącym lub.

Szczegóły ogłoszenia

402 970 zł19,34 m² 20 836,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesny apartament inwestycyjny w prestiżowej inwestycji - w samym sercu biznesowego Gdańska. Lokal położony w bezpośrednim sąsiedztwie największych centrów biurowych, takich jak.

Szczegóły ogłoszenia

375 760 zł2 684 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Nieruchomość gruntowa położona w pięknej i urokliwej miejscowości Nowęcin ul. Błękitna, gmina Wicko. Około 3 kilometrów od Łeby, ok. 960 m od jeziora Sarbsko. Idealna do wypoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł267,40 m² 2 610,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 892 m²

Na sprzedaż hala produkcyjna z biurem i pomieszczeniami socjalnymi w Kaliskach przy ulicy Firmowej w powiecie starogardzkim. Położona na działce nr 485/31 o powierzchni 1892 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 836 000 zł15 300 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: wyspa Sobieszewska jest wyjątkową dzielnicą Gdańska - otoczoną z każdej strony wodami Zatoki Gdańskiej, przekopem Wisły oraz Wisły Martwej. To urokliwa część miasta, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł51,60 m² 13 546,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy (51,60 m2) położony w przyziemiu w budynku mieszkalnym, w Gdańsku, dzielnica Ujeścisko. Lokal składa się z: dużego pomieszczenia- sala główna (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

292 649 zł26,32 m² 11 118,88 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł844 m² 2 310,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż wolnostojący

Opis nieruchomości Budynek biurowy blisko portu w Gdyni. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o numerze ewidencyjnym 1324/11 o powierzchni 2925 m oraz prawo.

Szczegóły ogłoszenia

1 389 000 zł62,59 m² 22 192,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wyjątkowy apartament, położony bezpośrednio przy linii brzegowej Zatoki Puckiej, na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Nexo. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze - ostatnim, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł1 001 m² 389,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż działka o powierzchni 1001 m2 zlokalizowana w Dębogórzu niedaleko Kosakowa. Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł26,01 m² 26 874,28 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Studio 26m2 W inwestycji premium Przedstawiamy Państwu ofertę nowoczesnego studia w samym centrum Gdańska w inwestycji scala. Inwestycję zaprojektowano w nowoczesnym stylu oddając.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł56,20 m² 5 960,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokoje/ po remoncie/balkon/ duża piwnica/ królewskie otoczenie/ dostępne od zaraz Jeśli czujesz, że w twoich żyłach płynie królewska krew wybierz Gniew - miejsce, w którym historia.

Szczegóły ogłoszenia

377 580 zł1 302 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kielno gmina Szemud na sprzedaż działki budowlane przy ul. Leśnej. Lokalizacja: blisko centrum Kielna, przy drodze wojewódzkiej nr ., przewidziany zjazd do działek z ulicy Leśnej drogą tj.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł247 m² 2 550,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Dom z Dużą Działką Sprzedaż lub Zamiana! Szukasz przestronnego domu z dużą działką w spokojnej i zielonej okolicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł63,80 m² 13 322,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Komfortowe i stylowe wnętrze na Gdańskim Jasieniu - wejdź i zamieszkaj Jeśli szukasz miejsca, które łączy nowoczesną estetykę z autentycznym domowym ciepłem, to mieszkanie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

368 196 zł3 042,94 m² 121 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pięknie położona działka, blisko jeziora kałębie pod zabudowe letniskową cena: 368 196 zł powierzchnia: 3042,94 m2 Przedstawiamy Państwu ofertę działki położonej w Borach Tucholskich.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł6 098 m² 80,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Duża działka budowlana w spokojnej okolicy zaledwie 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł89,90 m² 8 553,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 236 m²

Na sprzedaż działka inwestycyjna 1236 m z domem - Reda, ul. Wejherowska Szukasz miejsca, które realnie zarabia na siebie? Ta nieruchomość to gotowy fundament pod dochodową inwestycję - zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 000 zł55,53 m² 8 554 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja ul. Koszalińska, słupsk "nowy Horyzont" ważne! bez prowizji pośrednika, bez podatku pcc Mieszkanie nr M3.2 z antresolą - mieszkanie dwupoziomowe z balkonem i tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

463 000 zł32 m² 14 468,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową, w pełni wyremontowaną kawalerkę z prywatnym ogródkiem, położoną w nadmorskiej części Gdańska - Stogi. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

579 999 zł62,48 m² 9 282,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Trzypokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu, bardzo blisko morza i komunikacji miejskiej, w otoczeniu lasu. Z salonu widok na morze! Mieszkanie znajduje się w jednej.