dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 407 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 407 ogłoszeń

509 000 zł57,12 m² 8 911,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Zalety nieruchomośći: - mieszkanie do generalnego remontu, można zmieniać dowolnie układ ścian - parking ogólnodostępny przed budynkiem dla mieszkańców - przystanek skm Grabówek - 250m - łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł125 m² 8 248 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 004 m²

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Dom, do którego chce się wracać.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł39,40 m² 2 512,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Proponujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,40 m 2 z pięknie zagospodarowanym ogródkiem w spokojnej miejscowości Żoruchowo w gminie Główczyce. Wyjątkowa okazja.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł56,22 m² 9 231,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kameralne osiedle w niskiej zabudowie szeregowej. Każde mieszkanie z oddzielnym wejściem - bez części wspólnych jak w blokach Do tego zielona, spokojna okolica w sąsiedztwie terenów.

Szczegóły ogłoszenia

4 995 000 zł210 m² 23 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:840 m²

Lokalizacja: dzielnica Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana to pożądana, urokliwa i spokojna okolica, choć jednocześnie ulokowana jest w sąsiedztwie rozwiniętej infrastruktury i biznesowego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szukasz działki inwestycyjnej? Na której w przyszłości postawisz dom dla Twojej rodziny lub zainwestujesz w kompleks domków na wynajem dla Letników? Super się składa, bo w sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł120,47 m² 4 972,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Oferujemy Państwu na nowo powstającym osiedlu "opolska", z wjazdem od ulicy Nadmorskiej, nowoczesne, komfortowe budynki.

Szczegóły ogłoszenia

360 120 zł3 001 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę rolną o powierzchni 3001m2, położoną w malowniczej miejscowości Jantar, zaledwie około 2km od jednego z wejść na szeroką, piaszczystą.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł8 466 m² 944,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość w nadmorskim kurorcie Łeba, w powiecie lęborskim, w województwie pomorskim. Nieruchomość o powierzchni 8466m2 oddalona od morza o 300m oraz od jeziora Sarbsko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

771 168 zł62,52 m² 12 334,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle Platynowe to kameralna inwestycja obejmująca dwa niskie, nowoczesne budynki trzypiętrowe - które harmonijnie wkomponują się w zielony, naturalnie ukształtowany teren Górnej Oruni.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł48,50 m² 12 351 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Hot oferta W pepperhouse! atuty: - spokojna i cicha okolica, - bliskość lasu, - bardzo dobra komunikacja, - infrastruktura handlowo-usługowa na wyciągnięcie ręki, - bliskość obwodnicy, -.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł1 580 m² 180,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Tej nieruchomości nie znajdziesz w innym biurze. Poznaj bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł90 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 483 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż urokliwy domek rekreacyjny usytuowany na pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł330 m² 2 390,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący w sąsiedztwie Tczewa o powierzchni 330m2 na działce 800m2.Dom wybudowany z pustaka 24 cm, dylatacja, pustak 12 cm, ocieplony 10 cm, okna wykonane z profili PCV.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł164 m² 5 731,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 345 m²

O%- nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Przestronny dom wolnostojący z użytkowym poddaszem położony w Lęborku przy ul. Zawiszy Czarnego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 000 zł3 000 m² 1 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana w Gdańsku Osowa, z malowniczym widokiem na Jezioro Wysockie. Bez dodatkowych opłat: kupując tą nieruchomość z naszą pomocą kupujący nie zapłaci żadnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 975 000 zł254,75 m² 15 603,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:554 m²

Dom w Gdyni Redłowo Najważniejsze atuty Ogromny taras na dachu z panoramicznym widokiem na Gdynię idealne miejsce na relaks i spotkania z rodziną i przyjaciółmi Taras.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł42,13 m² 17 920,72 zł/m²

 

Piętro:1/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne mieszkanie w świetnej lokalizacji! atuty nieruchomości: - nowoczesne osiedle, - luksusowy standard wykończenia części wspólnych, - ogólnodostępny taras, - w obiekcie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł52 678 m² 9,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w województwie pomorskim, powiecie kościerskim w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł308 m² 14 577,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:620 m²

Stylowa willa z ogrodem - idealna na działalność usługową lub komfortowy dom rodzinny. Na sprzedaż wyjątkowa, trzykondygnacyjna willa z ogrodem, zlokalizowana na granicy dzielnic Chełm.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1239 m , położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Krępa.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł37,90 m² 12 532,98 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przedmiotem oferty jest 2 pokojowe mieszkanie w Gdyni. Nieruchomość o powierzchni 37,90m2 składa się z: - salonu z aneksem, - sypialni, - łazienki z prysznicem i wc, - korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 000 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna działka budowlana zlokalizowana w Łubianie, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 062 708 zł67,26 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne, bardzo słoneczne mieszkanie 3 pokojowe na drugim piętrze od strony południowo-wschodniej. Jest to idealna propozycja dla osób ceniących: - życie blisko natury i plaży - prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł160 m² 9 993,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący na osiedlu domów jednorodzinnych w cichej okolicy Grabiny Zameczek. Zapraszam do witualnego spaceru po domu: Działka zagospodarowana -kostka.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 465 zł17 847 m² 81,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dla obu działek nie ma mpzp ale są wydane warunki zabudowy. Działka o powierzchni 9647 m, stanowi obszar uzupełnień zabudowy o dominującej funkcji zabudowy mieszkaniowo-usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 356 126 zł111,13 m² 30 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przestronny apartament o powierzchni 111,13 m zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Kapitanat w Gdańsku. Mieszkanie znajduje się w budynku B i oferuje funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł81,50 m² 8 085,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Komfortowe, bardzo zadbane mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone na 1 piętrze w budynku z lat 80., po termomodernizacji. Nieruchomość w bardzo dobrym stanie.

 

 

 

Rok budowy:2025

Przestronny apartament nad morzem, objęty podatkiem vat 23% idealny do wynajmu krótkoterminowego. Mieszkanie ma funkcjonalny układ z dużym salonem z aneksem kuchennym (19,01 m ), osobną.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł5 800 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: wyjątkowa działka budowlana z klimatem - Odry, gm. Czersk Szukasz miejsca, gdzie można zamieszkać blisko przyrody, stworzyć siedlisko z prawdziwego zdarzenia lub po prostu.

Szczegóły ogłoszenia

2 288 000 zł85,70 m² 26 697,78 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament na szczycie budynku z widokiem bez sąsiadów - gotowy do zamieszkania Gdynia Redłowo mieszkanie 85,16 m taras 14,30 m 3 pokoje 2 garderoby standard premium Wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł63 m² 19 031,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: centrum Gdańska, ulica Długie Ogrody. Zaledwie 2 minuty spacerem do Starego Miasta w Gdańsku, jednej z najbardziej atrakcyjnych turystycznie i kulturalnie dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł116 m² 32 758,62 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Atuty: - dwa identyczne apartamenty po 58 m każdy. - apartamenty idealnie wpisują się w najem krótkoterminowy (wysoka stopa zwrotu) oraz jako "second home" dla wymagających klientów. -.

Szczegóły ogłoszenia

437 240 zł51,44 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Ładne przytulne mieszkanie, położone w ścisłym centrum nadmorskiej miejscowości Łeba przy ul. 1 maja (opodal deptaku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 000 zł146,02 m² 5 060,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przestronny dom W zabudowie bliźniaczej W kiełpinie ostatnia dostępna połówka Dom o powierzchni użytkowej 146 m2 Duża działka 500 m2 Ten wyjątkowy bliźniak jest przestronny jak nie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł147,80 m² 4 729,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż - nowoczesny lokal mieszkalny w domu jednorodzinnym dwulokalowym | Głobino, ul. Poziomkowa Oferujemy na sprzedaż przestronny lokal mieszkalny, zlokalizowany w nowoczesnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

554 400 zł5 600 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Wyjątkowa, duża działka 5600 m z domem do remontu Kobylnica, widzino, 6 km od centrum Słupska - Freedom-Nieruchomości Oddział Słupsk - duża, malownicza działka z własnym stawem.

Szczegóły ogłoszenia

8 880 000 zł1 234 m² 7 196,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomość zlokalizowana ok. 10 km od Gdańska obiekt idealny do prowadzenia różnorodnych form działalności oraz wynajmu (ok. 30.000 NETTO MIESIĘCZNIE) Kontakt do agenta prowadzącego: Justyna 530.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł104,62 m² 24 851,84 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

1 188 000 zł120 m² 9 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 033 m²