dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 457 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 457 ogłoszeń

Rynek pierwotny

612 880 zł53,43 m² 11 470,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania w Gdańsku, w dobrze skomunikowanej dzielnicy. W nowej inwestycji zachowano ponad 30-metrowe odległości między budynkami. Zaprojektowane z myślą o ograniczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł350 m² 5 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

8 200 000 zł1 554,80 m² 5 273,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 942 m²

Wolno stojący obiekt magazynowo-biurowy w Gdyni Wiczlinie przy ul. Żaglowej - 2,5km od obwodnicy Trójmiasta z dogodnym dojazdem dla samochodów ciężarowych. Nieruchomość położona na.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł237,70 m² 9 045,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:974 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu w Żukowie. Dom w Żukowie o powierzchni 237,7 m na działce 974 m - wyjątkowy, energooszczędny, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł60,16 m² 6 299,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Ładne mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej 60 , 16 m 2 , położone blisko centrum Lęborka przy ulicy Stwosza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

583 260 zł39,71 m² 14 687,99 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne osiedle zlokalizowane na styku dwóch dynamicznie rozwijających się dzielnic - Moreny i Jasienia. To przemyślana inwestycja, która harmonijnie łączy atuty miejskiej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł69,17 m² 9 397,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nieruchomość położona przy ul. Piastowskiej w Pruszczu Gdańskim - w spokojnej, dobrze zorganizowanej części miasta, cenionej za wygodę codziennego życia. W najbliższym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł37,20 m² 14 220,43 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Видовые 2-комнатные апартаменты на длугих огродах - потенциал И панорама гданьска Ищете квартиру с душой и.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł41,90 m² 10 239 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Nowa hot oferta W pepperhouse! atuty: - świetna lokalizacja, - bardzo dobrze skomunikowana okolica (minuta do przystanku tramwajowego), - pełna infrastruktura handlowo- usługowa w sąsiedztwie, -.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 800 zł98,77 m² 40 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowa inwestycja na mapie Europy, łącząca w sposób harmonijny historię miejsca ze współczesnymi oczekiwaniami. Deo Plaza na Wyspie Spichrzów to nowe centrum biznesowe, turystyczne.

Szczegóły ogłoszenia

7 490 000 zł1 103 m² 6 790,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka Blisko Bulwaru Nadmorskiego, gdynia Kamienna Góra Cena: 7 490 000 zł Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1103 m2, zlokalizowana w prestiżowej dzielnicy Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł50 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł103,95 m² 5 271,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

Dom na sprzedaż - mierzeszyn Na sprzedaż dom jednorodzinny z 2010 roku, położony na dużej działce o powierzchni 1290 m w spokojnej i zielonej okolicy, skąd bardzo blisko na spacery.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł9 700 m² 51,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: woda przy granicy działki, przepiękny krajobraz, szybki.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł31,30 m² 10 511,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Nowa cena! Przytulna kawalerka na parterze o pow. ok. 32 m2 - idealna do zamieszkania lub pod inwestycję Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o przemyślanym układzie, położona w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,82 m 2 , położone w centrum nadmorskiej miejscowości Łeba przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł220 m² 6 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:886 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny z 2008 roku, położony w spokojnej i cenionej lokalizacji - w Skorzewie, zaledwie około 5 km od centrum Kościerzyny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł75,20 m² 6 901,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesny dom w stanie deweloperskim w Kiełpinie Przedstawiamy nieruchomość położoną w wyjątkowej lokalizacji - w otoczeniu jezior, lasów i malowniczych terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 035 122 zł49,36 m² 20 970,87 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na alei Zwycięstwa w Gdyni, które zachwyci każdego miłośnika natury oraz sympatyka sielankowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 945 000 zł120 m² 24 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom typu bliźniak, położony w spokojnej części Sopotu Górnego, przy urokliwej uliczce w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. To świetna nieruchomość dla.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł147,90 m² 6 416,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 676 m²

Oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Gościcinie - dwa domy posadowione na dużej, zielonej działce o łącznej powierzchni 3676 m . To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł79,90 m² 11 877,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Dzień otwarty! zapraszamy na dzień otwarty organizowany W piątek 15 maja 2026 roku W godzinach 10-16 W celu umówienia się na prezentację I zarezerwowania konkretnej godziny prosimy.

Szczegóły ogłoszenia

319 025 zł1 823 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki z warunkami zabudowy na sprzedaż - Lębork, ul. Słowińska Marzysz o domu w spokojnej, rodzinnej okolicy, a jednocześnie zależy Ci na świetnej komunikacji z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł6 500 m² 61,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

<!-startfragment-> Działka inwestycyjna 6500 m | mpzp | Błotnik Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 6500 m , położona w miejscowości Błotnik, w gminie Cedry.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł500 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o kształcie prostokąta, umiejscowiona wśród pól i lasów. Powierzchnia: 500 m2. W okolicy znajduje się kilka dużych jezior, do najbliższego z nich można.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Nowa oferta! Działki przy ul. Oceanicznej w Chwaszczynie. W ofercie kolejny etap sprzedaży działek na pięknym, rozwijającym się osiedlu! Aktualnie 4 działki do wyboru. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

51 000 zł300 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

988 000 zł39,71 m² 24 880,38 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Scala w samym sercu Gdańska to propozycja dla osób poszukujących wysokiego standardu, komfortu codziennego życia oraz bezpośredniego dostępu.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł180 m² 4 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Na sprzedaż dom z potencjałem - 180 m , piękna działka 3 500 m , Donimierz k. Trójmiasta Szukasz przestrzeni dla swojej rodziny, a może planujesz inwestycję z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł50,40 m² 3 968,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie ltbs lębork - gotowe do zamieszkania (50,40 M ) Mamy przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,40 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł102 m² 4 107,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 102m2 na 1 piętrze przy ul. Wojska Polskiego 20 w Słupsku. centrum pks i pkp blisko wszędzie rozkładowe możliwość zrobienia 2 niezależnych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł84 m² 27 381 zł/m²

 

Piętro:13/35

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Zapraszamy do zakupu przestronnego 3-pokojowego apartamentu o powierzchni 83,2 m , położonego na 13. piętrze prestiżowego kompleksu Sea Towers - jednej z najbardziej rozpoznawalnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł300 m² 5 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Zainwestowano.

Szczegóły ogłoszenia

608 000 zł37,30 m² 16 300,27 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

**oferta sprzedaży mieszkania 37,30 M2 w Gdańsku - ul. Grunwaldzka** 2 oddzielne pokoje oraz oddzielna kuchnia piętro 10/10 Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość na sprzedaż,.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł46,16 m² 14 948,01 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,16 m2 z ogródkiem 90 m2 od strony północno- wschodniej z widokiem na las. Budynek wybudowany w 2024 roku, lokal w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł43,59 m² 10 300,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie jest do całkowitego remontu. Dolne miasto - gdańsk Idealna propozycja inwestycyjna Kamienica położona w samym sercu Gdańska, w otoczeniu zabytkowej architektury. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

1 989 000 zł74 m² 26 878,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House! Z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży apartamentu zlokalizowanego na strzeżonym osiedlu Sopockiej Rezydencji, jedynie 10 minut spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł46 m² 12 804,35 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jesteś studentem, który ceni sobie niskie koszty utrzymania i bycie w samym centrum wydarzeń? A może człowiekiem z żyłką przedsiębiorczości pragnącym zarabiać na wynajmie?.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł77 m² 22 064,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferta dostępna wyłącznie W pepper hosue Na sprzedaż wyjątkowy lokal położony na rozwijającym się osiedlu Wolne Miasto. Cena netto 1 699 000zł. Atuty nieruchomości - gotowy do rozpoczęcia.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł48,63 m² 19 535,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowy apartament zlokalizowane w pięknym Władysławowie, które zachwyci każdego miłośnika natury. Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł55 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 55m2 na pierwszym piętrze, z garażem i ogródkiem, na granicy Słupska i Kobylnicy. - komfortowa lokalizacja - do mieszkania przynależy garaż, ogródek,.