dowolna

Nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

20 407 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 407 ogłoszeń

550 000 zł60,33 m² 9 116,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż duże mieszkanie na parterze w Gdyni! lokalizacja: mieszkanie znajduję się na parterze, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł82 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Atrakcyjne 2-poziomowe mieszkanie W spokojnej okolicy domów jednorodzinnych I lasu W małym kacku Na sprzedaż 2-poziomowe mieszkanie o powierzchni 82m2 położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

264 220 zł1 201 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Atuty: - cicha i spokojna okolica; - media obok działki; - płaski teren; - w sąsiedztwie domy jednorodzinne; - 10 działek do wyboru. Lokalizacja: działki położone w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

919 000 zł120 m² 7 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

<!-startfragment-> Nowoczesny dom bliźniaczy z dużym ogrodem - Banino Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 125 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

4 450 000 zł520 m² 8 557,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:17 200 m²

Rezydencja w Bydlinie, to nietuzinkowa nieruchomość położona w odległości 9 km od uzdrowiska Ustka - `z piękną, szeroką plażą nad Bałtykiem i 9 km od Słupska - miasta na prawach.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł100 m² 7 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 033 m²

Przedstawiamy unikalny dom letniskowy nad jeziorem Mikorowskim z własnym pomostem i linią brzegową. Zanurz się błogim spokoju i harmonii natury w miejscowości Mikorowo gm. Czarna.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł864 m² 4 050,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:21

 

Powierzchnia działki:522 m²

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty rewelacyjna lokalizacja 100 metrów od plaży I morza! centrum jastrzębiej góry nadmorski całoroczny.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł38 158 m² 12,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Posiadam do sprzedania działkę rolno-siedliskowa w Cedrach Małych o powierzchni 38000m2 ,blisko kanału piaskowego. Do działki dojazd z dwóch stron zjazdy z S7,spokojna cicha okolica.

Szczegóły ogłoszenia

996 000 zł136,44 m² 7 299,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:49 m²

Nowoczesne domy szeregowe w Rumii, w stanie deweloperskim - doskonałe miejsce do życia. Przedstawiamy nowe domy szeregowe na sprzedaż, wykonane w nowoczesnej technologii, zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł82,32 m² 7 896,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Czerniewie. To kameralna, nowoczesna inwestycja stworzona z myślą o wygodzie mieszkańców oraz bliskości przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł51,91 m² 13 966 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Atrakcyjne mieszkanie z balkonem w samym centrum Gdańska! lokalizacja : Nieruchomość atrakcyjnie położona, idealna na inwestycję. Nowoczesna i prężnie rozwijająca się okolica.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł160 m² 7 806,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 011 m²

Dom wolnostojący 160 m z dużym garażem - Juszkowo atuty: -Nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni ok. 160 m . -Przestronne i ustawne pomieszczenia dające duże możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 000 zł8 431 m² 1 304,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość w nadmorskim kurorcie Łeba, w powiecie lęborskim, w województwie pomorskim. Nieruchomość o powierzchni 8431m2 oddalona od morza 250m oraz od jeziora Sarbsko ok 450m.

Szczegóły ogłoszenia

277 900 zł2 779 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Tej nieruchomości nie znajdziesz w innym biurze. Poznaj bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł27,57 m² 19 949,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż lokal mieszkalny o pow. 28,50 m2 nad morzem! Doskonała lokalizacja: apartament usytuowany jest blisko pięknej, szerokiej plaży w miejscowości Karwia. Dookoła spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 489 000 zł56,82 m² 26 205,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Promocyjna oferta komfortowy apartament nad wodą Z możliwością zakupu miejsca cumowniczego, jeden Z ostatnich 3 pokojowych apartamentów! 56,82 m | 2 sypialnie + salon z aneksem |.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł62,50 m² 14 384 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nieruchomość położona jest w jednej z najlepiej skomunikowanej dzielnicy Gdańska -ujeścisku. Autobusy i nowa linia tramwajowa pozwalają mieszkańcom poruszać się sprawnie bez.

Szczegóły ogłoszenia

1 177 500 zł47 100 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka stanowiąca obecnie 3 oddzielne działki, położona w miejscowości Mosty, niedaleko morza. Nieruchomość położona jest w nadmorskiej miejscowości, oddalonej od Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł52,80 m² 12 859,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Tylko U nas Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w gdańskiej dzielnicy Orunia Górna-Gdańsk Południe przy ul. Złotej! Dynamicznie rozwijająca się dzielnica, oferująca już dziś swoim.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 500 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Hot oferta! dostępna tylko I wyłącznie W biurze pepperhouse! Na sprzedaż działka w miejscowości Kłodawa gmina Trąbki wielkie. Atuty: - 5 km do Pruszcza Gdańskiego - 20 km do Gdańska -.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł351 m² 27 065,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:982 m²

Dom do własnej aranżacji w znakomitej lokalizacji Gdyni na Kamiennej Górze. Dom znajduję się nad samym morzem. Jest wykreślony z rejestru zabytków. Powierzchnia domu 351m2, działka 982m2.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł150 m² 2 986,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 553 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący na Kaszubach, studzienice, ul. Kaszubska, 448.000,- PLN Na sprzedaż dom do kapitalnego remontu przy ulicy Kaszubskiej w Studzienicach. Dom położony jest nad pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł329 m² 6 686,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:6 040 m²

Klimatyczny dom wolnostojący W otoczeniu natury - semlin Dom wyposażony w ekonomiczne rozwiązania obniżające koszty utrzymania Przedstawimy ofertę zakupu domu wolnostojącego o pow. 329.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 400 zł54,54 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta W love at home. Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja. Sprawdź opinie o naszej firmie na stronie - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI-

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł90 m² 2 766,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Budynek handlowo - usługowy w miejscowości Osowo, gmina Karsin. Lokalizacja z potencjałem! Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł43 m² 22 790,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:514 m²

Dom z widokiem na Gdańsk i morze - Gdańsk Siedlce, ul. Zakosy Na sprzedaż dom - połowa bliżniaka z ogromnym potencjałem, położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 995 000 zł300 m² 9 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:26 300 m²

Poszukujesz azylu blisko natury? Takich miejsc jak Jutrzenka już prawie nie ma! Podaruj sobie spokój, bliskość natury i życie w harmonii z przyrodą. Gdy siedzisz nad stawem, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

478 249 zł55,74 m² 8 580 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Witam Serdecznie, na sprzedaż ustawne 3 pok. mieszkanie z dwoma balkonami szczegółowe informacje: - balkon: 3.92 + 3.92 - południowa strona świata - możliwość dokupienia miejsca w hali.

Szczegóły ogłoszenia

1 895 000 zł200 m² 9 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:350 m²

Prezentujemy Państwu wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany w 1989r zlokalizowany w jednej z najbardziej urokliwych i spokojnych dzielnic Gdańska - Wzgórze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 461 025 zł58,28 m² 42 227,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferowany jest do sprzedaży nadmorski apartament, usytuowany na Osiedlu Gdańska Jelitkowo w prestiżowej lokalizacji, nad morzem w Gdańsku Jelitkowo, zaledwie 700 metrów od klimatycznej plaży.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł116 m² 33 620,69 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Luksusowy apartament Z obszernym tarasem przy rzece motława oraz marinie yachtowej Cała kondygnacja | Przestronny taras | Widok na rzekę | Bliskość starówki | Najwyższa jakość | Włoski design |.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 224 m² 122,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość w województwie pomorskim w gminie Stara Kiszewa w miejscowości Konarzyny 50 km od Gdańska.Działka budowlana przy drodze asfaltowej media w drodze. Niecały kilometr do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

407 000 zł27 m² 15 074,07 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

opis: nowoczesny kompleks apartamentowców, który łączy w sobie najistotniejsze cechy miejskiego życia wygodę, funkcjonalność i indywidualizm. Jego centralna lokalizacja oraz doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

143 750 zł1 250 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane Bożepole Królewskie - 1206 m i 1201 m Cena: 115 zł/m | Możliwość zakupu osobno lub razem | Media przy działce bez konieczności dalszego uzbrojenia. Na sprzedaż dwie.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 500 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1500 m2, położona w województwie pomorskim w gminie Stężyca w miejscowości Nowa Wieś. Nieruchomość płaska, nie ogrodzona, (w /g mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

1 073 000 zł37 000 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Polecamy państwu działkę rolną położoną na obrzeżu Słupska w Włynkówku. Działka o powierzchni 3,7 ha leży na terenie zróżnicowanym, lekko wzniesionym. Dojazd do nieruchomości odbywa.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł67,40 m² 6 824,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Słupsk, niepodległości 3 pokoje z balkonem, 2 łazienki i gotowa kuchnia - Freedom Nieruchomości oddział Słupsk - Przestronny, funkcjonalny układ 3 pokoje i osobna kuchnia - Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł52,50 m² 25 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem w prestiżowej inwestycji Doki Living w Gdańsku. Lokal wyróżnia się wysokim standardem wykończenia oraz świetnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł72 m² 23 472,22 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Najważniejsze atuty: - 73m2, 3 pokoje - spacerem do serca Gdańska - klasyczne wnętrze - spokojna okolica Opis - Mieszkanie o powierzchni 72,7 m2 - Narożne, świetnie doświetlone dużymi oknami -.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł33,39 m² 11 230,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Oferta dostępna W biurze pepper house! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,39m2 zlokalizowane w centrum Rumi. Nieruchomość położona jest Rumi tuż obok Parku Starowiejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł28,50 m² 16 491,23 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Kawalerka.